Nekad nav pievērsta uzmanība no vīriešu puses

 
Reitings 3
Reģ: 14.02.2023
Sveikas! Šodien rādās pārdomas par virsraksta tēmu. Tuvojas lēnām 30 un sapratu, ka nekad reālajā dzīvē neviens vīrietis nav vēlējies ar mani iepazīties - nav uzsācis sarunu, flirtējis vai vēlējies ko izmaksāt.. Visas iepazīšanās līdz šim ar vīriešiem ir bijušas ar aplikāciju palīdzību, sekmes viduvējas. It kā nav noticis nekas briesmīgs, bet sajutos kā neglīta neveiksminiece.. Tik ļoti gribās, lai iepazīšanās notiek dabiski kā visiem cilvēkiem, bet liekas, ka esmu neredzama vai arī tiešām neglīta. Attiecības vēlos, tāpēc vēlos saprast, kur ir problēma. Varbūt kādai ir reāli ieteikumi lai es beidzot pievērstu vīriešu uzmanību? 🙃
14.02.2023 12:29 |
 
Reitings 83
Reģ: 26.10.2022
Es arī pirms attiecībām nebiju tradicionālā skaistule - 180 gara, tajos laikos vēl bija zēngalviņa un brilles pudeļu stiklu biezumā. Plus mazliet liekais svars. nezināju neko par savu augumu, kā labāk ģērbties, krāsoties utt. darīju tikai to kas bija tajā laikā trendīgi.
Puišiem toreiz patika ka esmu tieša un es pati. Vienmēr dzenu jokus kompānijās un biju atklāta, bet ne vulgāra, necentos pievērst visu uzmanību sev. Nekad nenovilku tinderi bet satikos ar draugiem ballītēs, skolā, darbā..
Tagad kad esmu atradusi savu stilu kas piestāv gan manam raksturam gan augumam, esmu pamanījusi vīriešu skatienus kavējamies. Publiskās vietās daži paši uzsāk sarunas kas kādreiz toč nenotika.
Bet, piebildīšu ka esmu ļoti laimīgās, ilgās attiecībās ar fantastisku vīrīeti kuram es pirmā piecirtu. esmu arī izaugusi par sievieti kura zin ko vēlās un kā vēlās izsaktīties.
Domāju ka galvenais lai pievērstu vīriešu uzmanību šajā vecumā ir jau meiteņu minētais - kopta āriene kas parāda kas TU esi un sava daba, nevis kautāda iedomāta būtne.
lai izdodās skaistulīt!
14.02.2023 18:06 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Alisse @ 14.02.2023 18:06
Es arī pirms attiecībām nebiju tradicionālā skaistule - 180 gara, tajos laikos vēl bija zēngalviņa un brilles pudeļu stiklu biezumā. Plus mazliet liekais svars. nezināju neko par savu augumu, kā labāk ģērbties, krāsoties utt. darīju tikai to kas bija tajā laikā trendīgi.
Puišiem toreiz patika ka esmu tieša un es pati. Vienmēr dzenu jokus kompānijās un biju atklāta, bet ne vulgāra, necentos pievērst visu uzmanību sev. Nekad nenovilku tinderi bet satikos ar draugiem ballītēs, skolā, darbā..
Tagad kad esmu atradusi savu stilu kas piestāv gan manam raksturam gan augumam, esmu pamanījusi vīriešu skatienus kavējamies. Publiskās vietās daži paši uzsāk sarunas kas kādreiz toč nenotika.
Bet, piebildīšu ka esmu ļoti laimīgās, ilgās attiecībās ar fantastisku vīrīeti kuram es pirmā piecirtu. esmu arī izaugusi par sievieti kura zin ko vēlās un kā vēlās izsaktīties.
Domāju ka galvenais lai pievērstu vīriešu uzmanību šajā vecumā ir jau meiteņu minētais - kopta āriene kas parāda kas TU esi un sava daba, nevis kautāda iedomāta būtne.
lai izdodās skaistulīt!
Labs ieteikums - meitenēm vajag pirmajām piecirst
14.02.2023 18:10 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Aldis15 @ 14.02.2023 17:07
Vēl no svara vide kādā atrodies un kādi vīrieši Tev apkārt, Es piem. nepievēršu uzmanību pat vissmukākajām meitenēm, kur nu vēl komplimentus izteikt..
Es tēloju no sevis noslēpumaino sigma male.

Interesanta taktika. Kāpēc jātēlo?
14.02.2023 18:11 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
mazaaduuda @ 14.02.2023 18:11

Interesanta taktika. Kāpēc jātēlo?
Tā vajag. Uzmanība = sex, nav sex - nav uzmanība.
14.02.2023 18:14 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Ar izskata/stila uzlabošanu vien nepietiek,primāri ir jābūt iekšējai pārliecībai par sevi.
Var vairāk piestrādāt arī pie sievišķās puses,tas nebūs vien tikai par izskatu un ģēršanās stilu,bet gan arī par uzvedību,kā sevi pasniedz utt.,arī flirts ar vīrieti.
Un atceries -ka visiem mēs nevaram patikt,katram ir kas cits,kas piesaista pretējā dzimumā.
14.02.2023 18:16 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Aldis15 @ 14.02.2023 18:14
Tā vajag. Uzmanība = sex, nav sex - nav uzmanība.

Nepiekrītu. Uzmanība automātiski nenozīmē sex.
14.02.2023 18:16 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
No kurienes esi izdomājusi,ka Tev kaut kas kaiš? Es nezinu par kādu uzmanību sūdzies ,jo ikdienā ar mani neviens 100x dienā neflirtē 😀 Ar ko tādu var saskarties klubā ,bārā, varbūt darba vietā, neviens veikalā man ar aci nemiedz 😀 Rīgā sabiedriskajā? Man šķiet Latvijā ļoti reti, kad vīrieši nāk klāt uz ielas iepazīties un vispār kāda starpība, ka iepazīsties internetā.
14.02.2023 20:06 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
AllSaints @ 14.02.2023 15:47

Tu pati sev patīc? Kā Tu vērtētu savu izskatu no 1-10? Kāda, Tavuprāt, ir Tava odziņa? Tu sev gribētu pieiet klāt uz ielas vai veikalā? Tu sevi pamanītu cilvēku pūlī?

Lai cilvēku pamanītu pulī viņam jābūt spilgtam apģerbam uz melno /pelēko jaku fona jeb jāģerbjas gotiski, lai būtu pamanāms. 😀
15.02.2023 03:04 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
pradacandy @ 14.02.2023 20:06
No kurienes esi izdomājusi,ka Tev kaut kas kaiš? Es nezinu par kādu uzmanību sūdzies ,jo ikdienā ar mani neviens 100x dienā neflirtē ? Ar ko tādu var saskarties klubā ,bārā, varbūt darba vietā, neviens veikalā man ar aci nemiedz ? Rīgā sabiedriskajā? Man šķiet Latvijā ļoti reti, kad vīrieši nāk klāt uz ielas iepazīties un vispār kāda starpība, ka iepazīsties internetā.

Jā, piekrītu šeit nav siltās zemes, kur daudzi ir pieraduši svešam cilvēkam piejiet klāt un izteikt komplimentus vai uzsākt sarunu tāpat. Felipe Gabriels jau arī to pašu teica par latviešiem, ka latvieši nelabprāt komunicē.
15.02.2023 03:10 |
 
Reitings 1404
Reģ: 19.05.2016
Ko tieši tev īsti vajag - vīriešus vai tikai viņu uzmanību? Jo Tu izklausies "apdalīta" nevis, ka Tu ar to pievērsto uzmanību kaut ko gribi iesākt. Cilvēkiem patīk pašpārliecināti cilvēki nevis izmisuši pēc attiecībām. Vairāk nodarbojies ar sevi, savu dzīvi un cilvēki paši pie Tevis nāks.
15.02.2023 11:01 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Sievietēm deguns izskatā noteikti spēlē lielāku lomu nekā vīriešiem. Iespējams gan vainīgs nav deguns, bet gan augšžoklis/apakšžoklis. Iespējams ortodontists ir sačakarējis tavu seju ar breketēm/zobu izraušanu.

Ir jau vairākas vietas internetā, kur var paprasīt svešiem cilvēkiem, lai novērtē tavu seju, bet apdomā labi - varbūt labāk nezināt.
15.02.2023 19:38 |
 
10 gadi
Reitings 3516
Reģ: 05.08.2013
Lielu lomu spēlē arī tevis pašas izstarotā enerģija. Pašai sevi jāiemīl.
15.02.2023 20:56 |
 
Reitings 846
Reģ: 18.01.2023
aphoria @ 15.02.2023 19:38
Sievietēm deguns izskatā noteikti spēlē lielāku lomu nekā vīriešiem. Iespējams gan vainīgs nav deguns, bet gan augšžoklis/apakšžoklis. Iespējams ortodontists ir sačakarējis tavu seju ar breketēm/zobu izraušanu.
Ir jau vairākas vietas internetā, kur var paprasīt svešiem cilvēkiem, lai novērtē tavu seju, bet apdomā labi - varbūt labāk nezināt.

Piekrītu, ka nozīme ir harizmai un personībai. Pazīstu sievieti, kura pēc šīs shēmas atbilst "witch". Kad pirmoreiz viņu ieraudzīju, teikšu godīgi, nodomāju, ka viņa ir diezgan neglīta. Bet kad es iepazinu, nu ļoti patīkams cilvēks, superīga personība. Viņa diemžēl arī ir viena. Bet ir bijusi attiecībās. Bet zinot viņas personību, man viņa ļoti patīk un vairs arī nemaz neliekas tik neglīta.
15.02.2023 21:10 |
 
10 gadi
Reitings 1364
Reģ: 13.02.2009
Visus komentārus nelasīju, bet lai arī vīrieši mīl ar acīm un izskats nav mazsvarīgs, es teiktu, ka svarīga ir harizma. Kā Tu sevi pasniedz, ko un kā runā, kā izturies. Tas ir daudz svarīgāk kā jauna somiņa :)
Par vizuālo, varbūt pamaini matu griezumu, stilu un visas proporcijas kļūs harmoniskākas? Ja ir liekie kg, kas pašai traucē, tad sāc kustēties un iemīli sevi - pats svarīgākais ir patikt sev pašai jau vispirms! ;)
15.02.2023 22:07 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Nuuu... izskats ir forši, bet galvenais ir tas, kā tu pati jūties. Es pati par sevi nezinu, ko domāt, vai esmu vai neesmu smuka vai skaista, ir daudz kompleksu, bet ir tās labās dienas, kad tu sapucējies, uzvelc īsto apģērbu, izej no mājas pacilātā garastāvoklī, un tad ir tā, ka ir arī uzmanība no random vīriešiem. BET nu tie tomēr reti būs sakarīgi cilvēki, jo tomēr pamēģini iekāpt vīrieša kurpēs - kādiem faktoriem ir jāsakrīt, lai tu uzdrošinātos pieiet klāt pilnīgi svešai sievietei un saņemtu potenciāli atraidījumu, ignoru vai niknu skatienu? Pirmkārt, vīrietim pašam tajā brīdī ir jābūt noskaņojumā vai ar brīvu laiku. Tāpat reakcijas var būt dažādas, un vīrietim tomēr ir būtiski just kaut kādu mikromājienu no sievietes puses.. jo arī viņiem ir bailes un arī viņi visi nav alfas, kas zina, ka dabūs visas.. dažreiz tas ir tikai enerģētiskā līmenī, kad tu pati jūties atraktīva, tad arī tas svešinieks sajūt to impulsu, un ir gatavs riskēt. Ja tu esi auksta zivs ar norūpējušos skatienu zemē, vīrietis diezvai gribēs riskēt, jo visdrīzāk aukstums liecina vai nu par sievietes nevēlēšanos kontaktēties, varbūt attiecībām, varbūt sliktu noskaņojumu, un tātad, nekas tur nesanāks.
Kad tu izej no mājas ar tādu siltuma sajūtu sevī, mīlestību pret sevi, tad tas siltums staro arī esot uz ielas vai pasākumos. Un tas ir patiešām pievilcīgi :) Man ir draudzene, nu kura man totāli neliekas simpātiska (ārprāts, es jūtos ļoti stulbi to sakot), BET viņa jūtas totāli seksīga, totāli forša un totāli gudra, un atvērta visiem un visam. Un tie biklie vīrieši ne vienmēr ir tie sliktākie, tāpēc viņi uzdrošinās pievērst uzmanību tieši tādai - foršai un atvērtai, jo tas viņiem pašiem liek justies labāk..
Gari sarakstīju un varbūt bezsakarīgi, bet rezumē.. mīli sevi, un kutlivē sevī to sievišķīgo šarma enerģiju, to var attīstīt. :)
15.02.2023 23:39 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Un aizmirsti, ka tev tur tas un šitas izskatā nebūtu tā.. tu esi tu, un tu esi īpaša. Vienkārši rūpējies un lutini, lolo sevi, izcel to labāko un galvenais - patīc pati sev. Nekam citam nav nozīmes, tu esi viena vienīga un īpaša. Punkts. Nekam citam nav nozīmes, un viennozīmīgi tu esi foršu attiecību vērta. Ja tu labi gatavo, vispār esi sieviete dieviete 90% vīriešu acīs :D Ja tu satiekoties pateiksi, ka mīli gatavot un tev labi sanāk, uhhh... sirdis kusīs :D Es tā dažreiz paskatos apkārt, cik daudz tādas sievietes ne manā gaumē ir ar superīgiem vīriešiem laimīgās attiecībās, kamēr es tāda it kā pa pusei smuka, bet ne savā galvā, esmu uzdūrusies tikai uz lošiem un daudz labprātāk beigu beigās esmu viena.
15.02.2023 23:43 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Vari vēl pastaigāt uz tiem sexy heel dance vai pole dance, ieraudzīt sevi seksīgu papēžos spogulī, gūt pārliecību, ka esi Sieviete ar lielo S. Un viss būs :)
15.02.2023 23:46 |
 
Reitings 2212
Reģ: 19.05.2022
Es ieteiktu Tev sarunāt randiņu ar stilistu un pastaigāt pa veikaliem, pamērīties, paskatīties, kas piestāv, tad pierakstīties pie laba friziera- stilista un uztaisīt labu frizūru, galvenais- Tev jāatrod pašvērtība. Tev ir kāds hobijs? Varbūt ievies to, piem. skriešana, orientēšanās, cits sports, vai dejas, lekciju apmeklēšana, utt un gūsti tur panākumus, ievies paziņas.
Varbūt apmeklē etiķetes un komunikācijas treniņus. Vārdsakot ej cilvēkos, domā skaidri un pozitīvi.
Es pati ļoti apbrīnoju sievietes, kuras varbūt nav klasiskas skaistules, bet sevi izveidojušas tik interesantas, ar odziņu, ka prieks skatīties.
15.02.2023 23:57 |
 
10 gadi
Reitings 1004
Reģ: 21.08.2012
Es ieteiktu nekalpot iedomātiem skaistuma standartiem, cerot izpildīt nosacījumus tam, lai kādam vizuāli iepatiktos. Iepazīties var gan tajās pašās aplikācijās, gan atrodot kādu hobiju, brīvā laika nodarbi. Un pats galvenais - iemīlēt pašai sevi! Bez tā var kraut sev virsū visu, ko grib cerībā vizuāli kādu piesaistīt, bet zemu pašvērtējumu tonālais neaizmālēs.
16.02.2023 00:08 |
 
Reitings 842
Reģ: 07.07.2022
Te tik daudz ieteikumu par un ap izskatu, bet es laikam redzu citu problēmu. Kāpēc Tu domā, ka mūsu laikos vīrieši aktīvi uzrunā un mēģina iepazīties ar sievieti "dzīvē"? Vismaz mans burbulis ar vīriešiem tālāk par uguntiņas emociju pie katra Instagram storija nav tikuši. Reālajā dzīvē 30 gadu laikā mani ir uzrunājuši, ja nekļūdos, tieši trīs puiši/vīrieši ar mērķi iepazīties. Un pilnīgi noteikti manā pieredzē problēma ar šo nav ne izskatā, ne raksturā, ne enerģijā, ne savā apgarotībā. 😁
Facebook un Instagram ziņās ir pilnīgi cita statistika ar lūgumu iepazīties. Secinājums - vīrieši ir kļuvuši ievērojami kautrīgāki un izmanto internetu, lai iepazītos, jo uzreiz var aplūkot bildes, nedaudz iepazīt iekšējo pasauli publicētajā informācijā pirms iepazīšanās.
+++ Pie visa komentāros minētā būtu vērtīgi strādāt jebkurā gadījumā, bet ne dēļ vīrieša - sevis dēļ. Kad varēsi pateikt nevis, ka Tavs izskats "ir ok", bet "izskatos un jūtos superīgi", tad iepazīšanās ar vīrieti kā filmās būs mazākā problēma uz ko tērēt savu laiku un enerģiju.
16.02.2023 08:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!