Dīvainības, neizskaidrojamas lietas, mistika.

 
Reitings 764
Reģ: 11.02.2023
Šodien redzu vairākus TikTok video par ezoteriku, mistiskām lietām, Matrix un visu pārējo. Tad nu iedomājos uztaisīt diskusiju par to . Kādas ir jūsu pieredzes ar tiešām neizskaidrojamām situācijām? Varbūt miega paralīzes, kāds mistisks notikums vai zīmīgs sapnis? 🫣
12.02.2023 16:01 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
TimeToDream @ 14.02.2023 22:58

Protams, mēģināju uzlabot kvalitāti, jo, filmējot tumsā, tā bija ne visai laba. Diemžēl nenofilmēju ilgāk, jo likās, ka nebūs nekas īpašs, tāpēc tikai neliels fragments, turklāt, kamēr es ar savu lēno aizdedzi iedomājos, ka vajag nofilmēt, pagāja normāls laiciņš.
https://failiem.lv/u/rswzs9jqv

Parādīju šo video savam vīram. Viņš kā skeptiķis uzreiz teica, ka vējš. Es uz viņu paskatījos, un viņš saka, nu ko tu gribi, lai es pasaku, ka tur kāds dēmons sēž?😃
15.02.2023 00:43 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
TimeToDream @ 14.02.2023 22:58

Protams, mēģināju uzlabot kvalitāti, jo, filmējot tumsā, tā bija ne visai laba. Diemžēl nenofilmēju ilgāk, jo likās, ka nebūs nekas īpašs, tāpēc tikai neliels fragments, turklāt, kamēr es ar savu lēno aizdedzi iedomājos, ka vajag nofilmēt, pagāja normāls laiciņš.
https://failiem.lv/u/rswzs9jqv

pat ar slikto kvalitāti, man neizskatās pēc vēja. Izskatās,ka kāds atsperas pret zemi visu laiku, jo vienmērīga šūpošanās tā nav. Kaķis arī nē - tad atspēriens būtu tikai kad uzlec, un neviens kaķis neies tik daudzas reizes tā ritmiski lēkāt. Interesanti katrā ziņā. Bet tā, kā tādām lietām ticu, ej nu sazin kurš to dara..
Bet bailīgi, manuprāt, tas nav. Lai kas tas būtu, tas necenšas nevienam darīt pāri.
15.02.2023 02:36 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
TimeToDream @ 14.02.2023 22:58

Protams, mēģināju uzlabot kvalitāti, jo, filmējot tumsā, tā bija ne visai laba. Diemžēl nenofilmēju ilgāk, jo likās, ka nebūs nekas īpašs, tāpēc tikai neliels fragments, turklāt, kamēr es ar savu lēno aizdedzi iedomājos, ka vajag nofilmēt, pagāja normāls laiciņš.
https://failiem.lv/u/rswzs9jqv

Tas ka tev gar logu nebija vēja pūsma nenozīmē ka nebija vēja brāzma gar tām šūpolēm. Otras nekustas jo var redzēt ka tas ir nevis parastais dēlītis, kuras ir vieglas bet gan cita veida smagākas. Iespējams tās otras nav kārtīgi ieeļļotas un tiek mazāk lietotās tāpēc nav tik viegli iekustināmas.
Cilvēkiem jau patīk domāt ka pastāv spoki un visādas parādības, jo tad dzīve ir interesanta.
Tik pat labi man laukos arī ir spoks šūpolēs, jo tās bieži šūpojas pašas, bet izrādās nē ka tas ir sīlis kurš regulāri uzlec uz šūpolēm lai mēģinātu apēst kaut ko, un lidojot prom diezgan spēcīgi iešūpo. Un šūpoles turpina kustēties pēc metranoma principā jo tā grope kur iekārta ķēde ir kārtīgi nodeldēta.
15.02.2023 08:35 |
 
Reitings 131
Reģ: 10.01.2023
Jau trešo reizi 2 nedēļu laikā es pamostos naktī no ņaudieniem. Mums ir kaķis, bet mūsu minka blakus čuč mierīgi un miegā šnākuļo, un es atpazītu sava kaķa ņaudešanu. Tas varbūt ir sapnis, bet liekas kad pamostos dzirdu vēl. Un kad jau pēc laika atmostos liekas kas te notiek, jo nu kā tas var būt. Saprastu vienreiz gļuku norautu vai sapņo redzētu nevis tik bieži😀. Kaut kā neiet viss kopā😀. Mans vīrs vēl šorīt aizbrauca komandējumā uz vairak kā mēnesi, mēnesis caura miega stabīli būs)))
15.02.2023 08:48 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
YaeMiko @ 15.02.2023 08:35

Tas ka tev gar logu nebija vēja pūsma nenozīmē ka nebija vēja brāzma gar tām šūpolēm. Otras nekustas jo var redzēt ka tas ir nevis parastais dēlītis, kuras ir vieglas bet gan cita veida smagākas. Iespējams tās otras nav kārtīgi ieeļļotas un tiek mazāk lietotās tāpēc nav tik viegli iekustināmas.
Cilvēkiem jau patīk domāt ka pastāv spoki un visādas parādības, jo tad dzīve ir interesanta.
Tik pat labi man laukos arī ir spoks šūpolēs, jo tās bieži šūpojas pašas, bet izrādās nē ka tas ir sīlis kurš regulāri uzlec uz šūpolēm lai mēģinātu apēst kaut ko, un lidojot prom diezgan spēcīgi iešūpo. Un šūpoles turpina kustēties pēc metranoma principā jo tā grope kur iekārta ķēde ir kārtīgi nodeldēta.

nevar saprast, man izskatās pārāk vienmērīga tā šūpošanās, lai būtu vējš. Liekas, ka vējā nebūtu tik ritmiski :D
15.02.2023 10:27 |
 
Reitings 1215
Reģ: 25.01.2023
TimeToDream @ 14.02.2023 22:58

Protams, mēģināju uzlabot kvalitāti, jo, filmējot tumsā, tā bija ne visai laba. Diemžēl nenofilmēju ilgāk, jo likās, ka nebūs nekas īpašs, tāpēc tikai neliels fragments, turklāt, kamēr es ar savu lēno aizdedzi iedomājos, ka vajag nofilmēt, pagāja normāls laiciņš.
https://failiem.lv/u/rswzs9jqv
o jā tur jabūt stipram vejam lai šitā pašupotu,tik ilgi.Kaķi un putni sašķoba šūpoles,vismaz laukos un šopoles tik stabili nešupojās,ka kāds noleca
15.02.2023 12:14 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Nekad nekas mistisks, neizskaidrojams nav atgadījies, bet palasot Jūsu stāstiņus, par dažiem šermuļi pārskrien.
15.02.2023 13:17 |
 
Reitings 83
Reģ: 26.10.2022
TimeToDream @ 12.02.2023 22:03
Atcerējos vēl. Gulēju, bija jau dziļa nakts (ap 04.00 no rīta), pēkšņi strauji pamodos no kaut kāda trokšņa un sajutu, ka ļoti smaržo pēc naftalīna vai kaut kā tamlīdzīga, kas ir pensionāru raksturīgais aromāts. Bija tāda sajūta, ka kāds vecs cilvēks stāvētu cieši blakus. Uz brīdi pārņēma šausmu sajūta, bet nomierinājos un aizmigu atkal. No rīta nospriedu, ka tie ir prāta māņi, jo no kurienes šai smaržai pēkšņi uzrasties dzīvoklī, kur nav nekādu mantu, kas smaržotu tā un mēs tur dzīvojam jau vairākus gadus.
Vai kādai ir gadījies līdzīgi, ka jūti smaržu, kuras avota nav klāt?

JĀAAA! mana puiša vectēvs nomira kovidlaikā, tieši tajā vasarā, pirmajā, kad atlaida visus ierobežojumus. Es netiku uz bērēm jo man bija jāstrādā, bet viņš aizlidoja atpakaļ uz latviju.
Naktī pirms vectēva bērēm, pamodos no ļoti cieša miega jo kautkas smirdēja pēc tāda kā naftalīna un mazliet pēc tikko nodzēstas sveces. Izskatījās ka gultas galā kāds stāv. sākumā man likās ka tā ir ēna, bet guļamistabas žalūzijas vienmēr bija ciet un arī nebija nekādi objekti kas varētu tādā formā dot iespaidu ka tur kāds stāv. Es tiešām biju pilnīgi stīva, no aukstuma un bailēm. Atceros ka tas bija caurspīdīgs, likās tiešām ka puiša vectēvs vienkārši gultas galā stāv un skatās uz mani. Es biju 100% pamodusies un tā pārbijusies ka rakstīju puisim un viņš man divos naktī atbildēja. brīnums ka nepadomāja ka es kuku. bet tas tēls nepazuda no gultas galam līdz 4 rītā kad sāka saule aust.
pat tagad rakstot zosene uzmetās.
16.02.2023 16:31 |
 
Reitings 131
Reģ: 10.01.2023
Alisse @ 16.02.2023 16:31

JĀAAA! mana puiša vectēvs nomira kovidlaikā, tieši tajā vasarā, pirmajā, kad atlaida visus ierobežojumus. Es netiku uz bērēm jo man bija jāstrādā, bet viņš aizlidoja atpakaļ uz latviju.
Naktī pirms vectēva bērēm, pamodos no ļoti cieša miega jo kautkas smirdēja pēc tāda kā naftalīna un mazliet pēc tikko nodzēstas sveces. Izskatījās ka gultas galā kāds stāv. sākumā man likās ka tā ir ēna, bet guļamistabas žalūzijas vienmēr bija ciet un arī nebija nekādi objekti kas varētu tādā formā dot iespaidu ka tur kāds stāv. Es tiešām biju pilnīgi stīva, no aukstuma un bailēm. Atceros ka tas bija caurspīdīgs, likās tiešām ka puiša vectēvs vienkārši gultas galā stāv un skatās uz mani. Es biju 100% pamodusies un tā pārbijusies ka rakstīju puisim un viņš man divos naktī atbildēja. brīnums ka nepadomāja ka es kuku. bet tas tēls nepazuda no gultas galam līdz 4 rītā kad sāka saule aust.
pat tagad rakstot zosene uzmetās.
un ko tu darīji to laiku, kad bija tas spoks tev gultas kājgalī?🥶
16.02.2023 18:12 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
12 gados pirmo reizi dzīvē paliku mājās viena pa nakti. Pamodos 4.00 no tā, ka kāds brutāli laužās iekšā pa durvīm (tās par laimi bija aizslēgtas). Panikā zvanīju krusmātei, bet viņa pēc tam man rādīja savu telefonu, ka viņai neviens zvans nepienāca. Vienīgais pierādījums, ka neesmu to nospaņojusi bija, ka man telefonā bija saglabājušies entie mēģinājumi viņu sazvanīt. Lieki piebilst, ka pilnīgi visas pārējās naktis dzīvē, kad nenakšnoju viena, neviens lauzies iekšā nav.
Vienreiz bērnībā nakšņoju pie omes, pamodos naktī un pa tumsu redzēju, ka manās istabas durvīs stāv sieviete. Protams, domāju, ka tā ir ome un gulēju tālāk. Nākošā rītā prasīju, kāpēc viņa pa nakti tur stāvēja un viņa apgalvoja, ka nav to darījusi.
Vairākas reizes ir bijusi miega paralīze, kad "pamostos", redzu visu, kas ir telpā, viss šķiet pilnīgi reāls, bet notiek kaut kas mistisks. Piemēram, vienu rītu pamodos kojās un pēkšņi otrā stāva gulta iebruka (es gulēju apakšā). Citu reizi mājās pamostos, redzu savu segu uz grīdas, pieceļos, eju tai garām, bet pieskaroties jūtu, ka zem tās kāds ir... protams, ka pēc tam normāli pamostos un saprotu, ka nekas tāds nav noticis, bet tik reālistiski un baisi tāpat 🤐
16.02.2023 19:04 |
 
Reitings 83
Reģ: 26.10.2022
Braucuuzņujorku @ 16.02.2023 18:12
un ko tu darīji to laiku, kad bija tas spoks tev gultas kājgalī??

Vari smieties vai nē, bet es palīdu zem segas un riktīgi pierāvu klāt kājas. Savilkos kamoliņā un ik pa laikam paskatījos uz to tēlu. Tad mēģinot nekustēties atradu telefonu zem spilvena un rakstīju puisim. sākumā gribēju zvanīt bet ņemot vērā ka latvijā bija +- 4 no rīta domāju ka viņš guļ. Kad ieraudzīju ka viņš online tad uzrakstiju ka man bail un liekas ka viņa vectēvs stāv pie gultas. Viņš tikai pateica “ak vai bebi” .
Telefonu beigās noliku un tā arī sēdēju ar galvu zem segas nekustīgi. Tikai ik pa laikam palūrēju vai tu vēl tā forma ir vai nav. Nekad neesmu tik ilgi sēdējusi maksimali sastingusi un vienlaikus drebot.
16.02.2023 21:17 |
 
Reitings 59
Reģ: 09.08.2020
Minelūše @ 12.02.2023 18:28
Vienreiz man izgaisa pildspalva. Nokrita zem galda, bet kad gribēju pacelt, tās tur nebija. Grīda pilnīgi gluda bez nekādām spraugām, kur tā varētu iekrist. Pārmeklēju visu istabu. Ne jau man to pildspalvu dikti vajadzēja, bet aiz intereses, kur tā palika. Neatradu. Tā arī līdz šodienai nav ne jausmas, kur izkūpēja.
Pusaudžu vecumā bija gadījums, ko nevaru izskaidrot. Biju apslimusi un neaizgāju uz skolu. Bija rīts, vārtījos pa gultu. Nebiju aizmigusi, tikai aizvērusi acis un pēkšņi ausī skaidri dzirdēju balsi "celies!". Biju mājās viena, vecāki jau sen aizgājuši uz darbu, tad nu jautājums - kurš to teica? Vecāki man nenoticēja, teica, ka esmu to nosapņojusi, bet droši zinu, ka biju nomodā.
Man bija kautkas līdzīgs. Biju atradusi jaunu dzīvokli , kurā padzīvot kādu laiku. Enerģija tur bija ļoti slikta, pat vairāk īrnieki neizturēja ilgāk par gadu, to es uzzināju tikai vēlāk, bet vieta ļoti skaista un forša, palēta arī. Tad nu vienu nakti gulēju un mani it kā pamodinātu balss, kura teica, lai paņemu nazi. Es biju it kā nobijusies, bet tad atmetu ar roku un gulēju tālāk. Pietam bieži tajā vietā pazuda mantas. Es pati vienmēr zinu, kur nolieku, bet it viss mistiski pārvietojās, kur es nekad nebūtu neko tādu likusi.
16.02.2023 21:25 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Huppoo @ 15.02.2023 00:19
Skatoties tiešām paliek neomolīgi? vai tu sagaidīji brīdi kad apstājas?

Jā, pavēroju, kamēr pēc laika kustība norima. Nebija strauji, bet kādas pāris minūtes bija lēna šūpošanās un pēc tā vairs nebija kustību.
Tiešām interesanti palasīt dažādus viedokļus! :)
Savādākais ir tajā, ka kustība notika tik ilgi.
16.02.2023 23:00 |
 
Reitings 2373
Reģ: 06.11.2021
Alisse @ 16.02.2023 21:17

Vari smieties vai nē, bet es palīdu zem segas un riktīgi pierāvu klāt kājas. Savilkos kamoliņā un ik pa laikam paskatījos uz to tēlu. Tad mēģinot nekustēties atradu telefonu zem spilvena un rakstīju puisim. sākumā gribēju zvanīt bet ņemot vērā ka latvijā bija +- 4 no rīta domāju ka viņš guļ. Kad ieraudzīju ka viņš online tad uzrakstiju ka man bail un liekas ka viņa vectēvs stāv pie gultas. Viņš tikai pateica “ak vai bebi” .
Telefonu beigās noliku un tā arī sēdēju ar galvu zem segas nekustīgi. Tikai ik pa laikam palūrēju vai tu vēl tā forma ir vai nav. Nekad neesmu tik ilgi sēdējusi maksimali sastingusi un vienlaikus drebot.

Es laikam gulētu ar ieslēgtu gaismu un fonā ieslēgtu tv/datoru :D baisi
17.02.2023 06:38 |
 
Reitings 131
Reģ: 10.01.2023
Alisse @ 16.02.2023 21:17

Vari smieties vai nē, bet es palīdu zem segas un riktīgi pierāvu klāt kājas. Savilkos kamoliņā un ik pa laikam paskatījos uz to tēlu. Tad mēģinot nekustēties atradu telefonu zem spilvena un rakstīju puisim. sākumā gribēju zvanīt bet ņemot vērā ka latvijā bija +- 4 no rīta domāju ka viņš guļ. Kad ieraudzīju ka viņš online tad uzrakstiju ka man bail un liekas ka viņa vectēvs stāv pie gultas. Viņš tikai pateica “ak vai bebi” .
Telefonu beigās noliku un tā arī sēdēju ar galvu zem segas nekustīgi. Tikai ik pa laikam palūrēju vai tu vēl tā forma ir vai nav. Nekad neesmu tik ilgi sēdējusi maksimali sastingusi un vienlaikus drebot.
es nesmejos, pat emociju nevarēju īsti pielāgot. Jo man liekas es būtu saslēgusi visur gaismas vai sāktu kliegt, bet nu bailes katram pa savam. Es saprotu, ja uz sekundi redzi, bet ja uz ilgu laiku var tak slikti palikt.
17.02.2023 08:29 |
 
Reitings 3061
Reģ: 29.12.2022
Nezinot izīrējām dzīvokli,kurā pirms pāris gadiem nomira vīrietis, viņam tur kaut kas bija aizdedzies vai kas,īsti vairs neatceros. Bet tajā dzīvoklī vienmēr bija nepatīkami atrasties, lai gan remots bija, mēbeles labas, ļoti simpātisks,bet kaut kas nelika mieru,tāda trauksme. Vienu rītu pamodos un mani apavi un vīra apavi stāvēja nevis koridorā pie durvīm,kur tie stāv vienmēr,kā jau visur,kur mēs dzīvojam, bet virtuvē zem loga (uz zemes). Abi pāri kārtīgi nolikti blakus viens otram. Ne es,ne vīrs nestaigājam naktīs,lai to izdarītu. Viens otru nemēdzam tā izjokot. Tagad pagājuši jau 5 gadi kopš tur nedzīvojam un nekas tāds arī vairāk nav atgadījies nekur. Nezinu mistika vai nē, bet man kas tāds notika pirmo reizi un mazliet mani toreiz sastresoja,īpaši tad,kad pēc laika uzzināju par to,ka tur kāds nesen ir aizgājis nelaimes gadījumā
17.02.2023 16:01 |
 
Reitings 83
Reģ: 26.10.2022
Braucuuzņujorku @ 17.02.2023 08:29
es nesmejos, pat emociju nevarēju īsti pielāgot. Jo man liekas es būtu saslēgusi visur gaismas vai sāktu kliegt, bet nu bailes katram pa savam. Es saprotu, ja uz sekundi redzi, bet ja uz ilgu laiku var tak slikti palikt.

es ar, tagad tā domājot liekas ka ieslēgt gaismu būtu bijis loģisks variants, bet man šķiet ka es bailēs pirmo reizi tā sastingu. 😬 Tā bija viena no garākajām naktīm dzīvē.
Pēc šī raksta vēl pārlasīju to saraksti ko rakstiju puisim. Man pat video laikam bija iefilmēts bet nevērās vaļā jo sen jau dzēsts.
17.02.2023 20:03 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Šis gan nebūs mistiski, bet vienkārši ļoooooti dīvaini.😁
Šī bija trešā nakts kad piemodos tieši 00:39 , minūte minūtē. Reāli vakar un aizvakar pamodos vienā laikā, domāju hmm…interesanti. Bet tad kad es šonakt piemodos naktī, es kādas 10min pavārtijos pa gultu, līdz izlēmu ielūkoties telefonā paskatīties pulksteni, un paņemot rokās rādīja 00:38 un pārlēca uz 00:39.
Ilgi nevarēju iemigt, jo domaju par šo interesanto sagadīšanos.
17.02.2023 22:59 |
 
Reitings 2544
Reģ: 05.12.2021
Ir bijis tāds gadījums. Sen sen atpakaļ nomira krusttēvs. Pakārās. Pagāja tās 40 dienas, atceros, pieaugušie sēdēja pie galda. Glāze šņabja, bilde, un plkst. 19.00. Ziema, aiz logiem tumšs. Tieši tas laiks, kad mana mamma atgriežas no darba. Viņa vnm atbrauca šajā laikā. Dzirdam atveras, vecās koka durvis, čīkst kāpnes un 2. Stāvu un dzirdam reālus soļus otrajā stāvā. Pietam, visi to dzirdēja. Mēs, sīkie priecīgi, mamma mājas. Skrienam uz otro stāvu, meklējam un nav. Tas bija tik jocīgi.
Ir bijusi miega paralīze stresainā un aizņemtā laikā. Tik traka, ka pilnīgi domāju xka nepieciešams kāds speciālists. Jo tā sajūta, kad tevi it kā krata kāds svešinieks miegā un tu nevari pakustēties ir ļoti šausmīga. Par laimi, nav atkartojusies.
Esmu gulējusi gultā un vairākas reizes jutusi, itka man blakus kāds gulētu. Tā ir tiešām pretīga sajūta.
Nezinu kāpēc tā. Tad vairāk jaunības gados, tagad nekas tāds nav bijis. Bet.... Es ticu pardabiskajam
17.02.2023 23:21 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
TimeToDream @ 14.02.2023 22:58

Protams, mēģināju uzlabot kvalitāti, jo, filmējot tumsā, tā bija ne visai laba. Diemžēl nenofilmēju ilgāk, jo likās, ka nebūs nekas īpašs, tāpēc tikai neliels fragments, turklāt, kamēr es ar savu lēno aizdedzi iedomājos, ka vajag nofilmēt, pagāja normāls laiciņš.
https://failiem.lv/u/rswzs9jqv
Wow.. tas noteikti nav vējš
18.02.2023 10:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits