Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Erasmus apvienošana ar darbu Latvijā

 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Sveikas! Varbūt kādai šeit ir pieredze un varēs padalīties, pirms sāku vispār apsvērt šādu domu.
Vai un kā ir iespējams doties semestri studēt ārzemēs Erasmus programmā, ja Latvijā ir pilnvērtīgs darbs, ko nevēlos pamest (studēju maģistrantūrā)?
Bezalgas atvaļinājums? Darbs attālināti? Gribētos dzirdēt reālu pieredzi, vai darba devēji atbalsta šādu ideju un panāk pretī.
25.01.2023 14:47 |
 
Reitings 3661
Reģ: 01.03.2022
Šeit nu Tev būs jārunā konkrēti ar darba devēju. Protams, kāds tevi var iedrošināt ar veiksmes stāstu vai izgāšanos, bet sava situācija Tev jākārto pašai, jo ir dažādi faktori kas to var ietekmēt. Vai vari strādāt attālināti, cik svarīga ir Tava darba loma, vai viegli aizstājama, vai arī Tavs skatījums ir nozīmīgs utt.
Tā ka iesaku Tev pašai apdomāt cik ļoti vēlies tur palikt, un tad dodies vien runāt ar priekšniecību.
25.01.2023 18:35 |
 
Reitings 106
Reģ: 12.02.2017
Es biju pagāšgad šādā situācijā. Darbā pateicu, ka iešu prom, jo biju pārliecināta, ka man nedos atvaļinājumu tik ilgi, bet darba devējs teica, ka nē, lai neuztraucos, iedeva bezalgas atvaļinājumu. :)
Un šī bezalgas atvaļinājuma laikā atradu citu darbu attālināti, kur strādāju Erasmus laiku, jo tā stipendija niecīga. Bet vispār neiesaku Erasmus laiku strādāt, ja līdzekļi atļauj.
25.01.2023 21:02 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Man arī ir līdzīga situācija, Erasmus manu studiju laikā ir obligāts. Ar darba devēju runāšu, bet droši vien, ka daļu Erasmus paņemšu atvaļinājumu, bet daļu strādāšu attālināti.
25.01.2023 22:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits