Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iznīcināšana

 
Reitings 59
Reģ: 09.08.2020
Sveikas. Vēlējos parunāt par savu sasāpējušo problēmu, kuru nekādīgi nevaru no sevis izdabūt ārā. Biju ar puisi, 5 gadus , gandrīz aprecējāmies, bet tomēr nesanāca un mūs izšķīra. Iekrita tā, ka viņam uzradās sieviete, kura bija tikai pa darba jautājumiem, bet izrādijās , ka viņa darīja visu, lai dabūtu viņu sev, un neticamā veidā , tieši tajā pašā laikā arī ar mani tas notika, bija vīrietis , kurš centās ieskaidrot visu negatīvo par viņu. Tāda sajūta it kā tas viss būtu bijis sarunāts, bet tie cilvēki savstarpēji nebija pazīstami. Tā nu viņiem izdevās. Laikam bijām par vāju un nebijām tam visam gatavi. Pasaule ir nežēlīga. Tā sieviete izdarīja tā, lai viņam nebūtu izejas, vērpa intrigas, lai tās izmantotu pret viņu un mani. Laiks ir pagājis, bet aizprojām ir tik smagi. Viņš man nozīmēja tik daudz un es viņam. Kā tas varēja tā atgadīties? Vai tiešām nebija lemts? Vai kādai ir bijusi līdzīga situācija, nezinu kā beigt domāt par šo sāpi. Visi gadi bija tik neatlaidīgi būvēti, pēc tā visa paliku tik tukša, depresīva, kad tas viss sabruka, mana pasaule sabruka.
18.01.2023 12:40 |
 
Reitings 3
Reģ: 02.03.2023
Lorencita @ 18.01.2023 17:28
Kas liek domāt par neīstu tēmu? Man tas ir pārāk sakrājies. Pārdzīvoju ļoti , jo viņam pašlaik iet vismagāk, kaut vai nebūtu palicis ar mani, bet ne jau nonākt tādā situācijā ar tādu sievieti un to draugu. Par savām jūtām vispār nezinu ko teikt. Ja es par šo visu tā pārdzīvoju, vai man ir vēl jūtas, vai tikai smaguma sajūta par to, kam viņš gāja cauri. Saprotu ka man nebija citas izvēles, kā izdzēst tos visus gadus un visu ko jutu, jo mums nebija nekādas iespējas palikt kopā , bet vai man tas sanāca? Vai kādreiz tam varēs tikt pāri, ja tas viss bija tik spēcīgi? Tā sāpe nespēj pāriet. Pat tad , kad ne par ko nedomāju, pat tad ir sajūta, ka ar mani nav labi.
Noteikti ar to var tikt galā 100% garantēju.
02.03.2023 21:22 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Lorencita @ 18.01.2023 21:03
Mēs nesen runājām. Var just, ka viņam rūp manas emocijas, un ar to viņš arī cieš. Viņš vienmēr ir bijis kluss, bet šoreiz var just un dzirdēt, cik ļoti viņš nespēj par to runāt un noniecina sevi.

Mīļā , šādi egoisti tev sastāstīs viskautko , viņš balts un pūkains, cita sieviete viņam ar varu virsū lēca , bet vispār jau mīl tevi . Murgs . Nerunā ar viņu un aizmirsti viņu, un beidzot žēlot tādu mīkstčauli , kas no tevis aizskrēja pie citas sievietes . Nesaprotu , kāpēc tu vairāk uztraucies, kā viņš jūtas, nekā kā tu pati jūties.
28.02.2023 17:05 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Protams ka pēc šķiršanās pasaule liekas ka sabrūk , bet tās nav beigas bet gan jauns dzīves sākums. Nesaprotu ,kāpēc vēl domā par viņu un to sievieti , atlaid viņus visus , pasūti 10 mājās tālāk un izbaudi savu dzīvi, nav vērts slīcināties bēdas un domāt, kas un kā. 5 gadi nav nemaz tik daudz , citi arī pēc 10, 20 gadiem šķiras .
28.02.2023 17:01 |
 
Reitings 38
Reģ: 29.09.2022
Nepārdzīvo, laid to domu vaļā un tava dzīve mainīsies. Diemžēl ir cilvēki kuriem viegli sagrozīt galvu un vēl pavisam noteikti uz citu nelaimi laimi šie neizveidos. Esmu dzirdējusi, ka dzīvē notiek vēl trakāk kā Meksikāņu seriālos un ja vīrietis pats ir marionete kam nav sava galva un kuru var raustīt, tad priecājies, ka esi tikusi vaļā, ko tu darītu vēlāk..
28.02.2023 11:27 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Lorencita @ 19.01.2023 08:37
Iespējams tev varētu būt pat ļoti taisnība. Man tas būtu jāatdzīst. Sākumā varēja būt, ka nesamīlējās, bet kas notika vēlāk to es nezinu, jo viņš bija aizgājis un mēs vispār nerunājām. Tagad jau daudz ko viņš var teikt. Vienīgi tas, ka viņam bija nenormāli sagrozīta galva, viņš bija pilnībā pārvērties. Viņš arī teica, ka bija pilnīgi bez emocijām, jo tas viss stipri sagrāva, un viņam esot bijis uz visu vienalga, vienīgais ko viņš vēlējās ir nejaukt mani iekšā un atstāt, lai man nebūtu sliktāk. Tikai kas, lai to zina, varbût tā ir tikai manipulācija , vai atruna.

Runāt un stāstīt var daudz ko,bet ir jāskatās uz cilvēka rīcību,tā pasaka daudz ko vairāk.
19.01.2023 09:45 |
 
10 gadi
Reitings 2687
Reģ: 29.01.2009
Lorencita @ 19.01.2023 00:22
Ļoti ciniska atbilde. Neesmu ne uz vienu neko novēlusi un nemaz netaisos. Izstāstīt situāciju nenozīmē novelt. Ja tavā dzīvē viss
ir tik jauki un pūkaini, tad apsveicu. Kaut pasaulē būtu vairāk apgaismības par cilvēcības būtību un atsaucību. Lai tev viss izdodās!

Nu paga, paga. Tavā aprakstā idille, paradīze, just two of you, bet uzrodas kaut kādi svešie un visu izposta. Nu nav tā. Cilvēkam pašam jāuzņemas atbildība par savu dzīvi.
Izlasi grāmatu He is lying, sis. Sapratīsi.
19.01.2023 09:02 |
 
Reitings 59
Reģ: 09.08.2020
Debestiņa @ 19.01.2023 07:15
kāds sakars vispār satraukties par to, ko jūt tagad tavs bijušais un, cik viņam smagi? Pats tak vainīgs, ka bija tik vājš, lai būtu marionete kaut kādas sievietes iespaidā. Katrs pats ir savas laimes kalējs, tik jādomā ar galvu. Ja viņam būtu tik “spēcīgas” jūtas, nekad nenotiktu nekas tāds un neielaistos ar kàdu sievieti kaut kàdas palīdzības dēļ.
Varbūt tā visa ir tikai atruna un attaisnojums situācijai, tu nekad nezināsi ko viņš patiesībā juta pret to sievieti un varbūt bija samīlējies.
Pilnīgs sviests. Tik łoti “mīlošs” vīrietis nekad neielaistos uz kaut kādas sievietes intrigām. Tàtad nemaz nemīlēja tevi tik ļoti kā tu te stāsti.. tas ka mīlēji tu, nenozīmē ka viņš.
Lai es šitā stresotu par bijušo kuram cita vecene uzradusies, nu nē paldies
Iespējams tev varētu būt pat ļoti taisnība. Man tas būtu jāatdzīst. Sākumā varēja būt, ka nesamīlējās, bet kas notika vēlāk to es nezinu, jo viņš bija aizgājis un mēs vispār nerunājām. Tagad jau daudz ko viņš var teikt. Vienīgi tas, ka viņam bija nenormāli sagrozīta galva, viņš bija pilnībā pārvērties. Viņš arī teica, ka bija pilnīgi bez emocijām, jo tas viss stipri sagrāva, un viņam esot bijis uz visu vienalga, vienīgais ko viņš vēlējās ir nejaukt mani iekšā un atstāt, lai man nebūtu sliktāk. Tikai kas, lai to zina, varbût tā ir tikai manipulācija , vai atruna.
19.01.2023 08:37 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Varbūt tā visa ir tikai atruna un attaisnojums situācijai, tu nekad nezināsi ko viņš patiesībā juta pret to sievieti un varbūt bija samīlējies.

Pilnīgi iespējams,ka vīrietis ar tādām atrunām attaisno savu rīcību,ka aizgāja pie citas. Jo neteiks taču,ka iemīlējās citā,bet par ļaunām sievietes manipulācijām noteikti var karināt makaronus.
19.01.2023 07:25 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Lorencita @ 18.01.2023 17:37
Tā sieviete varēja palīdzēt. Viņa bija zinoša tajā jomā, lai atrisinātu viņa problēmu dēļ tā, ka viņš tikai vēlējās palīdzēt tam draugam, pašam no tā viņam nebija nekāda labuma. Nevienam neienāca prātā, ka viņas nodomi ir citi. Kad viņa atrisināja to problēmu, tad sākās ultimāti no viņas puses, jo viņa tak atrisināja problēmu. Tieši ar to varēja šantažēt.
kāds sakars vispār satraukties par to, ko jūt tagad tavs bijušais un, cik viņam smagi? Pats tak vainīgs, ka bija tik vājš, lai būtu marionete kaut kādas sievietes iespaidā. Katrs pats ir savas laimes kalējs, tik jādomā ar galvu. Ja viņam būtu tik “spēcīgas” jūtas, nekad nenotiktu nekas tāds un neielaistos ar kàdu sievieti kaut kàdas palīdzības dēļ.
Varbūt tā visa ir tikai atruna un attaisnojums situācijai, tu nekad nezināsi ko viņš patiesībā juta pret to sievieti un varbūt bija samīlējies.
Pilnīgs sviests. Tik łoti “mīlošs” vīrietis nekad neielaistos uz kaut kādas sievietes intrigām. Tàtad nemaz nemīlēja tevi tik ļoti kā tu te stāsti.. tas ka mīlēji tu, nenozīmē ka viņš.
Lai es šitā stresotu par bijušo kuram cita vecene uzradusies, nu nē paldies
19.01.2023 07:15 |
 
Reitings 59
Reģ: 09.08.2020
IceCream @ 19.01.2023 00:02
Tev gribas novelt vainu uz visiem citiem, sievieti, draugu kretīnu, kaut kādām šantāžām.
Ļoti ciniska atbilde. Neesmu ne uz vienu neko novēlusi un nemaz netaisos. Izstāstīt situāciju nenozīmē novelt. Ja tavā dzīvē viss
ir tik jauki un pūkaini, tad apsveicu. Kaut pasaulē būtu vairāk apgaismības par cilvēcības būtību un atsaucību. Lai tev viss izdodās!
19.01.2023 00:22 |
 
10 gadi
Reitings 2687
Reģ: 29.01.2009
Tev gribas novelt vainu uz visiem citiem, sievieti, draugu kretīnu, kaut kādām šantāžām.
19.01.2023 00:02 |
 
Reitings 59
Reģ: 09.08.2020
Šaubas @ 18.01.2023 19:28
Kāpēc Tu domā,ka viņš cieš?
Izklausās,kā Tu pati nespēj pārciest pagātnes sāpes un dzīvo ilūzijās un cerībā,kā viņam rūp un viņš cieš,jo liekās,kā tā būs vieglāk pašai tikt pāri.
Mēs nesen runājām. Var just, ka viņam rūp manas emocijas, un ar to viņš arī cieš. Viņš vienmēr ir bijis kluss, bet šoreiz var just un dzirdēt, cik ļoti viņš nespēj par to runāt un noniecina sevi.
18.01.2023 21:03 |
 
Reitings 59
Reģ: 09.08.2020
Annija35 @ 18.01.2023 19:35

Skarbi protams,
Bet vienalga nesaprotu, kāds tev sakars ar tām naudas lietām.
Jūs izšķīrāties un viss,dzīvo tālāk uz priekšu.
Ja ir smagi pēc šķiršanās,būtu jāmeklē palīdzība pie speciālista.
Man nav nekāda sakara ar tām viņa lietām, bet tas skāra mani, jo tieši tas izjauca mūsu attiecības. Tik dīvainā kārtā, kā tas ir iespējams,
ka tāds atgadījums, kur cilvēks vēlējās tikai izpalīdzēt, beidzās ar to, ka visi mūsu gadi tika iznicināti. Tik daudz atdots no sevis, lai būtu tā laime, un tad viens atnāk un visu dzīvi izmaina ar vienu lūgumu palīdzēt. Vai tas nav tizli? Ka dēļ viena cilvēka var būt atkarīga visa dzīve un viss būvētais, visi sapņi.
18.01.2023 20:57 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Lorencita @ 18.01.2023 19:21
Viņš visu laiku domāja, ka tas draugs ir normāls pacans. Izrādijās tāds kretīns.

Skarbi protams,
Bet vienalga nesaprotu, kāds tev sakars ar tām naudas lietām.
Jūs izšķīrāties un viss,dzīvo tālāk uz priekšu.
Ja ir smagi pēc šķiršanās,būtu jāmeklē palīdzība pie speciālista.
18.01.2023 19:35 |
 
Reitings 11
Reģ: 24.01.2021
Kāpēc Tu domā,ka viņš cieš?
Izklausās,kā Tu pati nespēj pārciest pagātnes sāpes un dzīvo ilūzijās un cerībā,kā viņam rūp un viņš cieš,jo liekās,kā tā būs vieglāk pašai tikt pāri.
18.01.2023 19:28 |
 
Reitings 59
Reģ: 09.08.2020
Viņš visu laiku domāja, ka tas draugs ir normāls pacans. Izrādijās tāds kretīns.
18.01.2023 19:21 |
 
Reitings 59
Reģ: 09.08.2020
Lula @ 18.01.2023 19:09
Nu pag, viņš ar kaut kādām naudām vai narkotikām kaut kur ieberzās? Karoč kaut ko nelegālu un par to tika šantažēts?
Jau teicu, ka ar naudām, jo viņš aizdeva tam draugam, lai palīdzētu nomaksāt parādu , bet tam draugam bija patiesībā citi nolūki uz to visu. Viņš pat nezināja, ka tur tas draugs ar citiem cilvēkiem kruķī citas lietas.
18.01.2023 19:19 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Nu pag, viņš ar kaut kādām naudām vai narkotikām kaut kur ieberzās? Karoč kaut ko nelegālu un par to tika šantažēts?
18.01.2023 19:09 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Lorencita @ 18.01.2023 17:46
Viņš vairs nav ar to sievieti. Protams tas nenozīmē, ka varam būt atkal kopā. Vismagāk viņam ir tāpēc, jo tik daudz ko vajadzēja upurēt, lai atrisinātu to vienu problēmu. Nezinu vai pati no tā visu zinu, bet zinu, ka viņš morāli tika iznīcināts, viņam pazuda dzīves jēga, un to , ka viņš ļoti rūgti nožēlo, ka nācās satikt tādus cilvēkus, tas bija pārāk neparedzami.

Nu ok,viņam šobrīd ir grūts periods,jo izdarīja kļūdainas izvēles iepriekš,bet ar laiku visu var sakārtot dzīvē un turpināt veiksmīgi iet uz priekšu.
Nav saprotams, kāpēc tu tik ļoti pārdzīvo,ka viņam šobrīd ir tāds periods,vai tu pie tā esi vainīga? Nē,viņš pats izdarīja izvēles ko un kā darīt.
No tā,ka tu tik loti pārdzīvo par šo,ir sliktāk tikai tev.
18.01.2023 18:02 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
nē nu jā @ 18.01.2023 17:51

Es tāpat īsti nesaprotu, kas tur noticis, baigi dramatiski izklausās, bet man liekas, ka tur daudz neko nevar ieteikt kā tikai beigt dzīvot pagātnē un pamēģināt terapiju.

Nu tas ka nav pagātnē jādzīvo, tas skaidrs.
Bet man liekas, ka šamais prosta sataisija sūdus, atrada izeju kā no tā tikt vaļā, tie palīdzēja un tad lai izdabūtu savu labumu sāka šantažēt. Nu tā man līmējas kopā, bet tāpat, tā tik mana izdoma no izlasītā. Autorei vajadzētu paskaidrot sīkāk, es nezinu kam tādam būtu jānotiek, lai sieviete piespiestu šķirties. 😀
18.01.2023 17:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits