Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iznīcināšana

 
Reitings 59
Reģ: 09.08.2020
Sveikas. Vēlējos parunāt par savu sasāpējušo problēmu, kuru nekādīgi nevaru no sevis izdabūt ārā. Biju ar puisi, 5 gadus , gandrīz aprecējāmies, bet tomēr nesanāca un mūs izšķīra. Iekrita tā, ka viņam uzradās sieviete, kura bija tikai pa darba jautājumiem, bet izrādijās , ka viņa darīja visu, lai dabūtu viņu sev, un neticamā veidā , tieši tajā pašā laikā arī ar mani tas notika, bija vīrietis , kurš centās ieskaidrot visu negatīvo par viņu. Tāda sajūta it kā tas viss būtu bijis sarunāts, bet tie cilvēki savstarpēji nebija pazīstami. Tā nu viņiem izdevās. Laikam bijām par vāju un nebijām tam visam gatavi. Pasaule ir nežēlīga. Tā sieviete izdarīja tā, lai viņam nebūtu izejas, vērpa intrigas, lai tās izmantotu pret viņu un mani. Laiks ir pagājis, bet aizprojām ir tik smagi. Viņš man nozīmēja tik daudz un es viņam. Kā tas varēja tā atgadīties? Vai tiešām nebija lemts? Vai kādai ir bijusi līdzīga situācija, nezinu kā beigt domāt par šo sāpi. Visi gadi bija tik neatlaidīgi būvēti, pēc tā visa paliku tik tukša, depresīva, kad tas viss sabruka, mana pasaule sabruka.
18.01.2023 12:40 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es nesaprotu kam ir tieši jānotiek tādam un kādas intrigas ir jāvērpj, lai izšķirtos pēc 5 gadiem un, cik saprotu, būtu saderināto statusā.
18.01.2023 12:51 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Neviens nevar aizvilt Tavu vīrieti prom, tikai Tavu problēmu 😃
18.01.2023 12:58 |
 
Reitings 59
Reģ: 09.08.2020
.Eksperte. @ 18.01.2023 12:51
Es nesaprotu kam ir tieši jānotiek tādam un kādas intrigas ir jāvērpj, lai izšķirtos pēc 5 gadiem un, cik saprotu, būtu saderināto statusā.
Šantāžas. Viņa bija labi visu saplānojusi, lai kontrolētu visu viņa dzīvi. Tas var likties neiespējami 😞
18.01.2023 13:01 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Pārtrauc dzīvot pagātnē,ir jāiet uz priekšu,lai vai cik grūti ir.
Meklē kaut ko,kas tevi iepriecina,aizrauj un liek kustēties uz priekšu,jo nevajag būt tā,ka otrs tev bija visa dzīves jēga un bez viņa ir pilnīgs tukšums dzīvē.
Un ja to vīrietis "aizvīla" cita,tad acīmredzot kaut kas nebija līdz galam īsti jūsu attiecībās,lai cik skarbi tas neizklausītos.Un nevienu nevar pret paša gribu tā "aizvilināt".
18.01.2023 13:01 |
 
Reitings 59
Reģ: 09.08.2020
Annija35 @ 18.01.2023 13:01
Pārtrauc dzīvot pagātnē,ir jāiet uz priekšu,lai vai cik grūti ir.
Meklē kaut ko,kas tevi iepriecina,aizrauj un liek kustēties uz priekšu,jo nevajag būt tā,ka otrs tev bija visa dzīves jēga un bez viņa ir pilnīgs tukšums dzīvē.
Un ja to vīrietis "aizvīla" cita,tad acīmredzot kaut kas nebija līdz galam īsti jūsu attiecībās,lai cik skarbi tas neizklausītos.Un nevienu nevar pret paša gribu tā "aizvilināt".
Nevar nedzīvot pagātnē. Mums abiem sāp, aizprojām.. Mēs aizprojām spējam sajust to ko jutām, tas nav pazudis, un tā ir lielākā nasta mums, bet to nevar salabot.. Jā mums nebija viss perfekti, jo netikām galā ar tiem cilvēkiem, kas šķērsoja mūsu ceļu, un tad arī viss sāka grimt. Tas viņu ļoti izmainīja un sagrāva. Ja kas tāds notiek, protams, ka cilvēks nespēj padomāt par attiecībām.
18.01.2023 13:07 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Lorencita @ 18.01.2023 13:07
Nevar nedzīvot pagātnē. Mums abiem sāp, aizprojām.. Mēs aizprojām spējam sajust to ko jutām, tas nav pazudis, un tā ir lielākā nasta mums, bet to nevar salabot.. Jā mums nebija viss perfekti, jo netikām galā ar tiem cilvēkiem, kas šķērsoja mūsu ceļu, un tad arī viss sāka grimt. Tas viņu ļoti izmainīja un sagrāva. Ja kas tāds notiek, protams, ka cilvēks nespēj padomāt par attiecībām.

Es nesaprotu, tas ir kaut kāds filmas sižets?
Grūti aptvert, kā 2 cilvēkus, kas it kā ļoti mīl viens otru, var tā izšķirt. Un tā viņa jaunā dāma izklausās pēc kaut kādas raganas no pasakām, kas viņu piebūrusi, un viņš pat gribēdams netiek prom.
Ja jums abiem vēl ir jūtas un neesat laimīgi ar esošajiem partneriem, kāpēc nemēģināt vēlreiz?
18.01.2023 13:13 |
 
Reitings 18
Reģ: 09.01.2023
Tev vienkārši patīk čīkstēt un esi pārskatījusies romantic drama movies. Ja izņemot x cilvēku no tavas dzīves viņai zūd jēga un prieks, tad man Tev ir sliktas ziņas.
18.01.2023 13:13 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Profesionālas intrigantes rokās nonācis pat sakarīgs vīrietis var apjukt. Pieļauju, ar laiku sapratīs savu kļūdu. Tev nav jāgaida, kad tas notiks.
Nevaru Tev dot padomu, taču ticu, ka viss, kas notiek, notiek uz labu. Turies!
18.01.2023 13:15 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Kā var šantažēt ? Ar plikbildēm? Ar to ka rakstīs ģimenei cik slikts cilvēks? Kontrolēt dzīvi? Vai tad tu nebiji vīrieša dzīvē lai palīdzētu?
Tiešām nesaprotu kādām meksikāņu seriāla intrigām ir jābūt lai izšķirtu pieaugušus cilvēkus.
Vai nu jūs paši viens otram iekšēji melojat un ieskatījāties citos cilvēkos, jo attiecības nebija tik labas, vai arī kāds no jums melo. Var jau ticēt kaut kam pārdabiskam, sazvērestībai, karmai utt, ja paliek labāk.
Atbildot uz tavu jautājumu kā tikt pāri? Dzīvo sev, hobiji , laiks un sevis nodarbināšana, piedošana un psihologs. Ja nē , un domā ka ir lemts, tad saejat kopā, izrunājat un skataties kas būs.
18.01.2023 13:18 |
 
Reitings 59
Reģ: 09.08.2020
Mušpapīrs @ 18.01.2023 13:15
Profesionālas intrigantes rokās nonācis pat sakarīgs vīrietis var apjukt. Pieļauju, ar laiku sapratīs savu kļūdu. Tev nav jāgaida, kad tas notiks.
Nevaru Tev dot padomu, taču ticu, ka viss, kas notiek, notiek uz labu. Turies!
Paldies par sapratni. Viņa bija ļoti liela profesionāle , pat pārāk. Es nevarēju ar viņu spēkoties.
Viņš viņu iepazina caur citiem diviem cilvēkiem. Tā sieviete riktīgi saķērās viņā un bija gatava pilnīgi uz visu.
18.01.2023 13:22 |
 
Reitings 59
Reģ: 09.08.2020
nē nu jā @ 18.01.2023 13:13

Es nesaprotu, tas ir kaut kāds filmas sižets?
Grūti aptvert, kā 2 cilvēkus, kas it kā ļoti mīl viens otru, var tā izšķirt. Un tā viņa jaunā dāma izklausās pēc kaut kādas raganas no pasakām, kas viņu piebūrusi, un viņš pat gribēdams netiek prom.
Ja jums abiem vēl ir jūtas un neesat laimīgi ar esošajiem partneriem, kāpēc nemēģināt vēlreiz?
Vai tad filmās un seriālos tādas drāmas nav redzētas? Divi mīloši cilvēki, bet kāds ļaundaris izdomā to visu izjaukt un ir visādas viltīgas metodes. Es neesmu tāds cilvēks, kas būs pretī viltīgs, vai ļauns, tāpēc es nekādīgi nespēju tur neko izdarīt .
18.01.2023 13:26 |
 
Reitings 59
Reģ: 09.08.2020
LāsmaLāsma @ 18.01.2023 13:13
Tev vienkārši patīk čīkstēt un esi pārskatījusies romantic drama movies. Ja izņemot x cilvēku no tavas dzīves viņai zūd jēga un prieks, tad man Tev ir sliktas ziņas.
Man tiešām prieks, ka tev nekam tādam nav bijis jāiet cauri un nebūs. Tas ir galvenākais.
18.01.2023 13:27 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Lorencita @ 18.01.2023 13:07
Nevar nedzīvot pagātnē. Mums abiem sāp, aizprojām.. Mēs aizprojām spējam sajust to ko jutām, tas nav pazudis, un tā ir lielākā nasta mums, bet to nevar salabot.. Jā mums nebija viss perfekti, jo netikām galā ar tiem cilvēkiem, kas šķērsoja mūsu ceļu, un tad arī viss sāka grimt. Tas viņu ļoti izmainīja un sagrāva. Ja kas tāds notiek, protams, ka cilvēks nespēj padomāt par attiecībām.

Izvēle ir tavās rokās,skumt un pardzīvot par pagātni,kur tāpat neko vairs nevar mainīt,vai skatīties uz priekšu un dzīvot tālāk laimīgi.
18.01.2023 13:36 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Šantāžas. Viņa bija labi visu saplānojusi, lai kontrolētu visu viņa dzīvi. Tas var likties neiespējami

Kas tas vispār par vīrieti, kurš pakļaujās svešu sievieśu šantāžām un kontrolei. Es pat tagad uz ātro galvā nespēju "uzzīmēt" scenāriju kā tas vispār varētu notikt 😕 kas viņa draudēja, ka apēdīs viņa pirmdzimto vai ko?
18.01.2023 13:49 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Pastāsti lūdzu vairāk! Man arī interesē ar kādām intrigām var panākt, ka 2 mīloši cilvēki izšķirās :)
18.01.2023 14:05 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Lorencita @ 18.01.2023 13:26
Vai tad filmās un seriālos tādas drāmas nav redzētas? Divi mīloši cilvēki, bet kāds ļaundaris izdomā to visu izjaukt un ir visādas viltīgas metodes. Es neesmu tāds cilvēks, kas būs pretī viltīgs, vai ļauns, tāpēc es nekādīgi nespēju tur neko izdarīt .

Protams, ka filmās ir redzēts, bet filmas nav reālā dzīve, tāpēc arī tāds jautājums.
tik un tā nesaprotu, kā divus laimīgus cilvēkus, kas ir abpusēji mīlošās attiecībās, var tik vienkārši izšķirt kāds no malas. un palasot pārējos komentārus, neesmu vienīgā, kas nesaprot.
ja neko nevar mainīt, tad nav vairs jēgas domāt par pagātni, ir jādzīvo tālāk. ja nevar tikt galā ar savām emocijām, tad jāvēršas pie terapeita pie palīdzības. jāmeklē jauni hobiji, jātiekas ar draugiem, jāpavada laiks aktīvi.
18.01.2023 14:10 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Lorencita @ 18.01.2023 13:22
Paldies par sapratni. Viņa bija ļoti liela profesionāle , pat pārāk. Es nevarēju ar viņu spēkoties.
Viņš viņu iepazina caur citiem diviem cilvēkiem. Tā sieviete riktīgi saķērās viņā un bija gatava pilnīgi uz visu.

kaut kāda meksikāņu melodrāma. ja tavu līgavaini bija tik viegli “aizvilināt”, tad acīmredzot viņš nemaz tik laimīgs attiecībās nebija.
18.01.2023 14:14 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
nē nu jā @ 18.01.2023 14:14

kaut kāda meksikāņu melodrāma. ja tavu līgavaini bija tik viegli “aizvilināt”, tad acīmredzot viņš nemaz tik laimīgs attiecībās nebija.

Kivičs jau iepriekšpēdējās attiecībās nebija laimīgs . . . līdz sastapa esošās 🤭
18.01.2023 15:25 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.11.2022
Šeit Tu piedēvē pārdabiskas spējas un ietekmi kaut kādiem tēliem. Glāb vīrieti, ciet pati, tad ciešat abi. Vienas vienīgas ciešanas un dzīvošana upura lomā.
Palasi par Karpmana drāmas attiecību trijstūri un atrodi sev profesionālu atbalsta personu.
Pieaudzis, rīcībspējīgs cilvēks pats uzņemas atbildību par savu dzīvi un norisēm tajā!
18.01.2023 15:46 |
 
Reitings 59
Reģ: 09.08.2020
Karliiina @ 18.01.2023 15:46
Šeit Tu piedēvē pārdabiskas spējas un ietekmi kaut kādiem tēliem. Glāb vīrieti, ciet pati, tad ciešat abi. Vienas vienīgas ciešanas un dzīvošana upura lomā.
Palasi par Karpmana drāmas attiecību trijstūri un atrodi sev profesionālu atbalsta personu.
Pieaudzis, rīcībspējīgs cilvēks pats uzņemas atbildību par savu dzīvi un norisēm tajā!
Daļēji piekritīšu! Cilvēks pēc dabas ir izpalīdzīgs, bija draugs, kuram viņš palīdzēja ar problēmām. Aizdeva pat naudu, un beigās tādi cilvēki kļūst pat par ienaidniekiem. Darot labu. Visas tās problēmas beigās uzkrāva otram ar to palīdzēšanu, un viņam ar to sākās problēmas. Bija jāmeklē risinājums, tā iepazinās ar citiem cilvēkiem līdz satika to sievieti. Tā atbildība bija tāda, ka tiem kam laba sirds, tiek pataisīti par vainīgiem un it kā rīcībspējīgiem. Iegāzt cilvēku var jebkurā situācijā, ja vien māk un to grib.
18.01.2023 16:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits