Vai drīkst?

 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Sveikas, brīvās meitenes. Es gribētu pajautāt, vai varbūt šeit ir kāda brīva meitene, ar kuru es varētu pačatot, iepazīties, sarunāt varbūt kādu tikšanos? Īsumā par mani, mani sauc Reinis, man ir 28 gadi. Dzīvoju viens. Rīgā. Ir arī darbs. Es esmu aktīvs. Patīk atpūtas pie dabas. Patīk ļoti braukāties ar riteņiem, patīk peldēt un garas pastaigas.
Pēc dabas esmu tomēr mazliet kautrīgs, kluss. Bet tajā pašā laikā varu arī daudz runāt. Tikai ar pazīstamiem cilvēkiem es daudz runāju. Ar svešu iesākumā ne tik daudz.
Es nesmēķēju, nedzeru. Alkoholu nelietoju. Nu varbūt maz maz liet pa svētkiem. Un arī ne vienmēr. Garšo lasis, pistācijas. Vispār es ēdu visu ko. Neesmu izvēlīgs.
Gaidīšu ziņu.... No kādas... Varbūt sanāk te iepazīties, jo esmu dzirdējis no citiem, ka arī šeit cilvēki sapazīstas. Nopietni! Es uzskatu, ka tie visi pārējie iepazīšanās portāli internetā nav kaut kā.... nezinu kā lai pasaku. Tikai priekš krāpniekiem.
Atbildes es gaidīšu no jebkādas sievietes. Nu tikai ne no tās, kurai jau ir pāri 30.
07.01.2023 21:54 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Ja ģimene vīrietim nav prioritāte un patīk būt izmantotam, tad protams, var visu dzīvi mainīt jaunas draudzenes, tikai piķi ar gadiem jāpelna vēl vairāk. Tikai nez kādēļ tie vīrieši, kuri ir gadiem ilgi ieguldījuši savās draudzenēs un cerēja viņas apprecēt, jūtas bišķīt apčakarēti, kad pašiem ir virs 40 un jaunā draudzene ir izčabējusi 🥲
09.01.2023 14:01 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tu reāli visu pārspīlē. Man ir 31, apkārt ir ļoti daudz foršu, brīvu vīriešu, kuri vēlas nopietnas attiecības

Kāpēc tu esi tik pārliecināta, ka viņi vēlētos attiecības? Neviens vīrietis, kurš grib tikai pazvazāt sievieti pa gultu, līdz uzrodās "sievas materiāls" jau neteiks, ka viņi grib tikai to, protams, ka viņi teiks to, ko sieviete grib dzirdēt. Turklāt, ja jau tu saki, ka šie vīrieši ir tik labi un forši, kāpēc tu vēl ar tādu neesi precējusies? Varbūt tomēr esi, ja tā, tad palabo manis teikto.
Un runājot par sasniegumiem - interesē gan vīriešiem, visi, kuri paši dzīvē ir ko sasnieguši, apgalvo, ka nebūtu kopā ar manikīra meistari vai Rimi kasieri - atvainojos, nevēlos nevienu aizskart, tas nav mans viedoklis.

Protams, tā droši vien arī ir tā kategorija, kuri attiecībās labrāt gribētu visu 50/50. Un mēs jau ļoti labi zinām ko par tādu modeli domā liela daļa sieviešu (pārsvarā smukais gals, sorry ja kādu aizskāru, tīri mani novērojumi). Mana pieredze un viedoklis no vīriešiem no mana paziņu loka tomēr atšķirās šajā jautājumā, ka darbs un sasniegumi, noteikti nav primārais partneres izvēlē. Katram savs.
Nē, tas nav tāpēc, ka "vienlīdzīgiem partneriem" ir iespēja izvēlēties starp jaunām, tvirtām jaunkundzēm, kuras tā vien alkst iepazīt viņu krunkainās olas.

Tu jau pati ej pilnīgās galējībās nodomāju, ka vīriešiem vecuma grupā 30-40 ir krunkainas olas un piere vienās rievās un plika plese. Es arī esmu šajā vecuma grupā, rievu nav, ar olām viss kārtībā un pilna galva ar matiem :)
09.01.2023 14:28 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Jā, sievietes arī mēdz būt seksuāli emansipētas, gribēt izklaidēties un kaut ko sasniegt dzīvē, nevis no skolas sola ielaisties attiecībās ar 10+ gadus vecāku vīrieti un būt viņam mūžam uzticīgai.

Tu tak vari darīt, ko tu vēlies, neviens tak tev neko neizliedz un nemaz nevar aizliegt.
100% manu paziņu, kas jaunībā izvēlējās sevi "dārgi pārdot tirgū" ir izstudējušas par veča naudu, izveidoja veiksmīgu karjeru un pameta savus sugar papus.

Nu tur jau tomēr vīrietis ir pie vainas, ne velti ir tā, ka citus aptin ap pirksto kā mazos ežus, bet ar citiem attiecības ir ļoti skaistas un neviena neko neiznes cauri
09.01.2023 14:29 |
 
Reitings 554
Reģ: 02.12.2022
Man 37, tu man nederētu. Man pārāk augstas prasības, tu izklausies pēc skolnieka neveiksminieka.
09.01.2023 14:37 |
 
Reitings 21970
Reģ: 18.08.2022
GhostGG @ 09.01.2023 14:28

Kāpēc tu esi tik pārliecināta, ka viņi vēlētos attiecības? Neviens vīrietis, kurš grib tikai pazvazāt sievieti pa gultu, līdz uzrodās "sievas materiāls" jau neteiks, ka viņi grib tikai to, protams, ka viņi teiks to, ko sieviete grib dzirdēt. Turklāt, ja jau tu saki, ka šie vīrieši ir tik labi un forši, kāpēc tu vēl ar tādu neesi precējusies? Varbūt tomēr esi, ja tā, tad palabo manis teikto.
Protams, tā droši vien arī ir tā kategorija, kuri attiecībās labrāt gribētu visu 50/50. Un mēs jau ļoti labi zinām ko par tādu modeli domā liela daļa sieviešu (pārsvarā smukais gals, sorry ja kādu aizskāru, tīri mani novērojumi). Mana pieredze un viedoklis no vīriešiem no mana paziņu loka tomēr atšķirās šajā jautājumā, ka darbs un sasniegumi, noteikti nav primārais partneres izvēlē. Katram savs.
Tu jau pati ej pilnīgās galējībās nodomāju, ka vīriešiem vecuma grupā 30-40 ir krunkainas olas un piere vienās rievās un plika plese. Es arī esmu šajā vecuma grupā, rievu nav, ar olām viss kārtībā un pilna galva ar matiem :)

Ghost ,bet kad Tu beidzot atradisi to savu sapnu sievieti ,visas diskusijas pierakstītas par tavām augstajām prasībām kuras regulari neesi aizmirsis iestarpināt,ka sievietes pēc 30+ jau ir ar pazeminatu vērtību utt ,bet beigās pats ar jau 30+ joprojām single ,brivdienas brauc pie omes desertinu ēst ,bet nevienu kruto beibi vēl neesi nozvejojis,kā tā?
09.01.2023 15:11 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ghost ,bet kad Tu beidzot atradisi to savu sapnu sievieti ,visas diskusijas pierakstītas par tavām augstajām prasībām kuras regulari neesi aizmirsis iestarpināt,ka sievietes pēc 30+ jau ir ar pazeminatu vērtību utt ,bet beigās pats ar jau 30+ joprojām single ,brivdienas brauc pie omes desertinu ēst ,bet nevienu kruto beibi vēl neesi nozvejojis,kā tā?

Kas teica, ka es esmu brīvs? Un kas vainas apciemot omi? Ar to jau jālepojas, ka man ir forša ome. Tu arī gribētu, ja nobaidītu kādu no viņas desertiem ņam ņam. Īsti jau es neteicu, ka to daru katras brīvdienas, bet piedomāšana klāt, ar mēģinājumu kaut kā iekost ir normāla parādība šajā forumā. Viss ok. Neatceros, ka es būtu kaut ko noniecinājis, tikai izteicu viedokli un novērojumus kāpēc tajā vecumā ir grūti atrast vīrieti. Ne es teicu, ka sievietes pēc 30 ir neglitas, ne nederīgas. Uzslavēsu, tieši tev par prieku - es pazīstu daudz sieviešu, kurām pāri 30, kuras izskatās ļoti labi un ir pat skaistākas nekā tām kurām 25. Labāk palika?
09.01.2023 15:24 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Tā nu tas ir, ir vīrieši ko aptin ap pirkstu, un ir sievietes, ko aptin ap pirkstu. Vienkārši fakts, ka atrodot 10+ gadus jaunāku studentīti ar "augstu tirgus vērtību" kā šejienes vīriešiem patīk izteikties, ir ļoti, ļoti augsta iespēja, ka tā studentīte sevi vnk izdevīgi pārdos tam vīrietim, kurš ir iztēlojies, ka savos 35+ ir baigais stallion un visas jaunules viņu grib.
Es par krunkainām olām un plikpaurību pārspīlēju tikpat ļoti kā šejienes vīrieši par 30+ sievietēm un viņu "zemo" tirgus vērtību. Nu negrib 20gadīgās ielaisties attiecībās ar večiem, ja vien viņu skaistajām olām un matainajai galvai komplektā nenāk biezs maks un dāsnums (un ne visas 20gadīgās gribēs pārdoties, liela daļa tomēr izvēlas +- sava vecuma puišus). Harmoniskas attiecības biežāk ir starp vienas paaudzes cilvēkiem.
09.01.2023 15:34 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es par krunkainām olām un plikpaurību pārspīlēju tikpat ļoti kā šejienes vīrieši par 30+ sievietēm un viņu "zemo" tirgus vērtību. Nu negrib 20gadīgās ielaisties attiecībās ar večiem, ja vien viņu skaistajām olām un matainajai galvai komplektā nenāk biezs maks un dāsnums (un ne visas 20gadīgās gribēs pārdoties, liela daļa tomēr izvēlas +- sava vecuma puišus). Harmoniskas attiecības biežāk ir starp vienas paaudzes cilvēkiem.

Redzi, acīmredzot tu tādā sabiedrībā arī uzturies, un pēc taviem komentāriem arī var saprast, ka neesi savā mūžā redzējusi normālu 30+ vīrieti. Kad tu iedomājies par 10g starpību tev droši vien šīe vīrieši asiocējas ar resniem, neglītiem, nevīžīgiem kuriem kā sen jau ir pliki pauri. Nu nepatīk vecākām sievietēm, ka jaunākas tiekās šo sieviešu gadu kategoriju vīriešiem, nu nepatīk. Savu ikgadējo radu sajietos tas vēl paspilgtinās vairāk. Bet tā jau ir, visas viņas tiekās dēļ naudas, un turīgi vīrieši patiesībā ir nelaimīgi, un vispār viņiem dzīve ir neizdevusies. Klasika.
09.01.2023 15:47 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Ghost, aļo, es esmu tādā sabiedrībā, kur ir praktiski tikai 30+ vīrieši, tā ir mana vecuma kategorija, protams, ka liela daļa no viņiem izskatās labi, un pat 50+ vīrieši mēdz būt skaisti un kopti, tāpat kā sievietes, protams. Runa nav par to, runa ir par to, ka ne es, ne manas vienaudzes ap 20 gadu vecumu nemaz neapsvēra ar tādiem skaistiem un koptiem vīriešiem tikties. Tāpēc tā konkurence ar jaunajām ir ļoti nosacīta. Tas ir noteikts vīriešu tips, kas meklē daudz jaunākas. Un noteikts jauno sieviešu tips, kas piekrīt tikties ar daudz vecākiem.
Nelaimīgs var būt arī ar vienaudzi, tā kā šajā ziņā šī diskusija ir bezjēdzīga. Laime ir ļoti subjektīva.
09.01.2023 16:16 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Runa nav par to, runa ir par to, ka ne es, ne manas vienaudzes ap 20 gadu vecumu nemaz neapsvēra ar tādiem skaistiem un koptiem vīriešiem tikties. Tāpēc tā konkurence ar jaunajām ir ļoti nosacīta. Tas ir noteikts vīriešu tips, kas meklē daudz jaunākas. Un noteikts jauno sieviešu tips, kas piekrīt tikties ar daudz vecākiem.
Nelaimīgs var būt arī ar vienaudzi, tā kā šajā ziņā šī diskusija ir bezjēdzīga. Laime ir ļoti subjektīva

Tu laikam tāpat kā es piedzimi laikā, kad nebija internets. Daudz kas ir mainījies tajā saucamajā "dating marketā". Patiesībā ļoti daudz, kas ir mainījies ar sociālo tīklu in iepazīšanās portālu un instegram ienākšanu dzīvē. Varētu tev piekrist, ka kādreiz viss bija savādāk. Tieši tāpat kā kādreiz bija neiedomājami, ka 20g sievietei varētu būt body count pie 20+, savukārt, tagad tā jau bez maz vai ir norma.
09.01.2023 16:31 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
GhostGG @ 09.01.2023 11:22

+++ taisnība.
Tas saprotams, bet tev neliekas, ka vajadzētu būt tieši otrādāk, ka vecākām paliekot, prasībâm vajadzētu tieši būt nedaudz piezemētākām? Jo, ja tā padomā, pieslēdzot loğiku - vecākas sievietes konkurē ar jaunākām sievietēm "attiecību tirgū", būtu diezgan neloğiski izvēlēties (protams, ja vīrietis ir tāds, kuram ir iespēja izvēlēties) vecāku ar visām klapatām, kas 99% gadījumos vecumam nāk līdz, nekā jaunāku ar līdzvērtīgām prasībām. Varbūt tas arī ir tas iemesls, kāpēc mēs ļoti bieži redzam šāda veida tekstus forumos, tiktok, youtue video / shortos, ka sievietēm pēc 30 kaut kā "mağiski" pēkšņi parādās - "nav normālu vīriešu". Interesanti, kāpēc tādas problēmas nav, ar retiem izņēmumiem, sievietēm, kurām ir 18, 20, 23 (jaunām) utt.

Te tu arī biš ne līdz galam saproti sievietes - vecumā tuvu pie 40 daudzas labāk būs vienas, nekā pazeminās savu sociālo statusu, tiekoties ar lūzeri (t.i., jebkuru, kurš ir sasniedzis mazāk nekā viņa).
Tu reāli visu pārspīlē. Man ir 31, apkārt ir ļoti daudz foršu, brīvu vīriešu, kuri vēlas nopietnas attiecības

Nu es arī zinu šādus vīriešus, darbā, vecums tā starp 33-40. Attiecības grib, dažs pat uz bērniem vēl cer. Esam par to ne reizi runājuši. Naudu pelna ļoti labu. Neviens nav resns, divi regulāri zāles apmeklētāji (un to redz). Bet viņiem visa dzīve ir darbs. Par attiecībā tik tā parunā, ka jā, gribētu, bet pie tā viss arī beidzas. Gadiem te jau strādāju, neesmu dzirdējusi, ka kaut kas viņiem tur būtu jebkad pamainījies. Un 30+ kategorijā šādu kadru ir diezgan daudz, abos dzimumos.
09.01.2023 16:42 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Protams, tā droši vien arī ir tā kategorija, kuri attiecībās labrāt gribētu visu 50/50. Un mēs jau ļoti labi zinām ko par tādu modeli domā liela daļa sieviešu (pārsvarā smukais gals, sorry ja kādu aizskāru, tīri mani novērojumi).

Šis prasa vairāk paskaidrojumus.
09.01.2023 16:43 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Manuprāt, ja 30+ vēl ir brīvs, tas vnk nav nopietnu attiecību/ģimenes cilvēks. Un tas attiecas uz abiem dzimumiem, arī uz večiem, kas sievieti sāk meklēt 30 gados. Kas grib tās nopietnās attiecības, tie viens otru atrod jau daudz ātrāk, jau pirms viss tas ''svarīgākais'' - darbs, drāšanās apkārt utt. - ir izdarīts.
09.01.2023 16:50 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Ghost, wowowow, tu tad esi daaaudz vecāks par mani 😄 man skolas laikā bija internets, un studiju laikā instagram un tinder. Visādi piedāvājumi no pieaugušiem vīriešiem arī bija, tikai tas bija "zem mana goda". Gribi teikt, ka tagad pēkšņi ir pieņemts jaunām meitenēm tikties ar vecākiem vīriešiem skaistas un romantiskas mīlestības dēļ? Kaut nu tā būtu 😄
Joprojām neredzu, ka mani vienaudži vīrieši tagad būtu tikpat pieprasīti dating tirgū, kā skaistas 20gadnieces. Ar vecumu arvien grūtāk paliek atrast partneri abiem dzimumiem. Pārāk izvēlīgi visi paliek, neelastīgi un traumēti.
09.01.2023 16:53 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Te tu arī biš ne līdz galam saproti sievietes - vecumā tuvu pie 40 daudzas labāk būs vienas, nekā pazeminās savu sociālo statusu, tiekoties ar lūzeri (t.i., jebkuru, kurš ir sasniedzis mazāk nekā viņa).

Uz priekšu, neviens viņām to neizliedz, bet rūgtums sirdī tāpat paliks, un tāpat centīsies atrast un dzīties pēc kaut kā, kas nav reāli sasniedzams ( protams ar izņēmumiem) vai tā ir laba un pilnvērīga dzīve? dzīties pēc kaut kāda iedomu augļa, kas nav reāls? var jau būt, ne man par to spiezt.
Šis prasa vairāk paskaidrojumus.

Nu es tiešām esmu novērojis, ka bieži 50/50 grib sievietes, kuras nav īpašī glītas, varbūt man tā ir bijusi tikai tāda neveiksmīga sagadīšanās un es tiešām ticu, ka ir pilns ar foršām, smukām sievietēm, kurām arī apmierina tāds modelis. Skaitoties uz to pēc loģikas viedokļa un ņemot vērā cik daudz opciju ir skaistām sievietēm, tas šķiet pašaprotami un normāli.
09.01.2023 16:57 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Uz priekšu, neviens viņām to neizliedz, bet rūgtums sirdī tāpat paliks, un tāpat centīsies atrast un dzīties pēc kaut kā, kas nav reāli sasniedzams ( protams ar izņēmumiem) vai tā ir laba un pilnvērīga dzīve? dzīties pēc kaut kāda iedomu augļa, kas nav reāls? var jau būt, ne man par to spiezt.

Gan jau, ka lielākajai daļai paliks, bet te nu man šķiet, ka arī vīrieši 35+, kam tek siekala pēc 20-gadniecēm, nav diez ko labākā situācijā. Jā, internetā var redzēt tādus veiksmes stāstus, ne vienu vien. Es nevienu tādu pāri personīgi neesmu redzējusi realitātē. Zviedri vai norvēģi bija veikuši pētījumu, kāpēc sievietēm ir vairāk bērnu, ja tajos pašos 20 gados sievietes un vīrieši bērnus grib vienlīdzīgā apmērā. Nu un izrādījās, ka tas tā tiešām nestrādā, 35+ kungiem nav viegli dabūt tās 20-gadnieces dzemdētājas, kā viņi gaidīja. Un rezultātā daudzi, kas tos bērnus atlika, jo vīrieši tak noveco kā vīns un laika vēl atliektiem galiem, tā arī paliek ar tukšu sili.
09.01.2023 17:07 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ghost, wowowow, tu tad esi daaaudz vecāks par mani 😄 man skolas laikā bija internets, un studiju laikā instagram un tinder.

Studiju laikā tu jau biji pieaugusi, tas tak neskaitās uzauga bez interneta. Turklāt, kad internets parādījās nebija tik izplatīti visi iepazīšanās protāli, kā piemēram tagad, tā bija tikai tāda sākuma stadija. Man ir 34.
Joprojām neredzu, ka mani vienaudži vīrieši tagad būtu tikpat pieprasīti dating tirgū, kā skaistas 20gadnieces. Ar vecumu arvien grūtāk paliek atrast partneri abiem dzimumiem. Pārāk izvēlīgi visi paliek, neelastīgi un traumēti.

Protams, uz sievietēm vienmēr būs lielāks pieprasījums, it sevišķi jaunām un skaistām, to neviens neapstrīd. Uz vecākiem vīriešiem arī, bet tikai ar noteikumu, ka šie vīrieši ir kaut ko dzīvē sasnieguši. Parastam, vīrietim, kurš tā arī sevi nav attīstijis nevienā jomā un nav izdevies izveidot labu ienākumu avotu un kuram nekas nav, jā tiem nav tā labākā situācija ar partneres atrašanu.
09.01.2023 17:08 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Gan jau, ka lielākajai daļai paliks, bet te nu man šķiet, ka arī vīrieši 35+, kam tek siekala pēc 20-gadniecēm, nav diez ko labākā situācijā. Jā, internetā var redzēt tādus veiksmes stāstus, ne vienu vien. Es nevienu tādu pāri personīgi neesmu redzējusi realitātē

Interesanti, man atkal no mana sociālā loka vīriešiem lielākai daļai draudzenes un sievas ir ap 10g starpību. Laikam mes uz to visu skatāmies no sava "burbuļa".
09.01.2023 17:11 |
 
Reitings 56
Reģ: 09.01.2023
Aldis15 @ 09.01.2023 13:46
Vīriešiem neinterisē Tava karjera, Tava dzīves pieredze, Tavas meteriālās lietas utml.
Izskats/jaunība/raksturs/lojalitāte ir top prioritātes.

Ja pašam nekā nav, tad arī pret otru augstus standartus izvirzīt grūti .
09.01.2023 18:48 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Vīrieša seksīgākā ķermeņa daļa ir smadzenes. Un punkts.
Mēdz teikt, ka vīrietim jābūt nedaudz glītākam par mērkaķi. Skaistums gan arī ir relatīvs jēdziens - kas vienam ir skaists, citam šķiet neglīts.
Kāds ir redzējis sievieti, kura apprecas ar vīrieti, jo viņam ir skaistas kājas vai skaists dupsis? 😁
Manuprāt, sievietes savu vīrieti izvēlas ne tik daudz pēc vizuāliem dotumiem kā pēc tā, vai viņš ir uzticams, atbildīgs.
09.01.2023 20:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!