Laulība

 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Mūsdienās arvien vairāk pāru nolemj neprecēties.
Kā jūs redzat, kādi ir plusi un mīnusi reģistrētai laulībai?
Ļoti bieži dzirdu, ka sievietei (itkā) būtu labi būt laulībā, jo finansiāli viņa vairāk tiktu pasargāta, bet es tam īsti neticu. Toties vīrieši nevēlas laulību, jo viņi sevi grib finansiāli pasargāt. Tad kā īstenībā ir? Iespējams, ka pēc gadiem 10 laulības vairs nebūs tik aktuālas, un būs citi veidi kā reģistrēt attiecības un sadalot visu, kas kuram pieder.
04.01.2023 18:03 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Vienkārši tāds iespaids pēc citām diskusijām. Nekā personīga. Pat jūtu līdzi (nav sarkasms). Izklausies normāls, bet traumēts. Var jau būt, ka kļūdos

Kāpēc traumēts uzreiz? Es tak nekad negānos un vienmēr savus argumentus izcili pamatoju.
04.01.2023 21:08 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 04.01.2023 20:59

Protams runāšu, ja precās te pat Latvijā. Nu patiesībā es no savas un vīriešu puses redzu tikai vienu pamatotu iemeslu - Ja ir laba sieva, tad, ja es pēkšņi noliku karoti, tad viņai un bērniem nebūtu jāiet un jādzīvo uz ielas un viņai un bērniem paliktu viss manis plenītais un nevajadzētu knapināties.

Sapratu.Tad sanāk, ka no tava skata punkta laulība ir tikai par materiālo pasauli. Kā ar mīlestību pret otru cilvēku? Vēlmi pieņemt šo cilvēku sev tuvāk arī juridiski savā ģimenē, dodot savu uzvārdu?
04.01.2023 21:12 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
GhostGG @ 04.01.2023 21:08

Kāpēc traumēts uzreiz? Es tak nekad negānos un vienmēr savus argumentus izcili pamatoju.

Nu labi varbūt bišķi kritisks 😅
04.01.2023 21:17 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Sapratu.Tad sanāk, ka no tava skata punkta laulība ir tikai par materiālo pasauli. Kā ar mīlestību pret otru cilvēku? Vēlmi pieņemt šo cilvēku sev tuvāk arī juridiski savā ģimenē, dodot savu uzvārdu?

Ja es mīlu sievieti, vai tad es viņu mīlēšu divreiz vairāk ja mēs aprecētos? Nedomāju gan. Varbūt tas būs tikai sievietes acīs kā žests, ka es viņu mīlēšu vairāk, ja lūgšu viņas roku, bet man tā mīlestība nemainīsies.
04.01.2023 21:19 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 04.01.2023 21:19

Ja es mīlu sievieti, vai tad es viņu mīlēšu divreiz vairāk ja mēs aprecētos? Nedomāju gan. Varbūt tas būs tikai sievietes acīs kā žests, ka es viņu mīlēšu vairāk, ja lūgšu viņas roku, bet man tā mīlestība nemainīsies.

Es nebiju to domājusi tādā aspektā, lai gan varbūt ir sievietes, kuras tieši tā arī domā. Es uz to skatijos kā morālu, nezinu kā pareizāk paskaidrot, pieņemšanu (?) savā ģimenē, savā uzvārdā, dodot tam juridisku apliecinājumu, ne tikai mutisku.
04.01.2023 21:36 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es nebiju to domājusi tādā aspektā, lai gan varbūt ir sievietes, kuras tieši tā arī domā. Es uz to skatijos kā morālu, nezinu kā pareizāk paskaidrot, pieņemšanu (?) savā ģimenē, savā uzvārdā, dodot tam juridisku apliecinājumu, ne tikai mutisku.

Nu jā, tu uz to skaties savādāk, jo tu esi sieviete. Par juridisku apliecinājumu un kas no tā visa izriet, jā tur es piekrītu, bet par tām morālām un "jūtu" lietām meh, ja es mīlu konkrēto sievieti, viņa ģimenē būs vienalga pieņemta, neatkarīgi no gredzena prikstā.
04.01.2023 21:43 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Londine @ 04.01.2023 20:04
Laulība kā drošība vairāk materiālā izpratnē ir tikai no vienas puses. Spēja uzņemties atbildību, apprecot savu mīļoto, patiesībā ceļ vīrišķības akcijas. Manās acīs vīrietis, kurš neapprec savu mīļoto vai savu bērnu mammu, ir bezatbildīgs. Un līdz ar to arī nevīrišķīgs. Jo vīrietība noteikti iet kopà ar spēju būt atbildīgam arī uzņemoties saistības.

Tā ir tīrākā manipulācija ar vīrieti, par to ka ja viņš neprec, tad tas nav *īsts vīrietis *, lai tikai viriešus ar varu piespiestu precēt. Kur ir rakstīts, ka tas virietiis kas neprec savu sievieti ir bezatbildīgs ? Kur? Uz Ēğiptes piramīdām pirms 300 000 gadiem!?? 😁😀Ko tik vecenes neizdomās lai, nabaga vīriešus iedzītu slazdā. Un pataisītu par muļķiem. Absurds.VĪRIŠĶÍBAI, NAV NEKĀDA SAKARA AR PRECĒŠANOS, BEIDZIET FANTAZĒT MURGUS. 😀😑😒
Tas būtu no sērijas tā nav *īsta sieviete *ja viņai nav 3 bērniņi un laba profesija. 😑
Par vīrišķību var spriest Pēc balss tembra, izkata, bārdas, apģerba, uzvedības, bet nejau vai ir gatavs precībam.
04.01.2023 21:49 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
GhostGG sievai un bērniem nevajadzēs knapināties ja šamais nomirs. Oi ne mogu, rich boy.. :))
Un komentāri arī kā saki, vienkārši izcili pamatoti:)) jautrība
Vispār ja jau piemini to mīlestību pret sievieti, tad tevi logiski intereses kas viņai ir svarīgs nevis tikai turpināsi savu dziesmu par to, ka Tev nekas nemainās..
04.01.2023 21:51 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 04.01.2023 21:43

Nu jā, tu uz to skaties savādāk, jo tu esi sieviete. Par juridisku apliecinājumu un kas no tā visa izriet, jā tur es piekrītu, bet par tām morālām un "jūtu" lietām meh, ja es mīlu konkrēto sievieti, viņa ģimenē būs vienalga pieņemta, neatkarīgi no gredzena prikstā.

Manuprāt jebkurai sievietei, kura neprecas materiālo nodrošinājumu vadīta, laulība nav tikai par statusu sabiedrībā. Tas ir par spēju abpusēji uzņemties atbildību gan vārdos, gan darbos. Par spēju būt vienotiem, būt juridiski kā vienai ģimenei. Bērniem par iespēju būt vienā uzvārdā. Par statusu abu pušu ģimenes acīs un savās. Apziņa, ka tu neesi draudzene, kura Pirmdien ir te, un Trešdien vairs nav. Apliecinājums, ka abi esat nolēmuši kopīgi iet ceļu un visu kas tam priekšā. Un tam, protams, arī praktiski kā sieva vari palīdzēt sev un vīram situācijās, kādas jau te tika norādītas, jo vienkārši tam cilvēkam esi kas vairāk.
Protams, to visu var darīt arī neesot laulībā un zvērēt viens otram būt klāt. Laulība nav tikai praktiska lieta. Un ja kādam tā ir tikai par un ap praktisko, tad tiešām laulībai nav nevienas lielākas vērtības un precēties nevajadzētu.
04.01.2023 21:54 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Nu pirmais mīnuss, kas nāk prātā, ir naudas skaitīšana. Latvijā gada laikā “svešam” cilvēkam var nosūtīt līdz 1400€, kas netiks aplikts ar nodokli. No katra nākamā eiro jāmaksā ienākumu nodoklis. Ja apprecas, tad tādas problēmas vairs nav.
04.01.2023 22:01 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
.Eksperte. @ 04.01.2023 21:54

Manuprāt jebkurai sievietei, kura neprecas materiālo nodrošinājumu vadīta, laulība nav tikai par statusu sabiedrībā. Tas ir par spēju abpusēji uzņemties atbildību gan vārdos, gan darbos. Par spēju būt vienotiem, būt juridiski kā vienai ģimenei. Bērniem par iespēju būt vienā uzvārdā. Par statusu abu pušu ģimenes acīs un savās. Apziņa, ka tu neesi draudzene, kura Pirmdien ir te, un Trešdien vairs nav. Apliecinājums, ka abi esat nolēmuši kopīgi iet ceļu un visu kas tam priekšā. Un tam, protams, arī praktiski kā sieva vari palīdzēt sev un vīram situācijās, kādas jau te tika norādītas, jo vienkārši tam cilvēkam esi kas vairāk.
Protams, to visu var darīt arī neesot laulībā un zvērēt viens otram būt klāt. Laulība nav tikai praktiska lieta. Un ja kādam tā ir tikai par un ap praktisko, tad tiešām laulībai nav nevienas lielākas vērtības un precēties nevajadzētu.

Piemērs - jā vīrietis melo pirms precībām, viņš melos sievietei ari pēc precībām, jautājums tikai vai mazāk, vai vairāk melos, varbūt tik pat.
04.01.2023 22:02 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Renaate301 @ 04.01.2023 21:51
GhostGG sievai un bērniem nevajadzēs knapināties ja šamais nomirs. Oi ne mogu, rich boy.. :))
Un komentāri arī kā saki, vienkārši izcili pamatoti:)) jautrība
Vispār ja jau piemini to mīlestību pret sievieti, tad tevi logiski intereses kas viņai ir svarīgs nevis tikai turpināsi savu dziesmu par to, ka Tev nekas nemainās..

Vispār dažreiz ar vīriešiem par šo tematu runājot viņi ir tik noraidoši, ka rodas iespaids - kolīdz apprecas tā krāniņš par 3 cm mazāks paliek, tapēc neprecas. Nesaprotu, varētu padomāt ka sieviete neko nezaudētu šķiršanās gadijumā, ja tas ir tas, kas vīriešus uztrauc, jo nedo Dies atņems pus īpašuma, lai gan to juridiski var pilnīgi normāli sakārtot tā, ka neizkāš no neviena neko. Bet labā ziņa ir tā, ka man apkārt maz tādu, kuri ir kritiski noskaņoti laulībām. Un bieži šie kritiski noskaņotie arī tajā brīdī ir bez partnerēm. Padomājot tagad uz sitiena varu nosaukt tikai divus, kuri ilgstoši kopā, bet kāzu tematika ir teju neaizskarama tēma.
04.01.2023 22:03 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Wordrobe666 @ 04.01.2023 22:02

Piemērs - jā vīrietis melo pirms precībām, viņš melos sievietei ari pēc precībām, jautājums tikai vai mazāk, vai vairāk melos, varbūt tik pat.

Laulība nav par vairāk mīlēšanu vai mazāk melošanu pēc tās norises. Normālās attiecībās pēc laulībām savstarpēji nekas nemainās. Taču esmu tīši prasijusi sievietēm, kā tad ir. Un visas kā viena apgalvo - piederības sajūta. Šķiet, ka esat viens vesels un esi atbildīgs ne tikai par sevi, bet arī otru cilvēku. Mīlēt un gādāt.
04.01.2023 22:08 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
GhostGG sievai un bērniem nevajadzēs knapināties ja šamais nomirs. Oi ne mogu, rich boy..

Uz Latvijas iedzīvotāju ienākumu fona top 1% noteikti, ja ne pat visi 0,5%
Un komentāri arī kā saki, vienkārši izcili pamatoti) jautrība

Nu varbūt tev būtu vērts viņos ieklausīties, tad nebūtu jāmētājas pa forumiem ar jautājumiem kā atrast veci pec 30 :P
Manuprāt jebkurai sievietei, kura neprecas materiālo nodrošinājumu vadīta, laulība nav tikai par statusu sabiedrībā. Tas ir par spēju abpusēji uzņemties atbildību gan vārdos, gan darbos. Par spēju būt vienotiem, būt juridiski kā vienai ģimenei. Bērniem par iespēju būt vienā uzvārdā. Par statusu abu pušu ģimenes acīs un savās. Apziņa, ka tu neesi draudzene, kura Pirmdien ir te, un Trešdien vairs nav. Apliecinājums, ka abi esat nolēmuši kopīgi iet ceļu un visu kas tam priekšā. Un tam, protams, arī praktiski kā sieva vari palīdzēt sev un vīram situācijās, kādas jau te tika norādītas, jo vienkārši tam cilvēkam esi kas vairāk.

Es tevi saprotu. Es tak neteicu, ka es nekad neprecēšos, tieši otrādi, es to 100% izdarīsu, tas ir manas dzīves plāna. Vienkārši tu uz to skaties vairāk no emocionālās puses, es atkal no praktiskās, jo galu galā tāds arī bija jautājums, kapēc daudzi vīrieši ir pret laulībām. Personīgi, es neticu, ka vairums vīrieši dala ar tevi vienu viedokli, ko tu uzrakstīji. Laulības pārsvarā ir tieši priekš sievietes. Patiesībā vīrieši precās tikai 3x iemeslu dēl. 1. to ko es teicu, par karotes nolikšanu, lai sievai un b;erniem viss pēc vīra nāves ir ok. 2. Viņi piekrīt precēties, jo viņiem ir bail pazaudēt sievieti, jo viņi apzinās, ka sieviete ilgi vairāk negaidīs.....
04.01.2023 22:09 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
un ir vēl tā pēdējā kategorija 3. - Viņi aprec sievieti ar domu, ka šī tagad ir mana un viņa nekur vairāk neizsmuks, varētu padomāt, ka laulība ir pasargāta no sānsoļiem. Tici man neviens vecis nepieceļās no rīta un no zila gaisa neizdomā "gribu precēties". Tas viss ir mazu vai lielu spiedienu iespaidā.
04.01.2023 22:11 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG Nekā nepareiza neuzrakstiji. Un jā, vīrieši bieži skatās uz to no praktiskā viedokļa. Vienīgi es domāju, vai tiešām tā laulības dzīve ir tikai uz aprēķina pamata? Kā tā var būt, ka sievietei tā ir emocionāla vērtība, taču vīrietim - nu re ku riņķis lai tu nenosprāgsti badā kad būšu kapos.
04.01.2023 22:14 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
GhostGG, vai es prasīju padomu kā atrast veci? Tu man tādā garā rakstīji tur, bet es prasīju statistiku un to veido arī vīrieši kas veido attiecības pēc 30, ko Tu nez kāpēc ignorēji. 100 punkt esi single, vai ne? Tikai neraksti par to, jo galu galā tad zaudēsi gudrā un bagātā vīrieša tēlu šeit Online, ko mēģini pats uzburt. Es arī zināju jau rakstot, ka mēģināsi tādā veidā tjipa man iedzelt, cik paredzami :D ja Tu būtu tāds biezais kā Tu raksti, tev nebūtu laiks ko tik daudz pavadīt sieviešu forumos..
Man šķiet, ka ar to super praktisko pieeju laulībām mēģini demonstrēt lai akcentētu savu tjipa vīrišķību :D bet es tevi apbēdināšu.. arī vīrieši ir emocionālas būtnes :)
04.01.2023 22:29 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Vienīgi es domāju, vai tiešām tā laulības dzīve ir tikai uz aprēķina pamata?

Es nesaprotu kāpēc tu domā, ka viss ir aprēķina pamats, tu gribi teikt, ka sieviete, kurai nekas nav, viņa nevar mīlēt vīrieti, kuram viss ir?
Kā tā var būt, ka sievietei tā ir emocionāla vērtība, taču vīrietim - nu re ku riņķis lai tu nenosprāgsti badā kad būšu kapos.

Tāpēc, ka vīrietim ir instinkts rūpēties par savu ģimeni un cilvēkiem, kurus viņš mīl. Tāpēc jau mēs esam dažādi un pilnīgi citu instinktu emociju vadīti nekā sievietes. :)
04.01.2023 22:31 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
GhostGG, vai es prasīju padomu kā atrast veci? Tu man tādā garā rakstīji tur, bet es prasīju statistiku un to veido arī vīrieši kas veido attiecības pēc 30, ko Tu nez kāpēc ignorēji.

Da labi, beidz muldēt, kādu vēl statistiku. Vienkārši atzīsti, ka neviens tevi neprec un tev tagad ir iestājusies trauksme, jo gadi iet uz priekšu un tieši pirms svētkiem šīs emocijas tikai pastiprinās, ne velti tādas tēmas uzplet pirms ziemīšiem.
Tu man tādā garā rakstīji tur

Tur es diskusijā nepiedalijos, sēdies 2
100 punkt esi single, vai ne? Tikai neraksti par to, jo galu galā tad zaudēsi gudrā un bagātā vīrieša tēlu šeit Online, ko mēģini pats uzburt.

Redzi, ja es teikšu, ka esmu, tad tu teiksi, ka esmu lūzeris, kurš nevar atrast sievieti, ja es teikšu, ka man ir sieviete (jauna :P ), tad tu teiksi, ka es meloju un tikai izrādos, būtībā, lai ko es rakstītu es palikšu zaudētāja lomā. Tātad vai galu galā manai atbildei būtu kāda nozīme?
ja Tu būtu tāds biezais kā Tu raksti, tev nebūtu laiks ko tik daudz pavadīt sieviešu forumos..

Tu laikam domā, ka cilvēki, kuri labi pelna pavada visu dienu birojā? Man ir pietiekami daudz brīva laika, lai to izimantotu to kā vien es vēlos, tāpēc jau jāplena daudz, lai darītu kad un ko sirds kāro ne tā? 🙃 un nomaini plati par sieviešu forumu, šī kaunināšanas taktika uz mani nestrādā.
Man šķiet, ka ar to super praktisko pieeju laulībām mēģini demonstrēt lai akcentētu savu tjipa vīrišķību bet es tevi apbēdināšu.. arī vīrieši ir emocionālas būtnes

Paldies par komplimentu, jūtos tagad vīrišķīgāks. Bet tur gan tev taisnība, ir arī vīrieši kuri ir ļoti emocionāli (sievišķīgi) un dāžreiz arī izraudās tev uz pleca, bet es tikai par. Tev arī tādu vajag, jo pati esi diezgan vīrišķīga, vulgāra kā vecis :)
04.01.2023 22:46 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Wordrobe666 @ 04.01.2023 21:49

Tā ir tīrākā manipulācija ar vīrieti, par to ka ja viņš neprec, tad tas nav *īsts vīrietis *, lai tikai viriešus ar varu piespiestu precēt. Kur ir rakstīts, ka tas virietiis kas neprec savu sievieti ir bezatbildīgs ? Kur? Uz Ēğiptes piramīdām pirms 300 000 gadiem!?? ??Ko tik vecenes neizdomās lai, nabaga vīriešus iedzītu slazdā. Un pataisītu par muļķiem. Absurds.VĪRIŠĶÍBAI, NAV NEKĀDA SAKARA AR PRECĒŠANOS, BEIDZIET FANTAZĒT MURGUS. ???
Tas būtu no sērijas tā nav *īsta sieviete *ja viņai nav 3 bērniņi un laba profesija. ?
Par vīrišķību var spriest Pēc balss tembra, izkata, bārdas, apģerba, uzvedības, bet nejau vai ir gatavs precībam.

galīgi garàm - vīrišķība nav tikai ārējs noformējums, tā ir attieksme, uzvedība, rīcība arīdzan. Un gudrība noteikti! Es tādus neprecētus un pārgudrus bieži klausos vaimanājam pa dzīvi un sievietēm (pie manis uz psihoterapeita dīvāniņa 😜).
04.01.2023 22:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)