Izpalīdzēšana

 
Reitings 58
Reģ: 23.11.2022
Sveikas.
Lieta sekojoša. Strādāju darbā, kas atrodas aptuveni stundas gājienā no mājām. Darbs sākas ļoti agri - sešos no rīta. Pa cik vel neesmu sakrājusi naudu savam auto, es pārsvarā uz darbu braucu ar kolēģiem, kuri tepat arī dzīvo. Dotajā brīdī ir Ziemassvētku laiks un kolēģi, kuriem ir bērni, paņēmuši atvaļinājuma dienas. Pa cik manam partnerim ir auto, vakar minēju, ka vajadzētu mani izručīt uz divām dienām, jo nav kas aizved. Turklāt zinu, ka tās divas dienas viņam nav darba dienas, jo tad viņš uz darbu ceļas vēlāk nekā es un neprasītu. Uz ko sekoja atbilde - " Kapēc man vajadzētu celties piecos no rīta un vest tevi uz darbu?" Es paliku mazliet apmulsusi un dusmās noteicu "Jo cilvēki attiecībās viens otram palīdz. Bet pa cik man nepatīk kādam justies parādā, es pati aiziešu."
Minēšu, ka mums nav bijuši ne strīdi vai kādi aizvainojumi, lai viņš kaut kādā veidā censtos man atriebt vai kā tamlīdzīgi. Esam kopā 3 gadus. Sarunai nebija turpinājuma, gāju gulēt, jo šodien darba diena. Bet pie sevis nodomāju "Un kāda velna pēc man šodien savā brīvdienā bija jāgatavo viņam ēst, jo viņš paprasija? Turklāt vel jāieliek līdzņemšanai uz darbu?" Laikam cilvēki esot kopīgās attiecībās vienkārši tā dara.
Vai arī es esmu tā, kura īsti kaut ko neizprot?
Kā jūs rīkotos?
Kā jums tas izskatās no malas?
22.12.2022 04:19 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
ilze01 @ 24.12.2022 11:26

Man tavos komentāros daudz kas nelīmējas kopā, ieskaitot to, kā tev var būt ''labi apmaksāts darbs'', ja par īri mazpilsētā būtu jāatdod puse algas? Tas ir minimālās vai gandrīz minimālās algas darbs, ja šāda situācija. Nu labi, ir arī dažādas mazpilsētas, kur dzīvo tikai upper-middle class un ir attiecīgas cenas, bet tā kā vēl arī raksti, ka ne tajā labākajā rajonā dzīvojat, tad jau laikam tā tomēr nav?
Katram cilvēkam savs raksturs. Jā, ir ļoti mīļi, jauki vīrieši, bet nereti izrādās arī slinki vai bez ambīcijām, vai lidinās mākoņos ar savu mākslinieka darbu. Vai arī skraida pakaļ citām arī precēti, jo ļoti patīk sievietes. Es īpaši neticu online stāstiem, cik tie citu sieviešu vīrieši ir ideāli, jo no paziņas esmu redzējusi jau nu tik idealizētus tekstus, bet realitātē - pēc dažiem gadiem šķirtene un vientuļā māte. Katram pašam jāsaprot, vai esi gatava kaut ko otrā pieciest, kaut kur viņa dēļ iziet uz kompromisiem (un viņam būtu jādara tas pats), un veidot to ģimeni, ko gribi, nevis 30 gados dzīvot ar vīrieti tikai naudas dēļ, kamēr paralēli taisi tēmas par depresiju, jo gribi bērnus. Ja viņš ir uzticīgs un ir gatavs nodrošināt ģimeni, manuprāt, nav nemaz tik slikti. Kaut kur tu arī pati varētu paiet pretī un pirms gadadienas pajautāt, vai tajā un tajā datumā viņš negrib aiziet kopā uz kādu restorānu utt.

Viņas alga priekš Latvijas visdrīzāk ir laba ne priekš UK. Kā arī visdrīzāk strādā noliktavā/fabrikā un krāj sava LV dzīvokļa remontam. Rajons nav tas labākais un tā iešana noteikti nebūtu pa labi apgaismotu galveno ielu pie intensīvas gājēju/auto kustības. Vecums abiem drīzāk tuvāk 20 ne 30, čalītis ne viņu mīl, ne tur ko, vnk dzīvo kopā. Dzīvokļa biedri, kam ir sekss nevis normāls pāris.
Autore, sakrāj savam mērķim un tinies prom no viņa vai JAU paralēli meklē citu, ja nav labāku īres/darba variantu, protams, nav nekur uz sitienu jāskrien. Tur nav nekā pozitīva. Ja tāds darbarūķis un praktiķis, kurš gadadienas aizmirst, tad viņam būtu vēlme nodrošināt lielāko daļu vai visus maksājumus, te vispār nekā nav, ne romantikas, ne naudas.
24.12.2022 11:50 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Wordrobe666 @ 24.12.2022 01:16

Padoms - Nevajag dzīvot pagātnē, tavā gadijumā - PSRS, tad arī sāks. Dzīve uzlaboties uz labo pusi tev. ?Redzams, ka cilvēks ir iestrēdzis vienā laika posmā un netiek ārā. Visas sievietes jau nav tadas mikstmieses, kas nespēj pa tumsu aiziet pāris, km. Aizmirsi pieminēt, ka pa ceļam ejot var tak kāds manjaks vel izvarot. ?

Tu esi stulba vai izliecies? Aiziet var arī 20 vai 30 km ja vajag. Var arī pa “getto” rajonu aiziet vai pa mežu aizbrist, ja vajag un ja nav variantu. Te mājās krāc vesels, pieaudzis vīrietis, kuram ir auto, kamēr šī ies kājām naktī?
Bet pēc taviem komentāriem spriežot, tu pati neko labāku dzīvē redzējusi neesi, ja tev totāla necieņa un vienaldzība no veča puses ir norma. Tev ir norma staigāt kājām, kad mājās ir auto, tev ir norma būt galvenajai pelnītājai, tev ir norma apkalpot veci un ja vecis tev ievilks pa muti, tev arī tā būs norma, tev viss ir norma, jo tu esi grīdaslupata vīrietim. Autore vismaz analizē un saprot, ka nav situācija ok, bet tu gan esi norakstāma, vīriešu kājslauķe,
24.12.2022 11:41 |
 
Reitings 95
Reģ: 05.11.2022
Guncha01 @ 24.12.2022 09:40

Es vispār sākumā uz to tā neskatijos. Tad ar laiku palēnām sapratu, ka viņš ir ļoti tendēts uz sevi un finansiālo izaugsmi tad es atradu veido kā to īstenot pati savā dzīvē un ko darīt, lai gūtu labumu pati. Tikai lieta ir tajā, ka man joprojām gribas arī tās nepraktiskās lietas, kuras viņā vienkārši nav.
Viņš var neapsveikt kopīgā gadadienā, dzimšanas dienā, haltūrēt mēnesi no vietas un nākt mājās 12tos naktī, jo tā vienkārši viņam vajag. Viņā nav tādas cilvēciskas lietas, tapēc minēju par to praktiskumu. Viņš nav slikts cilvēks, vienkārši pats sev ir prioritāte, visi pārējie ir kaut kur tur tālu migliņā, paša ģimeni ieskaitot bieži vien.

Man tavos komentāros daudz kas nelīmējas kopā, ieskaitot to, kā tev var būt ''labi apmaksāts darbs'', ja par īri mazpilsētā būtu jāatdod puse algas? Tas ir minimālās vai gandrīz minimālās algas darbs, ja šāda situācija. Nu labi, ir arī dažādas mazpilsētas, kur dzīvo tikai upper-middle class un ir attiecīgas cenas, bet tā kā vēl arī raksti, ka ne tajā labākajā rajonā dzīvojat, tad jau laikam tā tomēr nav?
Katram cilvēkam savs raksturs. Jā, ir ļoti mīļi, jauki vīrieši, bet nereti izrādās arī slinki vai bez ambīcijām, vai lidinās mākoņos ar savu mākslinieka darbu. Vai arī skraida pakaļ citām arī precēti, jo ļoti patīk sievietes. Es īpaši neticu online stāstiem, cik tie citu sieviešu vīrieši ir ideāli, jo no paziņas esmu redzējusi jau nu tik idealizētus tekstus, bet realitātē - pēc dažiem gadiem šķirtene un vientuļā māte. Katram pašam jāsaprot, vai esi gatava kaut ko otrā pieciest, kaut kur viņa dēļ iziet uz kompromisiem (un viņam būtu jādara tas pats), un veidot to ģimeni, ko gribi, nevis 30 gados dzīvot ar vīrieti tikai naudas dēļ, kamēr paralēli taisi tēmas par depresiju, jo gribi bērnus. Ja viņš ir uzticīgs un ir gatavs nodrošināt ģimeni, manuprāt, nav nemaz tik slikti. Kaut kur tu arī pati varētu paiet pretī un pirms gadadienas pajautāt, vai tajā un tajā datumā viņš negrib aiziet kopā uz kādu restorānu utt.
24.12.2022 11:26 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Wordrobe666 @ 24.12.2022 07:27

Naksies samierinaties ar savu veci, jo veči tajā ziņā nemainās, ja ie egosits, tad paliks, neatkarīgi no tā kāda sieviete blakus.,ja varbūt ari kadu laiku viņs notēlos gadīgu, un rūpesies, bet agri vai vělu nāks gaismā egoisms.un šo nesmukumu autore pacietīs, lai būtu izdevīgi padzīvot kopā, un dabūt kadus labumus. Ah, autorei, neveicās ar tiem sponsoriem.☹

Un kāpēc gan lai viņš nebūtu egoists un daudz iepringtu uz kaut kādu kaimiņieni ar ko tikai dala īres maksu, un ar ko ik pa laikam var nodr@zties? Vismaz tā pēc autores izteikumiem tas izskatās. Nebūs viņa, būs cita. Turklāt egoisti šeit ir abi, dēļ materiālā labuma pati autore nav diži labāka, tikai viņai tomēr kaut kur iekšā sēž, ka bez materiālā vajag arī ko sirdij tuvāku un iekšēji tas grauž, ka nevar nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu.
24.12.2022 09:45 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.11.2022
Lula @ 24.12.2022 09:38

Itkā tu jau pati arī teici, ka tagad nav vērts šķirties, lai pati maksātu par dzīvokļa īri un nevarētu īstenot mērķus kam Tu krāj utt. Abi uz to visu laikam skatāties diezgan praktiski

Es vispār sākumā uz to tā neskatijos. Tad ar laiku palēnām sapratu, ka viņš ir ļoti tendēts uz sevi un finansiālo izaugsmi tad es atradu veido kā to īstenot pati savā dzīvē un ko darīt, lai gūtu labumu pati. Tikai lieta ir tajā, ka man joprojām gribas arī tās nepraktiskās lietas, kuras viņā vienkārši nav.
Viņš var neapsveikt kopīgā gadadienā, dzimšanas dienā, haltūrēt mēnesi no vietas un nākt mājās 12tos naktī, jo tā vienkārši viņam vajag. Viņā nav tādas cilvēciskas lietas, tapēc minēju par to praktiskumu. Viņš nav slikts cilvēks, vienkārši pats sev ir prioritāte, visi pārējie ir kaut kur tur tālu migliņā, paša ģimeni ieskaitot bieži vien.
24.12.2022 09:40 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Guncha01 @ 24.12.2022 07:02

Man vispār pēc tās sarunas un darbiem šķiet, ka viņš attiecības uztver kā kaut ko praktisku. Un tad vel arī mazliet tam klāt mīlestības, bet ne tik daudz, lai izrādītu rūpes vai sevi nedaudz upurētu.

Itkā tu jau pati arī teici, ka tagad nav vērts šķirties, lai pati maksātu par dzīvokļa īri un nevarētu īstenot mērķus kam Tu krāj utt. Abi uz to visu laikam skatāties diezgan praktiski
24.12.2022 09:38 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.11.2022
SantaBarbara @ 24.12.2022 09:02
Vēl viena lieta vinam tava drošība arī nerūp! Ok saprastu vasara ,laukā gaišs un silts var ar tām kājām iet sliktākajā gadījumā,tad parasti arī vairāk cilvēki izmanto ritenis uz darbu braucot ,iet skriet utt
Bet ziemā-tumšs sieviete ies 5 no rīta viena pati ar kājām diez kas nav ,visadus weirdos tādā laikā var sastapt,bet nu veciem pofig ,jo gribas izgulēties!

Par šo es arī aizdomājos. Nav arī tā, ka dzīvojam vislabākajā rajonā, te ik pa laikam šādas tādas lietas notiek.
24.12.2022 09:35 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.11.2022
Wordrobe666 @ 24.12.2022 07:27

Naksies samierinaties ar savu veci, jo veči tajā ziņā nemainās, ja ie egosits, tad paliks, neatkarīgi no tā kāda sieviete blakus.,ja varbūt ari kadu laiku viņs notēlos gadīgu, un rūpesies, bet agri vai vělu nāks gaismā egoisms.un šo nesmukumu autore pacietīs, lai būtu izdevīgi padzīvot kopā, un dabūt kadus labumus. Ah, autorei, neveicās ar tiem sponsoriem.☹

Mans mērķis arī nav sponsors.
24.12.2022 09:34 |
 
Reitings 22381
Reģ: 18.08.2022
Vēl viena lieta vinam tava drošība arī nerūp! Ok saprastu vasara ,laukā gaišs un silts var ar tām kājām iet sliktākajā gadījumā,tad parasti arī vairāk cilvēki izmanto ritenis uz darbu braucot ,iet skriet utt
Bet ziemā-tumšs sieviete ies 5 no rīta viena pati ar kājām diez kas nav ,visadus weirdos tādā laikā var sastapt,bet nu veciem pofig ,jo gribas izgulēties!
24.12.2022 09:02 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Guncha01 @ 24.12.2022 07:02

Man vispār pēc tās sarunas un darbiem šķiet, ka viņš attiecības uztver kā kaut ko praktisku. Un tad vel arī mazliet tam klāt mīlestības, bet ne tik daudz, lai izrādītu rūpes vai sevi nedaudz upurētu.

Naksies samierinaties ar savu veci, jo veči tajā ziņā nemainās, ja ie egosits, tad paliks, neatkarīgi no tā kāda sieviete blakus.,ja varbūt ari kadu laiku viņs notēlos gadīgu, un rūpesies, bet agri vai vělu nāks gaismā egoisms.un šo nesmukumu autore pacietīs, lai būtu izdevīgi padzīvot kopā, un dabūt kadus labumus. Ah, autorei, neveicās ar tiem sponsoriem.☹
24.12.2022 07:27 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.11.2022
Helga Andersson @ 24.12.2022 01:59

Nea. Tev ir viirietis, uz ko nevari paljauties. Tas, ka te kaadas beibes kladzina, ka vinhs izmanto, jo dalaat reeekjinus un pienaakumus, ir galiigs BS, nav ko nemaz klausiities, attieciibaas katram ir jaaiegulda gan laiks, gan $$. BET - 3 gadus kopaa dziivojot, juus esat gjimene. Un gjmenee culveeki viens otru miil un ruupeejas. Nav vajdziigi lieli, pompozi miilas izraadiijusi, ikdiena ir tas kaa mees paraadaam otram, ka mees vinjus miilam, cienaam, augustu veerteejam. Vinjam pasham vajadzeetu gribeet tevi aizvest, lai nav elle naktii ziemaa kaajaam jaavelkas STUNDU uz darbu. Labi, negribas celties, i get it, bet miilestiibai un ruupeem par savu partneri to butu jaapaarsit, ne? :)

Man vispār pēc tās sarunas un darbiem šķiet, ka viņš attiecības uztver kā kaut ko praktisku. Un tad vel arī mazliet tam klāt mīlestības, bet ne tik daudz, lai izrādītu rūpes vai sevi nedaudz upurētu.
24.12.2022 07:02 |
 
Reitings 17458
Reģ: 07.06.2022
Guncha01 @ 23.12.2022 11:57

Es vakar beigās pati sapratu, ka nav jēgas tagad pašlepnumam. Man ir vīrietis, es uz viņu paļaujos. Tas, ka es te tagad stundu iešu ar kājām man nekādu labumu nedos. Turklāt es gribēju pieminēt, ka man tā neaizvešana sāpīgāka kā parasti, jo es strādāju fiziski smagu darbu. Un ieekonomēt stundu ceļā man nozīmē mazāk noslogotas kājas, kuras pēc vakardienas iešanas var sajust arī šodien un jau vakar vakarā. Vasarā es labprāt pat aizeju, bet ir ziema, un te pārsvarā līst šobrīd ne snieg.
Strādāšana ārzemēs ir laika jautājums, tapēc mani bišķiņ baida nākotne, ja šādas elementāras lielas jau ir problēma. Viņš labi zina kas ir kas, kapēc strādaju, kam krāju, kur iziet nauda un kapēc pašai nav auto. Tā kā jā, dalītas sajūtas. Saprotu arī viņu, bet šis tāds bišk krāna gājiens.

Nea. Tev ir viirietis, uz ko nevari paljauties. Tas, ka te kaadas beibes kladzina, ka vinhs izmanto, jo dalaat reeekjinus un pienaakumus, ir galiigs BS, nav ko nemaz klausiities, attieciibaas katram ir jaaiegulda gan laiks, gan $$. BET - 3 gadus kopaa dziivojot, juus esat gjimene. Un gjmenee culveeki viens otru miil un ruupeejas. Nav vajdziigi lieli, pompozi miilas izraadiijusi, ikdiena ir tas kaa mees paraadaam otram, ka mees vinjus miilam, cienaam, augustu veerteejam. Vinjam pasham vajadzeetu gribeet tevi aizvest, lai nav elle naktii ziemaa kaajaam jaavelkas STUNDU uz darbu. Labi, negribas celties, i get it, bet miilestiibai un ruupeem par savu partneri to butu jaapaarsit, ne? :)
24.12.2022 01:59 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Wordrobe666 @ 24.12.2022 01:27

No kā tu to saprati, no savas perosīgās psrs, pieredzes? ??Visi vīriši nav alus un sņabja dzēraji, alkohila petērētāji. Ja tu savam alus atkarīgajam vecim, katru nedēļu, nes alus pudeles, mājās, tad es saprotu tavu sāpi šeit. ?Katrs virietis kautko atsakās darīt - viens atsakās gatavot, cits atsaka aizvest ar mašīnu, cits atsaka izmaksāt restorānu, vel kads netaisa remontu, bet sauc meistaru. Katrs ir tiesīgs izmlemt, ko darīs vai nē.

Katrs virieris ir vairakss reizes dzive sievietei, ko atteicies darit - peimeram uzkopt maju, gatavot utt.bet tie virieši tapat izveido ģimenes, uztaisa bernus udz dzivo tālāk.
🙃Ir jāmāk pieņemt kādreiz ari atteikums, no virieša,protams, pa retam, nejau katru reizi, bet izņēmuma gadījumos.šaubos vai autore pati ir bijusi perfekta un peikritusi visām veča idejām un vēlmēm.
24.12.2022 01:42 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Sarma1986 @ 23.12.2022 17:29

Mēs jau visi sapratām, ka esi sieviete-varone. Padomju Savienībā noteikti tavs portrets būtu uz plakātiem kā pie traktora stūres braucošas un tajā pašā laikā pie katra pupa pa zīdainim turošas komunisma cēlājas. Sapratām arī, ka tu savam vīrietim nekādā gadījumā neprasītu nekur vest, bet varonīgi soļotu kājām naktī tos nieka 6km, tad uzrotītam piedurknēm norautu maiņu fabrikā (tā tāda atpūta īstai sievietei), plus pēc darba ieietu veikalā un atnestu alus sešpaku mīļotajam. Ja es kaut ko izlaidu, palabo. Domāju, ka tev jāsazinās ar autori privāti, varbūt vēlies paņemt savā paspārnē viņas lupatu, kurš nav spējīgs 10 min pie stūres nobraukt.

No kā tu to saprati, no savas perosīgās psrs, pieredzes? 😁😑Visi vīriši nav alus un sņabja dzēraji, alkohila petērētāji. Ja tu savam alus atkarīgajam vecim, katru nedēļu, nes alus pudeles, mājās, tad es saprotu tavu sāpi šeit. 😬Katrs virietis kautko atsakās darīt - viens atsakās gatavot, cits atsaka aizvest ar mašīnu, cits atsaka izmaksāt restorānu, vel kads netaisa remontu, bet sauc meistaru. Katrs ir tiesīgs izmlemt, ko darīs vai nē.
24.12.2022 01:27 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Sarma1986 @ 23.12.2022 17:29

Mēs jau visi sapratām, ka esi sieviete-varone. Padomju Savienībā noteikti tavs portrets būtu uz plakātiem kā pie traktora stūres braucošas un tajā pašā laikā pie katra pupa pa zīdainim turošas komunisma cēlājas. Sapratām arī, ka tu savam vīrietim nekādā gadījumā neprasītu nekur vest, bet varonīgi soļotu kājām naktī tos nieka 6km, tad uzrotītam piedurknēm norautu maiņu fabrikā (tā tāda atpūta īstai sievietei), plus pēc darba ieietu veikalā un atnestu alus sešpaku mīļotajam. Ja es kaut ko izlaidu, palabo. Domāju, ka tev jāsazinās ar autori privāti, varbūt vēlies paņemt savā paspārnē viņas lupatu, kurš nav spējīgs 10 min pie stūres nobraukt.

Padoms - Nevajag dzīvot pagātnē, tavā gadijumā - PSRS, tad arī sāks. Dzīve uzlaboties uz labo pusi tev. 😀Redzams, ka cilvēks ir iestrēdzis vienā laika posmā un netiek ārā. Visas sievietes jau nav tadas mikstmieses, kas nespēj pa tumsu aiziet pāris, km. Aizmirsi pieminēt, ka pa ceļam ejot var tak kāds manjaks vel izvarot. 🙃
24.12.2022 01:16 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Wordrobe666 @ 23.12.2022 17:05

Kas nu kuram skaitās fiziski smags darbs.

Mēs jau visi sapratām, ka esi sieviete-varone. Padomju Savienībā noteikti tavs portrets būtu uz plakātiem kā pie traktora stūres braucošas un tajā pašā laikā pie katra pupa pa zīdainim turošas komunisma cēlājas. Sapratām arī, ka tu savam vīrietim nekādā gadījumā neprasītu nekur vest, bet varonīgi soļotu kājām naktī tos nieka 6km, tad uzrotītam piedurknēm norautu maiņu fabrikā (tā tāda atpūta īstai sievietei), plus pēc darba ieietu veikalā un atnestu alus sešpaku mīļotajam. Ja es kaut ko izlaidu, palabo. Domāju, ka tev jāsazinās ar autori privāti, varbūt vēlies paņemt savā paspārnē viņas lupatu, kurš nav spējīgs 10 min pie stūres nobraukt.
23.12.2022 17:29 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.11.2022
Aleksandrs @ 23.12.2022 17:01

Nu re, standarts, tieši ko es teicu. Labākos gadus pakāsīs ne ar savu cilvēku, un tad varbūt meklēs ko sev labāk piemērotu. Tik nelaime tā, ka, jo vecāka tu kļūsi, jo grūtāk būs ko sameklēt, plus vēl gan jau šos gadus velkot, tiksi arī pie sīča, kas visu procesu vēl jo vairāk sarežģīs. Bet nu dari kā zini, tava dzīve...

Neko nepareizu tu nesaki. Taču man tagad pamest labi apmaksātu darbu, šķirties, meklēt dzīvesvietu kas prasīs pusi algas vai pārcelties atpakaļ uz LV un dzīvot no vidējās algas pusizgrautā dzīvoklī, jo tur tiek gatavots remonts?
23.12.2022 17:10 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Guncha01 @ 23.12.2022 11:57

Es vakar beigās pati sapratu, ka nav jēgas tagad pašlepnumam. Man ir vīrietis, es uz viņu paļaujos. Tas, ka es te tagad stundu iešu ar kājām man nekādu labumu nedos. Turklāt es gribēju pieminēt, ka man tā neaizvešana sāpīgāka kā parasti, jo es strādāju fiziski smagu darbu. Un ieekonomēt stundu ceļā man nozīmē mazāk noslogotas kājas, kuras pēc vakardienas iešanas var sajust arī šodien un jau vakar vakarā. Vasarā es labprāt pat aizeju, bet ir ziema, un te pārsvarā līst šobrīd ne snieg.
Strādāšana ārzemēs ir laika jautājums, tapēc mani bišķiņ baida nākotne, ja šādas elementāras lielas jau ir problēma. Viņš labi zina kas ir kas, kapēc strādaju, kam krāju, kur iziet nauda un kapēc pašai nav auto. Tā kā jā, dalītas sajūtas. Saprotu arī viņu, bet šis tāds bišk krāna gājiens.

Kas nu kuram skaitās fiziski smags darbs.
23.12.2022 17:05 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Skatīsimies kas notiek, šķirties tagad netaisos, man pašai te ir izdevīgi būt vel pāris gadus kamēr norealizēju savas lietas lai varu būt neatkarīga ja to vajag.

Nu re, standarts, tieši ko es teicu. Labākos gadus pakāsīs ne ar savu cilvēku, un tad varbūt meklēs ko sev labāk piemērotu. Tik nelaime tā, ka, jo vecāka tu kļūsi, jo grūtāk būs ko sameklēt, plus vēl gan jau šos gadus velkot, tiksi arī pie sīča, kas visu procesu vēl jo vairāk sarežģīs. Bet nu dari kā zini, tava dzīve...
23.12.2022 17:01 |
 
Reitings 95
Reģ: 05.11.2022
Guncha01 @ 23.12.2022 16:47

Paga, paga, nomazgāt traukus un aizvest kad tiešām vajag ir dažādas lietas, manuprāt.

Nu, tu atbildēji uz komentāru, ka viņš grib desmaizi, ar to, ka ja tev ir brīvdienas, tad nekādas sviestmaizes uz pasūtījumu netaisīsi. Bet arī no iepriekšējiem komentāriem jūsu attiecības tādas izklausās - katrs gatavo, ja grib, mājas darbus katrs šādus tādus padara, budžets katram savs utt. Tādas attiecības arī var strādāt, bet bieži tas izklausās nevis pēc tā, ka divi īpaši patstāvīgi un neatkarīgi cilvēki satikušies, bet daudz vairāk pēc norobežošanās no otra - ka es kaut ko darīšu tikai tad, kad es gribēšu! Respektīvi, jūs īsti neesat pāris. Tas izskanēja arī otras puses argumentos, kas te rakstīja, ka viņas gan vīrietis apčubina no visām pusēm, un viņas mājās kaut ko izdara tikai tāpēc, ka viņas grib kaut ko izdarīt. Nevis tāpēc, ka viņām attiecībās būtu, piemēram, kaut kāds pienākums pret otru pusi, kas jādara pat ja ne īpaši to gribi darīt.
23.12.2022 17:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits