Izpalīdzēšana

 
Reitings 58
Reģ: 23.11.2022
Sveikas.
Lieta sekojoša. Strādāju darbā, kas atrodas aptuveni stundas gājienā no mājām. Darbs sākas ļoti agri - sešos no rīta. Pa cik vel neesmu sakrājusi naudu savam auto, es pārsvarā uz darbu braucu ar kolēģiem, kuri tepat arī dzīvo. Dotajā brīdī ir Ziemassvētku laiks un kolēģi, kuriem ir bērni, paņēmuši atvaļinājuma dienas. Pa cik manam partnerim ir auto, vakar minēju, ka vajadzētu mani izručīt uz divām dienām, jo nav kas aizved. Turklāt zinu, ka tās divas dienas viņam nav darba dienas, jo tad viņš uz darbu ceļas vēlāk nekā es un neprasītu. Uz ko sekoja atbilde - " Kapēc man vajadzētu celties piecos no rīta un vest tevi uz darbu?" Es paliku mazliet apmulsusi un dusmās noteicu "Jo cilvēki attiecībās viens otram palīdz. Bet pa cik man nepatīk kādam justies parādā, es pati aiziešu."
Minēšu, ka mums nav bijuši ne strīdi vai kādi aizvainojumi, lai viņš kaut kādā veidā censtos man atriebt vai kā tamlīdzīgi. Esam kopā 3 gadus. Sarunai nebija turpinājuma, gāju gulēt, jo šodien darba diena. Bet pie sevis nodomāju "Un kāda velna pēc man šodien savā brīvdienā bija jāgatavo viņam ēst, jo viņš paprasija? Turklāt vel jāieliek līdzņemšanai uz darbu?" Laikam cilvēki esot kopīgās attiecībās vienkārši tā dara.
Vai arī es esmu tā, kura īsti kaut ko neizprot?
Kā jūs rīkotos?
Kā jums tas izskatās no malas?
22.12.2022 04:19 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kā jau minēja un kā pati esmu novērojusi, tad cilvēki pēc 30 saprot, ka cilvēkiem ir pagātne un lietas tver vieglāk

Protams, un tas nekas traks nav, ja šie vīrieši no laimes lec no biksēm ārā, par iespēju audzināt svešus bērnus. Galvenais, lai paši laimīgi. Tas liktenis jau ir tāds, kādu paši izvēpas un katram jau tas ir savādāks. Bet tomēr, nevajag arī aizmirst par to, ka ir vīrieši, kuri nevēls sievieti ar pagātni un tas ne būt nenozīmē, ka šie vīrieši ir neritīgi, vai kā patīk pasniegt šajā forumā "nav īsti un nobrieduši vīrieši", es pat teiktu, ka tieši pretēji, viņi vnk negrib "sūdīgu" darījumu. 🙃
25.12.2022 15:35 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Guncha01 @ 25.12.2022 14:12

Es neesmu tik aprobežota, lai uzražotu bērnu kaut kādu cerību dēļ. Tad jau viņš man būtu bijis ar bijušo.
Nezinu, galvā viņam nevaru ielīst, kapēc to gredzenu deva, bet zinu, ka nedara tādas lietas tāpat vien, pa cik nav tā, ka viņu nepazīstu. Nav pļēgurs, dara lietas, salabos ja ko vajag, piepalīdzēs izdomāt par lietām, kuras arī pats zin, kaut kādā mērā ar ieteikumiem palīdz saplānot remontu, kur kam būtu jābūt. Vienīgā attiecību problēma kas manās acīs ir problēma ir tieši tā rūpju izrādīšana, par ko ir šī diskusija. Nekas no visa pārējā man vispār nerada problēmas, jo man acīmredzot un secinot no citiem komentāriem vienkārši ir pilnīgi cits skatijums par to, kādām ir jābūt attiecībām. Ne man viņa naudu vajag, ne man glaimus vajag, ne man 50 kilo rožu pušķi vajag, kas acīmredzot citām nav saprotams, un kas ir pilnīgi ok gribēt lietas, kuras es negribētu un otrādi. Bet aizvest uz darbu, kopīgi saplānot gadadienu, uzdāvināt kaut ko dzimenē ir lietām, kurām IR jābūt. Nu un tad es te nāku izprasīt vai esmu dura vai neesmu, ja gribu to vai šito. ?
ja čalis rukā pa 12 h maiņās, es atvainojos, vai tad tiešām nevar nopirkt arī to kilo pušķi un dāvanu.
Bik piemirst cilveki ka dzīve ir šeit un tagad nevis tajā fancy dzīvoklī un vāģī ar automātu tīkamajai acij, ar smuku ciparu kontā.
25.12.2022 15:25 |
 
Reitings 30
Reģ: 03.12.2022
Tad rodas jautājums - cik lielā mērā Viņš apzinās nopietnību un reālo nepieciešamību pēc šī lūguma. Sauciet, rezervējiet sev taxi! Lai kā izrādīsies jūsu acīs tas vēlāk - nākamreiz Jums nevajadzēs apmulst, būsiet iepriekš nodrošinājusi sevi pirms laika. 😠 Neieplānota pieredze
25.12.2022 14:20 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.11.2022
Miuce @ 25.12.2022 10:40
Neko nepareizu šoreiz tas Aleksandrs nepateica. 99% tādu attiecību seko bērns ar cerību, ka vecis mainīsies, un tad nu cieš ar vēl vairāk sakostiem zobiem.
Tikai tas gredzens diez vai bija kā nopirkšana, atmests gredzens, kad visu dala uz pusēm? Vecis vnk atzina, ka strādīgā sieviete būs derīga sievas materiālam, bērnus dzemdēs, ēst gatavos, māju sakops, apzinīgi maksās pusi, sekss būs un visur aizies kājām, kad šim nāks miegs. Nekādas lielās mīlas tur nekad nav bijis un nebūs. Ja ir lielā mīla, vīrietis automātiski grib parūpēties par sievieti gan materiālajā, gan nemateriālajā ziņā. Ar to gredzenu uz pirksta soļo stundu rīta piecos? Tjipa gredzens ir, ko vēl gribi ???

Es neesmu tik aprobežota, lai uzražotu bērnu kaut kādu cerību dēļ. Tad jau viņš man būtu bijis ar bijušo.
Nezinu, galvā viņam nevaru ielīst, kapēc to gredzenu deva, bet zinu, ka nedara tādas lietas tāpat vien, pa cik nav tā, ka viņu nepazīstu. Nav pļēgurs, dara lietas, salabos ja ko vajag, piepalīdzēs izdomāt par lietām, kuras arī pats zin, kaut kādā mērā ar ieteikumiem palīdz saplānot remontu, kur kam būtu jābūt. Vienīgā attiecību problēma kas manās acīs ir problēma ir tieši tā rūpju izrādīšana, par ko ir šī diskusija. Nekas no visa pārējā man vispār nerada problēmas, jo man acīmredzot un secinot no citiem komentāriem vienkārši ir pilnīgi cits skatijums par to, kādām ir jābūt attiecībām. Ne man viņa naudu vajag, ne man glaimus vajag, ne man 50 kilo rožu pušķi vajag, kas acīmredzot citām nav saprotams, un kas ir pilnīgi ok gribēt lietas, kuras es negribētu un otrādi. Bet aizvest uz darbu, kopīgi saplānot gadadienu, uzdāvināt kaut ko dzimenē ir lietām, kurām IR jābūt. Nu un tad es te nāku izprasīt vai esmu dura vai neesmu, ja gribu to vai šito. 😀
25.12.2022 14:12 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.11.2022
amsterdama @ 25.12.2022 13:11
Ja Tu jau to esi sapratusi, kādēļ veidoji šo postu? Jā, abpusēji mīlestības un cieņas pilnās attiecībās, manuprāt, ir grūti iedomājama situācija, ka vienam naktī, lietū stundu jāiet ar kājām, jo otram gribas pagulēt. Bet kurš tad saka, ka attiecībam vienmēr ir jābūt tādām? Pašreizējā dzīves posmā Jums katram svarīgāki savi individuālie mērķi, savukārt kopā dzīvošanai ir nedaudz pragmatiski apsvērumi. Ja to saprot un pieņem, viss kārtībā. Paturēt to prātā un nelolot ilūzijas! Un pats galvenais -nepaliec stāvoklī!!!

Jo gribēju ieskatu no malas.
Paldies par ieteikumiem. ;)
25.12.2022 13:54 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.11.2022
Runājot par tām mūžīgi vīriešu apbižotajām vientuļajām mātēm, tad es uz sitiena saskaitiju sev piecas pazīstamās, kurām bērns no citām attiecībām, bet ir kopā jau ilgstoši ar citu vīrieti. Domāju ja piedomātu, saskaitītu vel. Kā jau minēja un kā pati esmu novērojusi, tad cilvēki pēc 30 saprot, ka cilvēkiem ir pagātne un lietas tver vieglāk. Uz katru vientuļo māti ir vīrietis, kas viņu tādu ir padarijis. Tā kā es neredzu vīriešus sūdzamies par to, ka neviena viņus negrib jo ir bērns citai, tāpat arī nedomāju, ka tā ir normālu sieviešu problēma. Izņēmums ir tās, kas uztaisa sev 3, katru no cita un tad nīd, ka nav laimes dzīvē.
25.12.2022 13:52 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.11.2022
Debestiņa @ 25.12.2022 13:39
Cik ilgi ir jāstrādā ārzemēs, lai nopelnītu savai mašīnai? ?
Es reiz pateicu, ka uz darbu nebraukšu ar savu mašīnu, jo baigais apledojums ir un baidos mazliet braukt, uz ko viņš man atbildēja- es ar tevi piecelšos un aizvedīšu tevi. Tā tam būtu jānotiek, nekas nav jāprasa, čalim pašam jāsaprot.

Es esmu ārzemēs 3 gadus. Visus šos 3 gadus krāju dzīvoklim. Ja paskatīsies, tad sapratīsi, ka dzīvoklis, arī remontējams, nemaksā pāris tūkstošus.
Jā, te var nopirkt auto zem tūkstoša. Bet vai man vajag auto, kuru nopērkot man jāvazā pa servisiem, jo nobraukts? Esmu skatijusies, vidēji man vajadzētu 7-10k priekš auto. Ne pēdējā gada gājuma, četrām durvīm, automātu,ar 100k nobraukumu vismaz un lai man paskatoties uz viņu nerauj vēmiens.
Es saprotu, ka te daļai nelīmējas kopā visas finansiālās lietas. Ja arī pēc šī nē, tad man nav vairs ko īsti piebilst.
Par to aizbraukšanu, kā jau minēju, viņš beigās tā kā mazliet apjēdza kas notiek un kā nav īsti pareizi. Tikām pie kaut kāda kompromisa. Taču nedomāju, ka tagad pēkšņi viņam mana labsajūta būs kaut kāda prioritāte. Mums pagaidām notiek ik pa laika šādas tādas sarunas, tad arī vēršu uzmanību uz sev svarīgo. Skatīšos kas notiek tikmēr, kamēr nobeidzu sava dzīvokļa projektu. Ja lietas uzlabojas, tad super, ejam tālāk. Ja nē, tad paldies par pieredzi, jādodas tālāk.
25.12.2022 13:46 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Cik ilgi ir jāstrādā ārzemēs, lai nopelnītu savai mašīnai? 😂
Es reiz pateicu, ka uz darbu nebraukšu ar savu mašīnu, jo baigais apledojums ir un baidos mazliet braukt, uz ko viņš man atbildēja- es ar tevi piecelšos un aizvedīšu tevi. Tā tam būtu jānotiek, nekas nav jāprasa, čalim pašam jāsaprot.
25.12.2022 13:39 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Njā, man šķiet, ka vīrietis, kas vecumā ap 30 nespēj pieņemt sievieti ar bērnu ir daudz neiekārojamāks variants, kā pati sieviete ar “bagāžu”.

😁😁😁
25.12.2022 13:21 |
 
10 gadi
Reitings 554
Reģ: 30.08.2010
Guncha01 @ 24.12.2022 09:40

Es vispār sākumā uz to tā neskatijos. Tad ar laiku palēnām sapratu, ka viņš ir ļoti tendēts uz sevi un finansiālo izaugsmi tad es atradu veido kā to īstenot pati savā dzīvē un ko darīt, lai gūtu labumu pati. Tikai lieta ir tajā, ka man joprojām gribas arī tās nepraktiskās lietas, kuras viņā vienkārši nav.
Viņš var neapsveikt kopīgā gadadienā, dzimšanas dienā, haltūrēt mēnesi no vietas un nākt mājās 12tos naktī, jo tā vienkārši viņam vajag. Viņā nav tādas cilvēciskas lietas, tapēc minēju par to praktiskumu. Viņš nav slikts cilvēks, vienkārši pats sev ir prioritāte, visi pārējie ir kaut kur tur tālu migliņā, paša ģimeni ieskaitot bieži vien.
Ja Tu jau to esi sapratusi, kādēļ veidoji šo postu? Jā, abpusēji mīlestības un cieņas pilnās attiecībās, manuprāt, ir grūti iedomājama situācija, ka vienam naktī, lietū stundu jāiet ar kājām, jo otram gribas pagulēt. Bet kurš tad saka, ka attiecībam vienmēr ir jābūt tādām? Pašreizējā dzīves posmā Jums katram svarīgāki savi individuālie mērķi, savukārt kopā dzīvošanai ir nedaudz pragmatiski apsvērumi. Ja to saprot un pieņem, viss kārtībā. Paturēt to prātā un nelolot ilūzijas! Un pats galvenais -nepaliec stāvoklī!!!
25.12.2022 13:11 |
 
10 gadi
Reitings 554
Reģ: 30.08.2010
Miuce @ 23.12.2022 10:06

Tu esi pilnīgākā muļķe. Mans vecis neko neatsakās maksāt, jo nav ne ubags, ne kapeikpisējs. Vienkārši neuzskatu par vajadzīgu skraidīt ar katru sīkumu pie viņa, Tev kā sievietei-paklājiņam gan tas uzreiz asociējas ar “atsakās” ???Kā arī badu nemirtu arī viena, un vīriešu trūkums uz šīs planētas nevalda. Taču tā kā ir milzum daudz kapeikpisēju un lupatu, kādai jāsavāc arī tie,to izdara tādas kā tu un autore. Neskaud, izbaudi to, ka tev ir bikšainis blakus, kuram tev ļauts izcept kotleti un atvilkt pusi mamuta, dažai labai jau tā ir laime ???
Tātad Tava labklājība ir atkarīga no vīriešiem? Šāds domāšanas veids dzen sievietes atpakaļ vidusslaikos!
Ceru, ka profesionālajā jomā saskarsies ar tādu pašu attieksmi -priekš kam Tev izaugsme, paaugstinājums, algas pielikums? Tev taču atšķirībā no vīriešiem un neglītajām neviens nav jāuztur! Lūpu krāsai taču pietiek, pārējo Tev papiks nopirks!
25.12.2022 12:29 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
SantaBarbara @ 25.12.2022 09:53

Kas Tev visu laiku ir ar tām vientulajām mātēm ?Kaut kādā trauma no bērnības ,mamma Tevi vienu audzināja?
Visu laiku runā par sievieti ar bernu ,tā kā par kaut kādām mēri slimām sievietēm ,domā tajā tinder nesēž ari virieši ap /pēc 30 ,kas škīrušies un kam arī ir bērni no iepriekšējām attiecībām?
Visās diskusijās viens un tas pats vientulās mātes -ārprāts izmisušas meklëjās tinder,kā nav kauna ,jaizolē no sabiedrības…
Es saprotu Tev tā ir problēma -sieviete ar bērnu,bet atvēršu Tev nedaudz acis ,zini vīrieši ap 30 ,lielākā dala jau ir mentāli pieauguši un apzinās ,ka mums katram ir kaut kāda pagātne ,kas ietver arī bērnus no iepriekšējām attiecībām,nu nav tas nekas tāds ,lai visiem teiktu katru reizi ,netaisi bērnus ,jo nedod dies izškirsies un tad Tevi nevienam nevajadzēs un atliks tikai tinderis kur mekleties.

Njā, man šķiet, ka vīrietis, kas vecumā ap 30 nespēj pieņemt sievieti ar bērnu ir daudz neiekārojamāks variants, kā pati sieviete ar “bagāžu”.
25.12.2022 10:42 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Neko nepareizu šoreiz tas Aleksandrs nepateica. 99% tādu attiecību seko bērns ar cerību, ka vecis mainīsies, un tad nu cieš ar vēl vairāk sakostiem zobiem.
Tikai tas gredzens diez vai bija kā nopirkšana, atmests gredzens, kad visu dala uz pusēm? Vecis vnk atzina, ka strādīgā sieviete būs derīga sievas materiālam, bērnus dzemdēs, ēst gatavos, māju sakops, apzinīgi maksās pusi, sekss būs un visur aizies kājām, kad šim nāks miegs. Nekādas lielās mīlas tur nekad nav bijis un nebūs. Ja ir lielā mīla, vīrietis automātiski grib parūpēties par sievieti gan materiālajā, gan nemateriālajā ziņā. Ar to gredzenu uz pirksta soļo stundu rīta piecos? Tjipa gredzens ir, ko vēl gribi 🤣🤣🤣
25.12.2022 10:40 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.11.2022
Piekritīšu dāmām par bērnu tēmu. Turklāt nav tā, ka tagad eju un viņu taisu jo gribu. Sapotu ka ir kādas problēmas attiecībās un tapēc arī neesmu jau ar trijiem azotē. Baidīt par tinderi vai mūžīgi vientuļo muterīti mani nav jēgas. Ticu, ka pat ja piepildītos šis variants, mierīgi atrastu nobriedušu vīrieti. Netaisos sēdēt viena, jo foruma Aleksandrs tā domā vai būt attiecībās ar sakrustotām kājām.
25.12.2022 10:22 |
 
Reitings 22378
Reģ: 18.08.2022
Aleksandrs @ 25.12.2022 00:49

Tu joprojām neesi sapratusi problēmas būtību, var jau būt ka ir tur kāda mīlestība no viņa puses, ne jau par tās esamību vai neesamību tu gruzies, bet gan par tās izpausmes veidu. Pati saki, ka nauda viņam ir ļoti slidens topiks, pēc taviem izteikumiem ir redzams, ka viņš uzskata, ka ar to visu var panākt / nopirkt, tai skaitā mīlestību / tevi, tāpēc ir tas četrciparu gredzens. Un pret daudziem cilvēkiem tas pat arī strādā, bet tava zemapziņa prasa ko citu, ne tikai pliku biznesa darījumu, tāpēc saku, ka nav tavs cilvēks.
Tas ka pati pelni ir jauki un apsveicami, bet par “lielo mērķi” nāksies tevi sarūgtināt, ok, sapelnīsi, atgriezīsies LV, būs savs dzīvoklis ar eiro remontu, ko tālāk? Kas būs savādāk? Fundamentāli tev tāpat dzīvē nekas nemainīsies ir tev tas dzīvoklis izremontēts vai nav, tāpat soļosi uz darbu tikai te LV, ar kājām, jo čalis vienalga gulēs un nevedīs nekur. Uzztaisīsi sīkos, būs vēl papildus tie uz taviem pleciem, čalim būs vienalga (egoists), pašai ar tiem būs jātiek galā, jo viņam jāpelna tak piķis 3. īpašumam, mašīnai, mocim vai vienalga kam.
Vēl neliels pareģojums nākotnes iezīmēšanai - būs daudz kašķi par visādām sadzīves lietām, krāsies aizvainojumi vienam pret otru, līdz beigās izšķirsieties. Un ulālā - kārtējā jau iepriekš pieminētā tinderella - vientuļā māte ap/pēc 30, kas izmisīgi meklē kādu, kam vēl viņa būtu vajadzīga ( izplatīts Latvijas standarts).

Kas Tev visu laiku ir ar tām vientulajām mātēm ?Kaut kādā trauma no bērnības ,mamma Tevi vienu audzināja?
Visu laiku runā par sievieti ar bernu ,tā kā par kaut kādām mēri slimām sievietēm ,domā tajā tinder nesēž ari virieši ap /pēc 30 ,kas škīrušies un kam arī ir bērni no iepriekšējām attiecībām?
Visās diskusijās viens un tas pats vientulās mātes -ārprāts izmisušas meklëjās tinder,kā nav kauna ,jaizolē no sabiedrības…
Es saprotu Tev tā ir problēma -sieviete ar bērnu,bet atvēršu Tev nedaudz acis ,zini vīrieši ap 30 ,lielākā dala jau ir mentāli pieauguši un apzinās ,ka mums katram ir kaut kāda pagātne ,kas ietver arī bērnus no iepriekšējām attiecībām,nu nav tas nekas tāds ,lai visiem teiktu katru reizi ,netaisi bērnus ,jo nedod dies izškirsies un tad Tevi nevienam nevajadzēs un atliks tikai tinderis kur mekleties.
25.12.2022 09:53 |
 
Reitings 95
Reģ: 05.11.2022
Jā, cilvēki mainās ļoti maz, bet ja vīrietis kaut ko atcērt, pēc tam *pats* bez prasīšanas tomēr pasaka pretējo atcirstajam, tad šādā ziņā viņš mierīgi var mainīties, un citreiz jau pirmajā reizē izdarīt to, ko jādara. Nevis tikai nākamajā dienā. Jo jau šoreiz pats savu rīcību pārdomāja un saprata, ka tā nebija pareiza. Bet tādas izmaiņas nepanāksi ar pamešanu, krāpšanu, zāģēšanu, aizvainojumiem utt. Un nevajadzētu arī gaidīt, ka izmaiņas būs ļoti lielas. Bet es pacenstos, jo tomēr ir tas gads, un katrs pats ir savas laimes kalējs.
Vienmēr būs ciniski cilvēki, kas stāstīs, cik citi ir stulbi, nekas viņiem nesanāks, visa dzīve izgāzīsies, viņus muļķīšus tikai izmanto, un tā bez gala. Ko jums dod tā nebeidzamā diršanās? Es vēl saprastu, ja to darītu 10 gadus precēti cilvēki ar 3 bērniem, kas ieņēmuši galvā ka par attiecībām un ģimenēm zina visu no a līdz z, bet vismaz par Aleksandru man radies iespaids, ka bezbērnu vecpuisis. Un arī te stāsta - attiecības tev nevajag, momentā šķiries, bērnus nu varbūt kaut kad, varbūt. Nav tas gadījums, kad pats sēdi bedrē, un negribi, lai citi tiek ārā?
25.12.2022 09:35 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.11.2022
Aleksandrs @ 25.12.2022 00:49

Tu joprojām neesi sapratusi problēmas būtību, var jau būt ka ir tur kāda mīlestība no viņa puses, ne jau par tās esamību vai neesamību tu gruzies, bet gan par tās izpausmes veidu. Pati saki, ka nauda viņam ir ļoti slidens topiks, pēc taviem izteikumiem ir redzams, ka viņš uzskata, ka ar to visu var panākt / nopirkt, tai skaitā mīlestību / tevi, tāpēc ir tas četrciparu gredzens. Un pret daudziem cilvēkiem tas pat arī strādā, bet tava zemapziņa prasa ko citu, ne tikai pliku biznesa darījumu, tāpēc saku, ka nav tavs cilvēks.
Tas ka pati pelni ir jauki un apsveicami, bet par “lielo mērķi” nāksies tevi sarūgtināt, ok, sapelnīsi, atgriezīsies LV, būs savs dzīvoklis ar eiro remontu, ko tālāk? Kas būs savādāk? Fundamentāli tev tāpat dzīvē nekas nemainīsies ir tev tas dzīvoklis izremontēts vai nav, tāpat soļosi uz darbu tikai te LV, ar kājām, jo čalis vienalga gulēs un nevedīs nekur. Uzztaisīsi sīkos, būs vēl papildus tie uz taviem pleciem, čalim būs vienalga (egoists), pašai ar tiem būs jātiek galā, jo viņam jāpelna tak piķis 3. īpašumam, mašīnai, mocim vai vienalga kam.
Vēl neliels pareģojums nākotnes iezīmēšanai - būs daudz kašķi par visādām sadzīves lietām, krāsies aizvainojumi vienam pret otru, līdz beigās izšķirsieties. Un ulālā - kārtējā jau iepriekš pieminētā tinderella - vientuļā māte ap/pēc 30, kas izmisīgi meklē kādu, kam vēl viņa būtu vajadzīga ( izplatīts Latvijas standarts).

Principā arī noraksturoji manas domas. Tas dzīvoklis ir manam egoismam. Lai tad ja šķiros nav jādomā ko notiek un ja nē tad tas ir kā mans pasīvais. Bet pareizi saki, vienmēr būs kam krāt.
Bēbi tagad netaisu, tā kā tur var spriedelēt būs vai nebūs un kā būs. Es nevaru tagad pareģot nākotni un izdarīt kustības balstoties uz to. Man ir lietas kas jāpabeidz
25.12.2022 09:33 |
 
Reitings 554
Reģ: 02.12.2022
Aleksandrs @ 25.12.2022 00:49

Tu joprojām neesi sapratusi problēmas būtību, var jau būt ka ir tur kāda mīlestība no viņa puses, ne jau par tās esamību vai neesamību tu gruzies, bet gan par tās izpausmes veidu. Pati saki, ka nauda viņam ir ļoti slidens topiks, pēc taviem izteikumiem ir redzams, ka viņš uzskata, ka ar to visu var panākt / nopirkt, tai skaitā mīlestību / tevi, tāpēc ir tas četrciparu gredzens. Un pret daudziem cilvēkiem tas pat arī strādā, bet tava zemapziņa prasa ko citu, ne tikai pliku biznesa darījumu, tāpēc saku, ka nav tavs cilvēks.
Tas ka pati pelni ir jauki un apsveicami, bet par “lielo mērķi” nāksies tevi sarūgtināt, ok, sapelnīsi, atgriezīsies LV, būs savs dzīvoklis ar eiro remontu, ko tālāk? Kas būs savādāk? Fundamentāli tev tāpat dzīvē nekas nemainīsies ir tev tas dzīvoklis izremontēts vai nav, tāpat soļosi uz darbu tikai te LV, ar kājām, jo čalis vienalga gulēs un nevedīs nekur. Uzztaisīsi sīkos, būs vēl papildus tie uz taviem pleciem, čalim būs vienalga (egoists), pašai ar tiem būs jātiek galā, jo viņam jāpelna tak piķis 3. īpašumam, mašīnai, mocim vai vienalga kam.
Vēl neliels pareģojums nākotnes iezīmēšanai - būs daudz kašķi par visādām sadzīves lietām, krāsies aizvainojumi vienam pret otru, līdz beigās izšķirsieties. Un ulālā - kārtējā jau iepriekš pieminētā tinderella - vientuļā māte ap/pēc 30, kas izmisīgi meklē kādu, kam vēl viņa būtu vajadzīga ( izplatīts Latvijas standarts).
100000% precīzi
25.12.2022 09:24 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Aleksandrs @ 25.12.2022 00:49

Tu joprojām neesi sapratusi problēmas būtību, var jau būt ka ir tur kāda mīlestība no viņa puses, ne jau par tās esamību vai neesamību tu gruzies, bet gan par tās izpausmes veidu. Pati saki, ka nauda viņam ir ļoti slidens topiks, pēc taviem izteikumiem ir redzams, ka viņš uzskata, ka ar to visu var panākt / nopirkt, tai skaitā mīlestību / tevi, tāpēc ir tas četrciparu gredzens. Un pret daudziem cilvēkiem tas pat arī strādā, bet tava zemapziņa prasa ko citu, ne tikai pliku biznesa darījumu, tāpēc saku, ka nav tavs cilvēks.
Tas ka pati pelni ir jauki un apsveicami, bet par “lielo mērķi” nāksies tevi sarūgtināt, ok, sapelnīsi, atgriezīsies LV, būs savs dzīvoklis ar eiro remontu, ko tālāk? Kas būs savādāk? Fundamentāli tev tāpat dzīvē nekas nemainīsies ir tev tas dzīvoklis izremontēts vai nav, tāpat soļosi uz darbu tikai te LV, ar kājām, jo čalis vienalga gulēs un nevedīs nekur. Uzztaisīsi sīkos, būs vēl papildus tie uz taviem pleciem, čalim būs vienalga (egoists), pašai ar tiem būs jātiek galā, jo viņam jāpelna tak piķis 3. īpašumam, mašīnai, mocim vai vienalga kam.
Vēl neliels pareģojums nākotnes iezīmēšanai - būs daudz kašķi par visādām sadzīves lietām, krāsies aizvainojumi vienam pret otru, līdz beigās izšķirsieties. Un ulālā - kārtējā jau iepriekš pieminētā tinderella - vientuļā māte ap/pēc 30, kas izmisīgi meklē kādu, kam vēl viņa būtu vajadzīga ( izplatīts Latvijas standarts).

100% viedoklis, var pilnība piekrist.❗
25.12.2022 01:22 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Es neteiktu, ka šajās attiecībās nav mīlestības no viņa. Piemēram nauda viņam ir ļoti slidens topiks un viņš ļoti apdomās kur to ieliek un kam ziedo. Un tad pilnīgi negaidīti seko gredzens, kas ir četros ciparos. Nedomāju, ka viņš kaut kādai, it kā, piegulētājai, ar ko dala dzīvesvietu dēļ lētāka rēķina pirmo reizi mūžā dotu gredzenu.

Tu joprojām neesi sapratusi problēmas būtību, var jau būt ka ir tur kāda mīlestība no viņa puses, ne jau par tās esamību vai neesamību tu gruzies, bet gan par tās izpausmes veidu. Pati saki, ka nauda viņam ir ļoti slidens topiks, pēc taviem izteikumiem ir redzams, ka viņš uzskata, ka ar to visu var panākt / nopirkt, tai skaitā mīlestību / tevi, tāpēc ir tas četrciparu gredzens. Un pret daudziem cilvēkiem tas pat arī strādā, bet tava zemapziņa prasa ko citu, ne tikai pliku biznesa darījumu, tāpēc saku, ka nav tavs cilvēks.
Tas ka pati pelni ir jauki un apsveicami, bet par “lielo mērķi” nāksies tevi sarūgtināt, ok, sapelnīsi, atgriezīsies LV, būs savs dzīvoklis ar eiro remontu, ko tālāk? Kas būs savādāk? Fundamentāli tev tāpat dzīvē nekas nemainīsies ir tev tas dzīvoklis izremontēts vai nav, tāpat soļosi uz darbu tikai te LV, ar kājām, jo čalis vienalga gulēs un nevedīs nekur. Uzztaisīsi sīkos, būs vēl papildus tie uz taviem pleciem, čalim būs vienalga (egoists), pašai ar tiem būs jātiek galā, jo viņam jāpelna tak piķis 3. īpašumam, mašīnai, mocim vai vienalga kam.
Vēl neliels pareģojums nākotnes iezīmēšanai - būs daudz kašķi par visādām sadzīves lietām, krāsies aizvainojumi vienam pret otru, līdz beigās izšķirsieties. Un ulālā - kārtējā jau iepriekš pieminētā tinderella - vientuļā māte ap/pēc 30, kas izmisīgi meklē kādu, kam vēl viņa būtu vajadzīga ( izplatīts Latvijas standarts).
25.12.2022 00:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits