Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Instagram (at)sekotāji

 
Reitings 133
Reģ: 14.08.2013
Pirms kāda laika izlasīju vienas Instagram digitālā satura veidotājas, ar kuru dalam vienu hobiju, rakstu ar lūgumu "super influenceriem" ar pāris tūkstošiem sekotāju pārstāt izmantot follow for follow ar mērķi iegūt jaunu sekotāju un pēc tam atsekot. Pie sevis padomāju - vai tad kāds tā dara? Jo es līdz šim biju atsekojusi tikai tiem profiliem, kuri vairs neinteresē un domāju, ka tā dara visi, bet izrādās - viss tik smalki aprēķināts, pieseko, pagaidi kamēr Tev pieseko atpakaļ, izrādot atbalstu un atseko! 😁
Daudz šo izmanto tikko uzsākušie Insta biznesmeņi un man radās jautājums- vai to kādos kursos māca, kaut kāda Insta stratēģija?
Papļāpajam!😊
12.12.2022 15:20 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Jā, man tā ir darījuši n’tie profili. Pieseko, saspiež bildēm like un pēc kāda laika atseko. 😂 rēcīgi.
12.12.2022 15:44 |
 
Reitings 90
Reģ: 31.10.2022
Bet tas reāli strādā, esmu tā skrūvējusi savam uzņēmuma kontam sekotājus. Uz dabisko pieplūdumu tagad vairs necerēt, algoritmi neatbalsta katru "mazo" kontu, lai arī saturs labs.
Neatbalstu mākslīgo uzkačāšanu ar pirkšanu vai konkursiņiem, jo tas ir feiki, tu uzpērc sekotājus ar potenciālo dāvanu un vienalga tev atsekos. Bet šeit reāli liela daļa piesekotāju arī paliek, jo viņiem iepatīkas tavs konts. Tiem, kas grib principu "atsekošu, jo atsekoji man", tie lai iet bekot. Nav lojālie. Jo kāda figa pēc man ilgstoši jāseko spamkontiem vai ķap ļap samestajām bildēm? Ar savu piesekošanu īslaicīgi, es parādu savu kvalitatīvo saturu. Un ļoti liela daļa to arī novērtē sekojot tālāk. :)
12.12.2022 15:54 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Ir bijis tā. Nav jau tā, ka profili ar nebaudāmu saturu, bet tas krietni sabojā iespaidu. It kā gribētu parādīt - kāds es kruts sekoju tikai dažiem, pārējie ir izmantošanas pēc.
Protams, tas ir tikai mans viedoklis
13.12.2022 01:01 |
 
Reitings 10723
Reģ: 05.03.2020
Man uzņēmumi, kuri šādi rīkojas, ne ar ko nopietnu neasociētos. Jāprot citā veidā iegūt "lojālos" sekotājus.
13.12.2022 05:31 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Beitika Kristinka savos pirmsākumos tā darija😀😀un vēl salkani komentēja😀😀😀
13.12.2022 08:07 |
 
Patīk
Reitings 2987
Reģ: 09.08.2016
Alina Keller man arī ir piesekojusi un atsekojusi. Pat divreiz. :D
13.12.2022 08:26 |
 
Reitings 90
Reģ: 31.10.2022
iiieviiite @ 13.12.2022 05:31
Man uzņēmumi, kuri šādi rīkojas, ne ar ko nopietnu neasociētos. Jāprot citā veidā iegūt "lojālos" sekotājus.

Uzņēmumi ir viens, bet, ja privātpersona arī? Esmu tā darījusi arī ar savu privāto kontu. Un kas par to? Saproti, ja tu pati neparādīsi sevi, tad garām aiziet masas, kuras par tevi vispār nezina. Bet uzzinot, liela iespēja, ka iepatīkas tavs saturs un turpinās sekot.
Ar atsekošanu es personīgi daru tā, ka, ja tam cilvēkam, ko es piesekoju ir labs saturs, es turpinu arī sekot. Bet, ja tas ir parasts bez Pinterestīguma piegaršas vai tur nav teksta veidā nekā interesanta, ko var izlasīt no ikdienas, tad atsekoju. Vai arī atsekoju tādām, kurām dažas bildes tikai vai tādiem, kuriem redzu, ka 1 bilde pusgadā.
Jums taču arī jāspēj novērtēt objektīvi savus Insta profilus un neapvainoties par to, ka jums piesekoja un atsekoja. Piesekoja, lai parādītu savu foršo kontu, atsekoja, jo diemžēl tavs konts netur līdzi. :D
Rakstu to godīgi, jo pati ar to nodarbojos un uzskatu to par godīgāko sekotāju "kačāšanas" veidu. ;)
13.12.2022 12:13 |
 
Reitings 90
Reģ: 31.10.2022
Un ar mani pašu arī tā darīja, tikai ar vienu niansi, tā, kas tā darīja (kaut kāda wannabe mamfluencere, neatceros, kā sauca), viņas konts nebija vizuāli un saturiski tik labs, cik mans. Sekotāju man arī bija stipri vairāk kā viņai. Un to gan es uztveru par bezkaunību. Kad sevi, savu "nothing special" kontiņu uzskata par vērtīgāku par to, kuram jau ir gūta atzinība un ir īsta auditorija ar labu atgriezenisko saiti laikos un komentāros.
Tādām trūkst paškritikas, kuras pieseko un atseko. ;)
13.12.2022 12:28 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
maire @ 13.12.2022 12:28
Un ar mani pašu arī tā darīja, tikai ar vienu niansi, tā, kas tā darīja (kaut kāda wannabe mamfluencere, neatceros, kā sauca), viņas konts nebija vizuāli un saturiski tik labs, cik mans. Sekotāju man arī bija stipri vairāk kā viņai. Un to gan es uztveru par bezkaunību. Kad sevi, savu "nothing special" kontiņu uzskata par vērtīgāku par to, kuram jau ir gūta atzinība un ir īsta auditorija ar labu atgriezenisko saiti laikos un komentāros.
Tādām trūkst paškritikas, kuras pieseko un atseko. ;)

Nu paga, varbūt tikai Tev pašai likās savs profils labāks par viņas. Tev viņas konts likās “ nothing special”, stipri šaubos, ka viņa savu kontu tieši tā pat varētu dēvēt.
13.12.2022 12:33 |
 
Reitings 90
Reģ: 31.10.2022
Lorra @ 13.12.2022 12:33

Nu paga, varbūt tikai Tev pašai likās savs profils labāks par viņas. Tev viņas konts likās “ nothing special”, stipri šaubos, ka viņa savu kontu tieši tā pat varētu dēvēt.

Tikko jau uzrakstīju, ka viņai sekotāju bija stipri mazāk. Viņas kontam nebija nekā saturiski tāda pievilcīga, ne bildēs, ne rakstiskā veidā. Un galvenais, viņai nebija ne tik daudz laiku, ne komentāru. Banāls mom-selfiju kontiņš.
Jāprot objektīvi novērtēt savu saturisko dotumu.
Un, ja kas, es piesekoju un turpinu sekot arī "mazākiem kontiem", ja redzu tur potenciālu izaugsmi vai redzu, ka konts netiek pietiekami novērtēts. Tad es arī nevis atsekoju, jo "izlepusi", bet pretēji vēl pareklamēju savā storijā. ;) Bet tā momfluencere nebija no tām vērā ņemamām.
13.12.2022 12:38 |
 
Reitings 212
Reģ: 25.11.2022
Es paskatos notifikācijā jaunā sekotāja vārdu, ja ir pazīme, ka varētu būt kāds uzņēmējs/cilvēks, ko nepazīstu, tad nemaz neskatos profilu, lielākā daļa no tiem tāpat garlaicīgi. Sameklēšu kādu konkrētu lietu, ja man pašai vajadzēs.
13.12.2022 20:09 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.08.2013
maire teksts @ 12.12.2022 15:54
Kā Tu (es ceru, ka neņem ļaunā manu familiaritāti) atrodi kontus, kuriem sekot? Raksti, ka negribi ilgstoši sekot spamkontiem vai tjap ļap samestām foto. Sākotnēji nevari izvēlēties kvalitatīva satura mazos kontus, kuri būtu Tev interesanti, lai nav jāatseko vai izmanto kādu automātiskās piesekošanas opciju? (Nezinu, kā un vai tāda reāli ir, bet lasīju, ka var automātiski piesakot visiem jaunajiem kontiem konkrētā tēmā).
Par to nevisai baudāmo saturu saprotu, jo man pašai ir piesekojuši manas tēmas konti, es atbalstot piesekoju atpakaļ un diezgan neparocīgi, ka dažkārt daudz nebaudāma satura manā lentā, bet negribas aizvainot cilvēkus. Tagad esmu gudrāka - apskatos sekotāju un ja nesaista konts, atpakaļ nesekoju!
13.12.2022 22:11 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.08.2013
iiieviiite @ 13.12.2022 05:31
Man uzņēmumi, kuri šādi rīkojas, ne ar ko nopietnu neasociētos. Jāprot citā veidā iegūt "lojālos" sekotājus.

Man arī sākumā bija piesekojis uzņēmuma konts ar LV apdrukātām krūzēm. Piesekoju atpakaļ jaunajiem censoņiem, domāju sniegšu pretī savu atbalstu un pie vajadzības iegādāšos kādu krūzīti. Neiegādājos, jo konts bija izmantojis šo stratēģiju - piesekot/atsekot, un tas nebūt nav tāpēc, ka mans saturs būtu kļuvis nekvalitatīvāks, teiktu, ka drīzāk pretēji.
13.12.2022 22:18 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.08.2013
Kairi @ 13.12.2022 08:07
Beitika Kristinka savos pirmsākumos tā darija??un vēl salkani komentēja???
Šīs apstiprina manas aizdomas, ka dažādās Insta apmācību akadēmijas izmanto šo triku sekotāju iegūšanai. Cik atceros, Beitikai bija/ir apmācības Instagram.
13.12.2022 22:21 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.08.2013
Mc.Queen @ 13.12.2022 08:26
Alina Keller man arī ir piesekojusi un atsekojusi. Pat divreiz. :D
Atzinības vārdus uzrakstīji cilvēkam par uzstājību un ārkārtīgu centību iegūt +1 sekotāju?😁
13.12.2022 22:24 |
 
Reitings 90
Reģ: 31.10.2022
Liga39 @ 13.12.2022 22:11
Kā Tu (es ceru, ka neņem ļaunā manu familiaritāti) atrodi kontus, kuriem sekot? Raksti, ka negribi ilgstoši sekot spamkontiem vai tjap ļap samestām foto. Sākotnēji nevari izvēlēties kvalitatīva satura mazos kontus, kuri būtu Tev interesanti, lai nav jāatseko vai izmanto kādu automātiskās piesekošanas opciju? (Nezinu, kā un vai tāda reāli ir, bet lasīju, ka var automātiski piesakot visiem jaunajiem kontiem konkrētā tēmā).
Par to nevisai baudāmo saturu saprotu, jo man pašai ir piesekojuši manas tēmas konti, es atbalstot piesekoju atpakaļ un diezgan neparocīgi, ka dažkārt daudz nebaudāma satura manā lentā, bet negribas aizvainot cilvēkus. Tagad esmu gudrāka - apskatos sekotāju un ja nesaista konts, atpakaļ nesekoju!

Programmas ļoti neiesaku izmantot, par to var nobloķēt visu kontu. Sākumā nāk brīdinājumi, tad bloks uz noteiktu laiku un tad pavisam bans profilam.
Daru visu pati, sākumā spiedu randomā, tagad jau pati eju iekšā katrā profilā un skatos vai mana auditorija, ja ir, tad piesekoju.
13.12.2022 23:30 |
 
Reitings 2
Reģ: 14.12.2022
Tieši tā, savstarpēja stratēģija
14.12.2022 02:35 |
 
Reitings 2
Reģ: 13.12.2022
Tā ir acīmredzama lieta, kas iet uz priekšu un atpakaļ.
tunnel rush
14.12.2022 03:12 |
 
Reitings 230
Reģ: 31.05.2022
maire @ 13.12.2022 12:28
Un ar mani pašu arī tā darīja, tikai ar vienu niansi, tā, kas tā darīja (kaut kāda wannabe mamfluencere, neatceros, kā sauca), viņas konts nebija vizuāli un saturiski tik labs, cik mans. Sekotāju man arī bija stipri vairāk kā viņai. Un to gan es uztveru par bezkaunību. Kad sevi, savu "nothing special" kontiņu uzskata par vērtīgāku par to, kuram jau ir gūta atzinība un ir īsta auditorija ar labu atgriezenisko saiti laikos un komentāros.
Tādām trūkst paškritikas, kuras pieseko un atseko. ;)

Tā gadījumā nebija @evijabe? Viņa man savulaik visu laiku tā darīt-piesekoja un atsekoja, līdz viu nobloķēju.
14.12.2022 10:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)