Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jautājumu spēle

 
Reitings 66
Reģ: 03.12.2017
Sveikas! Plānoju doties uz randiņu un vēlējos pati uztaisīt jautājumu lapiņas, lai viens otru labāk un interesantāk iepazītu. Varbūt jums ir kādas jautājumu idejas?😁 Var par visādām tēmām.
29.11.2022 12:12 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Noteikti jautājumi par vērtībām:
1) vakcīnu jautājums
2) politiskie uzskati
3) viendzimuma pāru jautājums
4) vērtības kā konkrētās valsts iedzīvotājam
5) gaļēdājs/veģetārietis/vegāns
Vēl es prasītu - kur redz nākotni (lai nav tā, ka čalis alkst atgriezties bērnības mājās un pa brīvdienām skrūvēt mašīnas garāža).
Kāda ir viņa mīlestības valoda - kvalitatīvi pavadīts laiks; apliecinājuma vārdi; dāvanu pasniegšana; mīlestības darbi; fizisks pieskāriens.
Labāk pavada brīvdienas mājās, uz dīvāna vai dodas pie dabas.
Vai patīk ceļot? Kāda veida ceļojumi patīk - pilsētas vai daba un ko vēlas redzēt - patīk muzeji, apskates vietas?
Tas varētu būt tāds startiņš, lai saprastu vai nav jābēg :D
29.11.2022 12:31 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Domāju,ka pirmajā randiņā toč nevajag baigos jautājumus par politiku,vakcīnām utml.tēmas.
Vairāk uzzināt par to kas patīk/interesē,kas aizrauj,kādi piedzīvojumi interesanti bijuši,kā patīk brīvo laiku pavadīt utml.tēmas.
Randiņam jābūt vieglam,interesantam nevis kā intervijai.
29.11.2022 13:06 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Magdaleena @ 29.11.2022 12:12
Sveikas! Plānoju doties uz randiņu un vēlējos pati uztaisīt jautājumu lapiņas, lai viens otru labāk un interesantāk iepazītu. Varbūt jums ir kādas jautājumu idejas?? Var par visādām tēmām.

Es ceru, ka tas nav pirmais.
29.11.2022 14:21 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Annija35 @ 29.11.2022 13:06
Domāju,ka pirmajā randiņā toč nevajag baigos jautājumus par politiku,vakcīnām utml.tēmas.
Vairāk uzzināt par to kas patīk/interesē,kas aizrauj,kādi piedzīvojumi interesanti bijuši,kā patīk brīvo laiku pavadīt utml.tēmas.
Randiņam jābūt vieglam,interesantam nevis kā intervijai.

oj, intervijai tai toč nav jābūt. Tur es piekrītu.
Bet, piemēram, es, negribētu tērēt laiku ar cilvēku, kurš ir Gobzema piekritējs, kad es tāda neesmu. Man gribētos ātrāk saprast vai ir vērts.
Jo, būsim godīgi, arī tad, ja cilvēks ir foršs, ilgtermiņa attiecības nesanāks, ja būtiskie jautājumi atšķiras.
Principā, tos jautājumus vajadzētu izrunāt pirms randiņa (ja sarakstās). Tad var tikties ar vieglumu :)
Vispār, labi, ka man randiņi nav aktuāli. Savādāk būtu auzas :D
29.11.2022 14:22 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Pelnrukšķīte @ 29.11.2022 14:22

oj, intervijai tai toč nav jābūt. Tur es piekrītu.
Bet, piemēram, es, negribētu tērēt laiku ar cilvēku, kurš ir Gobzema piekritējs, kad es tāda neesmu. Man gribētos ātrāk saprast vai ir vērts.
Jo, būsim godīgi, arī tad, ja cilvēks ir foršs, ilgtermiņa attiecības nesanāks, ja būtiskie jautājumi atšķiras.
Principā, tos jautājumus vajadzētu izrunāt pirms randiņa (ja sarakstās). Tad var tikties ar vieglumu :)
Vispār, labi, ka man randiņi nav aktuāli. Savādāk būtu auzas :D

Ja viņš ir gozema piekritējs. Taču viņam nav jārunā par to gobzemu viss randiņā laiks. Tad kāda starpība. Vai viņam patīk Hitlers vai kāds cits kurš tev nepatīk. . Piemērs. Tā ir katra izvēle ko tu neietekmēsi.
Ja kāds būs smaga metāla fans un tev patiks tikai reps un hip hopd - piemēram tad ari uzreiz jatriec rata vins.???
Tad jau uz mūzikas gaumēm arī tas attiecas. Neiesim tērēt laiku uz tādu kuram nepatīk mūsu mūzikas žanrs. 😑
Ja kāds ēdis kūciņu ar dakšu nevis karoti, ka tu to dari arī uzreiz metams miskastes būs.? 😑😒
29.11.2022 15:24 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Pelnrukšķīte @ 29.11.2022 14:22

oj, intervijai tai toč nav jābūt. Tur es piekrītu.
Bet, piemēram, es, negribētu tērēt laiku ar cilvēku, kurš ir Gobzema piekritējs, kad es tāda neesmu. Man gribētos ātrāk saprast vai ir vērts.
Jo, būsim godīgi, arī tad, ja cilvēks ir foršs, ilgtermiņa attiecības nesanāks, ja būtiskie jautājumi atšķiras.
Principā, tos jautājumus vajadzētu izrunāt pirms randiņa (ja sarakstās). Tad var tikties ar vieglumu :)
Vispār, labi, ka man randiņi nav aktuāli. Savādāk būtu auzas :D

Šis var aiziet galējības. Un neaizmirsti ka viedokli par citiem var mainīties laikā gaitā, kāds kuram nepatiks gobzems. Pēc mēneša vai gada var mainīt savas domas un sākt atbalstīt viņu. 🤨
29.11.2022 15:29 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Kādu mūziku klausās? Kādas grāmatas lasa? Kādi ir viņa hobiji, kā pavada brīvo laiku, kā atpūšas? Kas garšo? Vai dzīvo pie mammas? Kādi ir dzīves mērķi/nākotnes nodomi? Vai viņam ir vismaz kāds uzticams draugs? Ja nākotnē vēlas ģimeni, kādu to iztēlojas? Kas aizrauj, iepriecina? Ko domā par veciem cilvēkiem, kā pret viņiem izturas? Vai patīk dzīvnieki? Kaķu cilvēks, suņu cilvēks, vai arī mājdzīvnieku nav un mājās nekad viņu nebūs.
Daudz ko var jautāt jaukā sarunā. Nopratināšanu gan nevajag. Uzvedība ļoti daudz ko parādīs - kā sagaidīs; runās viens pats bez apstājas, vai arī ļaus runāt arī Tev; varbūt uz randiņu būs atnesis Tev kādu ziediņu 🌹; piedāvās samaksāt par Tavu kafiju vai nē; visa viņa uzmanība būs pievērsta Tev, vai arī viņš randiņa laikā daudz pļāpās pa mob.tel.
Narcistisku puisi varēs atpazīt uzreiz.
Un jaut., ja tas būs pirmais randiņš, vai vajag ļaut, ka viņš Tevi nobildē vienu pašu vai jūs abus pašbildē.
Ja vajag aiziet, piemēram, uz wc, tad atnākot atpakaļ pie galdiņa (ja tiekaties kafejnīcā u.tml.), labāk neturpināt dzert dzērienu, kas bija uz galdiņa Tavā prombūtnē. Uzmanīgi ar personīgas info izpaušanu.
29.11.2022 16:52 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Kurš randiņš tas ir un vai nav ērtāk vienkārši sarunāties?
29.11.2022 20:04 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Personīgi mani laikam nobaidītu kaut kāda jautajumu spēle ar lapiņām. 😂 Tas liktos ka tā ir kāda intervija ,kur jāatbild uz noteiktiem jautajumiem, taka tajās aptaujās- vairāk nē nekā jā utt. 😂
Lai randiņš izdotos tam ir jābūt nepiespiestam un brīvam, šķiet ka pirmo randiņu nekādā gadijumā nevajadzētu rīkot kaut kādā restorānā, kur ir jāsēž un tagad jāgaida vienam no otra kaut kas, tai vietā laikam pilnīgi pietiktu ar kādu pastaigu, kafiju, varbūt slidotavu, ja prot slidot.
Domāju ka nevajag būt pārāk uzmācīgai vīrietim un otrādi, un nedod dievs vēl sarunas par politiku , ticību vai vakcīnām. Tam jānotiek pašam no sevis .
Lai veicas
30.11.2022 17:41 |
 
Reitings 66
Reģ: 03.12.2017
Nē, tas nav pirmais randiņš😀 Un nē, tas neizvērtās beigās par nopratināšanu😁 Vnk chilojot izvilkām katrs pāris lapiņas un abi atbildējām uz katru jautājumu, bija nice😁
01.12.2022 13:55 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Debestiņa @ 30.11.2022 17:41
Personīgi mani laikam nobaidītu kaut kāda jautajumu spēle ar lapiņām. ? Tas liktos ka tā ir kāda intervija ,kur jāatbild uz noteiktiem jautajumiem, taka tajās aptaujās- vairāk nē nekā jā utt. ?
Lai randiņš izdotos tam ir jābūt nepiespiestam un brīvam, šķiet ka pirmo randiņu nekādā gadijumā nevajadzētu rīkot kaut kādā restorānā, kur ir jāsēž un tagad jāgaida vienam no otra kaut kas, tai vietā laikam pilnīgi pietiktu ar kādu pastaigu, kafiju, varbūt slidotavu, ja prot slidot.
Domāju ka nevajag būt pārāk uzmācīgai vīrietim un otrādi, un nedod dievs vēl sarunas par politiku , ticību vai vakcīnām. Tam jānotiek pašam no sevis .
Lai veicas

Nekā nebij, nesen te kādā diskusijā vēl iztirzāja tēmu un lielais vairums ar dažiem izņēmumiem piekrita, ka pirmajam randiņam OBLIGĀTI esot jābūt restorānā (vēlams dārgā, kurš protams džekam ir jāizmaksā), citādi čalis esot lūzeris un skopulis, kaut kādas parka staigāšanas un tējas / kafijas esot tikai 14 gadniekiem un neesot vērts tērēt laiku.
01.12.2022 14:02 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Aleksandrs @ 01.12.2022 14:02

Nekā nebij, nesen te kādā diskusijā vēl iztirzāja tēmu un lielais vairums ar dažiem izņēmumiem piekrita, ka pirmajam randiņam OBLIGĀTI esot jābūt restorānā (vēlams dārgā, kurš protams džekam ir jāizmaksā), citādi čalis esot lūzeris un skopulis, kaut kādas parka staigāšanas un tējas / kafijas esot tikai 14 gadniekiem un neesot vērts tērēt laiku.
nu katrs mēs esam savādāks. Mani uzrunātu kāda pastaiga nevis tupēšana restorānā īpaši jau nu pirmajā randiņā un tagad sēdi un gaidi, ko tad nu teikt. No sadaļas- ārā stulbs laiks, ne paldies🤣 beigās pucējies visu vakaru restorānam un jau no pirmas sekundes saprati-meh nebija vērts🤣
01.12.2022 15:48 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Es pirms daudziem gadiem vienu puisi aukstā ziemas laikā uzvedu Pēterbaznīcas tornī skatīties sniegotu Rīgas panorāmu. 😂 Nosaldēju riktīgi, bet tas nebija tīšām.
Aukstā laikā var paņemt take away kafiju un pastaigāties ārā, vai arī pasēdēt kādā kafejnīcā. Starp citu, daudzas meitenes pašas apmaksā rēķinu. Neviens neko nav otram parādā, bet tomēr kaut ko jau tas parāda, vai puisis piedāvā samaksāt par kafiju. Par restorānu ir tieši otrādi - meitenei var rasties neērtības sajūta, it kā viņa būtu parādā. Un taču, cik ir dzirdēts, nav retums, ka vīrietis pat pēc pirmā randiņa restorānā gaida turpinājumu mīkstos spilvenos. Nav visas meitenes vienādas. Tas ir mīts, ka visām interesē vīrieša nauda un visas ir izmantotājas. Kaut kādas sportiskas aktivitātes, piemēram, “Meža Kaķis” ir ok.
01.12.2022 16:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits