Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krāpšana no sieviešu puses

 
Reitings 4917
Reģ: 11.08.2022
Sveiki!
Bieži ir dzirdētas tēmas par krāpšanu no vīriešu puses, tāpēc aizdomājos, kādēļ netiek dzirdēts sieviešu sānsoļiem. Gribētos zināt no sieviešu puses, kuras tādu soli ir spērušas, kas pamudinājis, kā izvērties.
Saprotu, ka provokatīva (dažiem arī sāpīga) tēma, tomēr ziņkārība ņem virsroku. Moralizēšanu labāk atstāt ārpus diskusijas
24.11.2022 21:31 |
 
Reitings 273
Reģ: 04.05.2021
Sievietēm tas vienmēr būs par emocijām.
Ja būdama attiecībās jūti, ka esi kļuvusi nepamanāmāka, ignorētas tavas sajūtas un emocijas tad agrāk vai vēlāk ir vai nu šķiršanās vai krāpšana ( emocionālā krāpšana arī ir krāpšana es taa uzskatu). Sievietem taču vajag lai izrāda interesi, atgadina , ka esam svarīgas.
Un , ja ne draugs/vīrs izrādīs uzmanību ir 10 citi , kas to darīs.
Vīriešiem gan lielākoties tas ir par seksu - ātri iegūt to feelingu! Un viss. Vienkaarši sportam.
24.11.2022 21:40 |
 
Reitings 355
Reģ: 31.03.2022
Nokrāpu savu draugu ar sugar daddy. Tajā laikā man vēl nebija “izaugušas” smadzenes. Es nejutu vispār nekādu nožēlu. Tagad atskatoties atpakaļ uz to, paliek pretīgi. Žēl tā puiša, viņš tik ļoti pārdzīvoja.. iespējams pat būtu apprecējušies un dzīvojuši ilgi un laimīgi. Satikāmies neīstajā brīdī..
Kāpēc es to darīju? - Ātrs veids kā dabūt naudiņu un tajā vecumā man tas šķita iespaidīgi. Beidzot varēju atļauties nopirkt to, ko es vēlos, apmeklēju fancy restorānus un ceļoju. Mazliet pat aizrāvos ar to un sakrāju operācijai, kuru kādu laiku jau vēlējos uztaisīt. Grūti pierast pie tās domas, ka reāli biju prostitūta, samaitāju sevi tik agrā vecumā..
24.11.2022 22:14 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Jukooo @ 24.11.2022 21:40
Sievietēm tas vienmēr būs par emocijām.
Ja būdama attiecībās jūti, ka esi kļuvusi nepamanāmāka, ignorētas tavas sajūtas un emocijas tad agrāk vai vēlāk ir vai nu šķiršanās vai krāpšana ( emocionālā krāpšana arī ir krāpšana es taa uzskatu). Sievietem taču vajag lai izrāda interesi, atgadina , ka esam svarīgas.
Un , ja ne draugs/vīrs izrādīs uzmanību ir 10 citi , kas to darīs.
Vīriešiem gan lielākoties tas ir par seksu - ātri iegūt to feelingu! Un viss. Vienkaarši sportam.
Tāpēc krāpšana no vīriešu puses ir daudz mazāk nosodāma. Tas pat paceļ vīrieša vērtību savā ziņā.
24.11.2022 22:19 |
 
Reitings 4917
Reģ: 11.08.2022
Aldis15 @ 24.11.2022 22:19
Tāpēc krāpšana no vīriešu puses ir daudz mazāk nosodāma. Tas pat paceļ vīrieša vērtību savā ziņā.

Man liekas, ka tā "vērtība" aug tikai maziņu meiteņu acīs, kuras cer būt tās "īstās". Pieaugot tas tikai samazina vīrieša vērtību
24.11.2022 22:48 |
 
Reitings 4917
Reģ: 11.08.2022
Jukooo @ 24.11.2022 21:40
Sievietēm tas vienmēr būs par emocijām.
Ja būdama attiecībās jūti, ka esi kļuvusi nepamanāmāka, ignorētas tavas sajūtas un emocijas tad agrāk vai vēlāk ir vai nu šķiršanās vai krāpšana ( emocionālā krāpšana arī ir krāpšana es taa uzskatu). Sievietem taču vajag lai izrāda interesi, atgadina , ka esam svarīgas.
Un , ja ne draugs/vīrs izrādīs uzmanību ir 10 citi , kas to darīs.
Vīriešiem gan lielākoties tas ir par seksu - ātri iegūt to feelingu! Un viss. Vienkaarši sportam.

Jā, arī aktuāls jautājums, ko katrs uzskata par krāpšanu
24.11.2022 22:49 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Neesmu spērusi tādu soli, bet, manuprāt, tā ir tikai vājuma izpausme. Ja cilvēks, kurš krāpj, nevēlas vai nemāk risināt problēmas attiecībās, vai arī otrs nav ieinteresēts tās risināt un ir "uzmetis mīksto" attiecībām, tad vienīgais ir šķirties vai arī mēģināt vēl. Interesē kāds cits, kurš liekas tīkamāks par esošo? Nečakarē nevienu un uzsāc šīs attiecības kā brīvs cilvēks no iepriekšējām attiecībām.
Visi šie attaisnojumi, ka "ak, man attiecībās pietrūkst emociju un/vai seksa" ir tikai sevis mierināšanai un vainas novelšanai no savas sirdsapziņas.
Krāpšana nerisina neko. Tā tikai sarežģī situāciju.
24.11.2022 23:07 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
TimeToDream @ 24.11.2022 23:07
Neesmu spērusi tādu soli, bet, manuprāt, tā ir tikai vājuma izpausme. Ja cilvēks, kurš krāpj, nevēlas vai nemāk risināt problēmas attiecībās, vai arī otrs nav ieinteresēts tās risināt un ir "uzmetis mīksto" attiecībām, tad vienīgais ir šķirties vai arī mēģināt vēl. Interesē kāds cits, kurš liekas tīkamāks par esošo? Nečakarē nevienu un uzsāc šīs attiecības kā brīvs cilvēks no iepriekšējām attiecībām.
Visi šie attaisnojumi, ka "ak, man attiecībās pietrūkst emociju un/vai seksa" ir tikai sevis mierināšanai un vainas novelšanai no savas sirdsapziņas.
Krāpšana nerisina neko. Tā tikai sarežģī situāciju.

autore palūdza moralizēšanu atstāt ārpus diskusijas :)
man arī liekas interesanti palasīt iztiekot bez tā visa. Arī kļūdas un nepareizas izvēles ir pieredzes par kurām var parunāt.
24.11.2022 23:29 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Sievietes krāpj dēļ vīrieša nodevības.
Ja vīrietis pats izaicina sievieti, un aiziet pa kreisi, tad sievietei ir tādas pašas tiesības, laist pa kreisi.
24.11.2022 23:42 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.11.2022
Vienās no attiecībām esmu bijusi gan tā, kura uzliek ragus gan tā, kurai uzliek. Abas puses nav glītas. Un jā, tas tiešām bija stāsts par emocijām. Par to, ka otrs nespēj dot to, ko vajag, lai gan par to runāts. Tur vel bija daudzi "par ko" un "kāpēc".Protams, tas neko neatrisināja un krapšanas prieks, ja to ta var saukt, ir īslaicīgs. Dienas beigās tu tāpat atgriezies tur kur esi un nekas nemainās.
Kā izvērtās? Krāpšana sāpēja vairāk viņam nekā man viņa sānsoļi. Izrunājām, mēģinājām vērleiz. Nesanāca. Es biju iniciatore šķirties, jo vienkārši sapratu, ka tāds modelis vairs nestrādā mums abiem. Kad divi cilvēki viens otru sāpina vairāk nekā mīl, tad jādodas.
Pat to moralizēšanu. Mēs varam diskutēt par to, cik tas ir neētiski pret sevi un otru. Taču mēs visi to dzīvi dzīvojam. Un arī izdarīt nepareizas izvēles ir daļa no dzīvot. Tapēc neko nav jānožēlo. Tā ir pieredze. Tas padara tevi un otru gudrāku. Tas neattaisno nevienu. Tikai ja tas notiek, tu iegūsti XP sev un otram.
24.11.2022 23:44 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Lula @ 24.11.2022 23:29

autore palūdza moralizēšanu atstāt ārpus diskusijas :)
man arī liekas interesanti palasīt iztiekot bez tā visa. Arī kļūdas un nepareizas izvēles ir pieredzes par kurām var parunāt.

Jā, to teikumu biju piefiksējusi, aizmuldējos ne ļaunu nodomu vadīta, argumentējot savu rakstīto pirmo teikumu. :D
Autore, piedošanu par muldēšanu. :D
24.11.2022 23:59 |
 
Reitings 4917
Reģ: 11.08.2022
Wordrobe666 @ 24.11.2022 23:42
Sievietes krāpj dēļ vīrieša nodevības.
Ja vīrietis pats izaicina sievieti, un aiziet pa kreisi, tad sievietei ir tādas pašas tiesības, laist pa kreisi.

Esmu vienmēr domājusi, vai atriebības krāpšana ir krišana tik pat zemu (vai pat vēl zemāk) kā pati krāpšana?
Tagad sanāk, ka pati moralizēju, taču nezinu kā citādāk tādu situāciju nosaukt 😅
25.11.2022 09:15 |
 
Reitings 4917
Reģ: 11.08.2022
TimeToDream @ 24.11.2022 23:59

Jā, to teikumu biju piefiksējusi, aizmuldējos ne ļaunu nodomu vadīta, argumentējot savu rakstīto pirmo teikumu. :D
Autore, piedošanu par muldēšanu. :D

Tu pārāk smuki un pieklājīgi pateici, lai apvainotos 😁
25.11.2022 09:17 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Wordrobe666 @ 24.11.2022 23:42
Sievietes krāpj dēļ vīrieša nodevības.
Ja vīrietis pats izaicina sievieti, un aiziet pa kreisi, tad sievietei ir tādas pašas tiesības, laist pa kreisi.

Kāda jēga tādai "atriebības krāpšanai"?
Nav vērts nolaisties tik zemu,ka jāsāk krāpt,jo vīrietis ir nokrāpis.
25.11.2022 09:28 |
 
10 gadi
Reitings 3493
Reģ: 05.08.2013
Mušpapīrs @ 25.11.2022 09:15

Esmu vienmēr domājusi, vai atriebības krāpšana ir krišana tik pat zemu (vai pat vēl zemāk) kā pati krāpšana?
Tagad sanāk, ka pati moralizēju, taču nezinu kā citādāk tādu situāciju nosaukt ?

Hell no!!! Mani krāpa gadiem, kad atriebības vadīta krāpu pretī es beidzot sajutos kā sieviete, nevis lupata. Kaut gan izšķirties vajadzēja jau dienā kad uzzināju par pirmo krāpšanas gadījumu. Bet pēc kara jau visi gudri.
25.11.2022 09:35 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Sievietes ari nav dievgosninas(nav visas protams neparprotiet) un krapšana tieši tapat, ka viriešiem ir sports.Adrelanina keršana.majas varbut idealakais virs(nedaudz garlaicigs,jo nav "sliktais dzeks") un velk pa kreisi, pilnigi bez jutam mierīgi var.Tas ir viens no variantiem.otro jau zemakajos komentaros pastastija(emocionalais)
25.11.2022 09:36 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Esmu krāpusi attāluma attiecībās. Biju ļoti jauna, mēs ar puisi abi bijām viens otram pirmie. Satiku vecāku un pieredzējušu vīrieti, starp mums bija tāda ķīmija, kaisle, jumtu rāva nost. Ar viņu pa īstam iepazinu savu ķermeni. Nespēju vairs būt kopā ar savu puisi, kaut viņš bija tik naivs, ka neko nepamanīja, un pametu viņu. Vairs nekad mūžā neesmu krāpusi, kaut šo savas dzīves epizodi nenožēloju, varbūt ciniski izklausās, bet tas ļāva man izaugt seksuāli kā sievietei un saprast, ko vēlos no attiecībām.
25.11.2022 10:03 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Nepiekrītu, ka vīrieši krāpj tikai seksa dēļ, bet sievietes, jo negūst emocionālu piepildījumu attiecībās. Sievietes arī ir seksuālas, un vīrieši - emocionālas būtnes. Tas viens. Divi - ne vienmēr krāpējs apzināti iet un meklē, ar ko nokrāpt, ar ko "aizlāpīt trūkstošo". Dažreiz nemaz nav ne jausmas, ka kaut kā trūkst, vai pat nekā netrūkst. Ja katrs moralizētājs dzīvē sastaptos ar situāciju, kad, esot aizņemtam, nejauši tiek sastapts cilvēks, ar ko ir momentā spēcīga ķīmija, pievilkšanās, kāda nekad dzīvē nav bijusi, kāda nekad nav bijusi pašreizējās attiecībās, varbūt tādu moralizētāju būtu mazāk. Tas protams neattaisno krāpšanas faktu.
25.11.2022 10:38 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Mušpapīrs @ 24.11.2022 22:49

Jā, arī aktuāls jautājums, ko katrs uzskata par krāpšanu

Cilvēki nez kāpēc krāpšanas faktu tieši sasaista ar “krāna iebāšanu caurumā”, lai gan tas sākas krietni ātrāk, pat bez fiziska kontakta var krāpt. Principā kaut kur dzirdēju teicienu, kas liekas diezgan atbilstošs - ja tev no vīra / drauga ir apzināti slēpjamas kaut kādas darbības, kur ir iesaistīts kāds trešais, tad tā būtībā jau ir krāpšana.
25.11.2022 12:29 |
 
Reitings 4917
Reģ: 11.08.2022
yay @ 25.11.2022 09:35

Hell no!!! Mani krāpa gadiem, kad atriebības vadīta krāpu pretī es beidzot sajutos kā sieviete, nevis lupata. Kaut gan izšķirties vajadzēja jau dienā kad uzzināju par pirmo krāpšanas gadījumu. Bet pēc kara jau visi gudri.

Kādā veidā Tev krāpšana lika justies labāk - jaunas emocijas, pašapliecināšanās vai kā citādi?
25.11.2022 12:39 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Krāpšana, lai atriebtos, ir bēdīga. Es biju ar puisi, kuru iepriekšējā meitene bija krāpusi. Viņš ar mani esot kopā bija slimīgi greizsirdīgs un visam kā ķirsītis uz tortes - krāpa pats mani.
Sanāk, ka viņš atriebās, bet sievietēm kā kopumam, ne bijušajai draudzenei :D
25.11.2022 13:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits