Krāpšana no sieviešu puses

 
Reitings 4931
Reģ: 11.08.2022
Sveiki!
Bieži ir dzirdētas tēmas par krāpšanu no vīriešu puses, tāpēc aizdomājos, kādēļ netiek dzirdēts sieviešu sānsoļiem. Gribētos zināt no sieviešu puses, kuras tādu soli ir spērušas, kas pamudinājis, kā izvērties.
Saprotu, ka provokatīva (dažiem arī sāpīga) tēma, tomēr ziņkārība ņem virsroku. Moralizēšanu labāk atstāt ārpus diskusijas
24.11.2022 21:31 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
TimeToDream @ 26.11.2022 02:08
Diskusijas dažādībai atļaušos iebāzt arī savu jautājumu. :)
Vai esat bijis tas cilvēks, ar kuru krāpj? Un kāpēc tā rīkojāties, protams, ja bija zināms, ka otrs cilvēks ir aizņemts?

Labs jautājums.
26.11.2022 04:06 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 26.11.2022 00:57
Tu tagad āksties vai kā? uztaisi tinder profilu ar sevi un ieraksti ka vēlies tikai seksu, tev piedāvājumi bus simtiem, vai saģērbies izaicinosi un aizej uz klubu, bus daudzi, kas nāks klāt iepazīties, kas jau automātiksi nozīmē, ka sekss ir 100% garantēts, ja tu gribēsi. :D Runājot par standartiem, kā uz to skatās, manuprāt, vīriešiem ir zemāki standarti, tas ir - viņi ir mazāk, bet paši šie standarti retāk sastopami, vismaz mūsdienās.
Neviens tā neteica. Beidz sagrozīt vārdus
Nepiekrītu, pārāk vēls, lai iedziļinātos kāpēc nevajadzētu veidot attiecības ar sievieti kurai ir augsts body count. Teiciens: "never wife a hoe" nav no zila gaisa izvilkts.
Bet ja tev ir augsts body count, tad jau tu esi staigule, ne tā? ? izklausās diezgan loģiski, vai arī es dzeru trako zāles?
Neviens neteica, ka sekss ir nosodāms, augsts body count gan. Es saprotu, ka tas iet pretrunā ar mūsdienu propagandu un citu absurtu lietu normalizēšanu, bet ja tu būtu vīrietis, tu saprastu.
Uzdošu tev jautājumu - ja tev būtu meita, tu gribētu lai viņa lēkā no krāna uz krāna un " izzin, iepazīst sevi? Arī teiktu viņai, ka tas tak nav nekas nosodāms?

Ākstos, ākstos. Un neko nesaprotu, jo neesmu taču vīrietis.
Palielināt savu vērtību uz tā rēķina, ka pazemini cita nav liela māksla. Bet man riebjas stāstīt elementāras lietas cilvēkiem, kuri tāpat dzīvo un dzīvos pa savam. Tapēc paliekam katrs pie sava viedokļa, kuru jau plaši izteicām. Diskusijas temats zaudē jēgu.
26.11.2022 03:48 |
 
Reitings 1327
Reģ: 19.07.2019
Diskusijas dažādībai atļaušos iebāzt arī savu jautājumu. :)
Vai esat bijis tas cilvēks, ar kuru krāpj? Un kāpēc tā rīkojāties, protams, ja bija zināms, ka otrs cilvēks ir aizņemts?
26.11.2022 02:08 |
 
Reitings 25
Reģ: 08.10.2022
Aldis15 @ 25.11.2022 23:17
Tu nesaprati, lai vīrietis varētu drāzties apkārt viņam jābūt krutam pacanam kaut kādā jomā, viduvējībām nekad nespīdēs... Tieši tā - ausu pierunāšana ir meistarība kas ne kuram katram ir pa spēkam. Tas ir labs skills.
Es arī labprāt drāztos apkārt, bet es to vienkārši nevaru izdarīt, jo nēsmu donžuāns kas māk labi runāt ar sievietēm un ievilkt gultā, nēsmu naudīgs kas to var izdarīt ar finansēm, nēsmu arī badboys/macho.
Sievietei pat viduvēja izskata bez nekādiem talantiem pietiek vien patiekt ka viņa grib sex un veči stāsies rindā.
"If a key opens lots of locks, then it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, then it's a shitty lock".

Ak, šie vecu vecie tizlie citāti par atslēgām un slēdzenēm, kas nepasaka īsti neko. Tikai to, ka viegli piemeklēt da jebkādu citātu savai ideoloģijai.
Tikpat labi ir otrs stāstiņš par to, ka zīmuļu asināmais, kurš noasinājis daudzus zīmuļus ir kvalitatīvs un izturīgs, bet zīmulis, kas asinājies dažādos asinājamos ir nodilis pavisam īss un vairs nevienam nav vajadzīgs.
Kādas analoģijas izmantosim tālāk?
26.11.2022 01:37 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Un kapēc tad viņi stāsies rindā? Teiksi vīriešiem zemāki standarti un sievietēm pārāk augsti?
Tu tagad āksties vai kā? uztaisi tinder profilu ar sevi un ieraksti ka vēlies tikai seksu, tev piedāvājumi bus simtiem, vai saģērbies izaicinosi un aizej uz klubu, bus daudzi, kas nāks klāt iepazīties, kas jau automātiksi nozīmē, ka sekss ir 100% garantēts, ja tu gribēsi. :D Runājot par standartiem, kā uz to skatās, manuprāt, vīriešiem ir zemāki standarti, tas ir - viņi ir mazāk, bet paši šie standarti retāk sastopami, vismaz mūsdienās.
Jūs sakat, ka sievietes guļ ar ko pagadās

Neviens tā neteica. Beidz sagrozīt vārdus
jo augsts body count ir šķērslis, lai veidotu attiecības. Lai gan patiesībā šķērslis ir tikai un vienīga paša izdomātā vērtību skala, kuram cilvēks neatbilst

Nepiekrītu, pārāk vēls, lai iedziļinātos kāpēc nevajadzētu veidot attiecības ar sievieti kurai ir augsts body count. Teiciens: "never wife a hoe" nav no zila gaisa izvilkts.
Un ja tu neatbilsti, tad tu esi staigule/-is, neglītene/-is, neveiksminiece/-ks.

Bet ja tev ir augsts body count, tad jau tu esi staigule, ne tā? 😕 izklausās diezgan loģiski, vai arī es dzeru trako zāles?
Un tikai tie, kas tiešām saprot, ka sekss nav nekas nosodāms

Neviens neteica, ka sekss ir nosodāms, augsts body count gan. Es saprotu, ka tas iet pretrunā ar mūsdienu propagandu un citu absurtu lietu normalizēšanu, bet ja tu būtu vīrietis, tu saprastu.
Uzdošu tev jautājumu - ja tev būtu meita, tu gribētu lai viņa lēkā no krāna uz krāna un " izzin, iepazīst sevi? Arī teiktu viņai, ka tas tak nav nekas nosodāms?
26.11.2022 00:57 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Lovisa @ 25.11.2022 22:21

Nu es arī dodu priekšroku vecākiem un tātad pieredzējušākiem vīriešiem, bet ne tādiem, kas krāpj esot attiecībās, lai gan apzinos, ka krāpj gandrīz visi vīrieši (iespējams pat visi). Tomēr dīvaini gan Tev tie uzskati, pirmo reizi redzu, ka kāds atklāti atzīst, ka vīrietim krāpt tas ir ok, bet sieviete, kas krāpj, ir sevi norakstījusi un vairs nekam neder.

Atkarīgs ko tu uzskati par krāpšanu.... Saraksti ar citām.. Jeb satikšanos. Ar gultu.
26.11.2022 00:53 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Olly30 @ 25.11.2022 18:13
viens no komentariem,kas atbildeja uz jautajumu precizi, ko jautāja diskusijas autore.cepuri nost?kamer lasīju komentarus atcerejos talos 21 gadu vecumu..,kad biju vienu soli no nokrapašanas ligo nakti. bet pedeja bridi atčoknijos.ka negribu sev tadu nastu.par to cilveku vel kadu laiku domāju.ari jau preceta(pec 2 menesiem aprecejos).tur taja ligo nakti viena momenta ar pilnigi svešu man cilveku saka škīst dzirksteles,ka gandriz pazaudejam galvu ta noslēpumainība, vilinoša slepta roku glastišana...uhh... pec 13 gadiem atcerejos.to gadijumu biju noslepusi dzili atvilkne.ar pirmo protams nekas nav sanacis un pec 3 gadiem izkiramies.gadiem ejot esmu tajā frontē,kas neatbalsta nekada veida krapšanu.bet redz ari tagadejiem "svetajiem" ir tas slepenais greciņs pat ja nenotika?
patiesībā agri vai vēlu nāk gaisma.
26.11.2022 00:42 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
2/2
Un ja nav tik grūti pieejamas, tad atkal slikti, jo tāda nevienam nav vajadzīga un laika mašīnu, kā noskaidrojām, nopirkt nevar, jo augsts body count ir šķērslis, lai veidotu attiecības. Lai gan patiesībā šķērslis ir tikai un vienīga paša izdomātā vērtību skala, kuram cilvēks neatbilst. Un ja tu neatbilsti, tad tu esi staigule/-is, neglītene/-is, neveiksminiece/-ks. Nosodīt vīriešus par daudz partnerēm nevar, toties sievietes var, jo "tas tomēr ir savādāk nekā vīriešiem". Tieši tā, savādāk. Tapēc, ka sievietes vērtība vīrieša acīs ir tikai līdz brīdim, kurā viņš viņu iegūst, neatkarīgi no tā, ka sekss ir abpusēji gribēts. Tad kapēc ar pirkstu ir jārāda uz sievieti par kāju neturēšanu kopā, ja vīrietis bija tas, kas gribēja, lai viņas tā neturas. Jo sabiedrības uzstādījums ir par atslēgu un slēdzeni, kuru piemin katrs vīrietis, kuram trūkst citu veidu kā par sevi patīksmināties vai uzslavēt. Seksu grib visi un visos vecumos. Un tikai tie, kas tiešām saprot, ka sekss nav nekas nosodāms, kamēr kādam nenodara pāri ir patiesi nobrieduši dzīvei. Pārējiem ar pirkstu rādītājiem un otra vērtības pazeminošiem vēlu veiksmi atrast to briedumu.
Tas ir arī viss, ko šīs tēmas sakarā vēlos teikt
25.11.2022 23:50 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
1/2
Un kapēc tad viņi stāsies rindā? Teiksi vīriešiem zemāki standarti un sievietēm pārāk augsti? Es teikšu, ka sievietes grūrāk manipulējamas. Ja vīrietim šķiet, lai iegūtu seksu tev vajadzīgs darbs, nauda, auto vai jebkas cits, ko pats sev esi uzstādijis kā vērtību sieviešu acīs, tu jau esi izmanipulēts. Tā matemātika nemaz nav tik grūta. Protams, vienmēr var atrast kādu, kura apmaiņā pret dārgu dzīvesveidu vai pavizināšanos auto iedos vīrietim baudu, taču tas nenorāda uz sieviešu dzimumu kopumā gluži tāpat kā trīs vīrieši ar augstu body count nenorāda uz kopējo vīriešu vērtību skalu.
Jūs sakat, ka sievietes guļ ar ko pagadās, bet tad minat, ka vīriešiem grūti iegūt kaut one night stand, jo kaut kas ir nepieciešams, lai piedabūtu novilkt bikses. Bet ar ko tad viņas guļ, ja jau ir grūti pieejamas?
25.11.2022 23:49 |
 
Patīk
Reitings 2886
Reģ: 30.04.2020
Kad jaunāka biju (21-22), tad savu tā brīža puisi nokrāpu.
Viņš daudz strādāja un apmeklēja dažādus pasākumu (ir sabiedrībā zināms), gāja laiks un man vienkārši apnika iet līdzi uz visiem tiem pasākumiem, kur visi bija tik fake. Jutu, ka mani sāk uztvert par normu, kā sievieti, kuru atrādīt citiem, kaisle pazuda, viņam mūžīgais nogurums,utt.
Kādā citā pasākumā iepazinos ar citu vīrieti, paflirtējām. Tad netīšām satikāmies atkal citā vietā, tad citā, līdz mūsu flirts vienkārši parauga uguņošanā. Attiecības izbeidzu, abi bijām pie vainas tajā, ka attiecības izsīka un emocijas pazuda. Neviens nevienu nevainoja.
25.11.2022 23:31 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
.Eksperte. @ 25.11.2022 22:41

1. Ja man būtu sava dzīvesvieta un darbs, bet vīrietim 35+ nē, es neielaistos. Un ne tapēc, ka jauns un dulls un tagad mainijies, bet tapēc, ka man vajadzīgs kāda līdzvērtīgs. Ja es pati būtu ar pliku dupsi, tad es nevaru prasīt neko vairāk.
2. Par to jāšanos apkārt ir ļoti nosacīti. Tik pat viegli cik tavuprāt sievietēm ir uzlikt make up un paplest kājas, tik pat viegli mākošs vīrietis pierunās ausis un novilks sev bikses. Nevajag uzstumt vienu vai otru dzimumu augstāk vai zemāk. Sievietes kniebjas apkārt un vīrieši tāpat. Dienas beigās mēs visi esam cilvēki. Tapēc nevajag vienam kratīt ar pirkstu un otru cildināt.
Tu nesaprati, lai vīrietis varētu drāzties apkārt viņam jābūt krutam pacanam kaut kādā jomā, viduvējībām nekad nespīdēs... Tieši tā - ausu pierunāšana ir meistarība kas ne kuram katram ir pa spēkam. Tas ir labs skills.
Es arī labprāt drāztos apkārt, bet es to vienkārši nevaru izdarīt, jo nēsmu donžuāns kas māk labi runāt ar sievietēm un ievilkt gultā, nēsmu naudīgs kas to var izdarīt ar finansēm, nēsmu arī badboys/macho.
Sievietei pat viduvēja izskata bez nekādiem talantiem pietiek vien patiekt ka viņa grib sex un veči stāsies rindā.
"If a key opens lots of locks, then it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, then it's a shitty lock".
25.11.2022 23:17 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Turklāt man vispār liekas dīvaini. Te nāk sievietes dalīties ar to kapēc kas un kā. Un tad mūždien tādās vai citāda veida diskusijās ienāk kāds, kas sāk moralizēt un apskaidrot, kā tad nu ir patiesībā un kā pasaule strādā.
Man liekas, ka būtu forši, ja mēs vienkārši varētu dalīties ar pieredzēm un katrs kaut ko likt aiz auss, nevis skalot viens otram smadzenes.
25.11.2022 22:45 |
 
10 gadi
Reitings 2507
Reģ: 29.01.2009
GhostGG @ 25.11.2022 22:37

a? Man liekas, ka tu būsi pārpratusi, es runāju par kniebšanos apkārt nevis, ka vīrietim ir ok krāpt ?

Un es runāju par kniebšanos apkārt esot attiecībās. Tēma taču par krāpšanu.
25.11.2022 22:43 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 25.11.2022 20:48

Bet tev neliekas, ka būtu jābūt kaut kādām sekām šādai, manupārt, lielai "fui" pagātnei? Man vienmēr ir licies interesanti kāpēc sievietes uzskata, ka viņām pienākās "free jail card", ko viņas pasniedz tādā kontekstā kā tu minēji (izaug, pieaug, nobriest utt) Pagriez situāciju otrādāk, tikai no vīerieša perspektīvas, teiksim, ja vīrietis pie 35+ ir pilnīgs lūzers, ne dzīves vieta, ne darbs utt un tad viņš teiktu kā, piemēram, to dara dāmas: "ai jaunībā biju nenobriedis,gribēju tusēt utt, bet nekas, es esmu mainījies :D" Domāju, ka tu tik saprotoša tad nebūtu, ne tā?
Tieši tā, jo tu neesi vīrietis :D
Ja tu runā par jāšanos apkārt, tad es īsti nepiekritīšu. Man gan tomēr liekas, ka tas ir savādāk, kad to dara sieviete. Tomēr, lai vīrietis varētu drāzties uz nebēdu apkārt, viņam tomēr kaut kam ir jābūt, kaut kas jāsasniedz, lai paceltos viņa vērtība un sievietes ar viņu gribētu gulēt, protams, ir izņēmumi, bet neslīgsim galējībās. Kas sievietei ir jādara, lai jātos apkārt? Nekas, uzliec makeupu un paplet tikai kājas. Tieši tāpēc, es un es esmu pārliecināts, ka arī citi vīrieši, uzskata, ka vērtīgākas ir tās, kuras nekniebjas apkārt.

1. Ja man būtu sava dzīvesvieta un darbs, bet vīrietim 35+ nē, es neielaistos. Un ne tapēc, ka jauns un dulls un tagad mainijies, bet tapēc, ka man vajadzīgs kāda līdzvērtīgs. Ja es pati būtu ar pliku dupsi, tad es nevaru prasīt neko vairāk.
2. Par to jāšanos apkārt ir ļoti nosacīti. Tik pat viegli cik tavuprāt sievietēm ir uzlikt make up un paplest kājas, tik pat viegli mākošs vīrietis pierunās ausis un novilks sev bikses. Nevajag uzstumt vienu vai otru dzimumu augstāk vai zemāk. Sievietes kniebjas apkārt un vīrieši tāpat. Dienas beigās mēs visi esam cilvēki. Tapēc nevajag vienam kratīt ar pirkstu un otru cildināt.
25.11.2022 22:41 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tomēr dīvaini gan Tev tie uzskati, pirmo reizi redzu, ka kāds atklāti atzīst, ka vīrietim krāpt tas ir ok, bet sieviete, kas krāpj, ir sevi norakstījusi un vairs nekam neder.

a? Man liekas, ka tu būsi pārpratusi, es runāju par kniebšanos apkārt nevis, ka vīrietim ir ok krāpt 😕
25.11.2022 22:37 |
 
10 gadi
Reitings 2507
Reģ: 29.01.2009
GhostGG @ 25.11.2022 21:59

Tie nav dubultie standarti, jo sievietes un vīrieši nav vienādi. Tas ir tāpat kā teikt, ka Ukrainā sievietēm arī būtu jāpaliek un jākaro. Tev var besīt vai nebesīt un tu vari izstipties vai sarauties, bet tāda ir realitāte. Lielākā daļa sieviešu dod priekšroku pieredzejušākiem vīriešiem un ja tu to noliedz, tad tu dzīvo ilūzijās vai sapņu pasaulē. Un es nekur nerakstīju, ka tas viņu vērtību paceļ, bet parasti tas korelējās ar to, cik tas vīrietis ir pieprasīts sieviešu vidū. Patīk tev tas vai nē.

Nu es arī dodu priekšroku vecākiem un tātad pieredzējušākiem vīriešiem, bet ne tādiem, kas krāpj esot attiecībās, lai gan apzinos, ka krāpj gandrīz visi vīrieši (iespējams pat visi). Tomēr dīvaini gan Tev tie uzskati, pirmo reizi redzu, ka kāds atklāti atzīst, ka vīrietim krāpt tas ir ok, bet sieviete, kas krāpj, ir sevi norakstījusi un vairs nekam neder.
25.11.2022 22:21 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
GhostGG, un vīrieši gan drīkst kniebties apkārt un tas ir normāli, vai ne? Viņu vērtību tas gan nemazina, drīzāk otrādi, pareizi? Besī šitie dubultie standarti.

Tie nav dubultie standarti, jo sievietes un vīrieši nav vienādi. Tas ir tāpat kā teikt, ka Ukrainā sievietēm arī būtu jāpaliek un jākaro. Tev var besīt vai nebesīt un tu vari izstipties vai sarauties, bet tāda ir realitāte. Lielākā daļa sieviešu dod priekšroku pieredzejušākiem vīriešiem un ja tu to noliedz, tad tu dzīvo ilūzijās vai sapņu pasaulē. Un es nekur nerakstīju, ka tas viņu vērtību paceļ, bet parasti tas korelējās ar to, cik tas vīrietis ir pieprasīts sieviešu vidū. Patīk tev tas vai nē.
25.11.2022 21:59 |
 
10 gadi
Reitings 2507
Reģ: 29.01.2009
GhostGG, un vīrieši gan drīkst kniebties apkārt un tas ir normāli, vai ne? Viņu vērtību tas gan nemazina, drīzāk otrādi, pareizi? Besī šitie dubultie standarti.
25.11.2022 21:35 |
 
Reitings 4931
Reģ: 11.08.2022
Tomēr, lai vīrietis varētu drāzties uz nebēdu apkārt, viņam tomēr kaut kam ir jābūt, kaut kas jāsasniedz, lai paceltos viņa vērtība un sievietes ar viņu gribētu gulēt, protams, ir izņēmumi, bet neslīgsim galējībās. Kas sievietei ir jādara, lai jātos apkārt? Nekas, uzliec makeupu un paplet tikai kājas. Tieši tāpēc, es un es esmu pārliecināts, ka arī citi vīrieši, uzskata, ka vērtīgākas ir tās, kuras nekniebjas apkārt.

Oh... tas ir spēcīgs arguments. Nekad neiedomājos no tādas puses
Visticamāk tādas neveiksmīgas attiecības ir bijušas daudz, kas vēlāk velkas līdz kā tāda nelaime, kas pārtop par emocionālo bagāžu. Turklāt, ir tak arī jaunas meitnes, kuras novērtē attiecības, tā jau nav tikai veco cilvēku privilēģija.

Tās laikam ir tās sekas, ko minēji iepriekš. Neticu, ka tādas nav arī vīriešiem
25.11.2022 21:29 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tev nešķiet, ka vecāka sieviete vairāk novērtētu attiecības, it īpaši, ja iepriekšējās ir bijušas nelaimīgas/neveiksmīgas?

Visticamāk tādas neveiksmīgas attiecības ir bijušas daudz, kas vēlāk velkas līdz kā tāda nelaime, kas pārtop par emocionālo bagāžu. Turklāt, ir tak arī jaunas meitnes, kuras novērtē attiecības, tā jau nav tikai veco cilvēku privilēģija.
25.11.2022 20:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits