Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Kā saprast , kad attiecības ir beigušās.

Reitings 149
Reģ: 03.11.2022
Sveiki. Kā saprast ,ka attiecībās vairs nav ko glābt? Pēdējā laikā sajūta, ka dzīvoju ar svešinieku, vīrietis vispār nevēlas laiku pavadīt ar mani, ar mūsu kopīgo bērnu,vispār var teikt ka nerunājam, nav vairs sirsnīgu sarunu , uzmundrinājumu, nekā nav. Jūtos labāk, kad viņš ir darbā. Ja kādreiz gaidīju ar prieku viņu mājās , tad tagad gaidu kad viņš aizies prom , jo tādā sajūta, ka starp mums ir kā tāda siena.
Un runājot par bērnu arī nav tā atbalsta , viņš var nākt un iet kad grib , taču kad man ir vajadzīgs kautkur tikt bez bērna , man tas bez maz vai jālūdzas viņam, vai jāved bērns pie mammas 200 km attālumā.
08.11.2022 16:03 |

Patīk
Reitings 1348
Reģ: 22.05.2019
Vispirms ir jāsaprot,kas notika tāds, kāpēc tā mainījās attiecības,jo tāpat jau vien nekas nenotiek.
Varbūt var to labot un stradāt pie attiecībām,ja protams abiem ir tāda vēlme.
Vai ir mēģināts izrunāties vienam ar otru?
08.11.2022 16:44 |

Autorizēts lietotājsPatīkModerators
Reitings 891
Reģ: 02.01.2022
Atbildot uz jautājumu - tad, kad attiecībās notiek tas, ko pati rakstiji. Tad arī attiecības ir beigušās.
08.11.2022 19:01 |

Reitings 977
Reģ: 27.04.2022
Metaforaas @ 08.11.2022 16:03
Sveiki. Kā saprast ,ka attiecībās vairs nav ko glābt? Pēdējā laikā sajūta, ka dzīvoju ar svešinieku, vīrietis vispār nevēlas laiku pavadīt ar mani, ar mūsu kopīgo bērnu,vispār var teikt ka nerunājam, nav vairs sirsnīgu sarunu , uzmundrinājumu, nekā nav. Jūtos labāk, kad viņš ir darbā. Ja kādreiz gaidīju ar prieku viņu mājās , tad tagad gaidu kad viņš aizies prom , jo tādā sajūta, ka starp mums ir kā tāda siena.
Un runājot par bērnu arī nav tā atbalsta , viņš var nākt un iet kad grib , taču kad man ir vajadzīgs kautkur tikt bez bērna , man tas bez maz vai jālūdzas viņam, vai jāved bērns pie mammas 200 km attālumā.

Izdari tā lai viņš lūgtos tev nevis tu viņam. Apmainies pozīcijām.
09.11.2022 02:18 |

Reitings 977
Reģ: 27.04.2022
Annija35 @ 08.11.2022 16:44
Vispirms ir jāsaprot,kas notika tāds, kāpēc tā mainījās attiecības,jo tāpat jau vien nekas nenotiek.
Varbūt var to labot un stradāt pie attiecībām,ja protams abiem ir tāda vēlme.
Vai ir mēģināts izrunāties vienam ar otru?

Parasti vēlme ir sievietei. Jo ir bērns. Vīrietim ir pofig. Jo sieviete. Tak parūpēsies. A viņam. Būs ātrāka atrast citu.
09.11.2022 02:19 |

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!

vairāk  >

Aptauja

Par kuru sarakstu Tu balsoji 14.Saeimas vēlēšanās?
  • Jaunā Vienotībā
  • Latvijas krievu savienība
  • Zaļo un Zemnieku savienība
  • TAUTAS KALPI LATVIJAI
  • SUVERĒNĀ VARA
  • Kristīgi Progresīvā Partija
  • Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
  • Stabilitātei
  • Tautas varas spēks
  • Vienoti Latvijai
  • NA "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
  • LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ
  • Konservatīvie
  • KATRAM UN KATRAI
  • PROGRESĪVIE
  • Attīstībai/Par
  • Apvienība Latvijai
  • APVIENOTAIS SARAKSTS - Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu Apvienība, Liepājas partija
  • Republika