Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā saprast , kad attiecības ir beigušās.

 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Sveiki. Kā saprast ,ka attiecībās vairs nav ko glābt? Pēdējā laikā sajūta, ka dzīvoju ar svešinieku, vīrietis vispār nevēlas laiku pavadīt ar mani, ar mūsu kopīgo bērnu,vispār var teikt ka nerunājam, nav vairs sirsnīgu sarunu , uzmundrinājumu, nekā nav. Jūtos labāk, kad viņš ir darbā. Ja kādreiz gaidīju ar prieku viņu mājās , tad tagad gaidu kad viņš aizies prom , jo tādā sajūta, ka starp mums ir kā tāda siena.
Un runājot par bērnu arī nav tā atbalsta , viņš var nākt un iet kad grib , taču kad man ir vajadzīgs kautkur tikt bez bērna , man tas bez maz vai jālūdzas viņam, vai jāved bērns pie mammas 200 km attālumā.
08.11.2022 16:03 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Vispirms ir jāsaprot,kas notika tāds, kāpēc tā mainījās attiecības,jo tāpat jau vien nekas nenotiek.
Varbūt var to labot un stradāt pie attiecībām,ja protams abiem ir tāda vēlme.
Vai ir mēģināts izrunāties vienam ar otru?
08.11.2022 16:44 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Atbildot uz jautājumu - tad, kad attiecībās notiek tas, ko pati rakstiji. Tad arī attiecības ir beigušās.
08.11.2022 19:01 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Metaforaas @ 08.11.2022 16:03
Sveiki. Kā saprast ,ka attiecībās vairs nav ko glābt? Pēdējā laikā sajūta, ka dzīvoju ar svešinieku, vīrietis vispār nevēlas laiku pavadīt ar mani, ar mūsu kopīgo bērnu,vispār var teikt ka nerunājam, nav vairs sirsnīgu sarunu , uzmundrinājumu, nekā nav. Jūtos labāk, kad viņš ir darbā. Ja kādreiz gaidīju ar prieku viņu mājās , tad tagad gaidu kad viņš aizies prom , jo tādā sajūta, ka starp mums ir kā tāda siena.
Un runājot par bērnu arī nav tā atbalsta , viņš var nākt un iet kad grib , taču kad man ir vajadzīgs kautkur tikt bez bērna , man tas bez maz vai jālūdzas viņam, vai jāved bērns pie mammas 200 km attālumā.

Izdari tā lai viņš lūgtos tev nevis tu viņam. Apmainies pozīcijām.
09.11.2022 02:18 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Annija35 @ 08.11.2022 16:44
Vispirms ir jāsaprot,kas notika tāds, kāpēc tā mainījās attiecības,jo tāpat jau vien nekas nenotiek.
Varbūt var to labot un stradāt pie attiecībām,ja protams abiem ir tāda vēlme.
Vai ir mēģināts izrunāties vienam ar otru?

Parasti vēlme ir sievietei. Jo ir bērns. Vīrietim ir pofig. Jo sieviete. Tak parūpēsies. A viņam. Būs ātrāka atrast citu.
09.11.2022 02:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits