Saeimas vēlēšanas 2022, par ko balsot?

 
Reitings 48
Reģ: 17.06.2022
Esat izdomājušas par ko balsot? Ja jā, tad par ko un dažos vārdos, kāpēc tāda izvēle. Es vēl īsti nezinu, neviens no tuviniekiem arī nezin (vai nesaka), tāpēc labprāt uzklausītu viedokļus. Ceru, ka ir iespējams par to runāt bez savstarpējiem kašķiem un uzbraucieniem.
10.09.2022 12:45 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Par progresīvajiem noteikti nebalsošu. Tā zaļā domāšana man par labu noteikti nenāk un progresīvais ienākuma nodoklis, sodi atkarībā no ienākumu līmeņa, lielāki nodokļi no dividendēm, utt, arī nē.
11.09.2022 19:32 |
 
Reitings 4709
Reģ: 20.08.2021
Aleksandrs @ 11.09.2022 19:20

Es neteicu, ka aizvedīs, bet ja balsojiet par tiem pašiem, tad 100%, ka neaizvedīs, kāpēc gan lai esošie pēkšņi sāktu ko darīt citādi, ja jau visu laiku to varēja darīt, bet nedarīja?
Bet es saprotu, JV, AP, NA utt. atbalstītāji ir kā sievietes, kas ir līdzatkarīgās, toksiskās attiecībās ar narcistisku sociopātu. Viņš mani sit, emocionāli iespaido, liek justies, ka pati pie visa esmu vainiga, bet aiziet nespēju, jo viņš taču mani mīl un labāku vairs neatradīšu…Un tur pat tādiem neko skaidrot nav jēgas.

Atceros kā iepriekšējās vēlēšanās visi par Gobzemu dziedāja slavas dziesmas! Nu arī savēlēja Kaimiņu, Gobzemu! Paldies Dievam vismaz Kivicu cilvēkiem bija prāts izsvītrot!
Un ko Gobzems dara Saeimā? Urbina degunu! Skaisti
11.09.2022 19:34 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Mušpapīrs @ 11.09.2022 17:14

Nu tagad izskaidro man kur ellē tas ūdens paliek? ?

Laikam tālāk par kukaiņu ēšanu neredzi. Cik litrus dienā gaovs izdzer zini? Nenormāli daudz. Un ar ko baro govi? Ar augiem, lai izaudzētu augus vajag ūdeni. Tā pat arī lai visas fermas mazgātu, uzturētu utt. vajag ūdeni.
11.09.2022 20:37 |
 
Reitings 28190
Reģ: 11.02.2015
Balsošu par mazāko no šā brīža ļaunumiem - Jauno vienotību.
Konservatīvie priekš manis pārāk konservatīvi, Progresīvie nepārliecināja, Attīstībai par laikam vienīgais pluss ir Staķis.
Pārējās ievērības cienīgās partijas gan pēc saviem balsojumiem, gan darbībām, gan acīmredzami nopirktiem politiķiem ir saistītas ar kremli.
Par visām sīkpartijām nemaz neizteikšos. Ar likumu būtu jāaizliedz tāda partiju sadrumstalotība valstī ar tik nelielu iedzīvotāju skaitu.
11.09.2022 20:49 |
 
Reitings 4917
Reģ: 11.08.2022
YaeMiko @ 11.09.2022 20:37

Laikam tālāk par kukaiņu ēšanu neredzi. Cik litrus dienā gaovs izdzer zini? Nenormāli daudz. Un ar ko baro govi? Ar augiem, lai izaudzētu augus vajag ūdeni. Tā pat arī lai visas fermas mazgātu, uzturētu utt. vajag ūdeni.

Izdzer nenormāli daudz, jā. Tikpat daudz arī izčurā. Nav jau trauku mazgāšanas līdzeklis, nav jau toksisks
Un pļavās augi aug ar to ūdeni, kas tur ir. Ja tās nenovāc samazinās augu daudzveidība.
Visu jau ar labību apsēt nevar. Tad toč' nevienā ūdenstilpnē nebūs normāls ūdens
11.09.2022 21:21 |
 
Reitings 4917
Reģ: 11.08.2022
Skatos, ka te daži ir ieciklējušies uz vegānisma gaismas ceļu. Saprotu, ka gaļas ieguvei vajag vairāk resursu.
Taču tas ir ļoti šaurs skatījums. Cik no Jums, pareizie, ir lietas kursā, kā īsti notiek labības audzēšana?
Cik daudz minerālmēslu un indes tiek izliets, lai izaudzētu vairāk? Dažas dienas vai pat stundas pirms kulšanas graudus nomiglo, lai no tiem dabūtu ārā mitrumu /lasīt, nogatavojas, kad vajag/.
Tīri tehniski, ja kaut mazu daļiņu minerālmēslu aizstāj ar dzīvnieku izcelsmes mēsliem, kaitējums videi ir mazāks.
Nu nav viss balts vai melns
11.09.2022 21:37 |
 
Reitings 6742
Reģ: 28.08.2022
Tie, kuri nevar izlemt vai balsot par Gobzemu/Šleseru vai iet uz vēlēšanām, lūdzu, neejiet.
11.09.2022 22:31 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Greetaa @ 11.09.2022 22:31
Tie, kuri nevar izlemt vai balsot par Gobzemu/Šleseru vai iet uz vēlēšanām, lūdzu, neejiet.

Pareizi! Ej balsot par tiem, kas par tevi ņirgāsies un uz tevis veiks eksperimentus. Ļauj es tev aplaudēšu! Tu esi ideāla!
11.09.2022 23:00 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
BlackPill @ 11.09.2022 23:00

Pareizi! Ej balsot par tiem, kas par tevi ņirgāsies un uz tevis veiks eksperimentus. Ļauj es tev aplaudēšu! Tu esi ideāla!

Beidz, Tu esi vienīgais, kurš šiet ir ideāls! 😘
11.09.2022 23:12 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Mao @ 11.09.2022 16:31
Es arī par to Lulas komentāru ierēcu. Pēc reitingiem par tām 3 partijām šobrīd ir gatavi balsot knapi 18% balstiesīgo. Lulas prātā visi pārējie ir idioti, kas netic kovidam (wtf? kur vispār šito izrāvi?), un ir ''atšķēlušies'' no reālās sabiedrības, kas ir tie 18% :D

Labs!👍
11.09.2022 23:14 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Lula @ 11.09.2022 23:12

Beidz, Tu esi vienīgais, kurš šiet ir ideāls! ?

Tev, dārgumiņ, patika, kā Tevi durstīja ar eksperimentālu šļuru pret Tavu gribu? Tiešām gribi to atkārtot?
11.09.2022 23:18 |
 
Reitings 4709
Reģ: 20.08.2021
BlackPill @ 11.09.2022 23:18

Tev, dārgumiņ, patika, kā Tevi durstīja ar eksperimentālu šļuru pret Tavu gribu? Tiešām gribi to atkārtot?

Visā Eiropā tā šļura ir sadurta! Laikam neesam vienīgie eksperimenti!
12.09.2022 01:06 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Nezinu uz ko te daźi komentētāji tēmē rakstot, ka par JV & A/Par nav jābalso. Jūs neviens tā arī nepateicāt par ko balsosiet, kura partija, tad bûtu labāka un varētu kaut ko mainīt? Ko mainīt? Visi pārējie publiski pateica, ka balsos par JV.
Paldies par ātro testiņu, pirmajā vietā ierinodajas A/Par, otrajā JV, trešajā Progresīvie, pirmie A/Par, visticamak, tāpat netiks, tātad būs par JV.
Un es ļoti gribētu redzēt kā visas Gobzemgalvas, kas īsti nav pieskaitāmu spētu novadīt valsti, paklausieties, ko viņš runā - no rīta vienu, vakarā citu. Vajag adekvātus cilvēkus, kas saprot, ko dara un iet līdzi Eiropai.
12.09.2022 03:17 |
 
Reitings 48
Reģ: 17.06.2022
Jacqueline
Lūdzu paskaidro kā attaisno JV veikto naudas izsaimniekošanu. Visas vakcinācijas afēras, vakcīnu iepirkumus apjomos, kas neskaitāmas reizes pārsniedz iedzīvotāju skaitu? Kāpēc cilvēkiem tiek liegta vārda brīvība?
12.09.2022 06:39 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
McSara @ 12.09.2022 01:06

Visā Eiropā tā šļura ir sadurta! Laikam neesam vienīgie eksperimenti!

Protams, ka neesam un tas tikai liecina par to, cik labas mums ir m@rionetes. Starp citu, tu zināji ka mūsu valdība sponsorēja B@idenu vēl pirms vinš bija nonācis savā krēslā. Tev tas nešķiet nedaudz aizdomīgi?:D
Jacqueline @ 12.09.2022 03:17
Nezinu uz ko te daźi komentētāji tēmē rakstot, ka par JV & A/Par nav jābalso. Jūs neviens tā arī nepateicāt par ko balsosiet, kura partija, tad bûtu labāka un varētu kaut ko mainīt? Ko mainīt? Visi pārējie publiski pateica, ka balsos par JV.
Paldies par ātro testiņu, pirmajā vietā ierinodajas A/Par, otrajā JV, trešajā Progresīvie, pirmie A/Par, visticamak, tāpat netiks, tātad būs par JV.
Un es ļoti gribētu redzēt kā visas Gobzemgalvas, kas īsti nav pieskaitāmu spētu novadīt valsti, paklausieties, ko viņš runā - no rīta vienu, vakarā citu. Vajag adekvātus cilvēkus, kas saprot, ko dara un iet līdzi Eiropai.

Nezinu, kā tu nonāci pie tādiem rezultātiem, bet "Gobzemgalām" bija jābūt daudz augstāk pat tavā uzpirktajā topā, Žakvelīnīt.
"Vajag adekvātus cilvēkus", teica Žakvelīnīte un aulekšiem devās balsot par lielākajiem tautas iznīcinātājiem/izzadzējiem.:D
12.09.2022 07:07 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Nekad īsti neesmu politikai līdzi sekojusi, bija doma vispār uz vēlēšanām neiet. Bet ielīdu te lai paskatītos, par ko balsos un varbūt man arī būtu jāaiziet.
Tikai 3 lapas par tārpiem gan lasīt negribu 😂
Pagaidām te topā izskatās jaunā vienotība. Laikam būs jāpalasa, ko tad šie piedāvā.
Jo šis nav viegls laiks Latvijai, un spēcīgas galvas mums noderētu.
Man personīgi netraucē tas ka tie kas valdībā tiek pie visa kā. Būtu es kaut kur aukšgalā, arī gan jau gan naudu uz savu pusi vilktu, gan znotus un draugus labos amatos liktu. Bet es vēlētos, lai vismaz tie lēmumi kas tiek pieņemti būtu ar tautas interesēm un labklājību saistīti.
Jo man šķiet, ka būtu laiks vispār uztaisīt visam ģenerālo tīrīšanu. Gan minimālajai algai, gan nodokļiem. Latvija ir diezgan lielā krīzē. Tagad pat normāli pelnošs cilvēks domā kā rēķinus ziemā apmaksās. Kur nu vēl pensionāri vai citas mūsu sabiedrības minoritātes.
Saprotu, ka nevar tagad algas uzcelt un cenas nolaist. Tik vienkārši tas nav. Un pabalsti lai apkuri nomaksātu jau nu ir stulbums. Bet tieši tāpēc mums ir valdība. Lai domā kā savus cilvēkus turēt siltumā un apmierinātus.
12.09.2022 07:12 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Speciāli dārgajai Žakvelīnīte!
Uztaisīsim nelielu apkopojumu par mūsu JВ, P@r, kuri šajā periodā parādīja savas spējas.
Pozitīvais ko viņi paspēja izdarīt:
1) Neatcēla OIK;
2) Iztērēja daudzus miljonus eiro pāris gultām;
3) Palielināja sev algu;
4) Ar varu piespieda cilvēkus (arī bērnus) injicēt sev eksperimentālus šķīdumus iedzīvotāju skaita samazināšanai. Šis arī sekmēja tautas sanaidošanu, jo cilvēki tika dalīti "kastās";
5) Nojauca vēsturisko mantojumu, tādājādi ne tikai sanaidojot mūsu pašu tautu, bet arī provocējot mūsu tiešos kaimiņus, pakļaujot v@lsti nopietnām briesmām un izsviežot miskastē +/- 2 milj. eiro;
6) Sodīja daudzus cilvēkus tikai par sava viedokļa izteikšanu;
7) Salika veselu kaudzi citas valsts k@rogu. Drīz jau vairs nezināsim, kā izskatās mūsējais.
Negatīvais:
tāda nav. Oh, wait...
...un tagad par G0bzemu.
1) Aktīvi iestājās pret durš@nu;
2) Neatbalstīja vēsturiskā mantojuma demontāžu;
3) Turpināja apgaismot cilvēkus par spīti pastāvīgam psiholoģiskam spiedienam no savu kolēģu puses;
4) Atbrīvojās no K@imiņa, līdzko konstatēja, ka čalis mimikrē.
Negatīvais:
1) Tās pulcēšanās, zināmā mērā, var uzskatīt par sūdzēšanos agresoram par agresiju, bet tas nemaina faktu, ka viņš iestājās par pareizām vērtībām (t.i. mūsu veselību un izvēles brīvību).
Visiem "pr0gresīvajiem". Pazīstu vienu no viņiem. Būs tā pati JВ, P@r jaunākā veidolā. Z@ļā p0litika ir tas pats fэminisms...un, kā jau mēs zinām, fэminisms ir ļoti daudzu (var teikt pat vairuma) problēmu sakne. Viņu vīzijā nav ne kripatiņas pozitīva. Tā būs tā pati iznīcinošā ide0loģija, pie kuras jau esam pieraduši ikdienā.
mazaskudra
Jo šis nav viegls laiks Latvijai, un spēcīgas galvas mums noderētu.

Kā redzi, es jau tikko tev uztaisīju bukletiņu par tavu varoņu panākumiem un nākotnes vīziju.
12.09.2022 07:37 |
 
Reitings 4917
Reģ: 11.08.2022
BlackPill @ 11.09.2022 23:00

Pareizi! Ej balsot par tiem, kas par tevi ņirgāsies un uz tevis veiks eksperimentus. Ļauj es tev aplaudēšu! Tu esi ideāla!

Gobzems pārmetīs kažoku uz otru pusi, ka pat aci nomirkšķināt neviens nepaspēs. Zolitūde to pierādīja. Neko nespēj izdarīt, tikai pabļaut.
Par tagadējo varu labāk neizteikties. Mediķi neprasa Pavļuta demisiju tikai tāpēc vien, ka cer, ka šis no sava krēsla pēc vēlēšanām būs prom
12.09.2022 08:06 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
eveIina @ 12.09.2022 06:39
Jacqueline
Lūdzu paskaidro kā attaisno JV veikto naudas izsaimniekošanu. Visas vakcinācijas afēras, vakcīnu iepirkumus apjomos, kas neskaitāmas reizes pārsniedz iedzīvotāju skaitu? Kāpēc cilvēkiem tiek liegta vārda brīvība?

Parādi man partiju, kura nesaimnieko naudu.
Nellija
oh my...
no kurienes tev ir tāda p@rlieciba, ka Gobzemgalvas būtu tie īstie? No tukšas muldēšanas? Paskaties uz to pašu Artusu, lielisks piemērs...
Kā s@ka "tukša muca tālu skan..."
12.09.2022 08:09 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
BlackPill @ 11.09.2022 23:18

Tev, dārgumiņ, patika, kā Tevi durstīja ar eksperimentālu šļuru pret Tavu gribu? Tiešām gribi to atkārtot?

Es runāju par to, cik ideāls Tu esi, nevis par šļurām 😙♥
12.09.2022 08:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits