Jaunas attiecības

 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Nesen uzsaku jaunas attiecības ar vīrieti, kurš bija jau pazīstams dažus gadus.
Un mani ļoti samulsināja viņa vēlme lai pamainu savus ieradumus.
Piemēram: 1. Pīpeju saltus. Parastas cigaretes ne, smaka nepatīk. Pats ļoti retu reizi uzsmeke, bet es regulāri un teica lai to nedaru uzreiz. Jautāju kāpēc tas tik svarīgi ja nesmird un mēs neplānojam bērnu, tur nebija tādi spēcīgi argumenti. Bet šo es vēl kaut ka saprotu, kaut arī pašai šķiet salti piedodama lieta.
BET samulsu es pie otra viņa ierosinājuma.
Vins vēlas lai nodarbojos ar sportu (man pašai ir citi hobiji), jo tad būšu tjipa enerģiskāka un labāk jutīšos utt. Sākuma es padomāju, ka vins vēlas lai uzlaboju savu formu, bet tas it ka neiet kopā ar to, ka vins teica, ka viņam patīk mans augums. Kāds vēl viņam ieguvums ja nodarbošos ar sportu kuru tāpat nevaram kopā darīt (tieši to konkrēto veidu ko ieteica man) es nevaru iedomāties.
Man neviens vīrietis neko nav jautājis vai devis mājienu, ka vēlētos lai ko mainu ieradumos, pie tam tik ātri, ka jutos samulsusi. Pirmajā brīdi domaju, ka ir ok, jo šis jau tas labas lietas, bet ilgāk padomājot tomēr neomulīgi, jo tāda sajūta, ka grib lai mainos kas nozīme, ka nenovērtē to kāda esmu jau tagad.
Ka jūs justos par to?
Nevajag filosofēt par to vai salti ir pieciešami vai nav, bet drīzāk ka justos ja tādi ierosinājumi ko uzlabot sevi tiktu jums doti.
16.08.2022 14:52 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Eksperte, droši izsaki savu viedokli, vienkārši es uzreiz uzraksti, ka tas bija pēc sajūtām un situācijai atbilstoši, bet Tu saki, ka attiecības nepareizi sākas, neesot organiski un ar jautājumu par vecumu arī liec manīt savu vērtējumu :) diskusija nav par to un man arī tas neinteresē vnk
16.08.2022 21:25 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Es viņam jautāju kāpēc, diezgan neveiklas atbildes, kaut ka nelikās līdz galam nopietni vai ticami. Negribas nekādu izrunāšanos tik ātri rīkot, bet laikam nav variantu
16.08.2022 21:27 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
@Renaate301
Neizrunājot ar vīrieti šo situāciju,īsti netiksi skaidrībā, kāpēc viņš to visu teica un ko ar to vēlējās Tev pateikt.
Arī ja Jūs turpināsiet attiecības,nebūs viegli,jo Tev ir aizvainojums pret viņa pateikto,kas tāpat vien nepazudīs pats no sevis.
16.08.2022 21:30 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Neizrunājot ar vīrieti šo situāciju,īsti netiksi skaidrībā, kāpēc viņš to visu teica un ko ar to vēlējās Tev pateikt.

Un ko vēl citu viņam teikt, kā tikai runāt apkārt? ''Man tavs netrenētais dibens/vēders šķiet atbaidošs''? Ja jau pirmajās attiecību nedēļās skaļi izsaka mājienus par sportu, nevis atstāj pie sevis, viņa sajūtu līmenim jābūt tuvu tam.
16.08.2022 21:39 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Jap, nu man tas tā arī izskatījās ka runāšana apkārt. Bet metās noliegt to, ka gribētu lai es uzlaboju formas. Vai tur godīga saruna var sanākt nezinu
16.08.2022 21:42 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Jutos nogurusi un skumja no šīs negaidītās huiņas.
16.08.2022 21:44 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Viens čalis, ar kuru pagātnē biju uzsākusi attiecības, jau pašā mūsu attiecību sākumā sāka norādīt uz lietām, kuras viņam nepatīk. Nu, piemēram, pateica, ka vēlas, lai man būtu brūni, taisni mati. Man tajā laikā bija sarkani mati, kurus mīlēju ieveidot cirtās. Nekad dzīvē nav patikusi brūna matu krāsa, savukārt taisni mati man ir no dabas, bet vienmēr viņus ieveidoju, jo taisnie izskatās kā pielaizīti. Ko darīju? Pasūtīju viņu trīs mājas tālāk. Netaisos kāda dēļ mainīt savu ārējo izskatu, vēl jo vairāk mainīt uz tādu izskatu, kurš man pašai nepatīk. Da nu nafig. Ja kādam nepatīk tas, ka smēķēju, ja nepatīk mans augums, ja nepatīk mana matu krāsa vai vēl nez kas - lūdzu, ir visas iespējas sev atrast sievieti, kura atbilst visām vēlmēm. Līdz ar to, lasot komentārus, pārsteidz tas, ka daudziem liekas okei, ka otrs sāk norādīt uz lietām, kuras otrā cilvēkā nepatīk. Mans uzskats ir tāds, ka, ja reiz saej kopā ar cilvēku, jo esi viņu izvēlējies, tad pieņem viņu tādu, kāds viņš ir, ne centies mainīt. Piemēram, es nekad nesaietu kopā ar resnīti un pēc tam nesāktu viņam čakarēt smadzenes, liekot iet uz sporta zāli. Vai, nez, ja man, piemēram, nepatiktu smēķētāji, es nekad nesaietu kopā ar smēķētāju, lai pēc tam viņu mēģinātu piespiest atmest smēķēšanu. Man tas liekas konkrēti stulbi, bet, nu, tāds viedoklis kā manējais laikam šajā jautājumā ir diezgan nepopulārs un daudziem liekas normāli saiet kopā ar cilvēku un pēc tam mēģināt izmainīt viņa paradumus vai ārējo izskatu, liekot darīt lietas, kuras šis cilvēks darīt nevēlas.
16.08.2022 22:15 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Paldies Miaa. Domaju tā ir veselīga attieksme. Arī es pati nevēlos pieņemt partneri kuram pēc tam diktēt ko viņam darīt, ko nedarīt un kādi uzlabojumi veicami. Nešķiet veselīgi, ne tā es gribu vai esmu iedomājusies attiecības :)
Tagad kad šovakar vins atkal raksta, jutu, ka mana sirsnība uz viņu kaut kur padzisusi:)
Visadam gadījumam gan piebildīšu, ka neesmu nekāda resnīte, ja tas ko maina šajā stāstā.
16.08.2022 22:41 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 24.07.2011
Augsvērtīgi vīrieši likumsakarīgi vēlas blakus skaistu sievieti.
Ieskaties spogulī. Ja Tavā izskatā objektīvi ir ko piestrādāt, dari to. Pati jutīsies labāk.
Smēkēšana ir no go.
16.08.2022 22:54 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Kad iepriekš gāju uz randiņiem, man bija ļoti svarīgi, vai puisis smēķē, jo es pati atmetu, un nevēlējos ar kādu smēķētāju šo ieradumu atsākt. Tāpēc vienmēr jau pirmajā sarunā prasīju, vai puisis smēķē. Tāpat arī prasīju vai sporto, jo, man ir ļoti svarīgi kā cilvēks vizuāli izskatās, nekad nesaietu ar vīrieti, kam ir liekais svars. Un vēl es skatos, vai ir skaisti zobi, jo smaids arī ir svarīgs.😁 Tu tomēr izvēlies cilvēku, ar kuru iesi kopā gulēt, un celsies no rīta augšā, dzelteni zobi, kas smaida pretī, nav īpaši patīkami. Un puiši tieši to pašu meklē arī sievietēs, tu izvēlies sev blakus cilvēku, uz kuru būs patīkami skatīties katru dienu! Skatīties un baudīt! 😁
Runājot par jūsu gadījumu, viņam noteikti tu simpatizē kā cilvēks, patīk tava personība utt, bet viņam nepatīk tavi sliktie ieradumi, piedot, bet pārlieku lielu apetīti vai lieko svaru es arī pieskaitu pie sliktajiem ieradumiem. Tad nu puisis grib nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu, personību un izskatu, jo savādāk kam tad viņam vajadzēja piedāvāt draudzību sievietei, kura smēķē un nesporto, ja viņam tas nepatīk?! Mans ieteikums, tu pati jutīsies labāk bez kaitīgajiem ieradumiem, viņš jau tev neliek pārkrāsot matus vai izdurt pīrsingu😀 viņš vienkārši piedāvā uzlabot veselību.
16.08.2022 22:59 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Visadam gadījumam gan piebildīšu, ka neesmu nekāda resnīte, ja tas ko maina šajā stāstā.

Ou, tagad izlasīju. Nu nošļukuši dibeni arī nevienu puisi nesaista. Piedod.
16.08.2022 23:01 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Manuprāt, problēma jau nav tajā, ka cilvēks grib sev tāda un tāda izskata partneri, bet cik reāla ir iespēja, ka, ja jau pašā sākumā vīrietim sieviete liekas pārāk nošļukusi vai nolaidusies viņa līmenim, viņš pēc tā pusgada vai gada viņā samīlēsies, kad viņai būs sportiskāks augums? Man gan šķiet, kamēr viņa pakāpeniski pie tā auguma tiktu, fiziskās piesaistes trūkuma dēļ viņam sāks nepatikt/tracināt vēl daudz kas cits + paspēs iemīlēties citās, kuras šobrīd atbilst viņa gaumei. Jebšu sākt attiecības ar cilvēku, kurš vizuāli nepatīk, visdrīzāk ne pie kā laba nenovedīs. Sākuma patikšanai ir nozīme. Un tikai nevajag, ka neviens nekad nejūt simpātiju ķīmiju pret meiteni, kurai, piemēram, ir nevis S, bet M izmērs jeb kādi 3 liekie kg.
16.08.2022 23:14 |
 
Reitings 2210
Reģ: 19.05.2022
Es piem. vīram, kad bijam iepazinušies uzreiz pateicu, ka man nepatīk viņa augsta riska hobijs, un diezvai gribēšu ko nopietnu veidot ar tādu cilvēku.
Viņš atteicās no sava trakā hobija, lai būtu kopā ar mani.
Kas vainas sportam? Ja Tev ir mazkustīgs dzīvesveids, tad sports jebkurā gadījumā nāks par labu.
Jā, un bojāt plaušas arī nav ok.
Bet, viss ir atkarīgs no tā, vai Tev viņš patīk, gribi ko nopietnu, uttutt
16.08.2022 23:24 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Elīnai Nauris arī pateica, ka matus astē nevar taisīt un zobi nepatīk😁 tagad var redzēt kur viņa ir..
3 nedēļas tikai-randiņu periods un jau tādas prasības🤔
17.08.2022 00:02 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Te liela daļa tikai maļ pa riņķi par lieko svaru, ko autore pat nav īsti apstiprinājusi. Kur jūs izbūrāt to problēmu, ka vīrietis ir neapmierināts ar autori? Te autore tikai sadomājas visu ko un atbalsta viedokļus, kas atbilst viņas uzskatiem.
Kā autore saka, vīrietis ir teicis, ka vēlas, lai viņa nodarbojas ar sportu, lai būtu enerģiskāka. Mazums autore tāpat kā šeit ir drūma nelaimes čupa, kura pukst un apvainojas par visu, tāpēc vīrietis ieteica sportu, kas varētu uzmundrināt autori (pati teica, ka nav pret šo sporta veidu).
Turklāt viņš vienkārši pateica, ka autore varētu nodarboties ar to sporta veidu, kas nenozīmē, ka viņš domā, ka viņa ir resna, bet varbūt vienkārši vēlas, lai viņa daudzveido savu dzīvi. Bet ir sajūta, ka viņš būtu pateicis: "Resnā maita, sporto, citādi šķirsimies".
Mīl personību un izskatu, bet tas nenozīmē, ka nevar norādīt uz trūkumiem, protams, normālā veidā. Tās ir rūpes, lai arī otrs cilvēks justos labāk, turklāt lai viņa veselība uzlabotos. Iemīl ar visiem trūkumiem, bet pāris ir komanda, kuri palīdz viens otram un vēl otram labāko, lai pārvarētu grūtības. Ir normāli ieteikt, lai otram cilvēkam ir labāka ikdiena un motivācija, kas uzlabo ikdienu. Attiecības nav stagnācija, kur abi cilvēki saglabā vienu un to pašu stāvokli, izskatu, tāpēc ir normāli, ka viens otram pasaka par trūkumiem vai iesaka kaut ko. Jā, ne vienmēr tas ir patīkami , bet ir jādomā loģiski. Nav jāsamierinās, ka, lai tiktu sievietē, ir jāpaceļ viņas riepa, kas nebija attiecību sākumā. Tas pats ar vīrieti.
Manuprāt, vīrietis vienkārši ieteica to, kas varētu uzlabot autores ikdienu, bet viņa izdomāja simts un vienu variantu, par ko stresot.
17.08.2022 00:47 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Grūti pateikt, nezinot stāstu no abām pusēm. Bet dažas lietas ir skaidras:
1. Salti nav forši un sports ir forši (bet Tu jau dejo, un tas ir sports);
2. Viņam iespējams rūp Tavs tēls viņa paša tēla dēļ, lai varētu lepoties ar veselīgu meiteni;
3. Iespējams viņam tiešām rūp Tava veselība un iespējams viņš grib atrast kopīgu hobiju, kas jūs satuvinātu, bet viņš to iespējams neprata pateikt;
4. Šīs attiecības var izvērsties (bet var arī neizvērsties) ļoti toksiskas, jo kāds vienmēr gribēs kaut ko (vai vismaz nepatīs korekti nokomunicēt savas vēlmes) un otrs būs aizvainots vai aiz atriebības piekasīsies pie visiem niekiem atpakaļ.
5. Vispareizāk neatkarīgi no iznākuma būtu tagad viņam atklāti pateikt, kā viņa ieteikumi Tev lika justies un bez uzbraucieniem, ka tā neviens nedara utt. Un ieteiktu runāt tikai un vienīgi no savu sajūtu puses, tā varēsi izdabūt viņa patiesos teiktā mērķus. Jo es zinu, ka viens un tas pats cilvēks,piemēram, par sportu varētu pateikt tā, ka man uzreiz gribas iet un darīt un tāpat to varētu pateikt tā, ka man gribas uzreiz uzbļaut pretī ko īpaši indīgu..
6. Lai vai kā tas būtu no viņa puses, šķiet, ka esi viņā vīlusies un tas ir diezgan slikts sākums. Kāda cita to pašu viņa tekstu varbūt uztvertu pilnīgi citādi, varbūt kāda mikronianse intonācijā vai nepareiza vārdu izvēle Tev lika sajusties tik slikti..
7. Man ir sajūta, ka Tev ir nedziedināts iekšējais bērns, kas dumpojas. Ja sievietei ir patiešām stipra pārliecība un nav iekšējo sāpīšu, tad šīs viņa piezīmes tikpat labi būtu varējušas paslīdēt garām vai pat gribētos pateikt paldies par rūpēm. Tad, kad ir patiešām stiprs kodols un viss iekšā sadziedēts, tad tādi aizrādījumi nevis liek apvainoties, bet liek aizdomāties, ka hei… varbūt tiešām varu dzīvot savadāk, labāk, veselīgāk un mēs kopā abi varam šajā procesā atbalstīt viens otru. Bet tas ir patiešām cits izejas punkts - no mīlestības, nevis no aizvainojuma.
Neviens aizvainots cilvēks nekad neko savā dzīvē nemainīs, un līdz ar to ne viņš redzēs rezultātu saviem ieteikumiem, ne Tu ko gribēsi mainīt un paliksi aizvainota.
Tāpēc vispirms izrunājieties, un ja vēl jutīsi iekšā to dusmiņu un besi, tad gan ir vērts netērēt abu laiku un iet katram uz savu pusi. Bet iespējams, izrunāsieties un šis pirmais mazais pārbaudījums jūs satuvinās :) visādi var būt
17.08.2022 00:48 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Miaa @ 16.08.2022 22:15
Viens čalis, ar kuru pagātnē biju uzsākusi attiecības, jau pašā mūsu attiecību sākumā sāka norādīt uz lietām, kuras viņam nepatīk. Nu, piemēram, pateica, ka vēlas, lai man būtu brūni, taisni mati. Man tajā laikā bija sarkani mati, kurus mīlēju ieveidot cirtās. Nekad dzīvē nav patikusi brūna matu krāsa, savukārt taisni mati man ir no dabas, bet vienmēr viņus ieveidoju, jo taisnie izskatās kā pielaizīti. Ko darīju? Pasūtīju viņu trīs mājas tālāk. Netaisos kāda dēļ mainīt savu ārējo izskatu, vēl jo vairāk mainīt uz tādu izskatu, kurš man pašai nepatīk. Da nu nafig. Ja kādam nepatīk tas, ka smēķēju, ja nepatīk mans augums, ja nepatīk mana matu krāsa vai vēl nez kas - lūdzu, ir visas iespējas sev atrast sievieti, kura atbilst visām vēlmēm. Līdz ar to, lasot komentārus, pārsteidz tas, ka daudziem liekas okei, ka otrs sāk norādīt uz lietām, kuras otrā cilvēkā nepatīk. Mans uzskats ir tāds, ka, ja reiz saej kopā ar cilvēku, jo esi viņu izvēlējies, tad pieņem viņu tādu, kāds viņš ir, ne centies mainīt. Piemēram, es nekad nesaietu kopā ar resnīti un pēc tam nesāktu viņam čakarēt smadzenes, liekot iet uz sporta zāli. Vai, nez, ja man, piemēram, nepatiktu smēķētāji, es nekad nesaietu kopā ar smēķētāju, lai pēc tam viņu mēģinātu piespiest atmest smēķēšanu. Man tas liekas konkrēti stulbi, bet, nu, tāds viedoklis kā manējais laikam šajā jautājumā ir diezgan nepopulārs un daudziem liekas normāli saiet kopā ar cilvēku un pēc tam mēģināt izmainīt viņa paradumus vai ārējo izskatu, liekot darīt lietas, kuras šis cilvēks darīt nevēlas.

Kur vīrietis ir pateicis, ka nepatīk autore un viņas augums?
Tava gadījumā tie bija tieši teksti par izskata mainīšanu.
17.08.2022 00:50 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
TimeToDream @ 17.08.2022 00:50

Kur vīrietis ir pateicis, ka nepatīk autore un viņas augums?
Tava gadījumā tie bija tieši teksti par izskata mainīšanu.

Tas nekur nav teikts, bet, tā kā nav zināms kādā veidā tēmas autores vīrietis viņai ieteica nodarboties ar sportu, tas bija tikai kā viens no maniem pieņēmumiem. Var jau būt, ka kļūdos. Kā jau te minēja, grūti spriest par situāciju, nezinot stāstu no abām pusēm. Taču manas domas paliek nemainīgas - nav forši likt otram cilvēkam darīt to, ko viņš nevēlas, ja reiz pats esi izvēlējies ar šo cilvēku veidot attiecības. Te daudzi raksta, ka sports ir laba lieta un ka smēķēšana kaitē veselībai. Protams, neviens jau neapgalvo pretējo. Bet problēma ir tajā, ka cilvēks, šajā gadījumā autore, negrib šīs lietas mainīt. Nu grib viņa smēķēt - smēķē. Negrib nodarboties ar sportu - nenodarbojas. Bet, ja otrs cilvēks ir izvēlējies veidot attiecības ar tādu smēķējošu sievieti, kura nenodarbojas ar sportu, tad lai nemēģina šo cilvēku pārveidot, liekot viņam darīt lietas, kuras šis cilvēks negrib darīt. Savukārt, ja vēlas sev blakus sportisku, nesmēķējošu sievieti, tad tādu arī vajag meklēt.
17.08.2022 01:53 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Wow, meitenes, jūs man patīkami pārsteidzāt ar šo dziļāku analīzi.
boots, būs par ko padomāt no Tevis rakstītā :)
17.08.2022 06:07 |
 
Reitings 530
Reģ: 16.02.2022
Iedomājies apgrieztu situāciju- vai Tu satiktos ar cilvēku, ja nepatīk, ka viņš smēķē, nesporto, viņam nav tāds dibens, vai zobi?
Un vai Tu pirmajā kopābūšanas laikā, ko, starpcitu, sauc par rozā briļļu periodu, sāktu dot mājienus, lai mainās?
Es nē. Ja tā ir tagad, tad, kas būs tālāk? Un ha reiz Tev pašai ir šīs pārdomas, tad jau kaut kas tur apakšā rada to trauksmi un tik tīri- grib, lai rūpējies par veselību tur nav...
17.08.2022 08:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)