Dāvana jaunlaulātajiem

 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Cik no pāra ir pieklājīga dāvana kāzās naudas izteiksmē? Jaunā pāra vēlme ir saņemt dāvanu naudā.
Ņemot vērā, ka šajā mēnesī ir diezgan čābīgi ar naudu, meklējam kompromisu šajā situācijā, jo pieredze ar kāzām nav liela.
Jā, ielūgums nonāca pie mums tikai šomēnes.
13.08.2022 00:48 |
 
Reitings 153
Reģ: 26.07.2022
Pastāstīšu par kādu darba kolēģi. Kura sākumā cepās ka ies uz kāzām un kāzu dāvanaim vajag tērēt 100 eiro. Nodomāju nu jā, 100 eiro vienam cilvēkam daudz utt. (2018. gads). Bet veigās izrādījās ka nekādus 100 eiro netērēja,. Tas zem 100 bija 49 eiro dāvanu karte kaut kādai atrakcijai no dāvanu servisa laikam, un pie dāvanas izmaksām pieskaitīja arī puķes (kas nemaksāja 50). Un uz kāzām devās ar savu draugu, un 49 dāvau karte bija kopējā dāvana. Viņai bija kādi 30 viņam 35. Pieauguši cilvēki. Un v'wel cepās, ka daudz jādāvina. Kāzas Rīgā. Laikam labākā draudzene.
Pēc tam padomāju kāda ahujenā žmodze. 25 no cilvēka un pat ne naudā. Tur pat ne tuvu viņu ēdināšanu nenosedza. Un labākajai draudzenei.
Atkāti sakot, ja zinātu patieso kāzu dāvanas stāstu ar to kolēgi vairs nerunātu, jo neesam viens līmenis un tā ir šausmīga žmodzība tā uz kāzām doties. Ja reāli esi finansu grūtībās utt. Tad saprotu. Bet bez bērniem pāris strādā, nemācās. Sorry. Un nožēloju ka nepasūtīju nahuj kad padomāju, ka viņa IR NENORMĀLA, jo vēlāk viņa man atdarīja ar cūcību.
16.08.2022 21:10 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Es laikam vispār nesaprotu to lielo kāzu fenomenu. Protams, ja nauda ir, tad jā. Bet tad arī pilnīgi vienalga cik katrs dāvina.
Ja naudas pārim īsti nav, tad priekš kam vispār tērēties?
7k par kāzām vai vēl vairāk man laikam nekad neceltos roka izsviest 😅
Var mierīgi uztaisīt skaistas, mazas kāzas par mazām summām un par atlikušo aizbraukt ceļojumā.
Un es nesen devos uz kāzām un ieliku aploksnē 30euro. Biju sataisījusi skaistu kartiņu, izdomājusi pati tekstu. + vēl ziedi.
Šis pāris vismaz par izmaksām nerunāja, un to cik kas ko sadāvināja arī.
17.08.2022 00:40 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Piekrītu pārējām par vismaz 50€. Ja budžets mazs, kleitu var atrast humpalās (esmu pati tur iegādājusies ļoti skaistu kleitu. Kas meklē, tas atrod) un puķes šajā gadījumā, manuprāt, ir liekas. Labāk uzdāvināt 50€, nevis 30€ un pa 20€ puķes. Vispār puķes kāzās tādas bezjēdzīgas liekas, pa lielam jaunais pāris uzreiz dodas atpūtā, bet puķes vienkārši novīst mājās.
17.08.2022 01:00 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.10.2021
Es tieši nesen lasīju
Ja viens tad 50, ja pāris tad 100, ja bridal/groom party 150+
Par cik es esmu bridal party un esam divi, domāju ka 200-250
Tas gan nav lai nosegtu kāzu izdevumus, bet kāzu ceļojumam dāvana
17.08.2022 01:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits