Ģimene burkā.

 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Sākās jauna sezona. Kuģi standartā un protams jaunā ģimene arī nasing spešel kā teiktu mūsu viena persona no politiskā loka, laimīgi mūžīgi mūžos, bet par Agritu gan man acis uz kātiņiem, ko viņa darīs ar to 20gadnieku tikko tik mātes pienu noslaucījis no lūpām un ko tas 20gadnieks darīs ar 40gadīgu sievieti ar 5 bērniem , vai tas man vienai liekas whaat? 😅
12.08.2022 13:40 |
 
Reitings 518
Reģ: 02.03.2022
Scandinavian @ 24.08.2022 09:44

Pag, tad ezītis tika piebeigts?

Es nez vai ir piebeigts kadrā vai kā, bet domā šis ir pirmais un pēdējais gadījums un to ceļu neiet visi, kas nejauši nokļūst tai elles pagalmā?
Bērns, kas mētā bruģi, suns, kas plosa ežus, pusaudze, kurai nav iemācīta atbildība, bet tikai tieksme pēc slavas un pati madāma ar saviem citronūdeņiem un šaubīgām alkoizklaidēm.
24.08.2022 13:47 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
kinderbueno @ 24.08.2022 12:29
Man vakardienas sērijā gribējās būt klāt un tai Esterei uzšaut pa pauri. Viņai 100x māca, pati lasa google, ka sunim jāsaka komandas intonācijā citā. Viņa vai nu ir stulba vai kurla, jo kad koda ezi, viņai saka, uzkliedz, lai saprot komandu, bet viņa zviedz kā bērnudārznieks un maigi saka lai sunīts nāk atpakaļ!

Cerams vidusskolā dabūs dzirdēt kāda stulbene ir un dzīvnieku pāridarītāja, ja šo palaidīs gar degunu visi tā arī turpinās ampelēties .
24.08.2022 14:24 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Uzdevu jautājumu PVD vai personas īpašumā esoš suns drīkst mocīt savvaļas dzīvniekus un saimnieks var nereaģēt un smieties par to, vai sods tiešām pienākas tikai tad ja pāridarījums ir tikai otras personas īpašumam (mājdzīvniekam) .
Jums arī neliekas ka tie bērni tiek audzināti ļauni ? Es esmu daudz reizes redzējusi kad cieš kāds dzīvnieciņš bērni pat raud , šeit Estere “nu ezis nav draugs” “bija bail ka suns pārkožot sadursies “ jūs nopietni ? Es tiešām biju šokā stāvoklī par to vienaldzību!
24.08.2022 14:28 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Varbūt kāda zina kā uzrakstīt 360 TV ? Jo meklēju e-pastu un nevarēju atrast , gribu pajautāt vai šādu uzvedību filmējot viņi atbalsta vardarbību un bezatbildību pret dzīvnieku turēšanu un vai vispār šo radīt dienā kā suns nokož ezi (kas būtu tas pats kas raidīt suņu , gaiļu cīņas līdz nāvei) viņu prat ir ok. (17.45 arī bērni skatās TV )
24.08.2022 14:34 |
 
Reitings 518
Reģ: 02.03.2022
Zuziii @ 24.08.2022 14:28
Uzdevu jautājumu PVD vai personas īpašumā esoš suns drīkst mocīt savvaļas dzīvniekus un saimnieks var nereaģēt un smieties par to, vai sods tiešām pienākas tikai tad ja pāridarījums ir tikai otras personas īpašumam (mājdzīvniekam) .
Jums arī neliekas ka tie bērni tiek audzināti ļauni ? Es esmu daudz reizes redzējusi kad cieš kāds dzīvnieciņš bērni pat raud , šeit Estere “nu ezis nav draugs” “bija bail ka suns pārkožot sadursies “ jūs nopietni ? Es tiešām biju šokā stāvoklī par to vienaldzību!

Tie bērni netiek audzināti!!!!
Diez vai māte, kas domā par bērnu labbūtību un psiholoģisko veselību, sāksim ar pamatiem, kratītu savus trusikus kameras priekšā - ar ko gulējusi, kā gulējusi, jaunais tētis u.tml. Par kādu tieši audzināšanu Tu, Zuziii runā? :D
24.08.2022 14:37 |
 
Reitings 271
Reģ: 01.05.2022
Zuziii @ 24.08.2022 14:34
Varbūt kāda zina kā uzrakstīt 360 TV ? Jo meklēju e-pastu un nevarēju atrast , gribu pajautāt vai šādu uzvedību filmējot viņi atbalsta vardarbību un bezatbildību pret dzīvnieku turēšanu un vai vispār šo radīt dienā kā suns nokož ezi (kas būtu tas pats kas raidīt suņu , gaiļu cīņas līdz nāvei) viņu prat ir ok. (17.45 arī bērni skatās TV )

360TV FB kontā atradu šādu epastu: [email protected], bet nu cik liela iespēja, ka kāds atbildēs uz epastu, kas nav sadarbības piedāvājums :(
24.08.2022 14:49 |
 
Reitings 8678
Reģ: 06.07.2022
Nerakstiet muļķības, Go3 un Tet ir tikai platforma, kas raidījumu iepērk. Producentu kontakti: https://www.brivdienas.tv/kontakti.html
Vai meklējiet FB Vinetu Medni, viņa ir tā, kas filmē Agritas sadaļu Burkā
24.08.2022 14:56 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
EmilijaArm @ 24.08.2022 14:56
Nerakstiet muļķības, Go3 un Tet ir tikai platforma, kas raidījumu iepērk. Producentu kontakti: https://www.brivdienas.tv/kontakti.html
Vai meklējiet FB Vinetu Medni, viņa ir tā, kas filmē Agritas sadaļu Burkā

Paldies, nosūtīju sev interesējošus jautājumus, redzēs vai atbildēs.
24.08.2022 15:27 |
 
Reitings 894
Reģ: 05.12.2021
Es nosūtīju iesniegumu PVD. Man, kā suņa īpašniecei, viss tas sižets uzdzina šermuļus. Par to, cik klaji pauž savu attieksmi, cik tas ir normāli un, ka ezim ir jāsaprot, kur iet vai neiet - nē, tad sataisi savu sētu, lai tajā netiek iekšā eži. Suns ir absolūti nekontrolējams un ir reāls drauds sabiedrībai un citiem dzīvniekiem, kas ir pretlikumīgi. Protams, zinot cik bezzobains ir PVD, uz reālu sodu neceru, bet nu jāreaģē būs, ceru, ka vismaz apsekos. Lai dura sāk domāt ar galvu.
24.08.2022 15:35 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Liizha1 @ 24.08.2022 15:35
Es nosūtīju iesniegumu PVD. Man, kā suņa īpašniecei, viss tas sižets uzdzina šermuļus. Par to, cik klaji pauž savu attieksmi, cik tas ir normāli un, ka ezim ir jāsaprot, kur iet vai neiet - nē, tad sataisi savu sētu, lai tajā netiek iekšā eži. Suns ir absolūti nekontrolējams un ir reāls drauds sabiedrībai un citiem dzīvniekiem, kas ir pretlikumīgi. Protams, zinot cik bezzobains ir PVD, uz reālu sodu neceru, bet nu jāreaģē būs, ceru, ka vismaz apsekos. Lai dura sāk domāt ar galvu.

Paldies Jums liels!!!
Es arī nosūtīju PVD vai šis ir normāli! Šo bez uzmanības noteikti nevar atstāt un jo vairāk cilvēku par šo sāks rakstīt un aizrādīt , jo ātrāk Agritai pielēks, ka tas nav labi un nenonāk līdz situācija kad suns uzbrūk cilvēkam un tiek atzīts par bīstamu (un mēs visi saprotam ko tas nozīmē) . Suns vēl ir jauns līdz ar to jo lielāks augs jo trakāk viņām būs , ja nesāks rīkoties un nodarboties ar suni!
24.08.2022 15:42 |
 
10 gadi
Reitings 222
Reģ: 16.07.2012
Nezinu, kas ar tie. Ežiem...bet mans suns arī paliek šāds un neadekvāts. Var iekost no dusmām saimniekam, kad ticis pie eža. Parastu iznīcina un liekas mierā. Man suns ir mācīts, pabeidzis "suņu" skolu, un klausa uz vārda. Bet eži....iznākums tāds pats kà Agritai. Tik šo pa TV nevajadzēja rādīt gan .
25.08.2022 08:36 |
 
10 gadi
Reitings 222
Reģ: 16.07.2012
pechele @ 25.08.2022 08:36
Nezinu, kas ar tie. Ežiem...bet mans suns arī paliek šāds un neadekvāts. Var iekost no dusmām saimniekam, kad ticis pie eža. Parastu iznīcina un liekas mierā. Man suns ir mācīts, pabeidzis "suņu" skolu, un klausa uz vārda. Bet eži....iznākums tāds pats kà Agritai. Tik šo pa TV nevajadzēja rādīt gan .

Parasti paripina un miers. Nenokož...
25.08.2022 08:39 |
 
Reitings 81
Reģ: 25.08.2022
Pēdējā laikā skatoties raidījumu esmu sapratusi, ka šeit nekas vairs nav par ģimeni. Viss ir tikai par un ap Agritu, viņas pielūdzējiem, tusiņiem utt. Bērni vispār ir tur ir sekundāri.
Agrita pacēlusi savu ego un tēlo zvaigzni. Šovus gan vajadzētu tad pamainīt. Lai iet uz “slavenības bez filtra” un neiesaista bērnus šajā visā. Kauns skatīties
25.08.2022 09:40 |
 
Reitings 6989
Reģ: 13.04.2022
Kādam ir kaut kādas +/- normālas idejas - tieši kāpēc Agrita netiek kancelēta? I mean, viņa ir tik daudz sūdus savārījusi, un viņu aizvien tiražē televīzijā?
25.08.2022 09:47 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
amoreamore @ 25.08.2022 09:47
Kādam ir kaut kādas +/- normālas idejas - tieši kāpēc Agrita netiek kancelēta? I mean, viņa ir tik daudz sūdus savārījusi, un viņu aizvien tiražē televīzijā?

Man arī diezgan paliels izbrīns par šo, didra izteicās par homoseksuāliem viss viņu izslēdza visi un nolika visu , Agrita aptīra ukraiņus , strādā rus kompānijā (par ko Sauliete raudāja pat kā viņu ēda nost) būtībā dara pāri dzīvniekiem , muld no vienas vietas ka notievējusi ar pulveriem un nekas skatos laimiga turpina reklamēt savu sūdu, varbūt Agrita tik daudz nefilmē storijus lai viņu noliktu uz 30k lapām un viņai vēl rakstītu . Es jau domāju ka tagad būs daudz viņai vēstuļu insta ka tas nav ok ar suni , bet laikam ka nē visi mīl un pieņem viņu ar visu so no kā šai attiecīgi aug ego debesis .
25.08.2022 10:24 |
 
Reitings 6989
Reģ: 13.04.2022
Zuziii @ 25.08.2022 10:24

Man arī diezgan paliels izbrīns par šo, didra izteicās par homoseksuāliem viss viņu izslēdza visi un nolika visu , Agrita aptīra ukraiņus , strādā rus kompānijā (par ko Sauliete raudāja pat kā viņu ēda nost) būtībā dara pāri dzīvniekiem , muld no vienas vietas ka notievējusi ar pulveriem un nekas skatos laimiga turpina reklamēt savu sūdu, varbūt Agrita tik daudz nefilmē storijus lai viņu noliktu uz 30k lapām un viņai vēl rakstītu . Es jau domāju ka tagad būs daudz viņai vēstuļu insta ka tas nav ok ar suni , bet laikam ka nē visi mīl un pieņem viņu ar visu so no kā šai attiecīgi aug ego debesis .

nu ok, nav jau tā, ka didru baigi kancelēja :D viņai visu noraksta uz to, ka viņa vienkārši ir stulba un nefiltrē bazaru :D
bet Agrita...pieaugusi sieviete, daudzbērnu māte, profilā rakstīts, ka šamējā esot arī profesionāls pedagogs. Ja tā situācijā ar suni un ezi uzvedās profesionāls pedagogs, tad es negribu bērnus, lai viņus skolā nemāca muļķībām šitādi prefesionāli pedagogi.
Taču šeit mani visvairāk pārsteidz tieši brīvdienas TV. Ir Latvijā tik daudz foršu ģimeņu uz kuru ikdienām paskatīties, smelties iedvesmu, bet tā vietā translē Agritu. Nu ok, laikam pieprasījums rada piedāvājumu. :(
25.08.2022 10:37 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
amoreamore @ 25.08.2022 10:37

nu ok, nav jau tā, ka didru baigi kancelēja :D viņai visu noraksta uz to, ka viņa vienkārši ir stulba un nefiltrē bazaru :D
bet Agrita...pieaugusi sieviete, daudzbērnu māte, profilā rakstīts, ka šamējā esot arī profesionāls pedagogs. Ja tā situācijā ar suni un ezi uzvedās profesionāls pedagogs, tad es negribu bērnus, lai viņus skolā nemāca muļķībām šitādi prefesionāli pedagogi.
Taču šeit mani visvairāk pārsteidz tieši brīvdienas TV. Ir Latvijā tik daudz foršu ģimeņu uz kuru ikdienām paskatīties, smelties iedvesmu, bet tā vietā translē Agritu. Nu ok, laikam pieprasījums rada piedāvājumu. :(

Lielākā daļa foršo ģimeņu nealkst pēc TV ekrāniem vai slavas. Tur arī ir tā atšķirība.
25.08.2022 10:47 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
kinderbueno @ 25.08.2022 10:47

Lielākā daļa foršo ģimeņu nealkst pēc TV ekrāniem vai slavas. Tur arī ir tā atšķirība.

Tieši tā , klauni un sliņķi alkstu šādi blameties , tak Estere Bindre domājat ir baigi savādāka par māti , kaut gan ko no tādas daudz var gribēt , Dievs pasarg tikt pie tāda pedagoga , kurš uzskata, ka suni, kurš būs paliels augumā, var uzticēt bērnam un kad suns taisa sūdus bļauj , lai šis mazais bezatbildīgais bērns tiek ar suni galā! Kas tas par pedagogu ??? Klaunene kura iedomājusies ka tagad baigā karaliene un būs nu zvaigzne, tikai Latvijā nav ASV kur būtu vērts apkaunot sevi un savu ģimeni .
25.08.2022 11:17 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Zuziii @ 25.08.2022 11:17

Tieši tā , klauni un sliņķi alkstu šādi blameties , tak Estere Bindre domājat ir baigi savādāka par māti , kaut gan ko no tādas daudz var gribēt , Dievs pasarg tikt pie tāda pedagoga , kurš uzskata, ka suni, kurš būs paliels augumā, var uzticēt bērnam un kad suns taisa sūdus bļauj , lai šis mazais bezatbildīgais bērns tiek ar suni galā! Kas tas par pedagogu ??? Klaunene kura iedomājusies ka tagad baigā karaliene un būs nu zvaigzne, tikai Latvijā nav ASV kur būtu vērts apkaunot sevi un savu ģimeni .

Nezinu visas jaunās ģimenes bija garlaicīgas ,tāpēc Agritu un co paturēja. Un viņai atšķirībā no visiem tiešām kaut kas notiek un mainās... nevis 3 sērijas kā t8nei nogriež pumpu.
Intereses pēc palasījos par ežiem... Iesaku pārējiem ar palasījos. Nemaz tik mīlīgi dzīvnieciņi nav, arī plēsējiņi, kas pat beigtus dzīvniekus nesmādē. Un būs abloms visiem, bet ežus daudzi dzīvnieki izrādās ēd.
Bet nu šovam vajadzēja reitingus, lūk ar parādīja.
25.08.2022 11:29 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
NataL @ 25.08.2022 11:29

Nezinu visas jaunās ģimenes bija garlaicīgas ,tāpēc Agritu un co paturēja. Un viņai atšķirībā no visiem tiešām kaut kas notiek un mainās... nevis 3 sērijas kā t8nei nogriež pumpu.
Intereses pēc palasījos par ežiem... Iesaku pārējiem ar palasījos. Nemaz tik mīlīgi dzīvnieciņi nav, arī plēsējiņi, kas pat beigtus dzīvniekus nesmādē. Un būs abloms visiem, bet ežus daudzi dzīvnieki izrādās ēd.
Bet nu šovam vajadzēja reitingus, lūk ar parādīja.
loģiski,ka meža vinus ēd.parsvarā lapsas ,viņas māk tikt klat.Un ezi arī barojas ne ar zāli.tas viss ir dabā ielikts.Mums ežu gimene staigā gar maju kad tumšs. kaimiņi ved arā savus sunus vakara pastaigā.neesu noverojusi ,ka tiem suņiem tie eži baigi intresetu,lai nevarētu nonemt nost.ezis stāv, paošņā un iet tālak savas darišanas.suns nav savvalas dzivnieks,lai viņam ēdienkartē butu eži.neesmu dzirdejusi ari par baribu ar ežu garšu😁
25.08.2022 11:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits