Ģimene burkā.

 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Sākās jauna sezona. Kuģi standartā un protams jaunā ģimene arī nasing spešel kā teiktu mūsu viena persona no politiskā loka, laimīgi mūžīgi mūžos, bet par Agritu gan man acis uz kātiņiem, ko viņa darīs ar to 20gadnieku tikko tik mātes pienu noslaucījis no lūpām un ko tas 20gadnieks darīs ar 40gadīgu sievieti ar 5 bērniem , vai tas man vienai liekas whaat? 😅
12.08.2022 13:40 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Lesleey @ 07.03.2023 22:39
Ar ko nodarbojas Graudiņu ģimene? ? tīri tā intereses pēc. Domaju kā tas var būt izdevīgi īrēt māju un maksāt tādu summu mēnesi, ja var atrast ekonomiskāku variantu un vnk iekrāt naudu un atrak tikt pie sava īpašuma. Katram protams savas prioritātes un ar savu naudiņu rīkojas ka grib, bet tā aizdomājos..
arī nodomāju to pašu 🤔
07.03.2023 23:45 |
 
Reitings 3993
Reģ: 23.08.2022
Mercury6 @ 07.03.2023 22:00
Es ceru, ka šova veidotāji Elīnai palīdz ar padomiem, emocionālu atbalstu tīties prom no tā tēvaiņa. Lai vai kāda pāķe viņa būtu pati pēc uzvedības, neviena nav pelnījusi būt kopā ar agresīvu veci. Un filmēt, redzēt diendienā, bet nepalīdzēt, ja šis tiešām ir tas gadījums, ir reti pretīgi no tv šova komandas puses. Tas ir kā līdzdarboties vardarbībā.

laikam šis būt nepopulārs viedoklis, bet cik jau var??
palīdzēt ir iespējams tiem, kuri vēlas kaut ko mainīt. un šis nav tas gadījums, vienīgais, kas tai sievietei ir galvā ir gredzens ar briljantu. tas vecis var viņu pazemot, krāpt, lamāt, ietekmēt emocionāli un arī ieklapēt, bet viņa tā pat kā nozombēta - es gribu gredzenu un kāzas. (kā pati saka "esmu pelnījusi" - nezinu gan, par kādiem grēkiem sieviete būtu pelnījusi tādu veci).
pilnīgi ticu Artjom izteiktajai versijai, ka jau dzīvo atpakaļ kopā, jo šis ganjau ieminējās par gredzenu 😀
murgs
08.03.2023 06:11 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Pēc sižeta tā arī izskatījās,galvenais viņai ir tas “briljanta” gredzens un viss. Tas kāda attieksme Artjomam pret viņu ir pilnīgi vienalga. Ne jau viņš tāds palika pēkšņi, ne jau pēkšņi sākas vardarbība gan emocionāla, gan fiziska. Cik gadus kopā? 8? Cik reizes šķīrusies? Vai tiešām bija atkal jāsaiet kopā šajā pēdējā reizē, vai tad viņa nezināja kāds viņš ir ? Saprotu, ieradumam ir milzīgs spēks un jūtas gan jau kādas arī ir, tomēr kopēji bērni, bet vai vajag vienam otru mocīt, ja neesat patiesi laimīgi?
08.03.2023 07:59 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Glozunova nejēdz rikoties ar naudu, mūžīgi tās nav. Tāpēc lien pa vīlēm ārā.
08.03.2023 08:14 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
be.beta @ 08.03.2023 06:11

laikam šis būt nepopulārs viedoklis, bet cik jau var??
palīdzēt ir iespējams tiem, kuri vēlas kaut ko mainīt. un šis nav tas gadījums, vienīgais, kas tai sievietei ir galvā ir gredzens ar briljantu. tas vecis var viņu pazemot, krāpt, lamāt, ietekmēt emocionāli un arī ieklapēt, bet viņa tā pat kā nozombēta - es gribu gredzenu un kāzas. (kā pati saka "esmu pelnījusi" - nezinu gan, par kādiem grēkiem sieviete būtu pelnījusi tādu veci).
pilnīgi ticu Artjom izteiktajai versijai, ka jau dzīvo atpakaļ kopā, jo šis ganjau ieminējās par gredzenu ?
murgs

Es beidzot izlasīju to rakstu par vardarbību, skaidrs kāpēc viņa viena neturpinātu, jo visu laiku saiet atpakaļ ar Artjomu. Žēl, viņai bez viņa būtu skatāmāks raidījums.
08.03.2023 08:29 |
 
Reitings 200
Reģ: 09.06.2015
Lesleey @ 07.03.2023 22:39
Ar ko nodarbojas Graudiņu ģimene? ? tīri tā intereses pēc. Domaju kā tas var būt izdevīgi īrēt māju un maksāt tādu summu mēnesi, ja var atrast ekonomiskāku variantu un vnk iekrāt naudu un atrak tikt pie sava īpašuma. Katram protams savas prioritātes un ar savu naudiņu rīkojas ka grib, bet tā aizdomājos..

Viņi rak nav vienīgie tādi! Agrita, tak tada pati. Plika dirsa, bet galvenaia, lai dzivotu lielā māja(īrētā!!).
Un tā Graudiņa- vajagot 3 vannas istabas.. Man pat nav bijusi vajadziba pēc otrās, kur nu vēl 3 ās..
Abas šīs ģimenes ir ļoti lidzigas. Parvacas no vienas majas uz otru, mājas ir loti nemājīgas, netīrītas.. Kuģu ģimenei ar var redzēt bardaku, bet tādu acīm tīkamu- ar bērnu mantām.
08.03.2023 10:11 |
 
Reitings 607
Reģ: 24.01.2022
Lesleey @ 07.03.2023 22:39
Ar ko nodarbojas Graudiņu ģimene? ? tīri tā intereses pēc. Domaju kā tas var būt izdevīgi īrēt māju un maksāt tādu summu mēnesi, ja var atrast ekonomiskāku variantu un vnk iekrāt naudu un atrak tikt pie sava īpašuma. Katram protams savas prioritātes un ar savu naudiņu rīkojas ka grib, bet tā aizdomājos..

Jā, es arī gribētu to zināt, jo nu, būsim reāli, vienīgais pelnītājs tur ir vīrs. Līga ar saviem n-tajiem mēģinājumiem tīkla mārketingos tur izskatās smieklīgi. Bet ar ko ir jānodarbojas, lai viens vīrietis uzturētu visu to cilvēku un zvēru baru īrētā mājā - no idea.
08.03.2023 10:22 |
 
Reitings 381
Reģ: 03.08.2022
Graudiņai vīrs darbojas būvniecības jomā.
08.03.2023 11:04 |
 
10 gadi
Reitings 9189
Reģ: 15.03.2012
Es kaut ko mazliet nesaprotu - Graudiņi svin kāzu jubileju, bet tajā pat laikā Līga gaida bildinājumu 🤔
08.03.2023 11:39 |
 
Reitings 45
Reģ: 09.02.2023
Krizdole @ 08.03.2023 11:39
Es kaut ko mazliet nesaprotu - Graudiņi svin kāzu jubileju, bet tajā pat laikā Līga gaida bildinājumu ?

Viņi uzzināja, ka ir stāvoklī un aizgāja uz zagsu. Nebija bildinājums.
08.03.2023 12:01 |
 
10 gadi
Reitings 1183
Reģ: 09.11.2009
be.beta @ 08.03.2023 06:11

laikam šis būt nepopulārs viedoklis, bet cik jau var??
palīdzēt ir iespējams tiem, kuri vēlas kaut ko mainīt. un šis nav tas gadījums, vienīgais, kas tai sievietei ir galvā ir gredzens ar briljantu. tas vecis var viņu pazemot, krāpt, lamāt, ietekmēt emocionāli un arī ieklapēt, bet viņa tā pat kā nozombēta - es gribu gredzenu un kāzas. (kā pati saka "esmu pelnījusi" - nezinu gan, par kādiem grēkiem sieviete būtu pelnījusi tādu veci).
pilnīgi ticu Artjom izteiktajai versijai, ka jau dzīvo atpakaļ kopā, jo šis ganjau ieminējās par gredzenu ?
murgs

Vienalga, cik nepopulāri, bet piekrītu šim. Nu nevar ar varu palīdzēt kādam, ja šis cilvēks negrib, lai viņam palīdz. Ja viņa negrib mainīt neko un grib atpakaļ pie veča, kurš pret viņu pretīgi izturas, ko TV komandai(vai jebkuram citam cilvēkam) darīt? Ar varu viņu nolaupīt, vest prom, ieslēgt istabā un nelaist atpakaļ? Nav iespējams palīdzēt kādam, kas negrib, lai viņam palīdz.
Es nezinu, kādi materiāli viņiem tur ir nepublicēti, bet jau pēc tā, kas bija TV ekrānos - tas vecis bija drausmīgs. Atbaidoša attieksme, kuru viņš pat baigi neslēpa. Bet Elīnai pofig - vajag briljantu un viņu precēt.
08.03.2023 12:14 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
FDieviete @ 08.03.2023 10:11

Viņi rak nav vienīgie tādi! Agrita, tak tada pati. Plika dirsa, bet galvenaia, lai dzivotu lielā māja(īrētā!!).
Un tā Graudiņa- vajagot 3 vannas istabas.. Man pat nav bijusi vajadziba pēc otrās, kur nu vēl 3 ās..
Abas šīs ģimenes ir ļoti lidzigas. Parvacas no vienas majas uz otru, mājas ir loti nemājīgas, netīrītas.. Kuģu ģimenei ar var redzēt bardaku, bet tādu acīm tīkamu- ar bērnu mantām.

Man Graudiņi, jo tālāk, jo vairāk ir skaidrs kāpēc ar Kivičiem besties.
Bet par tām 3 vannasistabām nepiekrītu, jā, tā nav pirmā nepieciešamība, bet viņi tomēr ir daudz, foršāk, ka ir vairākas tomēr,bet, protams, ka var iztikt, man arī ir tikai viena, bet galīgi neiebilstu iekārtot vēl kādu.
08.03.2023 13:29 |
 
Reitings 3818
Reģ: 27.06.2014
Tas Graudiņas vīrs tik briesmīgi pret sievu izturās. Šīm sievietēm tiešām nav pat drusciņ pašcieņas, ka ļauj sevi visu laiku publiski pazemot, tik stulbi paņirdz par to un viss.
08.03.2023 13:37 |
 
Reitings 518
Reģ: 02.03.2022
Arahne @ 08.03.2023 13:37
Tas Graudiņas vīrs tik briesmīgi pret sievu izturās. Šīm sievietēm tiešām nav pat drusciņ pašcieņas, ka ļauj sevi visu laiku publiski pazemot, tik stulbi paņirdz par to un viss.

Bet viņa jau ir tāda pati kā viņas vīrs - cibiņa ar vāciņu.
Es nezinu, vai es publiski teiktu, ka šis ir vienīgais, kuram neesmu uzlikusi ragus, piedāvājusi urīnpūšļa zāles un visādi citādi tizli izpildījusies. Nez, tik vai tas šovam vai tas ir tā pieņemami. Vismaz tam vīram tak ir kolēģi, darba partneri, nezinu...
Meitenes ar tiek audzinātas tāpat, izskatās, ka nemācās vai kāda tur mācīšanās attālināti, izglītibas perspektīvas miglainas, ar jāizdur nabas, jāsapumpē lūpas un jāmeklē maciņš. Žēl, izskatās foršas meitenes.
08.03.2023 16:58 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Arahne @ 08.03.2023 13:37
Tas Graudiņas vīrs tik briesmīgi pret sievu izturās. Šīm sievietēm tiešām nav pat drusciņ pašcieņas, ka ļauj sevi visu laiku publiski pazemot, tik stulbi paņirdz par to un viss.

Dažas ainas bija tā dīvaini skatīties, piemēram, tur kur viņi meklēja dzīvokļa sludinājumus. Redzams, ka viņas vīrietis diez gan ātri uzvelkas un tad nu varam tikai iedomāties kas notiek kad nav kameru.…
08.03.2023 22:15 |
 
Reitings 5952
Reģ: 04.12.2022
Klaviere @ 08.03.2023 16:58

Bet viņa jau ir tāda pati kā viņas vīrs - cibiņa ar vāciņu.
Es nezinu, vai es publiski teiktu, ka šis ir vienīgais, kuram neesmu uzlikusi ragus, piedāvājusi urīnpūšļa zāles un visādi citādi tizli izpildījusies. Nez, tik vai tas šovam vai tas ir tā pieņemami. Vismaz tam vīram tak ir kolēģi, darba partneri, nezinu...
Meitenes ar tiek audzinātas tāpat, izskatās, ka nemācās vai kāda tur mācīšanās attālināti, izglītibas perspektīvas miglainas, ar jāizdur nabas, jāsapumpē lūpas un jāmeklē maciņš. Žēl, izskatās foršas meitenes.

Jā, es arī pamaniju, ka viņa pati uzprasās un vēl šodienas raidijumā, cilvēks slims, tā jau grūti, bet viņa ņirgājas par svecītēm, meitenes turpat blakus arī pavelkas. Un tad brīnās, ka krīze attiecībās, tur pašos pamatos viss nepareizi no viņas puses.
08.03.2023 22:25 |
 
Reitings 8700
Reģ: 06.07.2022
Mercury6 @ 07.03.2023 22:03
Elīn, ja šo lasi, ej prom, ar Tevi viss būs labi, sāpes pāries un būsi ļoti laimīga. Es arī citām ieteiktu par šo neieņirgt, jo vardarbība ģimenē ir ļoti nopietna tēma, es nezinu tik smalki, bet sen jau ir pierādīts, ka no tādām attiecībām ir ļoti grūti tikt laukā, dzīvot netraucēti un sevi pēc tam atkopt un uzplaukt. Nevienai nenovēlu, jo ticu, ka tas ir drausmīgi.

Viņa kaut kad pēc saiešanas atkal kopā publiski izteicās, ka nav jau tas Artjoms nekāda dimanta oliņa, bet, izmēģinot citus čaļus un nonākusi atpakaļ pie vecā sapratusi, ka viņa smarža esot ne ar ko nesalīdzināma un labāka - pierasta, saprotama, mīļa. Šis arguments man tolaik lika saprast, kā var būt tā, ka tevi pievelk neizskatīgs vecis, turklāt cūka pēc izdarībām. Tas ir tas deguna aspekts - hormoni, feromoni un kas tur vēl šo cilvēku atzīst kā tev bioloģiski vispiemērotāko. Un vispār jau tas ir baigais spēks - tā smaku saderība. No turienes tas teiciens "viņi saostījās". Bioloģija ir baigā štelle mīlas attiecībās :)
Bet nu pēc tam, ja tev iesit, būtu tomēr tas deguns ar vēsu prātu jāizvērtē. Turklāt pasaulē noteikti ir vēl vismaz miljons vīriešu, kuru dabiskais aromāts tev noraus jumtu. Šaize tikai tāda, ka no jau atrasta ideāli saderīgā ir grūti tikt vaļā.
08.03.2023 22:28 |
 
Reitings 2544
Reģ: 05.12.2021
Es nezinu, man laikam ir cita domāšana, Bet, ja man, mūsu attiecībās, vīrietis normāli iemauktu, tā būtu viņa pēdējā reize, kad mani redzētu. Punkts
08.03.2023 23:58 |
 
Reitings 661
Reģ: 18.06.2018
EmilijaArm @ 08.03.2023 22:28

Viņa kaut kad pēc saiešanas atkal kopā publiski izteicās, ka nav jau tas Artjoms nekāda dimanta oliņa, bet, izmēģinot citus čaļus un nonākusi atpakaļ pie vecā sapratusi, ka viņa smarža esot ne ar ko nesalīdzināma un labāka - pierasta, saprotama, mīļa. Šis arguments man tolaik lika saprast, kā var būt tā, ka tevi pievelk neizskatīgs vecis, turklāt cūka pēc izdarībām. Tas ir tas deguna aspekts - hormoni, feromoni un kas tur vēl šo cilvēku atzīst kā tev bioloģiski vispiemērotāko. Un vispār jau tas ir baigais spēks - tā smaku saderība. No turienes tas teiciens "viņi saostījās". Bioloģija ir baigā štelle mīlas attiecībās :)
Bet nu pēc tam, ja tev iesit, būtu tomēr tas deguns ar vēsu prātu jāizvērtē. Turklāt pasaulē noteikti ir vēl vismaz miljons vīriešu, kuru dabiskais aromāts tev noraus jumtu. Šaize tikai tāda, ka no jau atrasta ideāli saderīgā ir grūti tikt vaļā.

Vispār jā. Vienu brīdi tikos ar ļoti jauku puisi, tiešam labs, strādīgs utt, bet man nepatika viņa smarža,tā nebija smaka,kas liktu aizspiest degunu. Bet es nezinu kaut kas neizskaidrojams,kas man uzlika bloku un viss,tālāk nekas neaizgāja!
09.03.2023 09:34 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
krixis3 @ 08.03.2023 23:58
Es nezinu, man laikam ir cita domāšana, Bet, ja man, mūsu attiecībās, vīrietis normāli iemauktu, tā būtu viņa pēdējā reize, kad mani redzētu. Punkts

Tā domā visas pirms nonāk tādā situācijā, es nesaku, ka nevar būt tā, ka pēc viena sitiena aiziet prom un nekad neatskatās, bet tomēr skaudrā patiesība ir tāda, ka daudzas neaiziet ilgi/nekad.
Un šeit tiešām ar vēlmi aiziet nav pietiekami. Vajadzīga profesionāla palīdzība un vēl tad sieviete/vīrietis var atgriezties un atgriezties. Ir jābūt gatavam to palīdzību tiešām pieņemt un aiziet.
09.03.2023 09:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits