Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pieaudzētās skropstas - PAR un PRET

 
Reitings 2179
Reģ: 15.12.2021
Gribas pieaudzētas skropstas, jo nu smuki izskatās, bet ir bažas, vai man derēs un ar kādiem ierobežojumiem jārēķinās. Man ir visnotaļ jūtīgas acis, pie vēja un ne tādas kosmētikas mēdz asarot un kost, tādēļ bažījos par to reakciju uz līmi? Meitenes, kam ir skropstas - padalieties ar saviem PAR un PRET argumentiem. Kā ir ar kopšanu, kosmētikas noņemšanu utt.
28.07.2022 13:32 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Čau ir liels čakars bojā savas skropstas, ir skaisti, bet pēc nedēļas sāk krist ārā jāatjauno līdz ar to naudas tērēšana nav tā ka uzliksi un mēnesi staigāsi, es esmu pret labāk nopirkt, atrast ļoti labu skropstu tušu
28.07.2022 13:53 |
 
10 gadi
Reitings 209
Reģ: 19.12.2011
Par - tiešām skaisti izskatās, man personigi labs efekts bija ap 3 nedēļām, no rita piecelies un jau izskaties super
Pret - var but grūti pierast, kad skropsta izkrīt un iekrīt acī ir daudz sāpīgāk, esi piesiets pie meistara un arī nav lēts prieks
28.07.2022 14:08 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ja nepatiks, tad vienmēr var noņemt. Ir arī alerģiskas līmes, bet tas baigi neko nemaina manā skatījumā.
Lielākais čakars,manuprāt, ir ar higiēnu. kārtīgi tās tīrīt/mazgāt, lai neiedzīvojas skropstu ērcīte, ķemmēt. Jābūt protams uzmanīgai - neberzēt acis, negulēt ar seju spilvenā, lieki neaiztikt, lai ilgāk turētos. Iesaku pamēģināt. Vai arī pamēģini pielīmējamās. Vai laminēšanu.
28.07.2022 14:27 |
 
Reitings 7
Reģ: 12.06.2022
Esmu par- jo vizuāli padara acis un uzreiz seju pievilcīgāku. Jūtos uzreiz priekš sevis simpātiskāka. Mīnusi- krīt skropstas , bet tas ir normāli, arī dabiskās krīt, vienkārši tās mēs nemanām 😅. Katru mēnesi jāatjauno.
28.07.2022 14:34 |
 
Reitings 180
Reģ: 18.03.2022
protams PAR, uzreiz uzlabo tēlu. Pelēko peļu etaps sen ir noiets. Pie viena arī neaizmirsti par manikīru, pedikīru (gēls geliš) tam arī ir jābūt sievietei vienmēr kārtībā. Vēl uzacis, jā, uzacis. Ja viss pārējais būs ielaists, tad 0 jēga no tām skropstām vien būs :D.
28.07.2022 15:04 |
 
Reitings 126
Reģ: 02.04.2022
Iesaku taisīt tikai tad, ja ej pie laba speciālista. Mani draudzenes ļoti sabaidīja, ka var acis iekaist, un ka pēc skropstu noņemšanas dabiskās ir pabojātas un jāgaida krietns laiciņš, kamēr atjaunosies.
Taču es biju pie uzticamas meistares un nekas no minētā nebija. Kad noņēmu mākslīgās, tad dabiskās bija tikpat skaistas kā pirms tam.
28.07.2022 15:12 |
 
Reitings 1447
Reģ: 03.03.2020
Pie laba meistara liktas mierīgi noturas mēnesi. Bet labus meistarus atrast ir grūti un uzlikšana ir ilga(2,5-3h), kā arī, ja pati neknibināsi tās skropstas, bez savām nepaliksi. Bieži nostaigāju mēnesi, tad pa kādu nedēļu visas nokrīt, bet manas joprojām ir labā stāvoklī, varu uzlikt tušu un viss smuki. Galvenais lieki neaiztikt, skalot ar ūdeni un lietot skropstu ķemmīti.
Agrāk gāju pie meistares, kura uzlika pa 40min, bet ar tādu līmes kaudzi, ka tiešām no savām nekas pāri nepalika un nemaz nevarēja tā uzreiz iet un likt nākamās, bija jāgaida kad ataug savas!
28.07.2022 15:37 |
 
Reitings 8619
Reģ: 06.07.2022
Labi izskatās tikai tās pieliktās, kas ir dabīga garuma un retas, burtiski pa dažām iepludinātas starp savējām. Visi tie mellie kāpuri sievieti padara prastu, slāvisku, maucīgu, lētu. Pavērojiet luksuszīmolu reklāmas - nekad nevienai modelei nav feiko skropstu vēdekļi. Man domāt, ka visas dāmītes, kas liek tās "Deimones" stila vājprāta biezuma un izliekumu skropstas, pieliek sev klāt +10 gadus. Arī tā pati Kiviča izskatītos daudz jauneklīgāka, ja acis būtu bez tām šausmām. Pieliktās slotas aizsedz skatienu, met ēnu uz vaigiem. Fui, es ceru, ka šī marasmātiskā mode pāries tāpat kā pārgāja to baiso akrila kapļu mode.
28.07.2022 16:04 |
 
Patīk
Reitings 2689
Reģ: 08.05.2022
PAR , ja darbs atļautu pieaudzētu katru mēnesi, bet tā tikai uz atvaļinājumu atļaujos. Tomēr fantastiski, piecelies no rīta un izskaties lieliski. 😁 Man grūti pierast neberzēt acis un naktī ar seju negulēt spilvenā. Ir obligāti jāmāk kopt skropstiņas. Ja esmu pie laba meistara tad turās labi 2 nedēļas, pēc tam nedaudz pakritušas un pēc 3 nedēļām jau tā kā prasās profilakse, ja vēlas perfektu izskatu. Ja man būtu tik jūtīgas acis kā Tev, tad laikam jau nepieaudzētu…bet pamēģināt vari, ja būs traki jūtīgas vari uzreiz iet ņemt nost, jā nauda vējā, bet vismaz zināsi kas un kā. Ja Tev pirmā reize tad ieteiktu meistarei pateikt lai pieaudzē tā lai izksatās dabiskāk, varētu iet no 6-11mm garumu, savādāk pašai būs grūti pierast pie garām, biezām un melnām. Pati nekad neņemu garākas, patīk tomēr dabiskākas nekā biezie slotas kāti.
28.07.2022 18:03 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
EmilijaArm @ 28.07.2022 16:04
Labi izskatās tikai tās pieliktās, kas ir dabīga garuma un retas, burtiski pa dažām iepludinātas starp savējām. Visi tie mellie kāpuri sievieti padara prastu, slāvisku, maucīgu, lētu. Pavērojiet luksuszīmolu reklāmas - nekad nevienai modelei nav feiko skropstu vēdekļi. Man domāt, ka visas dāmītes, kas liek tās "Deimones" stila vājprāta biezuma un izliekumu skropstas, pieliek sev klāt +10 gadus. Arī tā pati Kiviča izskatītos daudz jauneklīgāka, ja acis būtu bez tām šausmām. Pieliktās slotas aizsedz skatienu, met ēnu uz vaigiem. Fui, es ceru, ka šī marasmātiskā mode pāries tāpat kā pārgāja to baiso akrila kapļu mode.
1000000%
28.07.2022 18:35 |
 
Reitings 108
Reģ: 22.03.2022
No savas pieredzes varu teikt tā. Man pašai ir jūtīgas acis, ļoti daudz asaro, agrāk, kad liku tušu vienmēr bija nedaudz nekomfortabli. Kopš pieaudzēju skropstas, viss ir ideāli, jo pēc uzlikšanas acu zona netiek aiztikta vispār. Es nelieku lainerus vai ēnas, tādēļ nobraucu gar plakstiņiem tīri ar vatīti vakarā un izķemmēju skropstas ar micelāro ūdeni saslapinātu ķemmīti.
2kārt, es nezinu, kam jānotiek, lai tik viegli iedzīvotos skropstu ērcītēs vai kā tamlīdzīgi, t.i., neuzskatu, ka ir grūti uzturēt to higiēnu vai ka viņas viegli paliek netīras. Galvenais neraut ārā skropstas pēc 2 nedēļām, kā daudz meitenes dara un tad sūdzās, ka paliek mazāk skropstas :D
Man ļoti patīk, iesaku visiem.
28.07.2022 21:40 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Vieglāk būs saprast tām, kurām ir jūtīgas acis, vai švaka acu veselība (tendence saķert visādas kaites). Skropstu ērcīti var noķert pie meistara, kas man arī ir gadījies, kā arī tad, ja uz sejas nelieto neko.
Man personīgi skropstās ļoti daudz krājās miegs, ar regulāru sejas kopšanu tāpat mēdza būt visādi brīnumi + sejas ādas stāvoklim arī ir nozīme.
Kopš ar acīm ir švakāk, skropstas uzliku 1x uz kāzām pēdējā gada laikā un drīzumā došos uz laminēšanu, tas priekš manīm būtu mazāk kaitīgi. Piekrītu, ka skaisti (ja nav biezie vēdekļi) un piecelies-jau gatava :D
Tāpat, kā citas var gulēt ar kosmētiku un būt ar gludu sejas ādu, kamēr citai tur būs kartupeļu lauks no rīta pēc špakteļa.
29.07.2022 09:02 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
EmilijaArm @ 28.07.2022 16:04
Labi izskatās tikai tās pieliktās, kas ir dabīga garuma un retas, burtiski pa dažām iepludinātas starp savējām. Visi tie mellie kāpuri sievieti padara prastu, slāvisku, maucīgu, lētu. Pavērojiet luksuszīmolu reklāmas - nekad nevienai modelei nav feiko skropstu vēdekļi. Man domāt, ka visas dāmītes, kas liek tās "Deimones" stila vājprāta biezuma un izliekumu skropstas, pieliek sev klāt +10 gadus. Arī tā pati Kiviča izskatītos daudz jauneklīgāka, ja acis būtu bez tām šausmām. Pieliktās slotas aizsedz skatienu, met ēnu uz vaigiem. Fui, es ceru, ka šī marasmātiskā mode pāries tāpat kā pārgāja to baiso akrila kapļu mode.

TIEŠI šo nācu pateikt.
Tie super melnie, biezie vēdekļi visu tēlu padara lētu.
Pašām varbūt liekas forši, jo kaut kas vaibstos uzreiz izskatās labāk, bet no malas skatoties - liels nē.
29.07.2022 10:00 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Lula @ 29.07.2022 10:00

TIEŠI šo nācu pateikt.
Tie super melnie, biezie vēdekļi visu tēlu padara lētu.
Pašām varbūt liekas forši, jo kaut kas vaibstos uzreiz izskatās labāk, bet no malas skatoties - liels nē.
arī piekritīšu.
Izskatās ļoti lētie tie milzīgie vēdekļi. Pēc tam sāk krist ārā un tiem vēdeļiem pa vidu tukšumi un izskatās vēl slikāk, īpaši, kad cenšas nostaigāt tās 3-4 nedēļas. Meitenes domā noteikti, ka nenormāli skaisti, bet nu no malas izskatās, ka vārna izknābājusi. Īpaši to var redzēt ja skaties no augšas uz tām skrostām. Brr😂
29.07.2022 12:03 |
 
Reitings 6335
Reģ: 29.07.2022
Viennozīmīgi par 🙂
Pieaudzēju jau trešo gadu, mainu reizi mēnesī. Ļoti svarīgi ir atrast tiešām labu meistaru, kas izprot, ko dara, taisa gaumīgu klasiku, nevis tos vēdekļus, ko meitenes pieminēja. Tas izskatās lēti, jā, bet, manuprāt, īsa, vienkārša un neuzkrītoša klasika ir super 🙂
Iesaku izmēģināt, ja nepatiks, noņemsi, un, kā jau meitenes teica, skropstiņas ataug 🙂
29.07.2022 12:23 |
 
Reitings 1933
Reģ: 28.04.2019
Man vieglāk ir uzkrāsot skropstas ar tušu, izskatās kā mākslīgās, jo pašai no dabas garas, vai uzlīmēt mākslīgās skropstas man aizņem 1 minūti. Ar pieaudzētajām, man visas savējās izkrita ārā un tikai sabojāju, vairs nekad mūžā.
29.07.2022 18:14 |
 
Reitings 1737
Reģ: 04.01.2022
Lula @ 29.07.2022 10:00

TIEŠI šo nācu pateikt.
Tie super melnie, biezie vēdekļi visu tēlu padara lētu.
Pašām varbūt liekas forši, jo kaut kas vaibstos uzreiz izskatās labāk, bet no malas skatoties - liels nē.

+1 un vēl kopā ar mello skropstu modi ceru ka nebūtībā aizies trako mello uzaču mode. Visām kā melna ērgļa spārni uzacis. Izskatās tik vulgāgi.
29.07.2022 21:39 |
 
Reitings 108
Reģ: 22.03.2022
Hmm, nu manā paziņu lokā vai vsp meiteņu, ko redzu, mellās uzacis jau sen sen aizgājušas. Tagad taču tieši gaišas vai laminētas topā, vai visādi citādi natural izskatās. Citām ir arī tievas, bet vot tieši melnās biezās sen vairs nav redzētas..
30.07.2022 01:31 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Pret - nepatīkams uzlikšanas process, pēc dienām vai nedēļas jau vairs nav tādas kā bija tikko uzliktas, nevar berzēt acis, jāķemmē regulāri, lai visas vienādi stāv, var just, ka ir pieliktas skropstas, svešķermenis, krīt ārā un, kad sāk jau izkrist, nav skaisti.. pirmās dienas man patika, bet pēc tam vairs nē, vispār nepatika tā sajūta, ka ir liekas skropstas!
Ja Tev ir jūtīgas acis un asaro.. neieteiktu..
30.07.2022 08:24 |
 
Reitings 180
Reģ: 18.03.2022
Uzreiz atceros to salonu, kur tā Vikmane vai Wiikmane audzē skropstas, tās gan ir auzas šausmas kvadrātā, visām, kurām viņa viņas audzē mega slotas :D:D arī klasika izskatās pēc 4d :D
30.07.2022 09:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits