Dzīvesbiedra radošums

 
10 gadi
Reitings 509
Reģ: 30.03.2013
Labvakar, meitenes,
Man ir tāds mazliet sasāpējies jautājums, ar savu dzīvesbiedru esam kopā apmēram 3 gadus, pēdējā mēneša laikā ir bijusi nepieciešamība jaunajā īres dzīvoklī veikt šādus tādus uzlabojumus, bet, katru reizi ir bijis kaut kas, par ko man liekas, ka es varētu labāk, es zinu kā ir pareizi, utt
Dzīvesbiedram nav loģiskās domāšanas, un acīmredzot, rokas neaug no pareizās vietas 🙈 šķiet, ka viņš nezina kā darīt darbus pareizi, bet visu grib pats.
Esam runājuši par precību plānošanu, bet es sāku šaubīties, vai es tiešām gribētu sev blakus tādu vīrieti, kurš ar mājas darbiem netiktu galā, loģiski neko neizdomājot.
Par bērniem - vai viņš mācēs kaut ko viņiem uztaisīt, vai salabot kādu rotaļlietu, domāju, ka nē..
Ceru, ka domu sapratāt.. es gribēju tik izteikties, varbūt jums ir līdzīga pieredze šajā
24.07.2022 20:28 |
 
Reitings 42
Reģ: 26.07.2022
Ne visi prot, zem tā var būt daudz iemeslu. Tas būtu līdzīgi,ja sieviete piemēram , neprastu gatavot nemaz , tas tiktu uztverts tāpat , ja vīrietis teiksim nemāk veikt šādus darbiņus. Bet VISU var iemācīties. Galvenais neliks otram justies kā muļķim, tas var būt sāpīgi sevišķi vīrietim. Piedāvā savu savu skatījumu kā ko izdarīt, tai pat laikā radot iespaidu , ka paļaujies. Vai arī ja pavisam bēdīgi ir , tad nu pasaukt kādu meistaru.
Bet noteikti vīrieti tikai pēc tā nevērtētu..
27.07.2022 18:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits