Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvesbiedra radošums

 
10 gadi
Reitings 509
Reģ: 30.03.2013
Labvakar, meitenes,
Man ir tāds mazliet sasāpējies jautājums, ar savu dzīvesbiedru esam kopā apmēram 3 gadus, pēdējā mēneša laikā ir bijusi nepieciešamība jaunajā īres dzīvoklī veikt šādus tādus uzlabojumus, bet, katru reizi ir bijis kaut kas, par ko man liekas, ka es varētu labāk, es zinu kā ir pareizi, utt
Dzīvesbiedram nav loģiskās domāšanas, un acīmredzot, rokas neaug no pareizās vietas 🙈 šķiet, ka viņš nezina kā darīt darbus pareizi, bet visu grib pats.
Esam runājuši par precību plānošanu, bet es sāku šaubīties, vai es tiešām gribētu sev blakus tādu vīrieti, kurš ar mājas darbiem netiktu galā, loģiski neko neizdomājot.
Par bērniem - vai viņš mācēs kaut ko viņiem uztaisīt, vai salabot kādu rotaļlietu, domāju, ka nē..
Ceru, ka domu sapratāt.. es gribēju tik izteikties, varbūt jums ir līdzīga pieredze šajā
24.07.2022 20:28 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Izklausies viena vīrišķīga sieviete esi :) tad dari pati ja zini ka labāk
24.07.2022 20:31 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Uj, nē, šis nav iemesls, lai sāktu šaubīties. Man bija līdzīgi. Izīrējām dzīvokli, kuram vajadzēja atsvaidzināt kosmētisko remontu, bet mans vīrietis neko nemācēja, jo, kā viņš teica, viņam nav bijis tēva, kas to iemācītu. Kā viņš tapetes līmēja, ak šausmas🙈 es nezināju, smieties vai raudāt😅 bet viņš centās, kā tad savādāk iemācīsies, ja ne ar praksi. Un visu pats, pats! Tavējais arī visu grib darīt pats, un tas ir liels pluss, jo grib mācīties! Tas ir apsveicami! Es zinu vīriešus, kas sauc meistaru, ja nokrīt aizkaru stanga.. Lūk par šo vari šaubīties, nevis par vīrieti kurš grib pats visu darīt.
24.07.2022 20:55 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Neviens nav taču ideāls un nemāk visu,bet var mācīties un iemācīties,un augt.
Ja sāksi norādīt uz lietām,kas viņam nesanāk,vai darīsi pati-jo Tev sanāk labāk,nekas labs no tā nesanāks.
Varbūt novērtē to,ka viņš cenšas un dara,nevis sēž un deldē dīvānu.
24.07.2022 21:01 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Rudzuzāle @ 24.07.2022 20:28
Labvakar, meitenes,
Man ir tāds mazliet sasāpējies jautājums, ar savu dzīvesbiedru esam kopā apmēram 3 gadus, pēdējā mēneša laikā ir bijusi nepieciešamība jaunajā īres dzīvoklī veikt šādus tādus uzlabojumus, bet, katru reizi ir bijis kaut kas, par ko man liekas, ka es varētu labāk, es zinu kā ir pareizi, utt
Dzīvesbiedram nav loģiskās domāšanas, un acīmredzot, rokas neaug no pareizās vietas ? šķiet, ka viņš nezina kā darīt darbus pareizi, bet visu grib pats.
Esam runājuši par precību plānošanu, bet es sāku šaubīties, vai es tiešām gribētu sev blakus tādu vīrieti, kurš ar mājas darbiem netiktu galā, loģiski neko neizdomājot.
Par bērniem - vai viņš mācēs kaut ko viņiem uztaisīt, vai salabot kādu rotaļlietu, domāju, ka nē..
Ceru, ka domu sapratāt.. es gribēju tik izteikties, varbūt jums ir līdzīga pieredze šajā

Ne visi vīrieši radīti, lai urbtu pie sienām taisni gleznas un labotu plauktus. Nu man arī besītu, ja es zinātu kā, bet mans vīrietis nē. Man reāli ir bijis piemērs, kur es saslēdzu tiko atvestu jaunu veļasmašīnu un blakus esošais vīrietis (ne mans partneris) stāv un skatās jo nafig neko nerubī un es to daru pirmo reizi skatoties instrukciju. 😀 Tad iedomājies kāds vispār rodas iespaids par to cilvēku kā vīrieti ar loģisko domāšanu.
Es nevarētu iedomāties sevi attiecībās, kurās partneris nevarētu elementāras lietas. Ja tevi tas arī tracina tad iesaku tiešām domāt vai vajag to vīrieti sev blakus.
Bet tad ja dara pats ir ļoti labi. Ja izdara nepareizi un viņam šķiet ka tā ir normāli, tad gan švaki.
24.07.2022 21:11 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Es arī dažkārt esmu tā kura salabo vai uzstāj ka darīsim paši, jo esmu augusi laukos kur tētis iemācīja, bet vīram nebija tēva un uzauga Rīgā. Es dažkārt viņu pamācu, viņš dusmojas par to bet beigās jau izrunājām.
Varbūt viņš nemāk izdarīt pa prātam tev jo pārāk augsta latiņa?
24.07.2022 21:29 |
 
Reitings 10679
Reģ: 05.03.2020
Es tiešām nesaprotu šos "baltrocīšus" vīriešus, kas negrib vai nemāk paši ne plauktu piesist, ne podu salabot.. lai cik vīrietis pelnītu, kaut kādas elementāras lietas viņiem būtu jāprot. Tas ir tieši tas pats, kā sievietei mācēt sevi sakopt, uztaisīt ēst utt. Man tas ir tāds patstāvības un neatkarības rādītājs. Ne vienmēr varēs atrast meistaru uz sitiena, lai cik tev piķis arī būtu.. un ja krāns sāks tecēt? Ko tad, gaidīsim nedēļu, kamēr meistars atbrauks? Nu krč domu sapratāt, man tas ir izteikts vīrišķības rādītājs. Vīrietis to var nedarīt, bet tas ir jāprot darīt.
24.07.2022 21:38 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Ghost: "Mīļā, ko man darīt, lai iekarotu Tavu sirdi?"
Rudzuzāle: "Ļoti vienkārši. Tev tikai jāpelna miljons eiro gadā, jābūt vismaz 1,85m garam un ļoti izskatīgām. Tāpat tev būtu jāprot salabot visu, kas mājās varētu būt salūzis/bojāts, jāzina bioķīmijas, augstākās matemātikas, enerģētikas, ekonomikas un inženierijas pamati...
...(pēc vairāku gadu ilgas prasību uzskaites) un vēl tev lieliski jāorientējas mākslā. Ja tu neesi spējīgs nodrošināt kaut vienu no šīm prasībām, tad tu neesi īsts vīrietis!"
Ghost:"Es esmu īsts vīrietis un izdarīšu visu, ko Tu no manis gribi!"
Rudzuzāle:"Lieliski! Tad fiksi, atpūtinot rokas, ķeries pie darba! Man tualetes pods salūzis un žalūzijas jāpiestiprina".:D
24.07.2022 21:59 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Dzīvesbiedram nav loģiskās domāšanas, un acīmredzot, rokas neaug no pareizās vietas 🙈 šķiet, ka viņš nezina kā darīt darbus pareizi, bet visu grib pats.

Mēdz būt, ka vīrieši, kuriem darbs pie datora + brīvajā laikā lasa grāmatas, ir tādi fiziski neveikli. Es gan nezinu, vai greizas rokas ir tas pats, kas loģiskās domāšanas trūkums. Bieži vien tie fiziski veiklie nevar uzrakstīt teikumus bez gramatikas kļūdām. Es vairāk novērtēju citas lietas, ne spēju ko salabot.
24.07.2022 22:09 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Katram savas problēmas. Mans vīrs mājās var salabot, sataisīt, pieskrūvēt visu, ko vajag, bet neprot labi izrādīt emocijas. Tavējam droši vien arī ir savas stiprās puses, savas vājās puses.
Ja tā fiziskā sagatavotība un loģiskā "vīriešu darbu" nedarīšana Tev ļoti traucē un traucēs visu dzīvi, tad nav vērts turpināt jā. No malas gan neliekas, ka tā būtu baigā problēma.
Ja no puiša prasām remonta prasmes, tad mums pašām arī jābūt perfektām ēst gatavotājām un mājas apkopējām, bet tā ne vienmēr ir.
24.07.2022 22:14 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Man daudz svarīgāka ir spēja labi pelnīt nevis remontēt. Ja māk remontēt labi, ja nemāk tad lai noalgo kādu.
24.07.2022 22:45 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
BlackPill
Piespiedu celebāts uz smadzenēm sāk spiest? 🙃
25.07.2022 01:01 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Kitijaaaa @ 24.07.2022 22:09

Mēdz būt, ka vīrieši, kuriem darbs pie datora + brīvajā laikā lasa grāmatas, ir tādi fiziski neveikli. Es gan nezinu, vai greizas rokas ir tas pats, kas loģiskās domāšanas trūkums. Bieži vien tie fiziski veiklie nevar uzrakstīt teikumus bez gramatikas kļūdām. Es vairāk novērtēju citas lietas, ne spēju ko salabot.

This. Bet nu atzīsim, ka ir ļoti patīkami, ja vīrietis spēj salabot kaut kādas lietas, vai vismaz grib iedziļināties tajās. Attieksme arī ir rādītājs. Ja pasaka nemāku un apguļās gultā, tad gan tā čābīgi.
25.07.2022 01:49 |
 
Reitings 3645
Reģ: 01.03.2022
Rudzuzāle @ 24.07.2022 20:28
Labvakar, meitenes,
Man ir tāds mazliet sasāpējies jautājums, ar savu dzīvesbiedru esam kopā apmēram 3 gadus, pēdējā mēneša laikā ir bijusi nepieciešamība jaunajā īres dzīvoklī veikt šādus tādus uzlabojumus, bet, katru reizi ir bijis kaut kas, par ko man liekas, ka es varētu labāk, es zinu kā ir pareizi, utt
Dzīvesbiedram nav loģiskās domāšanas, un acīmredzot, rokas neaug no pareizās vietas ? šķiet, ka viņš nezina kā darīt darbus pareizi, bet visu grib pats.
Esam runājuši par precību plānošanu, bet es sāku šaubīties, vai es tiešām gribētu sev blakus tādu vīrieti, kurš ar mājas darbiem netiktu galā, loģiski neko neizdomājot.
Par bērniem - vai viņš mācēs kaut ko viņiem uztaisīt, vai salabot kādu rotaļlietu, domāju, ka nē..
Ceru, ka domu sapratāt.. es gribēju tik izteikties, varbūt jums ir līdzīga pieredze šajā

Izveidoji man ļoti aktuālu tēmu. Parakstos precīzi zem katra Tava vārda.
Ar partneri esam 4 gadus kopā. Viss bija fantastiski līdz ievācāmies jaunajā dzīvoklī, kur daudzas lietas ir jāmaina.
Tā nu sapratu, ka viņam vispār nav nekādas sajēgas vai intereses. Ja mājās kaut kas ir jāsaliek, jāsaskrūve vai jālabo, tad es būšu tas cilvēks, kurš to darīs.
Arī, piemēram, pateikšu, ka skapīša durvīm skrūve jāpieskrūve. Tā nedēļu no vietas, katru dienu varu kladzināt. Tā arī nedarīs neko lietas labā.
Gribēja kaķi. Paņēmām kaķi. Kaķītis tikai pa māju dzīvo, ārā neiet. Tagad es esmu vienīgā, kura tīra kastīti, baro, nomaina ūdeni. Es katru dienu saku, lai palīdz tīrīt. Reāli līdz strīdiem un tā katru dienu. Tas kaķis bez manis te nomirtu.
Tā jau es spējīga visu izdarīt, bet nenormāli kaitina, ka blakus nevaru atļauties būt sievišķīga, vājāka. Vienmēr jātur groži rokās, jāsatraucās.
Pirms ejot gulēt jāpārbauda, vai durvis ciet, jo viņš var arī neaizslēgt, kaut atgādinu katru dienu.
Ļoti nogurdinoši. Tā jau gadu. Būs vien jātin makšķere.
Saka, ka grib arī bērnu tagad. Nē paldies, vēl viens slogs pa virsu man ko darīt šajās attiecībās man nav vajadzīgs.
25.07.2022 04:17 |
 
Reitings 1317
Reģ: 19.07.2019
Ja pats vēlas darīt, tad neredzu problēmu. Gan ar laiku iemācīsies, neviens nepiedzimst ideāls. Vai viņš ir vainīgs, ka nav bijusi iespēja un piemērs, lai iemācītos tādas lietas? Turklāt, cik sapratu, runa ir par "vīriešu" darbiem, piemēram, jau minētais remonts, ne ikdienas uzkopšana? Nu cik bieži tādi vīrišķīgāki darbi ir jāveic ikdienā? Vismaz no manas pieredzes nav bieži. Vai tiešām tas ir iemesls šķirties? Ja tā, tad žēl vīrieša.
25.07.2022 06:39 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Virsrakstā ir radošums, tekstā ir loģiskā domāšana, bet reālā problēma ir ka vīrietis nemāk taisīt remontu tā, kā tev šķiet pareizi. Nu tu pati neizklausies ļoti loģiska.
Es īres dzīvokli neremontētu. Ja vīrietī kaitina visādi sīkumi, tad laid viņu vaļā.
25.07.2022 08:46 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Viņam tomēr derētu apzināties, ka var jau darīt pats, bet vismaz palūgt kāda drauga palīdzību.
Man vīrs visu māk darīt, pašlaik arī paši remontējam māju. Grūti iedomāties citādāk.
Tiem, kas nemāk, redzu tikai otru variantu - maksāt citam, lai cits izdara.
un par pēdējo īsumā - ja tevi tas neapmierina, tad diezvai vērts domāt par precībām un bērniem. jeb dzīvo un atceries, ka viss gulsies uz taviem pleciem.
25.07.2022 09:44 |
 
Reitings 1317
Reģ: 19.07.2019
Dalia @ 25.07.2022 04:17

Izveidoji man ļoti aktuālu tēmu. Parakstos precīzi zem katra Tava vārda.
Ar partneri esam 4 gadus kopā. Viss bija fantastiski līdz ievācāmies jaunajā dzīvoklī, kur daudzas lietas ir jāmaina.
Tā nu sapratu, ka viņam vispār nav nekādas sajēgas vai intereses. Ja mājās kaut kas ir jāsaliek, jāsaskrūve vai jālabo, tad es būšu tas cilvēks, kurš to darīs.
Arī, piemēram, pateikšu, ka skapīša durvīm skrūve jāpieskrūve. Tā nedēļu no vietas, katru dienu varu kladzināt. Tā arī nedarīs neko lietas labā.
Gribēja kaķi. Paņēmām kaķi. Kaķītis tikai pa māju dzīvo, ārā neiet. Tagad es esmu vienīgā, kura tīra kastīti, baro, nomaina ūdeni. Es katru dienu saku, lai palīdz tīrīt. Reāli līdz strīdiem un tā katru dienu. Tas kaķis bez manis te nomirtu.
Tā jau es spējīga visu izdarīt, bet nenormāli kaitina, ka blakus nevaru atļauties būt sievišķīga, vājāka. Vienmēr jātur groži rokās, jāsatraucās.
Pirms ejot gulēt jāpārbauda, vai durvis ciet, jo viņš var arī neaizslēgt, kaut atgādinu katru dienu.
Ļoti nogurdinoši. Tā jau gadu. Būs vien jātin makšķere.
Saka, ka grib arī bērnu tagad. Nē paldies, vēl viens slogs pa virsu man ko darīt šajās attiecībās man nav vajadzīgs.

Nu šeit jau ir cita situācija - vīrietis nevēlas un arī neprot, cik sapratu. Te tiešām jātriec ratā, ja pa gadu nekas nav mainījies. Autorei vismaz cilvēks cenšas.
25.07.2022 14:30 |
 
Reitings 10620
Reģ: 18.08.2014
Man ir svarīgi ka vīrietis prot tādus vīriešu darbus kā saka, meklē risinājumus, saprot, spēj izdarīt pats. Un to ļoti novērtēju savā partnerī. Tavā gadījumā vēlos atzīmēt, ka tiešām ir pozitīvi, ka nesaktoties uz to, ka puisis nemāk vai nesaprot, viņš ir gatavs mācīties un darīt, tāpēc neredzu neko sliktu tajā, lai pārtrauktu attiecības, savādāk būtu, ja viņam nebūtu intreses nekādas un tu varētu skriet meklēt meistarus.
25.07.2022 14:57 |
 
Reitings 10620
Reģ: 18.08.2014
Izveidoji man ļoti aktuālu tēmu. Parakstos precīzi zem katra Tava vārda.
Ar partneri esam 4 gadus kopā. Viss bija fantastiski līdz ievācāmies jaunajā dzīvoklī, kur daudzas lietas ir jāmaina.
Tā nu sapratu, ka viņam vispār nav nekādas sajēgas vai intereses. Ja mājās kaut kas ir jāsaliek, jāsaskrūve vai jālabo, tad es būšu tas cilvēks, kurš to darīs.
Arī, piemēram, pateikšu, ka skapīša durvīm skrūve jāpieskrūve. Tā nedēļu no vietas, katru dienu varu kladzināt. Tā arī nedarīs neko lietas labā.
Gribēja kaķi. Paņēmām kaķi. Kaķītis tikai pa māju dzīvo, ārā neiet. Tagad es esmu vienīgā, kura tīra kastīti, baro, nomaina ūdeni. Es katru dienu saku, lai palīdz tīrīt. Reāli līdz strīdiem un tā katru dienu. Tas kaķis bez manis te nomirtu.
Tā jau es spējīga visu izdarīt, bet nenormāli kaitina, ka blakus nevaru atļauties būt sievišķīga, vājāka. Vienmēr jātur groži rokās, jāsatraucās.
Pirms ejot gulēt jāpārbauda, vai durvis ciet, jo viņš var arī neaizslēgt, kaut atgādinu katru dienu.
Ļoti nogurdinoši. Tā jau gadu. Būs vien jātin makšķere.
Saka, ka grib arī bērnu tagad. Nē paldies, vēl viens slogs pa virsu man ko darīt šajās attiecībās man nav vajadzīgs.

Nu te vīrietim absolūti vienalga, tiešām apdomā vai vajadzīgs tāds blakus.
25.07.2022 15:01 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 24.07.2011
Vīrieša praktiskums nav noteicošais. Galvenais, vai viņs ir nobriedis, par Tevi rūpējas un ka dzīvosiet pārticīgu dzīvi.
Pārējam var paņemt meistarus, kuri izdarīs, kā Tu vēlēsies.
25.07.2022 17:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits