Padalieties pieredzē

 
10 gadi
Reitings 63
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, dāmas! Mani interesē sievietes ar ilgstošu attiecību pieredzi. Pēc cik ilga laika, sākot no iepazīšanās, Jūs uzsākāt intīmās attiecības ar savu otru pusi?
23.07.2022 19:30 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ir vīrieši, kuri var kontrolēt savu nežēlīgo velmi pēc fiziskām aktivitatēm aiz cieņas pret partneri

Gribēt seksu ar sievieti, kura tev patīk, skaitās necieņa pret partneri? Gribēt seksu nav nožēlojami, nozēlojami ir 3x mēnešus no vīrieša puses piekrist kaut kam tādam, kas tikai liecina par to, ka šiem vīriešiem nav īsti citu variantu. Un beigās pēc tiem trīs meēnešiem, kad tas beidzot notiek, izrādās, ka sekss ir sūdīgs. Manuprāt, pilnīga laika izniekošana. Piedod man, bet ja kāds man mēģinās ieskaidrot, ka viņam sekss nav svarīgs un ir gatavs gaidīt tik ilgu laiku, tad viņam ar hormoniem vai libido nav kaut kas kārtībā. Tomēr realitātē viss atspoguļojas izvēles iespējās - tiem, kuriem nav variantu, tie gaida, savukārt tiem, kuriem ir variantu, tie savu laiku sādi netērē :)
25.07.2022 13:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits