Vīra māte / drauga māte

 
Reitings 24
Reģ: 22.07.2022
Sveikas! Zinu, šī tēma gan jau apspriesta vairākas reizes. Bet gribēju palūgt padomu, savādāk es drīz palikšu traka ar notiekošo.
Esmu kopā ar draugu 8 gadus, mums ir nepilnus gadus vecs bērns un drīzumā būs otrs. Tikko kā piedzima pirmais bērns drauga māte visu laiku brauc šeit ciemos, kas man tracina. Tagad jau viss ir aizgājis tik tālu ka draugs vairs nekur nevēlas ar mani vai bērnu tikai aizbraukt, bet ja brauc viņa māte tad viņš ir gatavs ņemt un braukt un darīt. Esmu runājusi vairākas reizes, esam pat līdz pamatīgam strīdam aizgājuši, bet tāpat neko viņš nesaprot, stulbs. Viņa māte priekšā pakaļā. Es tiešām vairs nezinu ko darīt, ka atvērt cilvēkam acis lai viņš saprot pietiek mātes un parauj tak nabas saiti. Ko Jūs darītu?
22.07.2022 09:18 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Ja vīrietis grib pavadīt laiku ar māti,lai dara to,es vnk atteiktos kur braukt,ja māte arī būs un viss,lai brauc abi divatā ar māti 😁

Piekrītu. Varbūt bērnišķīgi, bet varbūt kaut cik aizdomāsies. Bet maza iespēja.
22.07.2022 14:01 |
 
Reitings 1933
Reģ: 28.04.2019
Šķiries! Un tā arī pasaki, ka divatā ar bērniem, vai arī lai viņš paliek paliek pie savas mammītes idioloģijas. Tu esi tā, kas laida pasaulē viņa bērnus, teikšana ir tev, ne viņa mātei.
22.07.2022 14:44 |
 
Reitings 24
Reģ: 22.07.2022
Šodien bija "labakais" bija atkal atbraukusi un saka man mācīt kas man jādara ar dēlu, kā jalutina utt... Un kad es viņai pateicu ja kaut kas nepatīk ko daru tad ej un lutini pati cik vēlies. Es pieaugušam cilvēkam galvu neglaudisu un nepielidisu ja tāpat vajag mammas pienu vēl.
22.07.2022 14:58 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Lind @ 22.07.2022 14:58
Šodien bija "labakais" bija atkal atbraukusi un saka man mācīt kas man jādara ar dēlu, kā jalutina utt... Un kad es viņai pateicu ja kaut kas nepatīk ko daru tad ej un lutini pati cik vēlies. Es pieaugušam cilvēkam galvu neglaudisu un nepielidisu ja tāpat vajag mammas pienu vēl.

Un ko viņa atbildēja?
22.07.2022 15:45 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Lind @ 22.07.2022 14:58
Šodien bija "labakais" bija atkal atbraukusi un saka man mācīt kas man jādara ar dēlu, kā jalutina utt... Un kad es viņai pateicu ja kaut kas nepatīk ko daru tad ej un lutini pati cik vēlies. Es pieaugušam cilvēkam galvu neglaudisu un nepielidisu ja tāpat vajag mammas pienu vēl.

Kašķēties un naidoties nav vērts,lieks stress un tas var radīt vēl vairāk nesaprašanās ar vīra māti un ar Tavu vīrieti.
Var vnk pateikt,ka novērtē viņas viedokli,bet,ka šī ir Tava ģimene/Tavi bērni un Tu pati saproti,kā audzināt utt. un pajautāsi viņai,ja ko vēlēsies zināt. Vrb nomierināsies ar savu padomu došanu visur.
22.07.2022 16:55 |
 
Reitings 889
Reģ: 31.01.2015
Cik skumji. Tiešām piedāvā atpūtu SPA ar nakšņošanu, un šoreiz pat nevis gaidi, kad vīrs liks aicināt mammu, bet pati uzaicini. Vai viņa liksies jums pa vidu gultā?😁
22.07.2022 17:46 |
 
Reitings 66
Reģ: 03.12.2017
Lasot šo diskusiju, sāk likties, ka pareizāk pat būtu iepazīties jau no paša sākuma ar otra ģimeni😀 Kā vecajos laikos, filmās rāda. Ka vispirms ģimene bez maz vai izvēlas un tad paši mīlnieki😀 Parasti jau jā, sanāk laikam, ka divatā iepazīstas un tad kad saprot, ka vēlas ko veidot, tad tik iepazīstina ar viens otra ģimeni. Tad ir kā loterijā. Var paveikties un var nepaveikties.😁
22.07.2022 19:37 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Mums abas mammas talu dzivo un nejaucas ieksa.kad atbrauc tik reti ,ka nav laika kasketies ar mazberniem jaucinas.pa telefonu sazinamies biezi.Bet manai mammai mes bijam 3 berni.vira mammai veseli 7 berni.ta atauklejusas ,ka vel kadu vel audzinat nav gribēšanas 😂Ko es ar to gribeju jautat.1.vai tavs draugs ir vienigais berns ģimenē. 2 .un vai dzivoja pilna gimene. Vai tetis dzivoja kopa vai nedzivoja,jo abos variantos praktiski vienmer mammas pieaug pie sava berna, tik dzili ka no pieaugusa nevar atrauties.
Atskiriba ko vina pati dara vai nedara vajag atrast mammai nodarbosanos,kadu mājdzīvnieku par ko rūpēties uz ko novirzit savas rūpes. Vai pielūdzējus slepenu😁draugam paskaidrot,ka vins ir tevs saviem berniem un tev praktiski virs.un javelta atsevišķi jums laiks ne tikai kopa ar mammu.ka mammai vajag savu dzivi.Nu ta apmeram.nezinu drauga raksturu,ka pasniegt tev labak zinams būs
22.07.2022 20:44 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Nu ja džeks neieklausās, tad es pateiktu čau bambino kaut ar 4 bērniem. Jēga dzīvot kopā ar memmesdēliņu kā burtiski trešo bērnu.
Man šķiet, ka pat kaut kur ir pierādīts ka šādi vīrieši dzīvē arī nespēj vieni pieņemt kritiski nozīmīgus lēmumus izšķirošās situācijās. Vajag no šādiem uzmanīties.
22.07.2022 22:48 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Pāru terapija. Ja tai nav rezultātu - šķirties un basta. Ar laiku kļūs tikai sliktāk. Jautājums - vai Tava nervu sistēma un veselība, Tavs laiks un Tavu bērnu pieredze,priekšstati par ģimeni, ko viņi apgūs, ir tā vērti, lai to turpinātu?
22.07.2022 23:21 |
 
Reitings 24
Reģ: 22.07.2022
Paldies meitenes par ieteikumiem. Pašai dažreiz jābrīnās ka es neesmu ko stulbu izdarijusi dusmas. :D Vakar šī atļāvās vēl man mācīt audzināt bērnu, un tad man bija dziļš vienalga cik viņai gadu, ka drauga māte utt. Draugs bija blakus un es vienkārši to māti nolamāju un pateicu ko domāju,. Lai nedomā ņemt un man mācīt ka audzināt manus bērnus, jo kā redzams pati neko perfektu nav izaudzinajusi. Pārmaiņas pēc apklusa un aizgāja. Un man pat neinteresē ka viņa jutas vai savādāk. Vienalga.
Atbildot uz citu jautājumiem
Māte visu mūžu viena bijusi. Dēls pat nezin īsti kas ir tēvs, joprojām viņa ir viena. Dēls ir vienīgais bērns, citu nav.
23.07.2022 08:00 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Māte visu mūžu viena bijusi. Dēls pat nezin īsti kas ir tēvs, joprojām viņa ir viena. Dēls ir vienīgais bērns, citu nav.

viņa vnmēr būs pielipusi savam dēlam,jo nekas cits viņai dzīvē nav un diemžēl tas diezvai mainīsies,ja vien dēls pats sapratīs,ka mammas ir par daudz.
23.07.2022 10:46 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Ģimene tas ir Tu, Tavs vīrietis un jūsu bērni. Ja starp jums viss būs kārtībā, būsiet vienoti kā ģimene, tad viņai nebūs vietas, kur iespraukties. Ja reiz viņa visu laiku ir starp jums, tad kaut kas līdz galam jūsu attiecībās nav labi. Neviens nevar iespraukties tur, kur nav vietas, “roba” vai sauc kā nu to vēlies.
Pielipusi būs tad, ja paši viņu vilksiet visur līdzi. Tiklīdz uzvedīsieties kā ģimene un pieauguši cilvēki, arī viņai nāksies pievērsties savai dzīvei. Šobrīd jums ir izveidojies nepareiz ģimenes modelis, kur galvenā sieviete ir viņa. Galīgi sajukušas lomas.
23.07.2022 11:56 |
 
10 gadi
Reitings 2656
Reģ: 29.01.2009
Memļaks jau vien ir ar to, ka 2 bērnus uztaisījis, bet joprojām DRAUGS. Tāpēc jau vien tu tās sievietes acīs neesi nekas.
Neko Tu šajā situācijā nevari mainīt.
24.07.2022 11:02 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Prieks dzemdēt bernus vīrietim kas negrib tevi precēt? Jūs pat neesat gimene..
24.07.2022 17:21 |
 
Reitings 24
Reģ: 22.07.2022
Ziniet par tām kāzām ir runāts un runāts.... esmu pat teikusi kā Tu iedomājies būsim veci joprojām būsim puisis un meitene?
Tad kad kādreiz kāds piemin mūsu klātbūtnē nosaukumu civilvīrs vai civilsieva es uzreiz laboju un sāku, nē, mans puisis. Lai viņš izjūt, īpaši savā vecuma ka tas skan no malas.
Bet nenoliedzami šinīs 3 dienas viņa māte mani nobalsoja, šodien speciāli paņēmu bērnu un devos pati staigāt, lai man viņa nav jāredz, vai jāstaigā. Pilnīga sajūta, ka man gaiss tiek atņemts, es tieku smaceta.
Gluži kā Titanika aina, kur Roza stāsta cik daudz ielūgumu kas tur izsūtīts un neviens viņu nedzird.
24.07.2022 18:46 |
 
Reitings 24
Reģ: 22.07.2022
Nevis nobalsoja bet *nobesija
24.07.2022 18:47 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Ar varu precēties nepiespiedīs ne vienu,arī pārmetumi utml.lietas nemainīs domas,ir viņam kkādi savi iemesli, kāpēc negrib precēties.
Bet,vai Tu esi apmierināta ar tādu situāciju Jūsu attiecībās,tas Tev jāsaprot pašai un tad var izrunāt ar partneri,kā Tu vēlies turpmāk dzīvot.
24.07.2022 19:11 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Žēl, bet izklausās, ka te nekā laba nebūs. Manai čomenei līdzīga situācija. Ne tik traka, bet arī māte priekšā pakaļā brīžam. Arī zvana katru dienu un pat par visādiem sviestiem. Un čalim primāri aizskriet un sakārtot, lai viss mātei ir izdarīts, bet ne pašu ģimenē. Pāru terapija palīdzēja uz laiku. Pēc tam viss vecajās sliedēs. Vai nu dzīvo trijatā vai šķiries. Vēl varbūt vari pamēģināt visur ņemt līdzi kādu savu draudzeni vai tuvu radinieku. Paskatīties kā viņš reaģēs. Un kā mammucim patiks tusēties tā bariņā, ja no Tavas puses cilvēkiem nav tā atbalstošākā pozīcija viņai.
24.07.2022 19:20 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Lind @ 24.07.2022 18:46
Ziniet par tām kāzām ir runāts un runāts.... esmu pat teikusi kā Tu iedomājies būsim veci joprojām būsim puisis un meitene?
Tad kad kādreiz kāds piemin mūsu klātbūtnē nosaukumu civilvīrs vai civilsieva es uzreiz laboju un sāku, nē, mans puisis. Lai viņš izjūt, īpaši savā vecuma ka tas skan no malas.
Bet nenoliedzami šinīs 3 dienas viņa māte mani nobalsoja, šodien speciāli paņēmu bērnu un devos pati staigāt, lai man viņa nav jāredz, vai jāstaigā. Pilnīga sajūta, ka man gaiss tiek atņemts, es tieku smaceta.
Gluži kā Titanika aina, kur Roza stāsta cik daudz ielūgumu kas tur izsūtīts un neviens viņu nedzird.

Un tev baigi gribas tādu mammasdēliņu precēt? Kam tev? Lai mātei vel viens iemesls kačāt tavu dzīvi?
Kādu funkciju viņš vispār pilda tavā ģimenē? Taču ej prom un miers mājā. Ja vari, protams.
24.07.2022 21:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits