Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīra māte / drauga māte

 
Reitings 24
Reģ: 22.07.2022
Sveikas! Zinu, šī tēma gan jau apspriesta vairākas reizes. Bet gribēju palūgt padomu, savādāk es drīz palikšu traka ar notiekošo.
Esmu kopā ar draugu 8 gadus, mums ir nepilnus gadus vecs bērns un drīzumā būs otrs. Tikko kā piedzima pirmais bērns drauga māte visu laiku brauc šeit ciemos, kas man tracina. Tagad jau viss ir aizgājis tik tālu ka draugs vairs nekur nevēlas ar mani vai bērnu tikai aizbraukt, bet ja brauc viņa māte tad viņš ir gatavs ņemt un braukt un darīt. Esmu runājusi vairākas reizes, esam pat līdz pamatīgam strīdam aizgājuši, bet tāpat neko viņš nesaprot, stulbs. Viņa māte priekšā pakaļā. Es tiešām vairs nezinu ko darīt, ka atvērt cilvēkam acis lai viņš saprot pietiek mātes un parauj tak nabas saiti. Ko Jūs darītu?
22.07.2022 09:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Stulbam neko neizdarīsi.
22.07.2022 09:26 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Sanāk, ka Jums ģimenes izbraucieni visu laiku ir kopā ar viņa māti? Ja draugs neieklausās, tad es visdrīzāk pateiktu savas domas mātei. Protams, pieklājīgi.
Pateiktu, ka pēdējā laikā Jums pietrūkst laiks atsevišķi kā ģimenei, ka esi nogurusi no biežās ciemošanās utt.
+ neceltu tik bieži telefonu. Ja zvanītu, tad atzvanītu tikai vakarā un pateiktu, ka biju ļoti aizņemta un pajautātu, ko gribēja? Un iespējams, ka ar laiku pati atkāptos?
Mātei pašai nav vīrs vai draudzenes, ar kurām pavadīt laiku?
22.07.2022 09:31 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Ļoti žēl, ka iepriekš neredzēji, kāds viņš ir. Radīt ģimeni ar memmesdēliņu ir lielākā kļūda, kādu var pieļaut. Drīz tā māte ievāksies pie jums uz dzīvi.
22.07.2022 10:04 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Mātei savas dzīves nav un tāpēc dzīvo Jūsu dzīvi un Tavs vīrietis to ļauj, ir memmes dēliņš. To noteikti vajadzēja saprast,pirms veidoji ģimeni ar tādu vīrieti.
Ja viņš pats nenovilks robežas,cik daudz mammai ļaut būt Jūsu dzīvē,nekas nemainīsies, diemžēl.
Es plānotu savu atpūtu ar bērniem un ietu/brauktu atpūsties ar bērniem bez vīrieša.
Bet padomā,vai Jūsu attiecībās viss ir kārtībā un nav kas mainījies,ja jau vīrietis nevēlas pavadīt laiku ar ģimeni.
22.07.2022 10:14 |
 
Reitings 24
Reģ: 22.07.2022
Mums vairāk nav NEVIENS izbrauciens bez viņas. Ja es kaut kur gribu braukt tikai ar viņu un bērnu viņa arguments piezvani mammai pajautā vai viņa arī negrib un tanī brīdī mana vēlme ko darīt vairs nav un ta viss paliek.
Ar viņu runāts tiešām entas reizes liekas ja parunātu ar sienu būtu vairāk atbildes.
Māte tāda pati. Runāts. Es tiešām vairs nezinu ko darīt. Viņas zvanus, SMS seeeeeen jau ignorēju. Neatbildu nesūtu bērna bildes utt.
Šobrīd tā arī ir, ja ko gribu eju tikai ar bērnu. Vairs neko nepiedāvāju.
Te ir reāli neparauta nabas saite.
22.07.2022 11:05 |
 
Reitings 24
Reģ: 22.07.2022
Un jā, viņa ir vientuļa sieviete. Vienīgais bērns, virs nekad dzīvē nav bijis.
22.07.2022 11:14 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Nevarētu tā kā vecāko bērnu atstāt viņai un paši aizlaižat atpūtā?
22.07.2022 11:24 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Nu tad jau viss skaidrs. Mamma visu laiku gribēs būt dēla dzīvē, ja viņai pašai savas dzīves nav. Saprotu tevi. Man bija līdzīgi. Bet, puisim tu neko neieskaidrosi, viņš tā ir izaudzis, ar mammu visur kā tu saki- priekšā pakaļā. Viņš nezin kā ir bez mammas, un noteikti arī vairs negrib bez mammas, jo ir pieradis pie ērtībām, mamma noteikti izdabā visām iegribām. Runāt nebūs jēgas, ja gaidāms otrs bērns, tad ierosināt šķiršanos nebūs varinats, vienīgais ieteikums ir izmantot situāciju savā labā, lai mamma darbojas kā aukle. Negribi atstāt bērnu mammai un pati ar puisi kaut kur aizbraukt? Vai tad tiešām puisim labāk patiks mammas kompānija nekā intīma atpūta ar savu sievieti?
22.07.2022 11:30 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Viņam gan jau žēl, ka mamma ir viena, tāpēc visur velk līdz un nejūt robežu. Tad jau nekas neatliek, kā uzstādīt ultimātus. Vēl jau dīvaini tas, ka esat 8 gadus kopā, ar diviem bērniem, bet viņš tev vēl aizvien ir tikai draugs.
22.07.2022 11:31 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Spanic @ 22.07.2022 11:30
Nu tad jau viss skaidrs. Mamma visu laiku gribēs būt dēla dzīvē, ja viņai pašai savas dzīves nav. Saprotu tevi. Man bija līdzīgi. Bet, puisim tu neko neieskaidrosi, viņš tā ir izaudzis, ar mammu visur kā tu saki- priekšā pakaļā. Viņš nezin kā ir bez mammas, un noteikti arī vairs negrib bez mammas, jo ir pieradis pie ērtībām, mamma noteikti izdabā visām iegribām. Runāt nebūs jēgas, ja gaidāms otrs bērns, tad ierosināt šķiršanos nebūs varinats, vienīgais ieteikums ir izmantot situāciju savā labā, lai mamma darbojas kā aukle. Negribi atstāt bērnu mammai un pati ar puisi kaut kur aizbraukt? Vai tad tiešām puisim labāk patiks mammas kompānija nekā intīma atpūta ar savu sievieti?

Vaine. Ierosini palikt pa nakti kādā viesnīcā ar spa. Gribētu redzēt, vai viņš tiešām vilktu mammu uz turieni līdz? Var jau būt, ka norezervētu viņai atsevišķu numuriņu :D
22.07.2022 11:35 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
cutiecutie @ 22.07.2022 11:35

Vaine. Ierosini palikt pa nakti kādā viesnīcā ar spa. Gribētu redzēt, vai viņš tiešām vilktu mammu uz turieni līdz? Var jau būt, ka norezervētu viņai atsevišķu numuriņu :D
blakus istabiņu😂 piedod autore, vienkārši humoriņš😅
22.07.2022 11:37 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Lind @ 22.07.2022 11:14
Un jā, viņa ir vientuļa sieviete. Vienīgais bērns, virs nekad dzīvē nav bijis.

Kāpēc Tu nepievērsi tam uzmanību attiecību sākumā?
Ar memmes dēliņu nevar izveidot normālas attiecības, kamēr vīrietis nepieaug un nesāk dzīvot patstāvīgi,bez mammas.
22.07.2022 11:48 |
 
Reitings 24
Reģ: 22.07.2022
Problēma, ka attiecību sākumā tāds nebija... braucieni divatā nespīd... esmu mēģinājusi... bet mums vajag mammu... esmu pat dusmas teikusi ej preci savu māti, ja jau tik perfekta sieviete...
Jā, ir tikai draugs. Es jau viņam esmu teikusi, nesaukšu nekāda civilvira vai savādāka statusa, ja pats neko negrib mainīt.
Es tiešām nezinu ko meitenes darīt. Man šī situācija ir līdz vemienam. Es jūtos vieta ar visu šo.
22.07.2022 12:06 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.07.2019
Kā es saprotu…tikai mums ir nedaud citādàk.
Paldies Dievam draugs ir sapratis, ka man besī viņa mamma, pat ne besī, man vnk ir trauma no viņas. Līdz ko viņa zvana vai jābrauc pie viņas, paliek slikta dūsa un klopē sirdi 😄 tāpec manā klātbūtnē baigi viņai nezvana un bieži arī neliek ciemoa braukt, bet viņa…gan pati neko nesaprot, visu laiku zvana, jaucās iekšā kur nevajag, visus bērna svētkus izdomā manā vietā utt. Un problēma tā, ka draugs neko nevar pateikt, tākā ūdeni mutē ieņēmis, ne vārda viņai pretī nesaka un vienmēr piekrīt viņas viedoklim. Tā arī vienreiz pateica-mammai vienmēr taisnība. Kādreiz man bija diezgan vienalga, metu to visu pāri, bet kas piedzima bērniņš..briesmīgi, cik reizes esmu raudājusi, jo viņa likusi man justies, kaa tukšai vietai. Nekad pec dzemdibām nav pajautājusi, kā es jūtos, katru reizi kad esam ciemos, ienākot pa durvīm jau rauj bērnu ārā no rokām, un es arī muļķīte neko nespēju pateikt. Tāda sajūta, ka viņai liekas, ka viņas dēla to bērnu dzemdējis. Neko neuzdrošinos viņai uzdirst, jo tomēr cienu viņu, jo tomēr mīlu viņas dēlu, bet šķiet, ka pret mani gan nekādas cieņas nav. Es tiešām nezinu kā rīkoties. Visu laiku nāk galva domas, ja mums kādreiz būtu jāšķiras, tad tikai viņa mātes dēļ, ble
22.07.2022 12:07 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Kā ar tavu mammu? nevari viņu piesaistīt palīdzībā šajā situācijā , gan arī bērna pieskatīšanā?
un vispār..kā tad tava ģimene uz šo reaģē?
22.07.2022 12:13 |
 
Reitings 24
Reģ: 22.07.2022
Mana mamma diemžēl jau 2 gadus ir mirusi, un kad viņa bija, nekad šādi attiecibas nejaucas. Manai ģimenei kopumā viņa arī nepatīk. Nav nekādas simpātijas. Jo visi saprot kāda viņa ir.
22.07.2022 12:21 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Lind @ 22.07.2022 12:06
Problēma, ka attiecību sākumā tāds nebija... braucieni divatā nespīd... esmu mēģinājusi... bet mums vajag mammu... esmu pat dusmas teikusi ej preci savu māti, ja jau tik perfekta sieviete...
Jā, ir tikai draugs. Es jau viņam esmu teikusi, nesaukšu nekāda civilvira vai savādāka statusa, ja pats neko negrib mainīt.
Es tiešām nezinu ko meitenes darīt. Man šī situācija ir līdz vemienam. Es jūtos vieta ar visu šo.

Ja vīrietis pats nevēlas mainīt ko šajā situācijā,tad nekas nemainīsies,Jums tik vēl vairāk strīdu un nesaskaņu būs.
Ja vīrietis grib pavadīt laiku ar māti,lai dara to,es vnk atteiktos kur braukt,ja māte arī būs un viss,lai brauc abi divatā ar māti 😁
22.07.2022 12:34 |
 
Reitings 24
Reģ: 22.07.2022
Anne17 man laikam būtu tāpat. Šķiršanās viņa mātes dēļ. Viņai liekas ka viss ko dara ir perfekti ideāli utt. Bet nav. Pat pieļāvuši tādas kļūdas ka man bail viņai bērnu atstāt. Bail iedomāties kā būtu bijis ja es nebūtu blakus. Es tiešām tādu drauga māti nenovēletu pat ļaunākajām ienaidniekam
22.07.2022 12:43 |
 
Reitings 24
Reģ: 22.07.2022
Brīžam liekas ka vajag to vīrieti ieplaikat lai atjēdzās.
22.07.2022 12:51 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.07.2019
Lind @ 22.07.2022 12:43
Anne17 man laikam būtu tāpat. Šķiršanās viņa mātes dēļ. Viņai liekas ka viss ko dara ir perfekti ideāli utt. Bet nav. Pat pieļāvuši tādas kļūdas ka man bail viņai bērnu atstāt. Bail iedomāties kā būtu bijis ja es nebūtu blakus. Es tiešām tādu drauga māti nenovēletu pat ļaunākajām ienaidniekam

Jap, mūsu situācijā arī viņai liekas, ka visu dara perfekti un ir labākais cilvēks pasaule. To arī viņa ieborejusi saviem dēliem galvā, ka viņa ir pasaules centrs un grib to tagad izdarīt arī ar manu dēlu.
22.07.2022 13:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits