Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mājas apģērbs

 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Kādu apģērbu jūs mājās ikdienā valkājiet?
Kādus apavus jūs velkājiet pa mājām?
Kā jūs ģērbjaties, kad ir pilnīgas uzkopšanas dienas (visas telpas)?
Kādas firmas apģērbus jūs nēsājiet pa mājām? Kaut ko no lētā gala, lai nebūtu žēl nonēsāt, nosmērēt? Vai arī velkājiet dārgāka gala apģērbus?
15.07.2022 12:02 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Es valkāju parasti tumšu, melnu, tops, legingi, šorti vai kleitu. Lai vai kā man gribas pa skaisto un sexy ģērbties, bet tādā garā visas skaistās kleitas nosmērējās ar eļļu, ēdienu, kuru nevaru izmazgāt.
Slaidus, flip-flops.
Uzkopšanas dienās velkāju topu, šortus vai legingus, un vienmēr pārvelku, jo nekad nebūs tā, ka kaut kāds tīrāmais līdzeklis neuzkļūs uz apģērba uzkopšanas procesā.
Man visa garderobe ir fast-fashion, varbūt atsevišķas lietas ir mazliet dārgāka gala, bet tie visi ir izejamie apģērbi, kurus nu nekā neuzvilksi pa mājām, tāpēc es nešķiroju, velku pa mājām to, ar ko varu arī iziet ārā pastaigāt.
15.07.2022 12:08 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3737
Reģ: 31.10.2010
Parasti legingus un kādu krekliņu, aukstākā laikā jaku pa virsu vai džemperi. Neko dārgu mājās nenēsāju, viss ļoti vienkāršs un ērts.
Siltā laikā mājās staigāju basām kājām, aukstā laikā zeķēs. Čības neieredzu.
15.07.2022 12:09 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
Pa mājām pidžamas bikses vai šorti. Taisna piegriezuma, vienkrāsainas, neitrālas. Var būt gan kokvilnas, gan arī tas slīdīgais - satīna variants. Augšā kokvilnas kreklblūze. Ja aukstāks, tad adīta jaka virsū.
Vasarā plikas kājas, ziemā zeķes. Čības nenēsāju, lai gan pāris ir.
Uzkopšanas reizēs nepārģērbjos, tīru tajā pašā mājas apģērbā, ja jūtu, ka vairs nav tik svaigs kaut kas, tad pārģērbju uz rezervi.
Mājas apģērbi pārsvarā no Lindex un HM.
15.07.2022 12:18 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Visērtākajās drēbēs, ko vien màjā var atrast. Oversize krekli, šorti.
15.07.2022 12:43 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Pa mājām staigāju pidžamas biksēs, ļoti mīkstās un kaut kādā oversized hūdijā vai jakā. Vienmēr pa māju staigāju ar zeķēm, nekad apavus nevelku iekštelpās. Un firmas drēbes arī nenēsāju pa mājām. Uzkopšanas dienās īsti nemainu outfitu
15.07.2022 13:48 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Parasti platās, mīkstās biksēs, augšā krekliņš vai biezāks džemperis. Bieži arī halātā. Drēbes pašas lētākās vai no humpalām, galvenais, lai ir ērti. Parasti basas kājas vai mēdzu uzvilkt čības, zeķes neciešu. Kad uzkopju, nepārģērbjos, bet pēc uzkopšanas drēbes, kas bija mugurā tīrīšanas laikā, metu mazgāties, kā arī pati eju dušā, patīk svaiguma un tīrības sajūta pēc padarīta darba. :D
15.07.2022 14:29 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
pa māju un pagalmu pārsvarā legingi vai šortiņi un augšā parasta maika vai topiņš. ja aukstāks - kāda kapučjaka. Ja karsta vasaras diena, tad īsi šorti un peldkostīma augšiņa bez lencītēm, jo daudz daros pa pagalmu un nepatīk traktorista iedegums.
Apģērbs man vispār nav brendīgais, un pa māju pavisam parastas drēbes, daļa tādas, kuras uz pilsētu vairs ni ni un nav žēl nosmērēt dārzā.
Kājās dārza iešļūcenes, pa telpām parastas istabas čības.
15.07.2022 14:35 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Man ir dažādi skaisti mājas tērpi visam sezonām. Tie ir arī erti un patīkama materiāla, velku tos arī ja mājas esmu viena. Ir gan šūti uz pasūtījuma, gan pirkti veikala. Staigāju ar plikam kājām vai čībās.
15.07.2022 14:47 |
 
Reitings 110
Reģ: 04.07.2022
Uzkopšanas diena- no lētā gala, kas ir elestīgs un jau netīs un smirdīgs. Neuzkopju visu dienu, un mantu pēc tam 100% jāmazgā tāpēc velku vakardienas tējkreklu nevis jaunu. To uzvilkšu pēc uzkopšanas un dušas.
Parasti. Lētā gala drēbes, cits ir speciāli pirkts, liela daļa, īpaši tējkrekli, tie kas jau ir nonēsāti, mainījuši krāsu un formu (mūsdienās tas ir ātri).
Citreiz pasūtu vai speciāli pērku lētā gala lupatas tādas kā no cellbēm un new yorker pa mājām. Secinājums- lētais gals totāls sūds un uzreiz nonēsāts izskatās.
Agrāk bija modē tie velveta mājas tērpi. Vēl vairaki ir saglabājušies. Tie arī ir polulāri pa mājām . protams pirku speciāli pa mājām. Ir sapirkti labāki komplekti itkā pa mājām, bet pagaidām nav pat to māju pa kurām viņus nēsāt.
Parasti sakrāsotas, nonēsātas mantas ar caurumiem.
Šobrīd sēžu melnāscellbes kapri biksēs pa 35 eiro speciāli sūtītas pa mājām kurām no pakaļas izplīsuši dekoratīvie kniedīšu caurumi un atirusi jostas daļas gumijas daļa. Dažas mazgāšanas reizes. Un melnā tējkreklā, pēc 1. mazgāšanas, kurš ir ar uzņēmuma reklāmu un kuram jau vienai rokai padusē caurums.
No kā lupatas tagad ražo nezinu. :D
15.07.2022 15:10 |
 
Reitings 25
Reģ: 17.04.2022
Pa mājām velku brīvas, pidžammas tipa bikses vai halātu.
15.07.2022 15:25 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
lētā gala, šortos vai trennuškās, čībās vai krokšos (ārā rāpoju pa dārzu :D )
15.07.2022 15:37 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Patīk ērts/viegls apģērbs mājās,lielākoties šorti/legingi un topiņi/džemperi, pārsvarā pirkti vai nu lieto apģ.veikalā,vai kādā izpārdošanā.
Tīrīšanai gan uzvelku kādu vecāku t-kreklu,jo sanāk nošmucēties ar kādu tīrīšanas līdzekli,tad nav žēl izmest.
15.07.2022 16:01 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Šortus vai pidžamveidīgas bikses, kreklu vai hudiju. Brendam vai nebrendam nav nozīmes, jo vienīgais ar ko es parasti nosmērējos ir ēdiens gatavojot.
Tāpat ar uzkopšanu. Velku to, ko nav žēl sasmērēt bet galvenais kritērijs ir lai nekas nekarājās un nekas nav jāatloka😀 ļoti besī tā sajūta kad kaut kas saslapinās, īpaši ja tas ir kas netīrs 😀 bet vispār uzkopjot es neesmu grīdas lupatas vietā tapec viss ko es nosmērēju ir izmazgājams.
Apavi pa mājām ir vai nu iešļucenes vai ari staigāju ar zeķēm/basām kājām.
15.07.2022 16:08 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Pa māju brendus čist nenēsāju, vienīgi ja nolietojies tad jaaa. 😁 Nu parasti man ir ērtas sporta bikses/legingi/šorti un brīva maika un/vai džemperis un kājas čībiņas. Uzkopjot māju neko speciāli citu nevelku . Man nekad nav tur nez kāda ģenerālā tīrīšana, jo nekad nenovedu savu dzīvokli līdz tādam stāvoklim lai tas vispār būtu vajadzīgs.
15.07.2022 16:21 |
 
Reitings 4
Reģ: 15.07.2022
no rītiem un vakaros halāts. Lina kleitas vai pludmales kleitas vasarā, man ir vairākas. Aukstākā laikā cita auduma kleitas. Kājās iesļūcenes. Tīrot māju parasti to pašu apaģerbu, māja ir liela tāpēc pamatīgi jānopūlas, pēc tam apģērbu izmazgāju īsajā programmā, izkarinu ārā, pusstundā sauss.
T krekli ir tikai divi, sporta zālei. leggingi un T krekls tikai dārzā. Vispār nepatīk t krekli, džemperi, legingi. Apģerbu firmas ir dažādas var būt gan zināmāki brendi gan uzšūts mājas apģērbs, pārsvarā kleitas. apavus gan vienmēr cenšos pirkt stilīgus
15.07.2022 16:49 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Kleitas, šortiņu, apspīlētus apģērbus, lai man ne tikai ērti, bet arī vīrietim patīkami.
Kas ir dārgais gals, ar Parada nestaigāju, bet vidusmēra brendu CK, Guess, vai nike, adidas- Jā.
Gatavojot man ir priekšauti, ko labprāt apsienu pie plīts.
15.07.2022 17:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits