Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vakara depresija un panikas lēkmes.

 
Reitings 110
Reģ: 04.07.2022
Nesaprotu, kas notiek, varbūt jau 30 reizi man vakarā pēc piepildītas dienas atnākot mājās ir depresija, emocionāls tukšums un panikas lēkmes. Nāk prātā sliktas domas.
Man tas tieši vakaros. Un piedevām jo interesantāka- aktīvāka diena, jo vakarā vairāk izteiktas negatīvās domas.
Varbūt kādai no jums tā arī ir bijis?
11.07.2022 22:44 |
 
Reitings 1797
Reģ: 27.12.2019
keitakinga @ 11.07.2022 22:44
Nesaprotu, kas notiek, varbūt jau 30 reizi man vakarā pēc piepildītas dienas atnākot mājās ir depresija, emocionāls tukšums un panikas lēkmes. Nāk prātā sliktas domas.
Man tas tieši vakaros. Un piedevām jo interesantāka- aktīvāka diena, jo vakarā vairāk izteiktas negatīvās domas.
Varbūt kādai no jums tā arī ir bijis?
Sveika! Man ir bijis līdzīgi, ļoti labi palīdz pastaigas, lasīt grāmatu, joga ( tieši stresam, trauksmei ), kā arī cenšos domāt par to, kas man patīk.
11.07.2022 23:21 |
 
Reitings 1797
Reģ: 27.12.2019
keitakinga @ 11.07.2022 22:44
Nesaprotu, kas notiek, varbūt jau 30 reizi man vakarā pēc piepildītas dienas atnākot mājās ir depresija, emocionāls tukšums un panikas lēkmes. Nāk prātā sliktas domas.
Man tas tieši vakaros. Un piedevām jo interesantāka- aktīvāka diena, jo vakarā vairāk izteiktas negatīvās domas.
Varbūt kādai no jums tā arī ir bijis?
Sveika! Man ir bijis līdzīgi, ļoti labi palīdz pastaigas, lasīt grāmatu, joga ( tieši stresam, trauksmei ), kā arī cenšos domāt par to, kas man patīk.
11.07.2022 23:25 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Man arī šobrīd tā ir, kaut kā cenšos izkulties no tā laukā, tāpēc pilnībā saprotu Tevi.
Varbūt uz vakaru Tev uznāk tāds kā nogurums un visas emocijas pa dienu jau izsmeltas, tāpēc tāds tukšums?
Man ļoti palīdz saruna ar draugiem, tas spēj novērst domas. Vai arī kāda filma vakaros (manā gadījumā - tiktoki. Ļoti labi spēj novērst domas). Ja nelīdz, uztaisi kādu karstu tējiņu, iedzer un mēģini aizmigt ar domu, ka no rīta viss būs kārtībā.
Es pati gan sēžu uz antidepresantiem, tas palīdz. Varbūt Tev līdzēs aiziet pie psihologa izrunāt sāpi, kas uz sirds ir paslēpusies un uzdzen šīs nelabās domas?
Ja ir ļoti slikti un nekas nelīdz, vari droši man uzrakstīt pm, palīdzēšu aizkliedēt domas, parunāsim par ko jauki, jo pati eju tam cauri, saprotu, cik grūti tas ir un vēlos palīdzēt citiem izkulties no tā :)
11.07.2022 23:45 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Depresija varētu būt saistīta ar to, ka ar tam piepildītajām un aktīvajam Tu tiecies aizpildīt sevī iekšējo tukšumu, kurš Tev ir. Vai saproti kas tas par tukšumu un no ka tas ir?
Man nav tik izteikti, bet līdzīgi. Ir bijis, ka pēc super labi pavadītām brīvdienām svētdienu vakaros uznāk skumjāks. Skumjās var būt gan no tā tukšumā, gan no tā, ka ir jaskiras no tiem labajiem piedzīvotajiem mirkļiem un jāatgriežas pie sevis un parastas ikdienas. Man arī vienmēr vēlu vakaros emocionālais stāvoklis ir trauslāks nekā pa dienu. To kompensēju ar labu atpūtu iespēju robežas. Bet ja tas ir ne tikai skumjas, bet iet līdz depresijai un panikas lēkmēm, tad gan jāmeklē psihoterapeita palīdzība. To visu var atrisināt. Lai izdodas.
11.07.2022 23:46 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kas tad nu? Draugs tomēr atteicās tevis dēļ "apgraizīties"? :(
12.07.2022 01:18 |
 
Reitings 161
Reģ: 26.08.2015
Centies iet ātrāk gulēt. Jo vēlāka vakara stunda, jo vairāk nāk virsū sliktas domas, bailes. Ideāli, ja līdz 22.00 jau aizmiedz, tad no rīta agri piecelies, spīd saule un viss ir labi.
Par skādi nenāktu arī aizbraukt uz ārzemēm izvēdināt galvu, kaut kur pie siltas jūriņas.
12.07.2022 16:35 |
 
Reitings 110
Reģ: 04.07.2022
Kāpēc neviens nekomentēja?
12.07.2022 23:52 |
 
Reitings 110
Reģ: 04.07.2022
Lapsukins @ 12.07.2022 16:35
Centies iet ātrāk gulēt. Jo vēlāka vakara stunda, jo vairāk nāk virsū sliktas domas, bailes. Ideāli, ja līdz 22.00 jau aizmiedz, tad no rīta agri piecelies, spīd saule un viss ir labi.
Par skādi nenāktu arī aizbraukt uz ārzemēm izvēdināt galvu, kaut kur pie siltas jūriņas.

Naudas par ko braukt nav un piedevām vēl iztērēta nauda no kredītkartes.
12.07.2022 23:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits