Pazudusi meitenīte Sigulda

 
10 gadi
Reitings 5190
Reģ: 17.09.2009
Vai te ir kāda no Siguldas un dodas brīvprātīgajos? Ļoti žēl meitenītes,kaut nu atrastos sveika un vesela. 🙏🙏🙏
27.06.2022 20:11 |
 
Reitings 894
Reģ: 05.12.2021
lexxxuslex @ 30.06.2022 01:53

Ir atšķirība starp bezatbildību no vecāku puses un nelaimes gadījumiem, kurus tu uzskaitīji un var notikt ar jebkuru arī no labās ģimenes. Tāpēc es neliktu te vienādības zīmi, jo tieši šī konkrētā nāve varēja nebūt, ja vien būtu blakus kāds no pieaugušajiem.

Šajā gadījumā šī nāve ir notikusi. Neviena spēkos nav padarīt to par nebijušu. Tāpēc es saku, ka moralizēšana un šīs situācijas izmantošna, lai spodrinātu savas perfektās spalvas, ir nevietā.
Te viss, ko mēs runājam, ir - kā būtu, ja būtu..
30.06.2022 01:57 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Liizha1 @ 29.06.2022 17:17

Es saprotu, ka tas ir briesmīgi kko tādu teikt, jo neviens jau neizvēlas, ar kādām slimībām saslimt, bet man personīgi tai mammai liekas, ka ir kkādi viegli garīgās attīstības traucējumi, kā rezultātā viņa vnk iespējams, ka nemaz līdz galam neaptver, kas noticis.
Otrs, vinai var būt arī šoks, kā rezultātā uzvedas un rīkojas neadekvāti, un īstā mērce nāks ārā vēlāk..
Bet nu lai vai kā - lai vieglas smiltis..

Taisnība, cilvēki ar atpalicību nesaprot kas ir noticis. Un cilvēks šokā stāvoklī reaģē dažādi- vieni ar milzīgām dusmām, citi ar neko, vēl citi sāk šausmīgu smieties vai vēl ko. Nevajag spriest ka visi ir vienādi.
30.06.2022 01:55 |
 
Reitings 462
Reģ: 07.04.2022
Liizha1 @ 30.06.2022 01:46
Tak ko var ņemties!
Lai vieglas smiltis mazajai un līdzjūtība vecākiem. Tas bija varbūt novēršams, bet ko tur tagad tiesāt. Tagad tikai katrs savas spalvas spodrinās. Cik nu katrs ir labs vecāks un “ar mani jau nekad tā nenotiks”. Sūds tā visa paštaisnā uzvedība. Sūdi notiek arī ar labākajām ģimenēm. Sargam savus bērnus. Paņemam mācību no šī traģiskā notikuma, padomājam, ko varam uzlabot savā ikdienā un nespļaujam šaja paštaisnuma akā - no ne tikai noslīkst bērni - cits krīt ar riteni, cits aizķeras neveiksmīgi, cits aizrijas. Daram labāko, ko varam ikdienā un iespēju robežās - svešu bērnu nav. Ja redzam kaut ko nelāgu - pievērsam tam uzmanibu.
Nav īstā vieta un situācija, lai mērītos ar krāniņiem, kurš krutāks un atbildīgāks vecāks

Ir atšķirība starp bezatbildību no vecāku puses un nelaimes gadījumiem, kurus tu uzskaitīji un var notikt ar jebkuru arī no labās ģimenes. Tāpēc es neliktu te vienādības zīmi, jo tieši šī konkrētā nāve varēja nebūt, ja vien būtu blakus kāds no pieaugušajiem.
30.06.2022 01:53 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Ja vecāki ir tik slikti, tad vismaz sliktie gēni tālāk neaizies.
30.06.2022 01:50 |
 
Reitings 894
Reģ: 05.12.2021
Tak ko var ņemties!
Lai vieglas smiltis mazajai un līdzjūtība vecākiem. Tas bija varbūt novēršams, bet ko tur tagad tiesāt. Tagad tikai katrs savas spalvas spodrinās. Cik nu katrs ir labs vecāks un “ar mani jau nekad tā nenotiks”. Sūds tā visa paštaisnā uzvedība. Sūdi notiek arī ar labākajām ģimenēm. Sargam savus bērnus. Paņemam mācību no šī traģiskā notikuma, padomājam, ko varam uzlabot savā ikdienā un nespļaujam šaja paštaisnuma akā - no ne tikai noslīkst bērni - cits krīt ar riteni, cits aizķeras neveiksmīgi, cits aizrijas. Daram labāko, ko varam ikdienā un iespēju robežās - svešu bērnu nav. Ja redzam kaut ko nelāgu - pievērsam tam uzmanibu.
Nav īstā vieta un situācija, lai mērītos ar krāniņiem, kurš krutāks un atbildīgāks vecāks
30.06.2022 01:46 |
 
Reitings 14713
Reģ: 30.05.2022
sla @ 29.06.2022 22:22
Kad izdzirdēju ziņas par meitenīti, tad pirmais, kas man ienāca prātā, ka kāds nolaupījis. Ticu, ka varēja arī noslīkt, bet fakts tāds, ka šie te laupītāji arī izvēlas bērnus bieži vien no nelabvēlīgām ģimenēm, kuriem netiek pievērsta 100% uzmanība. Ja meitenīti vecāki būtu pieskatījuši, tad nebūtu traģēdija notikusi, ļoti žēl.
Cik lasīju viedokļus visur citur, pat pieredzējuši peldētāji izvairās tur peldēt. Negribas jau vainot vecākus, jo jau tā smagi sodīti, bet… Nu jā. Dr. Dana Isarova rakstīja, ka tikai filmās cilvēki slīkst un sauc palīgā, patiesībā tas notiekot klusi. :(
30.06.2022 01:11 |
 
Reitings 462
Reģ: 07.04.2022
BlackPill @ 29.06.2022 22:43
Jacqueline
Nu kaut vai pēc tā, cik ļoti šīs meitenītes nāve ir tikusi izreklamēta. Ar zēniem tā nekad nenotiek.

Maldies gan, jo arī apstiprināšu, ka atceros Ivana gadījumu, kur sašūmējās visa Latvija un visi forumi bija pilni ar spriedelējumiem. Katrs juta līdzi un katrs otrais rakstīja, ka nabaga zēns viens pats nezin kur tā vietā, lai tajās brīvdienās ēstu pankūkas kopā ar ģimeni. 😕
30.06.2022 01:05 |
 
10 gadi
Reitings 23
Reģ: 09.10.2011
BlackPill @ 29.06.2022 22:43
Jacqueline
Nu kaut vai pēc tā, cik ļoti šīs meitenītes nāve ir tikusi izreklamēta. Ar zēniem tā nekad nenotiek.

Kā tad nenotiek!!! Toreiz Ivanu visi brauca meklēt tāpat kā Evitu! Pilnīgi nekāda starpība! Šobrīd vienkārši tu pati pievērs vairāk uzmanību šim gadījumam un pozicionē to kā viedokli, ka meitenes pazušana ir svarīgāka par puišu. Tā nu galīgi nav!!!! Bērns ir bērns, nevienam nav svarīgs dzimums. Izskatās, ka tev vienīgajai tas ir svarīgi!!!!
30.06.2022 00:41 |
 
Reitings 107
Reģ: 24.07.2020
Parlasiju visu info un komentarus par notikuso. Tikai un vienigi vecaku vaina!
29.06.2022 23:18 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Jacqueline
kur izvilki, ka sabiedrību satrauc tikai sieviešu dzimums🥸 bet labi, you do you.
Nu kaut vai pēc tā, cik ļoti šīs meitenītes nāve ir tikusi izreklamēta. Ar zēniem tā nekad nenotiek.
29.06.2022 22:43 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
YaeMiko @ 29.06.2022 17:18

Tas puisītis pazuda jau vairākus gadus atpakaļ, laikam 2017.gadā,gan jau tad forumā nebiji. Ne jau tagad tas notika. Pat šajā diskusijā pirmājās lapās tika rakstīts ka cerams šim meitenei nebūs tāds pats liktenis kā tam puisēnam. Izskatās ka pats par tādu gadījumu ar zēnu kurš izkāpa neapreizā pieturā un pazuda vispār nebiji dzirdējis. Dubultie standarti pašam.

Vispār jau nebūtu dzirdējis arī par šo gadījumu, ja tas nebūtu tik ļoti izreklamēts.
..., bet ja nu tu tiešām gribi man pierādīt pretējo, tad atrodi tādu pašu cosmo diskusiju par to zēnu! Šī ir tava lielā iespēja aizvērt man muti!
29.06.2022 22:40 |
 
Reitings 1933
Reģ: 28.04.2019
Kad izdzirdēju ziņas par meitenīti, tad pirmais, kas man ienāca prātā, ka kāds nolaupījis. Ticu, ka varēja arī noslīkt, bet fakts tāds, ka šie te laupītāji arī izvēlas bērnus bieži vien no nelabvēlīgām ģimenēm, kuriem netiek pievērsta 100% uzmanība. Ja meitenīti vecāki būtu pieskatījuši, tad nebūtu traģēdija notikusi, ļoti žēl.
29.06.2022 22:22 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Bet trūkst mums ārējo-pilsētas baseinu, kādas tomēr ir tanī slavenajā Eiropā. Tādos tomēr būtu drošāk.

Šis starpcitu tiešām būtu ļoti pozitīvi. Pašvaldības pašas par ko tādu varētu padomāt. Nezinu cik šādu baseinu ir Latvijā, bet pilsētā kurā dzīvo partnera radinieki, ir šāds publiskais āra baseins un visi vecāki ar bērniem iet plunčāties tikai tur. Tur ir gan glābējs, gan iežogota teritorija, manuprāt pieejamas arī vestes bet neesmu pārliecināta. No baseina vecāki fiziski tālu nevar noiet jau iepriekš minētā nožogojuma dēļ. Tajā pašā momentā pārsimtu metru attālumā ir Daugava un tur nepeldas gandrīz neviens cilvēks, kur nu vēl bērni.
29.06.2022 22:11 |
 
10 gadi
Reitings 834
Reģ: 17.12.2010
Ļoti bēdīgi par to mazo meiteni!
Bet nav jau tikai nelabvēlīgās ģimenēs tā. Es pati mammai esmu pazudusi Jūrmalā maza, ne ūdenī gan, bet tas ir viens moments. Atrada mani. Laukos vispār zinu , ka daudzi ļauj iet pie mājas uz laukumiņiem jau 4, 5 gados vieniem, man tas liekas crazy, paziņām laukos pazuda 4 gadīga meitene no laukuma, bet tāpat radinieki atstāj savus bērnus ārā, jo laukos taču droši esot, vecākiem daudz darbi utt. Pfff. Es savu bērnu ilgi nekur vienu nelaidīšu. Zinu arī stāstu, kur jau skolnieku 10 gadīgu gandrīz nolaupīja, aizskrēja prom puika. Labi, ka tika. Drausmas.
29.06.2022 21:11 |
 
Reitings 2210
Reģ: 19.05.2022
ReReReRe @ 29.06.2022 19:47
Kas tā Latvijā par modi vispār peldēties visās plančkās, visās iespējamās vietās?
Ārzemēs staigā policija gar potenciālām peldvietām, Kas mums pat neliktos bīstamas, un dzen ārā no ūdens, nełauj nevienam nemaz iet iekšā. Pat ja tur kādreiz, kaut kad pagātnē viens cilvēks būtu noslīcis

jau teicu- kamēr katrā upes līkumā ies peldēties, statistika būs drausmīga.
Bet trūkst mums ārējo-pilsētas baseinu, kādas tomēr ir tanī slavenajā Eiropā. Tādos tomēr būtu drošāk.
Vēl- nezinu kā, bet trūkst tādas org-jas, kuras apmācītu nejēgas- vecākus, kuri negatavo atbilstošus ēdienus bērnam, nedot dzert, neņem tveicē līdzi ūdens pudeli, izbraucienos lunchboxus, vai nav sajēgas par drošību, piemērotiem autokrēsliem, dienas režīmu uttutt
Un tādu ir daudz, ne tik šī ģimenīte, bet daudzi “ slavenie”” no šī paša foruma.
Kkādas drošās vecāku skolas, kuras būtu jāapmeklē pirms dzemdībām obligāti un pēc dzimšanas arī reizi pusgadā vai tmldz.
29.06.2022 20:42 |
 
Reitings 194
Reģ: 22.02.2022
Kas tā Latvijā par modi vispār peldēties visās plančkās, visās iespējamās vietās?
Ārzemēs staigā policija gar potenciālām peldvietām, Kas mums pat neliktos bīstamas, un dzen ārā no ūdens, nełauj nevienam nemaz iet iekšā. Pat ja tur kādreiz, kaut kad pagātnē viens cilvēks būtu noslīcis
29.06.2022 19:47 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Ja māte vai jebkurš cits uzreiz būtu atnācis un teicis,ka bērna nav,tad momentāli būtu izsaukti glābēji un uzsākta meklēšana. Nu KĀ var gaidīt stundām ilgi un tad tikai noziņot kādam? Kāds rezultāts konkrēti ir sagaidāms? Pat ja bērns būtu aizgājis ar draugiem kaut kur un pēkšņi uzradies, glābēji par to nost nesistu! Labāk lieku reizi aiziet pie glābējiem nekā gaidīt letālu iznākumu. Slīkšana ir neapskaužama, pirms gada Jūrmalā arī noslīka bērns (slīka divi, vienu izglāba) un tas bija seklā vietā un arī,protams,neviens nepieskatīja un vecāki sēdēja pludmales kafejnīcā, bet citi cilvēki izsauca glābējus un centās viņus glābt.
Man ir žēl mazo dvēselīti, ļoti netaisnīgi! 😰
29.06.2022 19:46 |
 
10 gadi
Reitings 7729
Reģ: 21.03.2014
Liizha1 @ 29.06.2022 17:17

Es saprotu, ka tas ir briesmīgi kko tādu teikt, jo neviens jau neizvēlas, ar kādām slimībām saslimt, bet man personīgi tai mammai liekas, ka ir kkādi viegli garīgās attīstības traucējumi, kā rezultātā viņa vnk iespējams, ka nemaz līdz galam neaptver, kas noticis.
Otrs, vinai var būt arī šoks, kā rezultātā uzvedas un rīkojas neadekvāti, un īstā mērce nāks ārā vēlāk..
Bet nu lai vai kā - lai vieglas smiltis..

Jap.neprot rakstīt.pat savu uzvārdu FB raksta nepareizi! Nekur piepostiem nav teksta.tik pie viņas mammas un māsas bildes bija komentārs- mana māsa un mana mamma.
Viņai ir 5 fb profili ar pirmskāzu uzvārdu. Tajos ir daži bērnu lietu sludinājumi. Tajos tie pāris vārdi ir uzrakstīti katrs ar 3 kļūdām vismaz, ka nesaprot vispār kas rakstīts. Disleksija varbūt? Vai izskatās vnk pēc atpalicības. Jaunais vīrs arī nešķiet īpaši gudrāks. Saprotu, ka ir tādi cilvēki, bet briesmīgi, ka tādiem vēl dzimst tik daudz bērnu...
29.06.2022 17:26 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
BlackPill @ 29.06.2022 17:06

Kaut kā par to puisīti es šādu diskusiju neredzēju. Ā! Nu jā - pareizi. Tavā pasaulītē jau puisīšu dzīvības nav tik svarīgas, kā meitenīšu...

Tas puisītis pazuda jau vairākus gadus atpakaļ, laikam 2017.gadā,gan jau tad forumā nebiji. Ne jau tagad tas notika. Pat šajā diskusijā pirmājās lapās tika rakstīts ka cerams šim meitenei nebūs tāds pats liktenis kā tam puisēnam. Izskatās ka pats par tādu gadījumu ar zēnu kurš izkāpa neapreizā pieturā un pazuda vispār nebiji dzirdējis. Dubultie standarti pašam.
29.06.2022 17:18 |
 
Reitings 894
Reģ: 05.12.2021
lexxxuslex @ 29.06.2022 13:02

Godīgi? Man neliekas, ka šī te ģimenīte diži sērotu. Paskatoties, ka līksmo tajā pašā dienā savos soc.tīklos...... tādiem tā ir vien tāda neliela šaizīte.

Es saprotu, ka tas ir briesmīgi kko tādu teikt, jo neviens jau neizvēlas, ar kādām slimībām saslimt, bet man personīgi tai mammai liekas, ka ir kkādi viegli garīgās attīstības traucējumi, kā rezultātā viņa vnk iespējams, ka nemaz līdz galam neaptver, kas noticis.
Otrs, vinai var būt arī šoks, kā rezultātā uzvedas un rīkojas neadekvāti, un īstā mērce nāks ārā vēlāk..
Bet nu lai vai kā - lai vieglas smiltis..
29.06.2022 17:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)