Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevainīgs

 
Reitings 2
Reģ: 19.06.2022
Sveiki. Man ir 25 gadi un es esmu nevainīgs. Ko man darīt? Es esmu nedaudz ar lieko svaru, bet nav arī tā, ka būtu pilnībā izplūdis. Ar sportu kaut ko nodarbojos, eju uz svaru zāli reizēm. Neteiktu, ka esmu neizskatīgs. Manuprāt, diezgan decent esmu. Problēma tāda, ka nespēju pieiet un saņemties uzsākt sarunu ar dāmām, kuras man iesimpatizējas (pat, kad esmu nedaudz iedzēris, pat tad nevaru)...Jo agrāk esmu ticis atraidīts/atšūts daudz, apsmiets no meiteņu puses, skolas laikos vēl...Un man ir kaut kāda psiholoğiska problēma iespējams, netieku tam pāri...Jo es negribu tikt atšūts arī tagad, jo man tas būs sāpīgi...Esmu emocionāls, reizēm ir domas par pašnāvību. Tinderis ir un citas iepazīšanās vietnes, bet tur man nav socies diezko labi...Reizēm ir matchs, bet dāma neatbild, vai unmatcho uzreiz vai parakstās kādu laiku un tad neatbild. Reizēm ir dāmas ar kurām vispārt nav par ko runāt.
19.06.2022 15:02 |
 
Patīk
Reitings 929
Reģ: 22.05.2019
Pirms sākt attiecības, vispirms būtu jātiek galā ar šo:
Jo agrāk esmu ticis atraidīts/atšūts daudz, apsmiets no meiteņu puses, skolas laikos vēl...Un man ir kaut kāda psiholoğiska problēma iespējams, netieku tam pāri...

Izklausās pēc zema pašvērtējuma/nepārliecinātības,tas arī traucē.
19.06.2022 15:11 |
 
Reitings 265
Reģ: 26.04.2022
HappyMascot
Lai tev būtu vieglāk, uzskaitīšu katru problēmu un iespējamo tās risinājumu. "Iespējamo", jo mūsdienās pat puslīdz izskatīgam vīrietim ir ļoti grūti/neiespējami atrast sev normālu partneri. Tomēr tu jau to atbildi nekad tā arī neuzzināsi, ja neizdarīsi visu, kas ir tavos spēkos, lai sevi uzlabotu.
nedaudz ar lieko svaru
Sieviešu acīs tas ir milzīgs mīnuss, kura dēļ tevi potenciāli var novērtēt par 1-3 ballēm zemāk nekā tu būtu patiesībā. Iesaku sākt risināt šo problēmu maksimāli ātri.
Neteiktu, ka esmu neizskatīgs.
Tātad, pēc taviem vārdien, robežās no 5-6 ballēm. Mīnus 1-3 balles liekā svara dēļ, kas tevi var potenciāli "novirzīt" uz sub5 jeb inceliem, kur iespējamība kaut ko izveidot pat teorētiski ir 0%. Taču, lai gūtu objektīvāku priekšstatu par savu aptuveno pagaidu situāciju, ieteiktu "uzmest aci" kādam WheatWaffles video, kur viņš analizē vīriešu sejas.
nespēju pieiet un saņemties uzsākt sarunu ar dāmām,
Te nu nav lielas izvēles. Gribot, negribot iesaku sākt pamazām sevi izaicināt un "izlauzties" no komforta zonas. Man arī agrāk bija milzīgas komunikācijas problēmas un, kaut kādā ziņā, pat bailes no pretējā dzimuma, jo vienmēr biju viņas uzskatījis par jaukām, mīlošām, nevainīgām, vīriešus cienošām utt. būtnēm. Tā teikt, dzīvoju pasaku pasaulē. Jo ātrāk tu no šīs pasaules izlauzīsies, jo labāk.
pat, kad esmu nedaudz iedzēris, pat tad nevaru
Zinu! Tas ir ļoti smagi, bet tev nāksies sevi pārvarēt. Ja tevi šis fakts mierina, tad iespējamība, ka tevi atšūs ir ļoti tuvu 100%, bet nu es uz to, drīzāk, skatītos, kā pasākumiem savu komunikācijas spēju uzlabošanai. Uztver to vairāk kā spēli!
Jo agrāk esmu ticis atraidīts/atšūts daudz, apsmiets no meiteņu puses, skolas laikos vēl...Un man ir kaut kāda psiholoğiska problēma iespējams, netieku tam pāri
Tev ir jāsaprot, ka skola un pieauguša cilvēka dzīve ir divas pilnīgi atšķirīgas pasaules. Es jau šo esmu minējis iepriekš, bet ja tu nepiedosi sev un saviem nelabvēļiem visas pieļautās kļūdas, tas tevi mocīs līdz tava mūža beigām.
Esmu emocionāls, reizēm ir domas par pašnāvību.
Ja tev ir tādas domas, tad ieteiktu ar steigu tev zaudēt "nevainību" ar profesionāli. Mans draugs atņēma sev dzīvību, tā arī ne reizi to nepamēginot un atstājot aiz sevis daudz sāpinātu radu, draugu un savus vecākus. Nepieļauj to pašu kļūdu! Sekss ir ļoti pārvērtēts, bet ja tu jūti, ka tev tā ļoti pietrūkst, tad iesaku vērsties pie profesionāles nevis gaidīt līdz mūža beigām vienu vienīgo, kura, iespējams, tā arī neatnāks!
Tinderis ir un citas iepazīšanās vietnes, bet tur man nav socies diezko labi
Par iepazīšanās vietnēm vari pilnībā aizmirst! Sievietes tur meklē tikai top 10% vīriešu (t.i. atlase notiek tikai pēc fiziskajiem parametriem: seja, auguma garums, ķermenis un, retos gadījumos, materiālais stāvoklis).
Atbrīvosies no liekā svara un, iespējams, nedaudz uzlabosi savu reitingu (t.i. līdz 5-6 ballēm). Negalvoju, ka tas tevi izglābs, jo, kā jau minēju, mūsdienu sievietēm ir nesamērīgi augstas prasības, bet nu vismaz tev būs kaut kādas teorētiskas iespējas kaut ko izveidot.
Man ir 25 gadi un es esmu nevainīgs.
25 gadi ir pluss, jo tu vēl esi salīdzinoši jauns, bet tas, ka tev nav seksuālās pieredzes, gan tevi var "salauzt". Tāpēc es tev ieteiktu pirmo reizi to izdarīt ar profesionāli. Mans ļoti labs draugs "aizgāja" tā arī ne reizi neizmēģinot un nepārliecinoties, ka sekss ir ļoti pārvērtēts.
Ja neņem vērā fiziskos parametrus, kurus mēs varam ietekmēt ļoti minimāli, vēl jāņem vērā tādas ikdienišķas lietas, kā higiēna. Reizēm sievietes atļaujas atšūt pat ļoti izskatīgus vīriešus tikai tāpēc, ka viņiem no mutes "nāk" nepatīkama smaka. Tātad regulāra duša, rūpes par zobiem, matiem, kā arī vīrišķīgas smaržas "nāks" tikai par labu.
19.06.2022 17:21 |
 
Reitings 127
Reģ: 22.07.2021
Kādēļ ir tik ļoti jāiespringst par to, ka nevainīgs? Tik daudz šādu tēmu forumā... Kas tavā dzīvē mainīsies, ja, teiksim, šonakt tev būs vienas nakts sakars? Nu negriežas visa dzīve ap seksu, kā jau te minēja, tas ir ļoti pārvērtēts.
Ja tevi tas kaut kā mierina, tad es kā sieviete, iepazīstoties ar vīrieti, uzskatītu to par plusu, ka vīrietis nav bijis ar citām. Arī, ja vīrietim būtu 30 gadu vai vairāk.
Neveiksmes Tinderī vispār nav jāuztver nopietni, jo tur "atlase" notiek pēc bildītēm. Tu taču neesi tikai "bildīte"? Ieteicamā pieeja Tinderim būtu "tā ir tikai mobilā telefona spēlīte".
Psiholoģiskās problēmas no skolas laikiem ir ļoti daudziem cilvēkiem, tu neesi viens. Atceroties savu kretīnisko skolu, aptuveni desmitā daļa bērnu īsākā vai garākā laika periodā tika izņirgta. Neko daudz šeit ieteikt nevarēšu, kā vien to, ka būs vien jāpārvar sevi un jāuzņemas "risks" tikt atraidītam. Pamēģini spriest loģiski, kas traks notiks, ja kāda nepazīstama vecene tevi atšūs?😀
19.06.2022 20:32 |
 
Reitings 85
Reģ: 17.03.2021
Ja ir liekais svars, tad vismaz pie apģērba ļoti jāpiedomā. Mūsdienīgas, modernas drēbes un apavi, nevis netīri tirgus džinsi ar izsēdētu dibenu un melnas biroja kurpes ar smailiem purniem. Labs matu griezums, viegls iedegums. Kopti zobi, pats gludi skūts, nekādas sviedru smakas. Arī ar lieko svaru var izskatīties labi.
Un tas svars jādabū nost. Labs augums atmaksājas :)
Iesaku tomēr meklēt meiteni tuvējā lokā- darbs, studijas utt.
Zema pašapziņa arī nav nepārvarams netikums.
Diemžēl realitātē tomēr ir kaut kādi baigie putni, kas meitenes atbaida. Rupjība, stulbi joki, prastums, galēji uzskati...
19.06.2022 20:55 |
 
Reitings 304
Reģ: 27.02.2022
Ja tavs vienīgais mērķis ir dabūt seksu lai nebūtu nevainīgs tad ir sievietes kuram samaksā un viss tiks darīts.
Ja ir vēlme satikt draudzeni ar ko veidot attiecības tad sāc ar to ka neieciklējies par to nevainību. Tas ir tikai vārds un glorificēta lieta no pagājušā gadsimta.
Sāc ar sevis pilnveidošanu, tā pat neviena pie tevis neskries.
19.06.2022 20:57 |
 
Reitings 265
Reģ: 26.04.2022
Anta2021
Rupjība, stulbi joki, prastums, galēji uzskati...
Ja vīrietis ir ļoti izskatīgs un gara auguma, tad ne rupjība, ne prastums viņam netraucēs. Par galējiem uzskatiem gan piekrītu. Turklāt "galējos" katrs saprot pa savam.
19.06.2022 21:33 |
 
Reitings 265
Reģ: 26.04.2022
YaeMiko
Tas ir tikai vārds un glorificēta lieta no pagājušā gadsimta.
Nu, attiecībā uz sievietēm, es gan neteiktu, ka tas ir tikai vārds. Uz vīriešiem - jā. Jo vīrietim lielāka seksuālā pieredze, jo viņš ir pieprasītāks.
19.06.2022 21:36 |
 
Reitings 49
Reģ: 07.09.2018
Sveiks! Uz nevainības zaudēšanu jau nu nevajadzētu ieciklēties (viss nāks ar laiku - dabiski), jo sasteigtība nekad nenoved ne pie kā laba (vairumā gadījumu.) Bet tā viss atbilst man (līdzīga situācija.) Uzraksti man! (Nē, es nopietni.) 🙂
19.06.2022 23:57 |
 
Reitings 185
Reģ: 23.06.2022
Man bija Kredītkarte, no kuras es tik tikko varēju atbrīvoties. Tas ir ļoti neērti un atgādina parādu apburto loku. Tagad, ja man ir vajadzīga nauda, es izmantoju ātrie krediti un ātri atmaksāju parādu. Šī metode man ir labvēlīgāka un neļauj man veikt izsitumus. Es ceru, ka jums tas būs noderīgi.
https://www.incredit.lv/lv/krediti/naudas-kredits-aizdevums/
23.06.2022 23:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai Tu atbalsti iespēju uzdot jautājumus dažādu jomu speciālistēm šeit pat forumā?
  • Jā, laba ideja
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
vairāk  >

Lietotāji online (2)