Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Troksnis no apkārtējās vides

 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Sveiki!
Problēma sekojoša, nesen pretī manai mājai atveras nelegālās bernudārzs (privātmāja), protams, ka šobrīd ir jāpacieš šis viss - logu nevar atvērt uzreiz kāds kliedz, auro, raud, kamēr sīkie atrodas ārpuss mājas. Ka arī otrpus mājai ir pietiekami daudz vietas, kur varēja tos bērnus turēt, bet ne, jātur tuvāk
Mūsu mājai.
Kad logs ir aizvērts, tāpat ļoti labi var visu kliegšanu un aurosanu dzirdēt.!
Nepietiek jau ar to ka aiz sienas ievācas jaunā irniece ar diviem bērniem - zidaini un 2 gadīgu. Bērns nenormāli raudāja un kliedza, mātei viss vienalga. (lai auro tālāk). No sērijas.
Vai kādai ir līdzīga situācija? Kad troksnis jau sāk traucēt un paliek neciesams !
Goda vārds jau apnicis dzīvot Pilsētā, katru gadu paliek ar vien skaļāk un neizturamak. Pašlaik nav iespējas pārvākties uz laukiem jeb ārpuss pilsētas.
Gribējās pasūdzēties! Varbūt kādai līdzīgi?
10.06.2022 10:37 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Mašīnas apstājas pie mājām un paliek rūcoš ieslēgts motors, kas arī krīt uz nerviem. Un tā stāv kādas 10 - 15 min, lai gan pēc likuma drīksteja tikai 5 min laikam. Vardakaot cilvēkiem ir pilnīgi vienalga, vai kāds grib mieru un atpūsties.
Vardsakot dēļ šī visa troskna ir vēlme pārvākties projām no pilsētas.
10.06.2022 10:45 |
 
Reitings 3630
Reģ: 01.03.2022
Man tieši pretī mājai ir sākumskola. Bērni tur katru dienu bļaustās u dauzās ārā. Tiek savākti un aizvesti. Ir diezgan skaļi. Bet nekad neiedomājos, ka tas īsti traucē.
Bērnu dārzs arī nestrādā 24h.
Varbūt iedzer pret stresa vitamīnus? Vai hormoni sagājuši greizi? Ka tik aizkaitināta un jūtīga?
Ja tas nelīdz, tad tiešām labāk brauc uz laukiem. Jo ja Tev traucē pilsētas dzīve dienas laikā, ko gan Tu citu gaidīji? Ka visi taigās uz pirkstgaliņiem un sačukstēsies?
Starp citu, arī laukos ir putni, citi dzīvnieki un skaņas.
10.06.2022 11:06 |
 
Reitings 1437
Reģ: 03.03.2020
Pārvācies, bet pirms tam dabū recepti kādam trankvilizatoram. Laukos ir debīlie putni un skaļie traktori!
10.06.2022 11:07 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Nezinu ko te daži cepjas par to ka jādzer trankvilzātori... Tas ir tikai normāli ka dažiem traucē trokšņi. Autore jau pati saka ka viņai jāpārvācas uz klusāku vietu.
Man besī tie kuri speciāli gāzē ar moci vai mašīnu, vai tie moči kuriem skaņa jau ir kā caureja. Viņi laikam domā ka cilvēkiem ļoti patīk tā skaņa. Ielieku ausu aizbāžņus un guļu pa nakti. Dienā gan ja bērns, vai cilvēks ir aizmidzis un tāds aizbrauc garām un uzmodina, galvu gribas noraut.
Tiem kam trausls miegs pilsētā dzīvot ir traki, bet nu tā tas ir.
10.06.2022 11:15 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Dalia @ 10.06.2022 11:06
Man tieši pretī mājai ir sākumskola. Bērni tur katru dienu bļaustās u dauzās ārā. Tiek savākti un aizvesti. Ir diezgan skaļi. Bet nekad neiedomājos, ka tas īsti traucē.
Bērnu dārzs arī nestrādā 24h.
Varbūt iedzer pret stresa vitamīnus? Vai hormoni sagājuši greizi? Ka tik aizkaitināta un jūtīga?
Ja tas nelīdz, tad tiešām labāk brauc uz laukiem. Jo ja Tev traucē pilsētas dzīve dienas laikā, ko gan Tu citu gaidīji? Ka visi taigās uz pirkstgaliņiem un sačukstēsies?
Starp citu, arī laukos ir putni, citi dzīvnieki un skaņas.

Esmu jau visu mūžu jūtīga pret troksni, itka jau ir pierasts, jo dzīvoju visu mūžu pilsētā, bet problēma ir tāda, ka Es Jūtu, ka ar katru mēnesi, palieku ar vien aizkaitinataka, jo gribas mieru, klusumu, bet visur tas mašīnas brauc, apkārt, tad sīkie auro uz ielas, sak kliegt pa visu ielu.
Es zinu ka laukos arī ir troksnis, bet nu ne jau tik traks, ka pilsētā,
Esmu nogurusi no šīs burzmas 10 gadu garumā !
Palieku ar vien dusmīgaka katru nedēļu /mēnesi.
Domāju ka nekādi vitamīni šeit nepalīdzēs pret neapmierinātību manu ! Neticu tādām brīnum efektam.
10.06.2022 11:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Autorei bieži ir neadekvāti komentāri citu diskusijās, tāpēc te nav ko iedziļināties. Ģintermuižā ir klusāk.
10.06.2022 11:18 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Dalia @ 10.06.2022 11:06
Man tieši pretī mājai ir sākumskola. Bērni tur katru dienu bļaustās u dauzās ārā. Tiek savākti un aizvesti. Ir diezgan skaļi. Bet nekad neiedomājos, ka tas īsti traucē.
Bērnu dārzs arī nestrādā 24h.
Varbūt iedzer pret stresa vitamīnus? Vai hormoni sagājuši greizi? Ka tik aizkaitināta un jūtīga?
Ja tas nelīdz, tad tiešām labāk brauc uz laukiem. Jo ja Tev traucē pilsētas dzīve dienas laikā, ko gan Tu citu gaidīji? Ka visi taigās uz pirkstgaliņiem un sačukstēsies?
Starp citu, arī laukos ir putni, citi dzīvnieki un skaņas.

Putni arī ir ikdiena ļoti skaļi no rīta un vakarā - ipasi varnas un sudrabkaijas, bet viņas šeit ir vairumā tikai dēļ cilvēkiem - jo baro kaķis ar zivīm utt.
10.06.2022 11:22 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3719
Reģ: 31.10.2010
Laukos arī cilvēki brauc gan ar motocikliem, gan mašīnām. Tad jāmeklē visdziļākie lauki, kur visdrīzāk nebūs ne elektrības, ne citu ērtību, toties, iespējams, būs kārotais klusums.
Vari arī pārcelties uz kādu pamestu spoku pilsētu. Būsi tur vienīgais iedzīvotājs, attiecīgi, nekāda trokšņa.
10.06.2022 11:26 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
BellaCiao @ 10.06.2022 11:07
Pārvācies, bet pirms tam dabū recepti kādam trankvilizatoram. Laukos ir debīlie putni un skaļie traktori!

Putnus vēl var pieciest, bet cilvēkus takā jau apnika ciest man.
😀
10.06.2022 11:31 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Laukos arī cilvēki brauc gan ar motocikliem, gan mašīnām. Tad jāmeklē visdziļākie lauki, kur visdrīzāk nebūs ne elektrības, ne citu ērtību, toties, iespējams, būs kārotais klusums.

Man ir lauki gan tālāki gan tuvāki no civilizācijas, bet tur ir ūdens, elektrība, internets un citas ērtības. Klusi mierīgi un vienīgais kas ļoti skaļi dažkārt patraucē ir ražas sezonā kāds traktors kurš brauc garām.
10.06.2022 11:33 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Meklētu citu dzīvesvietu.
Bet visi Tavi komenti citās diskusijās liecina par neapmierinātību ar visu visapkārt...
10.06.2022 11:35 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Minelūše @ 10.06.2022 11:26
Laukos arī cilvēki brauc gan ar motocikliem, gan mašīnām. Tad jāmeklē visdziļākie lauki, kur visdrīzāk nebūs ne elektrības, ne citu ērtību, toties, iespējams, būs kārotais klusums.
Vari arī pārcelties uz kādu pamestu spoku pilsētu. Būsi tur vienīgais iedzīvotājs, attiecīgi, nekāda trokšņa.

Ja, protams, ka brauc, bet salīdzinoši ievērojami retāk, līdz ar to tas būtu ciešami.
Man nevajag pilnīgu klusumu 24h diena.tapec spoku pilsēta nebūs vajadzīga ! 😁
10.06.2022 11:36 |
 
Reitings 284
Reģ: 29.03.2021
Jutība pret noteiktām skaņām ir pilnīgi normāla un ļoti izplatīta. Īpaši, ja cilvēks strādā pa naktīm/vakaros un pa dienu grib gulēt. Man arī tā ir uz jebkādam bērnu skaņām/ ēšanas/ mūzikas, kas nāk no austiņām vai blakus sienas. Es saskaroties ar šim skaņām vispār nevaru nekam koncentrēties, man sākas iekšēja panika un sirds drausmīgi sitas ir kā būtu krosu noskrējusi. Tajā pat laikā man netraucē nekādas dzīvnieku/ ielas remontu skaņas.
Starp citu, jutība pret noteiktām skaņām ir arī viena no galvenajām ADHD/autisma pazīmēm, tā ka varbūt vērts to notestēt
10.06.2022 12:29 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Kad dzīvoju kojās es nespēju izturēt datorpeles klikšķus, nopirku bezvadu austiņas ar skaņas izolāciju.Un vakaros, protams, liku ausu aizbāžņus. Bet ja gribi dzīvot mierīgi savās mājās, tad tā ir diezgan liela problēma. Bezvadu austiņas lietoju vilcienos un autobusos ļoti tikai, lai neklausītos un nedzirdētu lieko.
10.06.2022 21:23 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Stefania @ 10.06.2022 12:29
Jutība pret noteiktām skaņām ir pilnīgi normāla un ļoti izplatīta. Īpaši, ja cilvēks strādā pa naktīm/vakaros un pa dienu grib gulēt. Man arī tā ir uz jebkādam bērnu skaņām/ ēšanas/ mūzikas, kas nāk no austiņām vai blakus sienas. Es saskaroties ar šim skaņām vispār nevaru nekam koncentrēties, man sākas iekšēja panika un sirds drausmīgi sitas ir kā būtu krosu noskrējusi. Tajā pat laikā man netraucē nekādas dzīvnieku/ ielas remontu skaņas.
Starp citu, jutība pret noteiktām skaņām ir arī viena no galvenajām ADHD/autisma pazīmēm, tā ka varbūt vērts to notestēt

Saprotu tevi, man arī traucē koncentrēties uz pārējām lietām kas jādara, tā sir izplatīts arī introv ērtu cilvēku vidū.
Autismu diagnosticē jau no bērnības nevis pieaugušā vecumā pēkšņi no zila gaisa.
10.06.2022 21:27 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Stefania @ 10.06.2022 12:29
Jutība pret noteiktām skaņām ir pilnīgi normāla un ļoti izplatīta. Īpaši, ja cilvēks strādā pa naktīm/vakaros un pa dienu grib gulēt. Man arī tā ir uz jebkādam bērnu skaņām/ ēšanas/ mūzikas, kas nāk no austiņām vai blakus sienas. Es saskaroties ar šim skaņām vispār nevaru nekam koncentrēties, man sākas iekšēja panika un sirds drausmīgi sitas ir kā būtu krosu noskrējusi. Tajā pat laikā man netraucē nekādas dzīvnieku/ ielas remontu skaņas.
Starp citu, jutība pret noteiktām skaņām ir arī viena no galvenajām ADHD/autisma pazīmēm, tā ka varbūt vērts to notestēt

Izklausās pēc veģetatīvās distonijas paximeem, par sirds sisa os no skaļuma, man arī ir tā gadījies, kad pamostos no skala trokšņa un sirds ska sisties.
10.06.2022 21:28 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Meitene. @ 10.06.2022 21:23
Kad dzīvoju kojās es nespēju izturēt datorpeles klikšķus, nopirku bezvadu austiņas ar skaņas izolāciju.Un vakaros, protams, liku ausu aizbāžņus. Bet ja gribi dzīvot mierīgi savās mājās, tad tā ir diezgan liela problēma. Bezvadu austiņas lietoju vilcienos un autobusos ļoti tikai, lai neklausītos un nedzirdētu lieko.

Tiem cilvēkiem, kam pie mājas brauc smagie kravas vilcieni jeb ir liela šoseja blakus, kur mašīnas tikai dragā viena pēc otras, ir traki, bet pie tā laika gaitā pierod, cik zinu.
Ja, man arī ir bijušas tādas situācijas, kad itka sīkas skaņas krīt uz nerviem.
Piemēram, Pie skaļajiem putniem, kas ķērc no rīta un vakarā esmu jau pieradusi, bet pie bernu kliegšanas nespēju pierast un negribu arī.
11.06.2022 07:43 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Stefania @ 10.06.2022 12:29
Jutība pret noteiktām skaņām ir pilnīgi normāla un ļoti izplatīta. Īpaši, ja cilvēks strādā pa naktīm/vakaros un pa dienu grib gulēt. Man arī tā ir uz jebkādam bērnu skaņām/ ēšanas/ mūzikas, kas nāk no austiņām vai blakus sienas. Es saskaroties ar šim skaņām vispār nevaru nekam koncentrēties, man sākas iekšēja panika un sirds drausmīgi sitas ir kā būtu krosu noskrējusi. Tajā pat laikā man netraucē nekādas dzīvnieku/ ielas remontu skaņas.
Starp citu, jutība pret noteiktām skaņām ir arī viena no galvenajām ADHD/autisma pazīmēm, tā ka varbūt vērts to notestēt

Lielāka varbūtība, ka cilvēki, kas ir jūtīgi uz daudzām skaņām - pieder pie( HSP) -higly sensitive person,! ļoti jūtīgi cilvēki) ! - kas ir apmēram 15 % no visas pasaules cilvēkiem.
11.06.2022 07:55 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
Autore tā tev arī vajag. Tāpēc jau savu žulti izliec forumā jo neesi apmierināta ar savu dzīvi. Nopērc ausu aizbāžņus jocīgā.
11.06.2022 14:23 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Good girl @ 11.06.2022 14:23
Autore tā tev arī vajag. Tāpēc jau savu žulti izliec forumā jo neesi apmierināta ar savu dzīvi. Nopērc ausu aizbāžņus jocīgā.

Un tu esi ļoti apmierināta ar savu dzīves situāciju ,tāpēc tu raksti šo jauko komentāru ! Paldies ,ka atklāji lielo noslēpumu ,ko neviens nezina ! 😃
11.06.2022 19:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits