Attiecības pēc bērna

 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
Īsti nesaprotu ko un kā darīt, bet vēlējos uzklausīt kādu viedokli. Mums ar vīru ļoti mainījušās attiecības. Piedzima bērns, saprotams abiem viss jauns un laikā viens otram uzreiz nebūs, bet nu ir tā kā ir. Ka nav nekā. Intīmās attiecības ir ļoti maz, jo labāk iekrist gultā un pagriezties uz sāniem, nekā kaut ko darīt. Tad kad viņam ļoti sagribas tad kaut kas notiek. Kad es izradu iniciatīvu tad viņš negrib.. arī savstarpējā romantika visa ir zudusi. Labāk iedzert katru dienu pēc darba aliņus vai vīkendā pudeli viskija un skatīties sportu nekā darīt ko citu. Es esmu teikusi ka man tas viss nepatīk un ka tā turpināt nevar jo bērns nav šķērslis mūsu attiecībām un mēs nevaram tā katrs pa savam darīt ko gribam. Man ir apnicis būt mājsaimiecei, nenovērtētai.. kāpēc man otram ko dot ja pretī neko nesaņemu?! Tēvs viņš ir labs un mīļš bet kā partneris.. mēs vienkārši esam kā draugi kas audzina bērnu. Es nezinu ko man vairs darīt..
06.06.2022 23:11 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
mollia @ 09.06.2022 23:06
Nav vairs iespējams saprast sakaru starp diskusijas tēmu un lielajiem komentāriem, bet ja par tēmu tad jāsaprot, ka cilvēki ļoti bieži mainās pie konkrētiem dzīves apstākļiem, respektīvi, arī pie bērna piedzimšanas.
Es šādai situācijai neesmu gājusi cauri, bet zinu gan labos piemērus gan netik labos no draugu un paziņu dzīvēm saistībā ar bērna ienākšanu dzīvē. Ir gadījumi kad pēc šī te nelielā haosa perioda cilvēki nomierinās un viss ieslīd vecajās sliedēs bet ir protams arī gadījumi kad super gaidītais bēbis beigās izsit dzīves ritmu no sliedēm tā ka jaunais tēvs tiešām aiziet vai paliek tik nederīgs ikdienai, ka sievietei pašai sāk riebt un diemžēl lielākoties tur nav absolūti nekāda sakara ar to kā sieviete ikdienā sevi kopj, kā mēģina uzturēt attiecības utt. Ja vīrietis būs pārguris no bērna klātbūtnes un to uztvers ļoti emocionāli dziļi tad to nemainīs nekādi izmazgāti mati, plānotie randiņi un vēl sazin kas. Vienkārši jāpieņem tas ka vīrieši nav sievietes un viņu reakcija un emocijas atšķirās.

Pilnībā piekrītu, viens no labākajiem izpaustajiem viedokļiem, sakarā ar šo tēmu. 💯
10.06.2022 07:46 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
mollia @ 09.06.2022 23:06
Nav vairs iespējams saprast sakaru starp diskusijas tēmu un lielajiem komentāriem, bet ja par tēmu tad jāsaprot, ka cilvēki ļoti bieži mainās pie konkrētiem dzīves apstākļiem, respektīvi, arī pie bērna piedzimšanas.
Es šādai situācijai neesmu gājusi cauri, bet zinu gan labos piemērus gan netik labos no draugu un paziņu dzīvēm saistībā ar bērna ienākšanu dzīvē. Ir gadījumi kad pēc šī te nelielā haosa perioda cilvēki nomierinās un viss ieslīd vecajās sliedēs bet ir protams arī gadījumi kad super gaidītais bēbis beigās izsit dzīves ritmu no sliedēm tā ka jaunais tēvs tiešām aiziet vai paliek tik nederīgs ikdienai, ka sievietei pašai sāk riebt un diemžēl lielākoties tur nav absolūti nekāda sakara ar to kā sieviete ikdienā sevi kopj, kā mēģina uzturēt attiecības utt. Ja vīrietis būs pārguris no bērna klātbūtnes un to uztvers ļoti emocionāli dziļi tad to nemainīs nekādi izmazgāti mati, plānotie randiņi un vēl sazin kas. Vienkārši jāpieņem tas ka vīrieši nav sievietes un viņu reakcija un emocijas atšķirās.

Daļa pāru domā,ka ir gatavi bērnam un ģimenei,bet realitātē tā nav,iekšēji nav tam gatavi un kad parādās grūtības,salūzt,vai bēg no problēmām.
Ir pāri,kas tiek ar visu galā,kopīgi un pieņem apzinātus lēmumus un risina problēmas.
Bērnus jāplāno,kad abi ir pieauguši prātā un ir sapratne,kur ejam,ko darīsim.
10.06.2022 08:18 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Annija35 @ 10.06.2022 08:18

Daļa pāru domā,ka ir gatavi bērnam un ģimenei,bet realitātē tā nav,iekšēji nav tam gatavi un kad parādās grūtības,salūzt,vai bēg no problēmām.
Ir pāri,kas tiek ar visu galā,kopīgi un pieņem apzinātus lēmumus un risina problēmas.
Bērnus jāplāno,kad abi ir pieauguši prātā un ir sapratne,kur ejam,ko darīsim.

Pirmkārt ir vīrieši (bez bērniem) kas attiecību laikā, jau bēg no pāra kopīgajām problēmam un nevēlas risināt, tad kāda runa ir par bērnu tur var būt , jo ja vīrietis tāds ir pa dzīvi, tur nekas nemainīsies un ar bērnu arī izvairīsies, prasīs lai bērna māte risina problēmas. Takā to var ļoti labi redzēt jau pirms bērna.
Otrkārt - cilvēki nevar būt 100 % būt gatavi, tam, kam nekad dzīvē nav gājuši cauri. Var sagatavoties uz 90 - 95 %.
10.06.2022 08:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits