Vīrietis fiziski nepiesaista.

 
Reitings 12
Reģ: 04.06.2022
Sveikas!
Situācija sekojoša - iepazinos ar vienu vīrieti internetā, personība un raksturs viņam ir vienkārši 11/10. Kādu laiku parunājām, šausmīgi iepatikās viņš ar savu raksturu, respektu pret sievietēm un attieksmi vispārīgi. Mēnesis ir pagājis, bieži tiekamies, bet ir uznākusi problēma - viņš mani fiziski nepiesaista. Viņa izskats man nedod nekādu dzirkstelīti kā tas ir bijis iepriekš.
Man tā nav bijis, ka fiziski nepiesaista, bet mentāli piesaista. Negribu arī zaudēt viņu.
Vai ir kādas idejas, kā to dzirkstelīti fiziski var dabūt atpakaļ? Vai arī to īsti nevar panākt?
04.06.2022 17:30 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
BlackPill @ 05.06.2022 00:33
Šī diskusija tikai kārtējo reizi pierāda, ka izskats ir primārais un viss pārējais, sieviešu skatījumā, ir ļoti otršķirīgs. Ja tas būtu Rihards, kurš tevi ietekmētu gan fiziski, gan emocionāli, tev pat neienāktu prātā kaut ko tādu rakstīt.

Labrītiņ.
05.06.2022 01:18 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Autorei - ja nav tad nav.
05.06.2022 01:19 |
 
Reitings 15
Reģ: 18.05.2022
Piedzeries - dzirkstelite garanteta.
05.06.2022 04:34 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Šī diskusija tikai kārtējo reizi pierāda, ka izskats ir primārais un viss pārējais, sieviešu skatījumā, ir ļoti otršķirīgs.

Ja tev atnāktu sieviete ar netīriem zobiem, melnām nagu apakšām un smirdīgā kājām, uzreiz lektu gultā?
Šeit tieši ir tas ka sievietei patīk vīrietis dēļ rakstura, nevis izskata, muskuļiem, naudas un mašīnas utt. Vai tad tas nav tas par ko visi tādi vīrieši kā tu sapņo? Sieviešu nīdējiem nekad nebūs labi.
05.06.2022 06:37 |
 
10 gadi
Reitings 116
Reģ: 11.04.2012
Kanya @ 04.06.2022 17:54
Khali - mēs esam skūpstījušies, bet nekādu kaifu nejutu. Visu laiku tik domāju “Cik vēl ilgi?” ?
un tu ar viņu skūpsties zinot/redzot, ka netíra zobus? Es izvēmusies būtu ātrāk kā nobučojusi viņu. Piedod.
05.06.2022 10:49 |
 
10 gadi
Reitings 116
Reģ: 11.04.2012
Cik viņam gadu? Nez kad otru vispār var "iemācīt" personīgāa higiēnas lietas ja māte nav iemācījusi.
05.06.2022 10:50 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Atbilde uz visiem augstākesošajiem komentāriem. Jūs salīdzināt nesalīdzināmas lietas (t.i. higiēnu, par kuru ir spējīgs rūpēties ikviens, ar izskatu, kuru nav iespējams mainīt - nu vismaz ne bez ķirurģiskās iejaukšanās). Tas tā - jums viela pārdomām.
Mollia
Ja nezināji, tad fiziskā piesaiste lielākoties ir tieši izskats. Jā - vīrietis var strādāt pie sava ķermeņa, vispārējā tēla, bet tāpat sievietes vienmēr galvenokārt pievērsīs uzmanību viņa izskatam. Tas ir viens no melnās tabletes pamatprincipiem.
05.06.2022 12:39 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Nedaudz iedziļinoties, Kanya gadījumu var viegli izskaidrot. Viņu piesaista vīrieša komunikācijas spējas, attieksme, raksturs, bet atgrūž izskats. Tā ir standarta situācija.
Kanya
Ja tu nevari pat vīrietim pateikt, ka viņam vajadzētu vairāk rūpēties par zobiem, tad kas tās jums vispār ir par attiecībām?
05.06.2022 12:44 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Ja nezināji, tad fiziskā piesaiste lielākoties ir tieši izskats. Jā - vīrietis var strādāt pie sava ķermeņa, vispārējā tēla, bet tāpat sievietes vienmēr galvenokārt pievērsīs uzmanību viņa izskatam. Tas ir viens no melnās tabletes pamatprincipiem.

Paldies par taviem centieniem mani "apgaismot", bet pastāv tāda lieta kā kas vienai fiziskai piesaistās, tas otrai nē. Manām draudzenēm fiziski piesaista tādi vīrieši kuri nepiesaistītu mani un otrādāk. Arī par ārējo izskatu ir dažādi redzējumi. Mani nav fiziski piesaistījuši arī izskatīgi vīrieši jo vienkārši nav tā klikšķa un viss.
Varbūt cilvēkiem ir dažādi uzskati par fizisku piesaisti un tās mijiedarbību ar ārējo izskatu, bet jau redzot divas dažādus jēdzienus skaidrs, ka tas nav viens un tas pats.
05.06.2022 13:22 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
BlackPill @ 05.06.2022 00:33
Šī diskusija tikai kārtējo reizi pierāda, ka izskats ir primārais un viss pārējais, sieviešu skatījumā, ir ļoti otršķirīgs. Ja tas būtu Rihards, kurš tevi ietekmētu gan fiziski, gan emocionāli, tev pat neienāktu prātā kaut ko tādu rakstīt.

Izskatam ir nozīme, bet ne tādā veidā, kā tu to saproti. Var būt tā, ka visizskatīgākais vīrietis fiziski nepievelk, bet, piemēram, vidēja izskata - pievelk. Vismaz man tā ir bijis. Un fiziskā pievilcība ir vairāku faktoru kopums - ne tikai izskats, bet arī balss, smarža, kustības/gaita.
Par fizisku/emocionālu ietekmēšanu, tur vispār nav ko diskutēt - es ar tādu nekavējoties pārtrauktu kontaktu. Jo tie ir principi - ja jau no sākuma neizturas ar cieņu, tad kas tur var būt vēlāk
05.06.2022 13:49 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Varbūt tomēr man viņā kaut kas patīk, bet es pati to nesaprotu? Man pirmās attiecības, viss ir jauns un svešs - grūti saprast, kas ir normāli un kas nav

Nav vajadzīgas n-tās attiecības, lai saprastu, kas ir kas. Ja nav, tad nav.
Vispār, kas tā tagad par modi ar tām "pirmajām attiecībām". Nezinu, kas vispār nopietns var sanākt, ja attiecības jau sākotnēji tiek veidotas ar domu, ka tās nebūs vienīgās.
05.06.2022 13:55 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Trojas zirgs @ 05.06.2022 13:55

Nav vajadzīgas n-tās attiecības, lai saprastu, kas ir kas. Ja nav, tad nav.
Vispār, kas tā tagad par modi ar tām "pirmajām attiecībām". Nezinu, kas vispār nopietns var sanākt, ja attiecības jau sākotnēji tiek veidotas ar domu, ka tās nebūs vienīgās.

Cik tev paziņas ir kopā laimīgi ar saviem pirmajiem romantiskajiem partneriem? Tur arī iegūsi atbildi, kapēc saka "pirmās attiecības". Būsim reāli, laimīga pirmā mīlestība neeksistē.
05.06.2022 14:28 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Cik tev paziņas ir kopā laimīgi ar saviem pirmajiem romantiskajiem partneriem?

Daudzi.
Bet nu tur taisnība, katrs spriež pēc sava "burbuļa".
05.06.2022 14:51 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Trojas zirgs @ 05.06.2022 14:51

Daudzi.
Bet nu tur taisnība, katrs spriež pēc sava "burbuļa".

Tiešām daudzi?
Es savā paziņu lokā zinu tikai vienu. Un tur nav laimīgas attiecības. Jo, manuprāt, nevienam pirmajās attiecībās nav nekādu baigo prasību no otra. Ja izej cauri vairākām, tad saproti, kas ir tavs un kas nē.
05.06.2022 15:20 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Trojas zirgs @ 05.06.2022 13:49

Izskatam ir nozīme, bet ne tādā veidā, kā tu to saproti. Var būt tā, ka visizskatīgākais vīrietis fiziski nepievelk, bet, piemēram, vidēja izskata - pievelk. Vismaz man tā ir bijis. Un fiziskā pievilcība ir vairāku faktoru kopums - ne tikai izskats, bet arī balss, smarža, kustības/gaita.
Par fizisku/emocionālu ietekmēšanu, tur vispār nav ko diskutēt - es ar tādu nekavējoties pārtrauktu kontaktu. Jo tie ir principi - ja jau no sākuma neizturas ar cieņu, tad kas tur var būt vēlāk

Nu pareizi! Ar izskatīgāko nogrūdies, saproti, ka ilgtermiņā nesanāks un tad jāmeklē kāds lohs, kurš aizpildītu vidēja izskata lauciņu un derētu ilgtermiņam.
05.06.2022 21:05 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
mollia @ 05.06.2022 13:22

Paldies par taviem centieniem mani "apgaismot", bet pastāv tāda lieta kā kas vienai fiziskai piesaistās, tas otrai nē. Manām draudzenēm fiziski piesaista tādi vīrieši kuri nepiesaistītu mani un otrādāk. Arī par ārējo izskatu ir dažādi redzējumi. Mani nav fiziski piesaistījuši arī izskatīgi vīrieši jo vienkārši nav tā klikšķa un viss.
Varbūt cilvēkiem ir dažādi uzskati par fizisku piesaisti un tās mijiedarbību ar ārējo izskatu, bet jau redzot divas dažādus jēdzienus skaidrs, ka tas nav viens un tas pats.

Neesi domājusi, ka varbūt iemesls, kāpēc viņi tevi nepiesaista, ir tāds, ka viņi vienkārši tevi ignorē? Tāpēc tev nākas pielāgoties un izdomāt aizbildinājumus. Nezinu nevienu sievieti pilnā prātā, kura atteiktos no Riharda. Ja kāda arī atsakās, tad vienkārši viņa vienreiz jau ir piedzīvojusi atraidījumu no tāda vīrieša.
05.06.2022 21:11 |
 
Reitings 76
Reģ: 16.05.2022
BlackPill @ 05.06.2022 21:11

Neesi domājusi, ka varbūt iemesls, kāpēc viņi tevi nepiesaista, ir tāds, ka viņi vienkārši tevi ignorē? Tāpēc tev nākas pielāgoties un izdomāt aizbildinājumus. Nezinu nevienu sievieti pilnā prātā, kura atteiktos no Riharda. Ja kāda arī atsakās, tad vienkārši viņa vienreiz jau ir piedzīvojusi atraidījumu no tāda vīrieša.

Zinošais, vari mūs apgaismot, kā tas viss darbojas vīriešiem? Nu, tiem, kas nevar dabūt modeles vai pat slaidas meitenes. Vienmēr cerēs uz to modeli, nevis, kā tu saki, pielāgosies un izdomās aizbildinājumus, kāpēc skaistules ir tādas un šitādas, un izvēlēsies kādu ar kādu lieko kilogramu?
Vai vīriešiem, atšķirībā no sievietēm, ir sirds un pareizās vērtības, jebkurš var iemīlēt arī apaļīgu meiteni ar neproporcionāliem sejas vaibstiem.
05.06.2022 22:44 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Neesi domājusi, ka varbūt iemesls, kāpēc viņi tevi nepiesaista, ir tāds, ka viņi vienkārši tevi ignorē?

Wtf, Aldim otrs profils? Viņi ir man pazīstami cilvēki ar kuriem es pavadīju kopā laiku un reāli pievērsa uzmanību. Sorry, bet tev kaut kāda inceļa domāšana, saņemies.
05.06.2022 22:47 |
 
Reitings 352
Reģ: 31.05.2022
Aldis15 @ 04.06.2022 23:43
Skaidra lieta ka fiziski meičām patīk badboyi/kretīni/pazemotāji utml.
Lieliskais raksturs un sieviešu cienīšana neliek mincītim palikt slapjam ;) tos uzreiz friend zone
😀 wtf
05.06.2022 22:49 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
MieraVējos
Vienmēr cerēs uz to modeli, nevis, kā tu saki, pielāgosies un izdomās aizbildinājumus, kāpēc skaistules ir tādas un šitādas, un izvēlēsies kādu ar kādu lieko kilogramu?

Vairums tādu tieši pielāgojas un nevaru teikt, ka es baigi lepotos ar tādu viņu rīcību. Mūsdienās 5-7 baļļu vīrieši ir spiesti veidot attiecības ar 4, jo visas 5-7 tēmē uz Rihardiem.
Vai vīriešiem, atšķirībā no sievietēm, ir sirds un pareizās vērtības
Nu, diemžēl vai par laimi, vairumam jau tieši tā arī ir.
jebkurš var iemīlēt arī apaļīgu meiteni
Atkal jau tu salīdzini nesalīdzināmas lietas. No apaļīguma, pārsvarā gadījumu, var atbrīvoties, savukārt seju neizmainīsi. Kāda nu tā ir - tāda ir. Protams, ka vīrieši labprātāk dotu priekšroku meitenēm, kuras izvēlas rūpēties par savu ķermeni nevis ikdienā ēd burgerus un uzdzer Coca-Cola.
ar neproporcionāliem sejas vaibstiem.
Piekrītu, ka ir kaut kāds ļoti mazs procents sieviešu, kurām nu neizsakāmi nav paveicies. Jā - man viņu ir patiesi ļoti žēl, bet tādu nu ir tā nežēlīgā realitāte.
Tik un tā, ļoti lielai daļai mūsdienu vīriešu tas, ko šīs izņēmuma gadījuma sievietes pieredz ir ikdiena, jo sievietes ir daudzreiz izvēlīgākas par vīriešiem un galvenokārt pievērš uzmanību faktoriem, kurus vīrietis nespēj ietekmēt. Tas ir visiem zināms nenoliedzams fakts.
06.06.2022 00:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!