Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis fiziski nepiesaista.

 
Reitings 12
Reģ: 04.06.2022
Sveikas!
Situācija sekojoša - iepazinos ar vienu vīrieti internetā, personība un raksturs viņam ir vienkārši 11/10. Kādu laiku parunājām, šausmīgi iepatikās viņš ar savu raksturu, respektu pret sievietēm un attieksmi vispārīgi. Mēnesis ir pagājis, bieži tiekamies, bet ir uznākusi problēma - viņš mani fiziski nepiesaista. Viņa izskats man nedod nekādu dzirkstelīti kā tas ir bijis iepriekš.
Man tā nav bijis, ka fiziski nepiesaista, bet mentāli piesaista. Negribu arī zaudēt viņu.
Vai ir kādas idejas, kā to dzirkstelīti fiziski var dabūt atpakaļ? Vai arī to īsti nevar panākt?
04.06.2022 17:30 |
 
Reitings 3654
Reģ: 01.03.2022
Manuprāt, nekas nemainīsies. Ja ir tad ir, ja nav tad nav. Vai Tu ar viņu fizisku kontaktu, skūpstus vari iedomāties bez šermuļiem?
Tomēr labāk ir iemīlēt raksturu. Izskats ir mainīgs. Slikti ir tiem, kuri iemīl izskatu, bet dvēsele ir tukša.
04.06.2022 17:49 |
 
Reitings 12
Reģ: 04.06.2022
Khali - mēs esam skūpstījušies, bet nekādu kaifu nejutu. Visu laiku tik domāju “Cik vēl ilgi?” 😄
04.06.2022 17:54 |
 
Reitings 196
Reģ: 16.04.2022
Čau! Ir bijusi tāda situācija, patīk kompānija, bet ne pats cilvēks. Tas ir nogurdinoši:D lien klāt skūpstīt, bet man nepatīk, bet "atdot" citai ar nebija vēlme. savilku plusus un mīnusus, nu gala rezultātā palikām draugi
04.06.2022 17:58 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Man arī šķiet, ka īsti nevar mainīt to kā jūties pret cilvēka fizisko būtību. Varbūt pati zini kas tieši nepiesaista? Viss kopumā vai kaut kas konkrēts?
04.06.2022 18:00 |
 
Reitings 12
Reģ: 04.06.2022
mollia @ 04.06.2022 18:00
Man arī šķiet, ka īsti nevar mainīt to kā jūties pret cilvēka fizisko būtību. Varbūt pati zini kas tieši nepiesaista? Viss kopumā vai kaut kas konkrēts?

Nūū, man ļoti svarīgi ir cilvēka higiēna un, teiksim tā, zobu tīrīšana nav tā stiprā puse viņam, kas arī šķiet sīkums varbūt, bet man tas daudz ko ietekmē un tā ir viena no lietam, kas nepiesaista viņā un ir rādījis tādu kā priekšstatu, ka nav fiziski izskatīgs
04.06.2022 18:19 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Nūū, man ļoti svarīgi ir cilvēka higiēna un, teiksim tā, zobu tīrīšana nav tā stiprā puse viņam, kas arī šķiet sīkums varbūt, bet man tas daudz ko ietekmē un tā ir viena no lietam, kas nepiesaista viņā un ir rādījis tādu kā priekšstatu, ka nav fiziski izskatīgs

Es gan domāju, ka higiēna ir maināma lieta un ir maz saistīta ar fizisku pievilcību. Manam partnerim tālā pagātnē arī bija problēmas ar zobu higiēnu 😃 sākumā šausminājos bet kā izrādās cilvēki kuri netīra zobus katru dienu ir vairāk nekā šķiet. Tad viņam tuvojās pilngadība un es viņu sabiedēju ar dārgiem zobārsta apmeklējumiem un tad jau laika gaitā ieradums mainijās uz pozitīvo pusi.
Maināms ir arī stils, matu sakārtojums, kaut uzacu forma. Ja tā ir konkrēta lieta tad maināms ir gandrīz viss ja vien vīrietis tam ļaujas. Taču ja fiziska nepievilkšanās ir par cilvēku kopumā tad laikam vienas konkretas lietas izmaiņa ir bezjēdzīga.
04.06.2022 18:30 |
 
Moderators
Reitings 3690
Reģ: 13.11.2016
Zobu tīrīšanas problēmas man arī būtu šķērslis, lai veidotu attiecības ar vīrieti.
04.06.2022 18:32 |
 
Reitings 106
Reģ: 20.04.2022
Dzirkstelīti neradīsi, ja tādas nav, diemžēl. Un nevajag censties apmānīt sevi vai otru cilvēku, ja nav, tad nav, lai cik foršs arī cilvēks nebūtu.
04.06.2022 18:33 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Esmu bijusi šāda situācijā un pārtraucu visu. Es nezinu, varbūt pareizi izdarīju arī, jo ja nav tad nav. No otras puses Tu neko nezaudēsi ja atklāsi savas sajūtas otram un ja, arī par higiēnu vari pacelt jautājumu. Mana gadījumā arī varbūt sākuma vajadzēja to izrunāt un paskaidrot, ka sevis kopšana man attiecibas ir prioritāte. Ja nu otrs saņemas un ko dara lietas laba.
04.06.2022 18:46 |
 
Reitings 76
Reģ: 16.05.2022
Esmu mēģinājusi 2 attiecības ar vīriešiem, kuri nav fiziski piesaistījuši (protams, ne līdz līmenim, ka doma par skūpstīšanos uzdzen šermuļus), abās reizēs ilgāk par 9 mēnešiem neizturēju, kļuvu ļoti kašķīga un ļauna. Jo pakāpeniski šādos gadījumos ātri sāk kaitināt otra cilvēka gaita, balss, žestikulācija, pirkstu forma - nu, būtībā ar laiku nepatīk VISS. Ja tiek izveidotas attiecības ar cilvēku, ar kuru ir ķīmija, tā pakāpeniskā nepatika izstiepjas uz, teiksim, 10 gadiem, ideālajā gadījumā neparādās vispār (par šo gan es nezinu, vai tā notiek tikai filmās vai arī reāli ir iespējams).
04.06.2022 19:19 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Lai gan parasti vērtēju cilvēkus tikai pēc iekšienes, arī reiz bija gadījums, kad pāragri atraidīju puisi izskata dēļ. Pēc kāda laika viņš pagāja garām ar citu meiteni pie sāniem. Vizuāli mainījies nebija, frizūra, stiliņš tas pats, bet tomēr šķita pievilcīgāks. Eh, dura. 😀
04.06.2022 19:45 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Pēc manas pieredzes, ja nav sākumā tās dzirkstelītes,tad viņa neradīsies arī pēc tam.
Iespējams,Tev ir kādas lietas,kas atgrūž viņā,tad par to ir jātiek Tev skaidrībā,kas un kāpēc.
Bet ilgi nav vērts vilkt garumā,ja nav,tad jālaiž cilvēks vaļā.
04.06.2022 20:02 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Arī piekrītu tam, ka, ja nav fiziskās pievilcības tad tālāk būs vēl trakāk. Būsi kašķīga un teiksi, lai neaiztiek tevi..
04.06.2022 21:36 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Pēc manas pieredzes - ja tā dzirkstelīte nav pašā sākumā, tad neparādīsies arī vēlāk. Ir bijis tā, ka dzīves laikā esmu tikusies ar riktīgiem kretīniem, bet tai pat laikā blakus bijuši vīrieši, kurus esmu uzskatījusi tikai par labiem draugiem, bet kuri rakstura un visādā citādā ziņā bijuši vienkārši lieliski vīrieši par kādiem varētu sapņot daudzas sievietes. Tāpēc tolaik bija cilvēki, kuri brīnījās kā tas iespējams, ka nepārtraukti tērēju savu laiku, tiekoties ar vīriešiem, kuri mani krāpj, izmanto, pazemo, kamēr blakus ir tādi labākie draugi, kuri gan izskata, gan rakstura ziņā ir teju vai perfekti (un kuriem bija simpātijas pret mani). Bet lieta tāda, ka es nekad ne pret vienu no tiem vīriešiem nejutu šo dzirkstelīti, fizisku pievilkšanos. Tā nu sapratu, ka otrs cilvēks var būt ideāls un perfekts teju visā, bet, ja nav šī dzirkstelīte, tad tur nekas nesanāks, jo man tomēr ļoti svarīgs ir fiziskais kontakts ar otru cilvēku un līdz ar to nespētu būt kopā ar kādu, kuru neiekāroju, kurš mani nepievelk, nerada manī seksuālu interesi.
04.06.2022 22:04 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Ja nodibina attiecības, tad zinu kā tas ir, cilvēks labs, bet tas fiziskais attur, un tad sākas problēmas. Nevajag turēt cilvēku, un ļauj viņam atrast kādu, kas mīl gan viņa fizisko, gan to kāds viņš ir.
04.06.2022 22:12 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Miaa @ 04.06.2022 22:04
Pēc manas pieredzes - ja tā dzirkstelīte nav pašā sākumā, tad neparādīsies arī vēlāk. Ir bijis tā, ka dzīves laikā esmu tikusies ar riktīgiem kretīniem, bet tai pat laikā blakus bijuši vīrieši, kurus esmu uzskatījusi tikai par labiem draugiem, bet kuri rakstura un visādā citādā ziņā bijuši vienkārši lieliski vīrieši par kādiem varētu sapņot daudzas sievietes. Tāpēc tolaik bija cilvēki, kuri brīnījās kā tas iespējams, ka nepārtraukti tērēju savu laiku, tiekoties ar vīriešiem, kuri mani krāpj, izmanto, pazemo, kamēr blakus ir tādi labākie draugi, kuri gan izskata, gan rakstura ziņā ir teju vai perfekti (un kuriem bija simpātijas pret mani). Bet lieta tāda, ka es nekad ne pret vienu no tiem vīriešiem nejutu šo dzirkstelīti, fizisku pievilkšanos. Tā nu sapratu, ka otrs cilvēks var būt ideāls un perfekts teju visā, bet, ja nav šī dzirkstelīte, tad tur nekas nesanāks, jo man tomēr ļoti svarīgs ir fiziskais kontakts ar otru cilvēku un līdz ar to nespētu būt kopā ar kādu, kuru neiekāroju, kurš mani nepievelk, nerada manī seksuālu interesi.
Skaidra lieta ka fiziski meičām patīk badboyi/kretīni/pazemotāji utml.
Lieliskais raksturs un sieviešu cienīšana neliek mincītim palikt slapjam ;) tos uzreiz friend zone
04.06.2022 23:43 |
 
Reitings 3654
Reģ: 01.03.2022
Kanya @ 04.06.2022 17:54
Khali - mēs esam skūpstījušies, bet nekādu kaifu nejutu. Visu laiku tik domāju “Cik vēl ilgi?” ?

Nūū, man ļoti svarīgi ir cilvēka higiēna un, teiksim tā, zobu tīrīšana nav tā stiprā puse viņam

Man nelabi paliek vien iedomājoties no skūpstīšanās ar netīriem zobiem, kur nu vēl tiešām skūpstīties. 😨☠ tad es arī domātu cik vēl ilgi, nevis 50 shades of grey fantāzijas haha
04.06.2022 23:51 |
 
Reitings 12
Reģ: 04.06.2022
Es palasīju jūsu visu komentārus… Šis tas aizķērās aiz auss, bet pamēģināšu izskaidrot savas sajūtas, jo es pati nesaprotu, kas notiek 😄
Naktīs, kad viņš mani apskauj, tās ir ļoti labas un omulīgas sajūtas. Tas pats ir tad, kad sēžam un viņš mani apķer. Tādā ziņā man viss ir forši, patīkami.
Varbūt tomēr man viņā kaut kas patīk, bet es pati to nesaprotu? Man pirmās attiecības, viss ir jauns un svešs - grūti saprast, kas ir normāli un kas nav
05.06.2022 00:08 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Šī diskusija tikai kārtējo reizi pierāda, ka izskats ir primārais un viss pārējais, sieviešu skatījumā, ir ļoti otršķirīgs. Ja tas būtu Rihards, kurš tevi ietekmētu gan fiziski, gan emocionāli, tev pat neienāktu prātā kaut ko tādu rakstīt.
05.06.2022 00:33 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Šī diskusija tikai kārtējo reizi pierāda, ka izskats ir primārais un viss pārējais, sieviešu skatījumā, ir ļoti otršķirīgs.

Nu tā gan nav taisnība. Diskusija nav par "neglītu vīrieti" bet par fizisko piesaisti kas ne vienmēr ir tikai vizuālais faktors. Chill...
05.06.2022 00:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits