Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Azartspēles

 
Reitings 25
Reģ: 19.11.2020
Sveiki!
Pirms pāris dienām uzzināju, ka mans puisis liek likmes. Sen jau bija tādas aizdomas, bet nebija pierādījumu. Tagad visu atradu caur epastu un sanāca ielogoties arī viņa kontā betsafe. Bija ļoti dziļa vilkšanās sajūta kaut gan jau nojautu, ka viņš to dara. Esam kopā trīs gadus. Viņam gandrīz katru mēnesi līdz algai pietrūkst naudas, nekur nevaram aizbraukt kopā, neko lielāku plānot kur nu vēl domāt par nākotni.
Pats trakākais, ka iepriekš es trīs gadus biju attiecībās kur puisis jau no paša sākuma slepus spēlēja un es pilnīgi neko nezināju līdz pēdējam kad sāka zvanīt parādu piedzinēji un viņam visa alga bija jāatdod par ātrajiem kredītiem. Es tagadējam puisim teicu par šo un, ka nekad vairs negribu to piedzīvot. Teicu, ka pamestu, ja viņš spēlētu azartspēles. Tagad esmu tik ļoti pieķērusies, man ir žēl, jo viss cits attiecībās ir jauki. Tomēr es saprotu ar ko tas var beigties, negribu, ka apprecamies, piedzimst bērns un es saprotu, ka varu paļauties tikai uz sevi. Nav drošības sajūtas.
Es tieši dienu pirms uzzināju, ka viņš spēlē biju teikusi, ka vajag apmaksāt komunālos, ieskaitīju pusi summas kā vienmēr, bet viņš saka, ka nav naudas uz konta. Bija pagājušas 2 nedēļas pēc algas. Es biju šokā un jautāju kāpēc tā, jautāju arī vai liek sporta likmes. Acīs skatoties meloja, ka nē. Tie nav bijuši vienīgie meli, bet nezinu vai kāds to visu lasīs, ja turpināšu.
Vai viņš ir pelnījis vēl vienu iespēju? Vai vispār pēc tam var atjaunoties uzticība un cieņa pret viņu? Baidos, ka iedošu iespēju, bet turpināšu dzīvot paranojā un nedrošībā.😔
Lūdzu padalieties ar pieredzi un viedokli.
31.05.2022 09:36 |
 
Reitings 530
Reģ: 16.02.2022
Lasīju sarakstīto un laikam palaidu garām, kurā bridī viņš lūdza dot vēl vienu iespēju? Viņš tā kā atzinās un solās laboties?
31.05.2022 09:51 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Whyagainfck @ 31.05.2022 09:36
Sveiki!
Pirms pāris dienām uzzināju, ka mans puisis liek likmes. Sen jau bija tādas aizdomas, bet nebija pierādījumu. Tagad visu atradu caur epastu un sanāca ielogoties arī viņa kontā betsafe. Bija ļoti dziļa vilkšanās sajūta kaut gan jau nojautu, ka viņš to dara. Esam kopā trīs gadus. Viņam gandrīz katru mēnesi līdz algai pietrūkst naudas, nekur nevaram aizbraukt kopā, neko lielāku plānot kur nu vēl domāt par nākotni.
Pats trakākais, ka iepriekš es trīs gadus biju attiecībās kur puisis jau no paša sākuma slepus spēlēja un es pilnīgi neko nezināju līdz pēdējam kad sāka zvanīt parādu piedzinēji un viņam visa alga bija jāatdod par ātrajiem kredītiem. Es tagadējam puisim teicu par šo un, ka nekad vairs negribu to piedzīvot. Teicu, ka pamestu, ja viņš spēlētu azartspēles. Tagad esmu tik ļoti pieķērusies, man ir žēl, jo viss cits attiecībās ir jauki. Tomēr es saprotu ar ko tas var beigties, negribu, ka apprecamies, piedzimst bērns un es saprotu, ka varu paļauties tikai uz sevi. Nav drošības sajūtas.
Es tieši dienu pirms uzzināju, ka viņš spēlē biju teikusi, ka vajag apmaksāt komunālos, ieskaitīju pusi summas kā vienmēr, bet viņš saka, ka nav naudas uz konta. Bija pagājušas 2 nedēļas pēc algas. Es biju šokā un jautāju kāpēc tā, jautāju arī vai liek sporta likmes. Acīs skatoties meloja, ka nē. Tie nav bijuši vienīgie meli, bet nezinu vai kāds to visu lasīs, ja turpināšu.
Vai viņš ir pelnījis vēl vienu iespēju? Vai vispār pēc tam var atjaunoties uzticība un cieņa pret viņu? Baidos, ka iedošu iespēju, bet turpināšu dzīvot paranojā un nedrošībā.?
Lūdzu padalieties ar pieredzi un viedokli.

Mūc ko acis rāda, ar šādiem, kam pēc tam pietrūkst ir auzas. Ja liek likmes un līdz algai naudas pietiek, tātad cilvēks māk kontrolēt savu vājību. Bet te sajūta, viņš pat zina, ka var no TEVIS NOSLAUKT, KA TIK MIERĪGI IZTĒRĒ VISU VĒL PIRMS ALGAS. Un tā jau ir atkarība, un Tu pat nejutīsi kurā mirklī kļūsi līdzatkarīga. Mūc! Tikai un vienīgi ieteikums. Bet protams pirms tam aprunājies, lai viņš saprot par ko iet runa.
31.05.2022 09:51 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
ŠĶIRIES!
31.05.2022 09:51 |
 
Reitings 25
Reģ: 19.11.2020
Fargerike @ 31.05.2022 09:51
Lasīju sarakstīto un laikam palaidu garām, kurā bridī viņš lūdza dot vēl vienu iespēju? Viņš tā kā atzinās un solās laboties?

Es aizmirsu pierakstīt, ka neesmu vēl pateikusi viņam, ka zinu. Viņš bija aizbraucis uz saviem laukiem un es uz saviem. Šodien tikai tiksimies.
Es pieļauju iespēju, ka viņš neatzīsies un turpinās melot. Iespējams raudās, ja atzīsies. Ja godīgi es nezinu ko gaidīt. Tikai domāju, ja es gribētu dot viņam iespēju vai iekšējās sajūtas var mainīties un pazust tā trauksme un nedrošība.
31.05.2022 09:56 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Whyagainfck @ 31.05.2022 09:56

Es aizmirsu pierakstīt, ka neesmu vēl pateikusi viņam, ka zinu. Viņš bija aizbraucis uz saviem laukiem un es uz saviem. Šodien tikai tiksimies.
Es pieļauju iespēju, ka viņš neatzīsies un turpinās melot. Iespējams raudās, ja atzīsies. Ja godīgi es nezinu ko gaidīt. Tikai domāju, ja es gribētu dot viņam iespēju vai iekšējās sajūtas var mainīties un pazust tā trauksme un nedrošība.

Tu pati uzrakstīji, ka iztērē naudu vēl pirms algas unvairs nav. Tā ir atkarība. Un varu pačukstēt, tas aizies trakāk, jo parasti šie cilvēki cer atgūt zaudēto. Sāk likt lielākas likmes, ticība, ja jau man tā neveicās, tad jau vienreiz paveiksies. Ne velti šie derību kantori ir sadzimuši kā sēnes rudenī, jo tur tāda nauda tiek cilvēkiem noslaukta. Un cilvēki turpina ļaut sevi slaukt, cerot, ka kādu dienu atgūs zaudēto.
31.05.2022 10:03 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Whyagainfck @ 31.05.2022 09:56

Es aizmirsu pierakstīt, ka neesmu vēl pateikusi viņam, ka zinu. Viņš bija aizbraucis uz saviem laukiem un es uz saviem. Šodien tikai tiksimies.
Es pieļauju iespēju, ka viņš neatzīsies un turpinās melot. Iespējams raudās, ja atzīsies. Ja godīgi es nezinu ko gaidīt. Tikai domāju, ja es gribētu dot viņam iespēju vai iekšējās sajūtas var mainīties un pazust tā trauksme un nedrošība.

Tāpēc nekaulējies! Bāc, lai skaita savu algu Tev un Tu viņam izsniedz katru nedēļu, tad tik notici, ka viņs varētu mainīties.
31.05.2022 10:04 |
 
Reitings 25
Reģ: 19.11.2020
NataL @ 31.05.2022 10:04

Tāpēc nekaulējies! Bāc, lai skaita savu algu Tev un Tu viņam izsniedz katru nedēļu, tad tik notici, ka viņs varētu mainīties.

Man tas liekas pazemojoši. Kāda tur vairs cieņa, ja es vīrietim lieku atdot man savus ienākumus. Mēs pat neesam precēti. 🤦🏻‍♀️Es iekšēji jūtu, ko gribu viņam teikt, bet tik grūti noticēt, ka viss būs cauri.
31.05.2022 10:12 |
 
Reitings 25
Reģ: 19.11.2020
NataL @ 31.05.2022 10:03

Tu pati uzrakstīji, ka iztērē naudu vēl pirms algas unvairs nav. Tā ir atkarība. Un varu pačukstēt, tas aizies trakāk, jo parasti šie cilvēki cer atgūt zaudēto. Sāk likt lielākas likmes, ticība, ja jau man tā neveicās, tad jau vienreiz paveiksies. Ne velti šie derību kantori ir sadzimuši kā sēnes rudenī, jo tur tāda nauda tiek cilvēkiem noslaukta. Un cilvēki turpina ļaut sevi slaukt, cerot, ka kādu dienu atgūs zaudēto.

Vēl vainu mīkstinošs ir tas, ka viņš reti ir licis naudu tur iekšā, pārsvarā ieliek 10 eiro reizi 2 nedēļās un spēlē ar to, ko laimē un zaudē. Grozās tikai tā summa, kas tur ir. Bet es nevaru zināt vai tā ir vienīgā adrese kurā viņš spēlē. Jo kāpēc tad naudas nav.. Kas ir flashscore? Esmu redzējusi, ka iet tur.
31.05.2022 10:15 |
 
Reitings 129
Reģ: 08.12.2021
Whyagainfck @ 31.05.2022 10:15

Vēl vainu mīkstinošs ir tas, ka viņš reti ir licis naudu tur iekšā, pārsvarā ieliek 10 eiro reizi 2 nedēļās un spēlē ar to, ko laimē un zaudē. Grozās tikai tā summa, kas tur ir. Bet es nevaru zināt vai tā ir vienīgā adrese kurā viņš spēlē. Jo kāpēc tad naudas nav.. Kas ir flashscore? Esmu redzējusi, ka iet tur.
Flashcore ir spēļu rezultāti, tā seko līdzi spēlēm
31.05.2022 10:33 |
 
Reitings 25
Reģ: 19.11.2020
Adelekaln @ 31.05.2022 10:33
Flashcore ir spēļu rezultāti, tā seko līdzi spēlēm

Un tur nevar uzreiz uzlikt likmes?
Redzēju arī, ka atvēris revolut kontu par ko neko nebija man teicis. Es 2x esmu prasījusi, lai parāda konta izrakstu kad ir bijusi sajūta, ka tērē ne tur. Nekad neko neatradu. Tagad iespējams atvēra to kontu, lai no tā liktu naudu virsū.
31.05.2022 10:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3730
Reģ: 31.10.2010
Azartspēles ir atkarība un jāārstē tāpat kā visas atkarības. Tas, protams, var izdoties tikai tad, ja cilvēks atzīst savu problēmu. Ir liels risks kļūt līdzatkarīgai. Esmu rados to novērojusi, runa gan bija par alkoholu, nevis azartspēlēm, bet tās bija dzīvās šausmas, vesels, sakarīgs cilvēks atkarīgā dēļ sevi pilnībā aizlaida postā.
Kā ar tādu cilvēku var pat teorētiski plānot laulību un bērnus?! Liecies mierā. Pasaule ir pilna ar vīriešiem, kuriem šādas problēmas nav.
31.05.2022 10:43 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Ja tev tik ļoti gribas dot otro iespēju, ko kā redzi liela daļa šeit neatbalsta, tad sāc ar to ka beidz viņam pārskaitīt naudu un pasaki viņam ka visu zini. Ja viņš atzīst ka tā ir atkarība, gatavs laboties, iet uz kaut kādiem rehabilitācijas kursiem vai ko tādu tad var mēģināt. Ja viņš turpina melot, tad nav jēgas.
Es vispār nesaprotu kāpēc cilvēki ir kopā 3 gadus, bet nezin par otra aptuvenajiem ienākumiem un izdevumiem, nespēj sakārtot normāli kopējos maksājumus utt.
31.05.2022 11:02 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Es tagadējam puisim teicu par šo un, ka nekad vairs negribu to piedzīvot. Teicu, ka pamestu, ja viņš spēlētu azartspēles.

Tavi vārdi neiet kopā ar Tavām darbībām....
Par kādām otrām iespējām iet runa,ja esi ko šādu teikusi.
Azartspēles ir atkarība/slimība,vienalga kādu summu tur viņš tērē,tas var aiziet vēl tālāk.
Un Tev nav jābūt glābējai,viņam pašam ir jātiek no tās atkarības vaļā, protams,ja viņš to vispār grib.
31.05.2022 11:04 |
 
Reitings 121
Reģ: 04.01.2022
Tu izveidoji diskusiju ar problēmu, bet visos pārējos komentāros mēģini viņu aizstāvēt.
Nu tad pati izlem - vai nu šķiries, vai turpini visu dzīvi viņam izdomāt "vainu mīkstinošus apstākļus". Viņš spēlēja, spēlē un, visticamāk, visu dzīvi spēlēs. Ja tev tiešām šķiet, ka 2 nedēļas pēc algas būt ir tukšā, so'd be it.
Es jau uzreiz pēc uzzināšanas viņa parpalas būtu sakrāmējusi un adios! Dzīvē ir pietiekami daudz čakaru, lai otras puses azartspēles būtu vienas no tām. Tu redzēsi - ja viņš neapstāsies, 10 gadu laikā no tavas mājas pat televizors būs iznests, bet tu varēsi turpināt izdomāt "vainu mīkstinošus apstākļus".
31.05.2022 11:06 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Ja gribi turpināt attiecības, pasaki ka visu zini un ka naudu vairs nepārskaitīsi.
Un vispār, meitenēm no šitādiem čaļiem, kas neprot menedžēt savas finanses ir jāturas pa gabalu. Tik pat labi tu varētu pirkt sev kleitas un kad būtu jāmaksā sava daļa komunālajiem pateiktu, ka nav naudas.
31.05.2022 11:12 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Man liekas, ka Tev ir jāstrādā ar savu līdzatkarību psihoterapijā… manas acis tā ir galvenā problēma, jau otro reizi esi kopā ar atkarīgo.. jautājums - kas tevi ir tāds, ka izvēlies atkarīgus vīriešus? Tev jārisina savas nevis sava drauga problemas
31.05.2022 11:26 |
 
Reitings 530
Reģ: 16.02.2022
Whyagainfck @ 31.05.2022 10:36

Un tur nevar uzreiz uzlikt likmes?
Redzēju arī, ka atvēris revolut kontu par ko neko nebija man teicis. Es 2x esmu prasījusi, lai parāda konta izrakstu kad ir bijusi sajūta, ka tērē ne tur. Nekad neko neatradu. Tagad iespējams atvēra to kontu, lai no tā liktu naudu virsū.

Un kā šis iet kopā ar nepazemošanu un uzticēšanos attiecībās?
31.05.2022 12:00 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Ja nav naudas jau mēneša vidū tā ir atkarība, jo cilvēks nespēj kontrolēt savus ienākumus pret izdevumiem..
Es saprastu, ja nauda mazāk ir pēc kāda lielāka remonta, vai tiešām super vajadzīga pirkuma un, tad novienojas, ka otrs šoreiz nosedz kaut kādus ikdienas rēķinus..
bet te nederot neko nav tās naudas.
31.05.2022 12:10 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Varu no savas pieredzes pateikt, mūc ko kājas nes. Ar gadiem palieks tikai trakāk un jo vecāka paliksi, jo vairāk nožēlosi, ka laicīgi neaizgāji un izmeti miskastē savu laiku. Tādi cilvēki nemainās.
31.05.2022 12:13 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Lai flashscore liktu likmes, ir izcili jāorientējas, kā minimums, vienā sporta veidā, jābūt ļoti labām analītiskajām spējām un jātērē daudz laika šai analīzei. Ja viņš to nedara, tad, ticamākais, ka "sponsorē" bukmeikerus.
Ar Revolut gan, iespējams, nav tik traki. Cik zinu - tur var, piemēram, ieguldīt naudu akcijās, kas ir daudz optimālāks variants nekā bukmeikeru sponsorēšana. Tikai, diemžēl, tieši šobrīd ir radusies viena problēma: 90% no visām akcijām vērtība ir ievērojami kritusies un, iespējams, vēl turpinās krist Krievijas-Ukrainas konflikta, kā arī neskaitāmo sankciju pret lielu daļu valstu dēļ. Maigi sakot, ne tuvu nav tas labvēlīgākais variants visiem investoriem, kuri ir ieguldījuši naudu akcijās, piemēram, pirms gada.
31.05.2022 12:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits