Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apranga group

 
Reitings 8
Reģ: 04.05.2018
Čau! Varbūt kāds meičuks jau ir strādājis kādā no Apranga group veikaliem (Aldo, Zara, utt) ? Kāda pieredze, kā ar algām? :)
26.05.2022 12:23 |
 
Reitings 17482
Reģ: 26.02.2022
allxtaax @ 26.05.2022 12:23
Čau! Varbūt kāds meičuks jau ir strādājis kādā no Apranga group veikaliem (Aldo, Zara, utt) ? Kāda pieredze, kā ar algām? :)
Esmu strādājusi vienā no to veikalu ķēdēm. Teiksim tā, neko daudz nenopelnīsi. Pirmos mēnešus tevi laidīs tikai staigāt pa zāli, vai arī stāvēt pie pielaikošanas kabīnēm, pēc nostrādātā mēneša vai diviem arī pie kases. Brīvas dienas sarīkot itkā ir ok, tā jau pretimnākoši, bet ir reizes, ka visi pārsvarā saliek brīvu sev sestdienu vai svētdienu un ja tu esi jauniņais, tad tomēr tev tajā dienā būs jāstrādā. Alga labākajā gadījumā man ir bijusi 417, bet to visu izglāba bonuss, kuru nosaka veikala vadītāja. Sliktākajos mēnešos, kad nav liela peļņa, alga pie 350. Kolēģi forši, jo pārsvarā studenti arī strādā. Otru reizi es nestrādātu par to naudu, jo tomēr tas nav viens no vieglākajiem darbiem :)
27.05.2022 00:09 |
 
Reitings 67
Reģ: 10.03.2022
Es gan strādāju Aprangā pirms kādiem 5 gadiem, bet ja viss palicis tāpat, tad neieteiktu. Stulbas darba stundas -, piemēram, citā apģēru veikalā strādāju no atvēršanas līdz aizvēršanai, bet te bija tā, ka puse dienas prakstiski jāstrādā, līdz ar to pilnīgi brīvas dienas bez darba mazāk un tās darba dienas, kad puse brīva tāpat ir izčakarētas.
Man pirmās divas nedēļas bija jāstāv pie garderobēm, bet ātri ļāva apkalpot arī pie kases.
Man diemžēl nepaveicās ar veikala menedžeri, jo viņai vispār neinteresēja mūsu vēlmes grafikiem. Atceros, ka bija arī situācija, kad visiem veikala darbiniekiem bija jāierodas 6 no rīta veikalā uz apmācībām. Apmācības beidzās pus9 no rīta, pirms veikala atvēršanās un man tajā dienā maiņa bija no diviem pēcpusdienā. + Vadītāja zināja, ka nedzīvoju rīgā, bet nebija gatava neko izmainīt.
Un alga nav īsti laba, pirms tam biju strādājusi apģērbu veikalā ar komisiju, varēju nopelnīt gandrīz 2x vairāk
27.05.2022 15:59 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Man patik firmas dividendes. Taka sogad kluvu par maza % ipasnieku
28.05.2022 17:09 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
Es varu ļoti daudz pastāstit 😃 liela nozīme tiešām ir tam kāda veikala vadītāja. Alga - ja esi gatava strādāt pilnu slodzi 800 var saņemt. Nezinu, man liekas ļoti labs darbiņš studentam vai piepelnīties vasarā
29.05.2022 19:10 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Esmu strādājusi ZARA, teikšu tā ja neesi sliņķe un uz darbu ej lai strādātu nevis tikai atstāvētu stundas izaugsme ir un alga arī aug.
No pārdevējas izaugu par veikala nodaļas vadītāju. Domāju, ja būtu palikusi gan jau izaugtu vēl.
Un kaulus nelauza darbs, bet protams jāstrādā bija kā jau visos normālos darbos! Veikala vadītājas pa to laiku bija divas viena ne īpaši,pēdējā bija ļoti laba,vietniece visu laiku bija viena, ne īpaši. Bet ja darbiņu darīja,tad viņa neaiztika un viss bija ok!
29.05.2022 20:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!