Strūbergi kam tici tu?

 
Reitings 220
Reģ: 17.05.2022
Laikam beidzot vīrieši ari sak -mee too kustību pret vardarbību no savam sievietēm.
Ko domājat par mūsu pašu Deppa un Amberas stāstu?
21.05.2022 08:50 |
 
Reitings 767
Reģ: 18.02.2022
Esmu Kristapa pusē. Mairita izklausās pēc meitenes kas vēlas tikai naudu un slavu.
21.05.2022 21:17 |
 
Reitings 767
Reģ: 18.02.2022
Un vispār Mairita bija ielikusi twītus. Kurus neredzēju, laikam vairāk nav. Bet Kristapa draudzene ielikusi instagrama storija. Kur viņa raksta ka Marijans skumst pēc viņa.
Vai tiešām bērns kurš būtu redzējis kā tēvs sit mati, skumtu pēc tā vardarbiga Tēva?
21.05.2022 21:25 |
 
Reitings 682
Reģ: 16.09.2021
kriksisix @ 21.05.2022 20:55
Un,ja jau salīdzinām, tad visi bļāvēji - tad kāpēc līda gultā pie tās psihās, kāpēc negāja prom???
A kāpēc sievietes dzemdē no psihopātiem bērnus un neiet prom?
To sauc par manipulēšanu.
Šoreiz metam pie malas dzimumus, jo vardarbība ir un paliek vardarbība vai no sievietes pret vīrieti, vai vīrieša pret sievieti. Tas KURŠ sit, kož, bļauj, lamā, noniecina, mēda, TAS ir vainīgs.

Nevar jau prom aiziet, ja kājā kož. Iespējams viņa negribēja nonākt situācijā, kur kāds visu ir izlēmis viņas vietā, viņa nav tā, kas pieņēmusi lēmumi utt. Jo patika valdīt un visu regulēt.
21.05.2022 21:30 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Jau no paša sākuma esmu bijusi Kristapa pusē un joprojām esmu par viņu. Prieks, ka arī viņš beidzot vairs neklusē. Tiesa gan, vispār skumji un baisi iedomāties, ka dzīvojam sabiedrībā (es šeit ne konkrēti par Latviju, bet par sabiedrību globāli), kurā sievietei atliek vien pateikt, ka vīrietis pret viņu bijis vardarbīgs, un lielākā daļa nostāsies viņas pusē, pat ja nebūs nekādi reāli pierādījumi viņas teiktajam. Savukārt vīrietis zaudēs visu. Karjeru, draugus, reputāciju. Tā tas ir Kristapa gadījumā, tā tas ir Džonija Depa gadījumā. Ļoti ceru, ka taisnība uzvarēs abos šajos gadījumos. Un ne tikai šajos, bet visos gadījumos, kuros vīrieši tiek nepamatoti apvainoti vardarbībā, izvarošanā utt.. Kaut kas tajā #MeToo kustībā jau sen ir aizgājis galīgi greizi.
21.05.2022 21:51 |
 
Reitings 682
Reģ: 16.09.2021
Miaa @ 21.05.2022 21:51
Jau no paša sākuma esmu bijusi Kristapa pusē un joprojām esmu par viņu. Prieks, ka arī viņš beidzot vairs neklusē. Tiesa gan, vispār skumji un baisi iedomāties, ka dzīvojam sabiedrībā (es šeit ne konkrēti par Latviju, bet par sabiedrību globāli), kurā sievietei atliek vien pateikt, ka vīrietis pret viņu bijis vardarbīgs, un lielākā daļa nostāsies viņas pusē, pat ja nebūs nekādi reāli pierādījumi viņas teiktajam. Savukārt vīrietis zaudēs visu. Karjeru, draugus, reputāciju. Tā tas ir Kristapa gadījumā, tā tas ir Džonija Depa gadījumā. Ļoti ceru, ka taisnība uzvarēs abos šajos gadījumos. Un ne tikai šajos, bet visos gadījumos, kuros vīrieši tiek nepamatoti apvainoti vardarbībā, izvarošanā utt.. Kaut kas tajā #MeToo kustībā jau sen ir aizgājis galīgi greizi.

Diez, ja nebūtu tās kustības un visa sabiedrības viļņošanās šajā sakarā, sīkā psihopāte ar būtu iznākusi no skapja? Dzīvoja jau ilgi kopā, nu ne jau tikai pašā noslēgumā Strūbergs sāka it kā sist. Te spriež, kā tad tā, ka bija tik slikti, ko tad otru bērnu taisīja. A ko tad sistā ņēma atpakaļ un gūlās apakšā? Reāli viņas māte pierunāja saiet atpakaļ, galvenokārt bērna dēļ.
21.05.2022 21:58 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
Fargerike @ 21.05.2022 20:03
Interesanti, kā tad tur ir- Kristaps Strūbergs maksā bērniem uzturlīdzekļus?

Gan jau Mairita nemotivē, tāpat kā Madara Kirpiču
Vēl neesmu noskatījusies to video, bet esmu bijusi līdzīgās attiecībās, vainīgi vienmēr ir abi un Mairita to arī neslēpa, šitiem nabaga tēviņiem vienmēr ir kādi attaisnojumi kāpēc nemaksā alimentus un nenodrošina, nesatiek savus bērnus. Pārsvarā tas viss ir bullshits.
21.05.2022 22:21 |
 
Reitings 3525
Reģ: 30.12.2015
Kateviet @ 21.05.2022 17:40
Kristaps savā video pateica to, ka Mairita esot viņu saukusi par narkomānu un alkoholiķi. Nevienu, tāpat vien tā nesauktu, ja nebūtu iemesla un tieši tāpat, ja kādu nosauktu par trako, jo tam attiecīgi arī ir iemesls.
Mairita teica, ka esot vairāk piedzīvojusi morālo vardarbību un Kristaps teica, ka viņa esot uzvedusies kā tāda trakā(kodusi, skrāpējusi, skrējusi prom no mājām). Tad nu šeit var izdarīt atkal tos pašus secinājumus, ka vainīgi ir abi. Viens ir tas kas izraisa un otrs pavelkas.
Mairita vēl vienā no video, kas pieejams youtube esot izteikusies, ka ir ļoti emocionāls cilvēks, tad nu lūk arī viss viņu stāsts saliekas kopā. Mūziķis(tusiņi, koncerti, alkohols, marihuāna) un iesprostota emocionāla mājsaimniece četrās sienās.
vai cilvēka pārlieku liela emocionalitāte dod viņam tiesības FIZISKI AIZSKART un iespaidot otru cilvēku kā verbāli, tā fiziski? kas tas par murgu? viena lieta ir emocionāls cilvēks, bet kam pieauguša cilvēka galvā jābūt, lai KOSTU otram cilvēkam un spertu ar zābaku pa galvu?
kopš kuriem laikiem teksts " viņa teica, ka esot iespaidota vairāk" (ņemot vērā faktu, ka viss, kas ir dzirdēts no Mairitas, ir teksti no sērijas "palīdziet man, man ir vīrs sievsitējs alkoholiķis satīna tusētājs, noziedojiet naudiņu, palīgā, man ir vardarbība, kamēr Kristaps nu ir parādījis arī skrīnšotus, kur Mairita pati neiet uz normālu kontaktu kaut vai par bērnu satikšanu, bet "kačā pravas") nozīmē, ka viņa ir upuris un Kristaps ir tas sliktais?
jā, iespējams,ka arī šeit ir vecais labais teiciens, ka pagale viena nedeg, taču es laikam vairāk tiecos domāt, ka Mairitas vaina te ir stipri lielāka, jo man neliekas ok tāda plātīšanās no viņas puses. Labi, hipotētiski pieņemot, ka tev vīrs ir bijis vardarbīgs, normālā situācijā tādu situāciju vispār vajadzētu risināt privāti vai sliktākajā gadījumā ar tiesas starpniecību. Okay, labi, pieņemam, ka tev nav naudas, cilvēki tev palīdzēja, dzīvo tālāk, audzini bērnus un kārto lietas caur tiesu. Kāpēc tu pēc vesela gada turpini vazāties pa visādiem medijiem un ar izspiestām asarām acīs stāsti, ka viss ir tik slikti?
Normālā situācijā, ja viss arī būtu tik slikti, cilvēks a) izšķirtos un kaut vai tiesiskā ceļā saregulētu tās pašas saskarsmes tiesības ar bērniem un alimentus, b) censtos aizmirst un dzīvotu tālāk tā, kā tu stāsti savos māmiņklubos, nevis turpinātu vazāt savu slikto vīru un bērnu tēvu vēl tālāk pa visiem soctīkliem, ko tev tas dod? Vai tiešām, ja tu, kā saki, gribi pasargāt savus bērnus, nepadomā, kādas potenciāli neērtas situācijas tu radi saviem bērniem nākotnē, kad bērni smiesies par to, kā tu lētas piecminūtes slavas dēļ vazājies pa soctīkliem un sūdzies, cik viss slikti, kad realitātē tu pati nepiekriti sava vīra civilizētai prasībai par naudu un bērnu audzināšanu? kāpēc nevar vnk visu formāli noskaidrot un tiesas ceļā novienoties, nevis vēl pēc gada skalot netīro veļu vispasaules apskatei, dienas beigās no tā cieš tikai un vienīgi bērni
21.05.2022 22:47 |
 
Reitings 2171
Reģ: 10.04.2022
21.05.2022 22:51 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
maijpukjiite @ 21.05.2022 22:47
vai cilvēka pārlieku liela emocionalitāte dod viņam tiesības FIZISKI AIZSKART un iespaidot otru cilvēku kā verbāli, tā fiziski? kas tas par murgu? viena lieta ir emocionāls cilvēks, bet kam pieauguša cilvēka galvā jābūt, lai KOSTU otram cilvēkam un spertu ar zābaku pa galvu?
kopš kuriem laikiem teksts " viņa teica, ka esot iespaidota vairāk" (ņemot vērā faktu, ka viss, kas ir dzirdēts no Mairitas, ir teksti no sērijas "palīdziet man, man ir vīrs sievsitējs alkoholiķis satīna tusētājs, noziedojiet naudiņu, palīgā, man ir vardarbība, kamēr Kristaps nu ir parādījis arī skrīnšotus, kur Mairita pati neiet uz normālu kontaktu kaut vai par bērnu satikšanu, bet "kačā pravas") nozīmē, ka viņa ir upuris un Kristaps ir tas sliktais?
jā, iespējams,ka arī šeit ir vecais labais teiciens, ka pagale viena nedeg, taču es laikam vairāk tiecos domāt, ka Mairitas vaina te ir stipri lielāka, jo man neliekas ok tāda plātīšanās no viņas puses. Labi, hipotētiski pieņemot, ka tev vīrs ir bijis vardarbīgs, normālā situācijā tādu situāciju vispār vajadzētu risināt privāti vai sliktākajā gadījumā ar tiesas starpniecību. Okay, labi, pieņemam, ka tev nav naudas, cilvēki tev palīdzēja, dzīvo tālāk, audzini bērnus un kārto lietas caur tiesu. Kāpēc tu pēc vesela gada turpini vazāties pa visādiem medijiem un ar izspiestām asarām acīs stāsti, ka viss ir tik slikti?
Normālā situācijā, ja viss arī būtu tik slikti, cilvēks a) izšķirtos un kaut vai tiesiskā ceļā saregulētu tās pašas saskarsmes tiesības ar bērniem un alimentus, b) censtos aizmirst un dzīvotu tālāk tā, kā tu stāsti savos māmiņklubos, nevis turpinātu vazāt savu slikto vīru un bērnu tēvu vēl tālāk pa visiem soctīkliem, ko tev tas dod? Vai tiešām, ja tu, kā saki, gribi pasargāt savus bērnus, nepadomā, kādas potenciāli neērtas situācijas tu radi saviem bērniem nākotnē, kad bērni smiesies par to, kā tu lētas piecminūtes slavas dēļ vazājies pa soctīkliem un sūdzies, cik viss slikti, kad realitātē tu pati nepiekriti sava vīra civilizētai prasībai par naudu un bērnu audzināšanu? kāpēc nevar vnk visu formāli noskaidrot un tiesas ceļā novienoties, nevis vēl pēc gada skalot netīro veļu vispasaules apskatei, dienas beigās no tā cieš tikai un vienīgi bērni

Bet mēs jau neredzam visu kas ir noticis pirmstam. Tur jau ir tā lieta, ka tagad ar putām uz lūpām nolikt vienu vai otru pusi būtu diezgan stulbi.
Pēc savas situācijas spriežot, man personīgi Mairita "ir tuvāk sirdij" kā Kristaps. Esmu tikusi līdz 20. minūtei un manas domas pagaidām nav mainījušās.
Es tikai ceru, ka tiesas notiks, viss tiks izskatīts un tas noteikti var ievilkties vēl ļoti ilgi, tāpēc aurot kāpēc visu nevar tā nokārtot ir vēl stulbāk, mums valstī nekas nenotiek ātri. Magone ar savu Žani ar netiek galā.
21.05.2022 22:55 |
 
Patīk
Reitings 2868
Reģ: 30.04.2020
mikina @ 21.05.2022 22:51
https://failiem.lv/u/w4pb7t2th
https://failiem.lv/u/hs65ugk23
Paskatieties uz bērna ķermeni..

Te nevar īsti saprast. Tik pat labi tā ir psoriāze vai ielaists atopiskais. Vajadzētu šīs bildes Kristapam nosūtīt un pajautāt, lai gan gribētos ticēt, ka dārziņā celtu trauksmi, ka bērns zilumos :(
21.05.2022 23:15 |
 
Reitings 530
Reģ: 16.02.2022
MelnāVārna @ 21.05.2022 22:21

Gan jau Mairita nemotivē, tāpat kā Madara Kirpiču
Vēl neesmu noskatījusies to video, bet esmu bijusi līdzīgās attiecībās, vainīgi vienmēr ir abi un Mairita to arī neslēpa, šitiem nabaga tēviņiem vienmēr ir kādi attaisnojumi kāpēc nemaksā alimentus un nenodrošina, nesatiek savus bērnus. Pārsvarā tas viss ir bullshits.

+100
Es tieši to pašu nodomāju, tāpēc interesē, kā tad ir- maksā, vai pietrūkst motivācijas, lai maksātu...
21.05.2022 23:19 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
Fargerike @ 21.05.2022 23:19

+100
Es tieši to pašu nodomāju, tāpēc interesē, kā tad ir- maksā, vai pietrūkst motivācijas, lai maksātu...

Video esmu tikusi tiktāl, ka viņš esot vienojies ugf par atmaksu un maksājot arī Mairitai šobrīd.
21.05.2022 23:22 |
 
Reitings 530
Reģ: 16.02.2022
mikina @ 21.05.2022 22:51
https://failiem.lv/u/w4pb7t2th
https://failiem.lv/u/hs65ugk23
Paskatieties uz bērna ķermeni..

Izskatās pēc nātrenes vai psiriāzes- uz nervu pamata.
21.05.2022 23:23 |
 
Patīk
Reitings 2868
Reģ: 30.04.2020
Neviens no Satīna nekad nav stāstījis, ka ir balts un pūkains un uzstātos skaidrā. Un tā pati Mairita arī ir bijusi Satīna končos un nav smādējusi no zāli, ne koku! Tas, ka viņa ir slimīgi greizsirdīga, to gan esmu dzirdējusi no vairākiem. Pašas iedomājieties sevi šajā situācijā,kad atnāc no koncerta-kaut vai galīgā pārpālī, bet tomēr, tas ir tavs peļņas avots-un mājās sagaida otra pusīte, kas zāģē un zāģē, gan jau sejā met visādus apvainojumus un apsūdzības, kas ir radušās pašas kompleksu un neveselās psihes dēļ. Cik ilgi jūs šo spētu izturēt? Es neattaisnoju vardarbību un nesaku, ka kādam kādu uzreiz ir jāsit, bet vai jūs spētu stundu klausīties kā jums dročī smadzenes un jūs pat neuzdirstu pretī?
Kā tapa otrs bērns? Pavisam vienkārši-nodarbojoties ar seksu. Neviens nesaka, ka katru dienu ir bijuši kautiņi un pazemojumi. Ir arī labie mirkļi, pat tik sūdainās attiecībās. Un manipulatori-tieši tādi, kā Mairita-ļoti labi māk panākt savu. Un cik tad tur daudz vajag? Vienu veiksmīgu kniebienu un lieta darīta.
Bet ja jau Kristaps ir bijis tik vardarbīgs, kā Mairita veiksmīgi iznēsāja bērnu?
21.05.2022 23:27 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
Enazenaz @ 21.05.2022 23:27
Neviens no Satīna nekad nav stāstījis, ka ir balts un pūkains un uzstātos skaidrā. Un tā pati Mairita arī ir bijusi Satīna končos un nav smādējusi no zāli, ne koku! Tas, ka viņa ir slimīgi greizsirdīga, to gan esmu dzirdējusi no vairākiem. Pašas iedomājieties sevi šajā situācijā,kad atnāc no koncerta-kaut vai galīgā pārpālī, bet tomēr, tas ir tavs peļņas avots-un mājās sagaida otra pusīte, kas zāģē un zāģē, gan jau sejā met visādus apvainojumus un apsūdzības, kas ir radušās pašas kompleksu un neveselās psihes dēļ. Cik ilgi jūs šo spētu izturēt? Es neattaisnoju vardarbību un nesaku, ka kādam kādu uzreiz ir jāsit, bet vai jūs spētu stundu klausīties kā jums dročī smadzenes un jūs pat neuzdirstu pretī?
Kā tapa otrs bērns? Pavisam vienkārši-nodarbojoties ar seksu. Neviens nesaka, ka katru dienu ir bijuši kautiņi un pazemojumi. Ir arī labie mirkļi, pat tik sūdainās attiecībās. Un manipulatori-tieši tādi, kā Mairita-ļoti labi māk panākt savu. Un cik tad tur daudz vajag? Vienu veiksmīgu kniebienu un lieta darīta.
Bet ja jau Kristaps ir bijis tik vardarbīgs, kā Mairita veiksmīgi iznēsāja bērnu?

Kā pēdējās padibenes iznēsā bērnus - veiksmīgi? Un kā veselīgi cilvēki neveiksmīgi?
21.05.2022 23:36 |
 
Patīk
Reitings 2868
Reģ: 30.04.2020
Paskatieties Mairitas instagramā 4.postu-kur viņa ar bērniem ir Ķemeros. Tur ir 2 bildes un video un pēc tā video izskatās, ka viņa ir sadzērusies. Ļoti iespējams kļūdos, bet tās kustības ir tādas palēninātas un dīvainas.
21.05.2022 23:44 |
 
Patīk
Reitings 2868
Reģ: 30.04.2020
MelnāVārna @ 21.05.2022 23:36

Kā pēdējās padibenes iznēsā bērnus - veiksmīgi? Un kā veselīgi cilvēki neveiksmīgi?

Vai, vai! Miss aizstāve, nevajag tagad filozofēt! Manu domu saprati!
21.05.2022 23:46 |
 
Reitings 3525
Reģ: 30.12.2015
MelnāVārna @ 21.05.2022 22:55

Bet mēs jau neredzam visu kas ir noticis pirmstam. Tur jau ir tā lieta, ka tagad ar putām uz lūpām nolikt vienu vai otru pusi būtu diezgan stulbi.
Pēc savas situācijas spriežot, man personīgi Mairita "ir tuvāk sirdij" kā Kristaps. Esmu tikusi līdz 20. minūtei un manas domas pagaidām nav mainījušās.
Es tikai ceru, ka tiesas notiks, viss tiks izskatīts un tas noteikti var ievilkties vēl ļoti ilgi, tāpēc aurot kāpēc visu nevar tā nokārtot ir vēl stulbāk, mums valstī nekas nenotiek ātri. Magone ar savu Žani ar netiek galā.
MelnāVārna @ 21.05.2022 22:55

Bet mēs jau neredzam visu kas ir noticis pirmstam. Tur jau ir tā lieta, ka tagad ar putām uz lūpām nolikt vienu vai otru pusi būtu diezgan stulbi.
Pēc savas situācijas spriežot, man personīgi Mairita "ir tuvāk sirdij" kā Kristaps. Esmu tikusi līdz 20. minūtei un manas domas pagaidām nav mainījušās.
Es tikai ceru, ka tiesas notiks, viss tiks izskatīts un tas noteikti var ievilkties vēl ļoti ilgi, tāpēc aurot kāpēc visu nevar tā nokārtot ir vēl stulbāk, mums valstī nekas nenotiek ātri. Magone ar savu Žani ar netiek galā.
Mairita šovakar ielika Twitter kaut kādus skrīnšotus no epasta ziņām ar Kristapu, ko pēc tam izdzēsa (vismaz es twitter neatrodu). cik lasīju, esot bijusi kkāda viņai pašai neglaimojoša informācija, kas liek domāt, ka tik balta un pūkaina viņa nemaz nav. Ja reiz pietiek spēka vazāties apkārt un puspasaulei bļaut, ka viss slikti, tad būtu vismaz pateikusi, kas notiek kaut vai tāpēc, ka mums Latvijā vēl ir tāls ceļš ejams līdz tolerantai sabiedrībai un ir svarīgi izglītot cilvēkus par to, ka vardarbību nevajag paciest un nav jāklusē, kas var iedvsmot arī kādu citu no vardarbības cietušo. Mairita pašlaik ir tikai skaļi bļāvusi, ka viņai vīrs ir sievsitējs, nepasakot it neko, tikai baurojot ar skaļām provokatīvām frāzēm sava, šķietami, aizskartā ego dēļ (jo pēc tiem skrīnšotiem video neizprotu viņas rīcību atteikties no alimentiem,neiet uz kompromisu par bērnu pieskatīšanu - šķiet kā manipulatīvs mēģinājums ieriebt otrajai pusītei un spekulēt ar bērniem uz šķiršanās rēķina). Beigu beigās to visu var pagriezt tāpat kā Depam un Hērdai ASV par neslavas celšanu. Puisim sabojāta karjera un kauna traips uz visu dzīvi, a meitenei nekas, jo sabiedrība atsakās ticēt, ka arī sieviete var būt varmāka 🤨
21.05.2022 23:56 |
 
Patīk
Reitings 2868
Reģ: 30.04.2020
maijpukjiite @ 21.05.2022 23:56
Mairita šovakar ielika Twitter kaut kādus skrīnšotus no epasta ziņām ar Kristapu, ko pēc tam izdzēsa (vismaz es twitter neatrodu). cik lasīju, esot bijusi kkāda viņai pašai neglaimojoša informācija, kas liek domāt, ka tik balta un pūkaina viņa nemaz nav. Ja reiz pietiek spēka vazāties apkārt un puspasaulei bļaut, ka viss slikti, tad būtu vismaz pateikusi, kas notiek kaut vai tāpēc, ka mums Latvijā vēl ir tāls ceļš ejams līdz tolerantai sabiedrībai un ir svarīgi izglītot cilvēkus par to, ka vardarbību nevajag paciest un nav jāklusē, kas var iedvsmot arī kādu citu no vardarbības cietušo. Mairita pašlaik ir tikai skaļi bļāvusi, ka viņai vīrs ir sievsitējs, nepasakot it neko, tikai baurojot ar skaļām provokatīvām frāzēm sava, šķietami, aizskartā ego dēļ (jo pēc tiem skrīnšotiem video neizprotu viņas rīcību atteikties no alimentiem,neiet uz kompromisu par bērnu pieskatīšanu - šķiet kā manipulatīvs mēģinājums ieriebt otrajai pusītei un spekulēt ar bērniem uz šķiršanās rēķina). Beigu beigās to visu var pagriezt tāpat kā Depam un Hērdai ASV par neslavas celšanu. Puisim sabojāta karjera un kauna traips uz visu dzīvi, a meitenei nekas, jo sabiedrība atsakās ticēt, ka arī sieviete var būt varmāka ?

https://failiem.lv/u/7t5h7qsu3
22.05.2022 00:05 |
 
Reitings 767
Reģ: 18.02.2022
Enazenaz @ 22.05.2022 00:05

https://failiem.lv/u/7t5h7qsu3

Agnija Grigule kas lūdz izbeigt, nebija viņas draudzene ? 🤔
22.05.2022 00:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits