Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bosings/Terors darba

 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Čau visām!
Aizdomājos par šo tēmu un palika interesanti 😅
Pastāstiet, kādā no saviem iepriekšējiem darbiem, vai tagadējā, esat saskārušās ar darba devēja/vadītāja/kolēģa psiholoģisko teroru? 😬
Mana iepriekšējā darba vieta bija viena kredītkompānija, kurā nodaļas vecākā vienkārši bija 🤯 Nu tik reti pretīgs, ļauns cilvēks! Knapi gadu nostrādāju, un brīnos kā neaizgāju ātrāk! Nepārtraukti pārmetumi par neko, visu laiku pazemoja, viņai kaitināja kad bija daudz darba, bļāva lai ātrāk visu daram, un dienās, kad bija maz darba, arī tas viņu besīja, viņa lika kaut ko kārtot, pēc būtības darīt kaut ko, kas vispār nav mani darba pienākumi, retu reizi nokavējot darbu uz pāris min dēļ korķiem - arī nekādas iejūtības, nē, nu es saprotu, ka darbs ir darbs, kavēt nedrīkst, bet kad tev 9 jābūt darbā un jābrauc cauri visai pilsētai, nu ir tie korķi un nevari dažreiz tik labi saplānot transportus 😬 Atnācu tur strādāt brīdī, kad visa nodaļa mainījās un iepriekšējie darbinieki vnk visi reizē uzrakstīja atlūgumus, jo nevarēja vairs izturēt viņas pazemojumus 🤦‍♀️ Un pats labākais, ka uzņēmuma vadītājs nekā nereaģēja, jo redz, viņa labi pildīja savus pienākumus un viņaprāt vieglāk ir meklēt visu laiku darbiniekus, kas sadzīvotu ar viņu, nekā aizvietot tik “vērtīgu” darbinieku, bet kas kā cilvēks ir totāls terorists un ļaunuma iemiesojums pret apkārtējiem 🥴
Tagad strādāju daudz labākos apstākļos, un pelnu daudz vairāk un atskatoties uz to darba pieredzi, nu es vnk nevaru aptvert, kur man bija iekšas to paciest veselu gadu un par kaut kādiem nieka 700€ 😅
14.05.2022 15:02 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3735
Reģ: 31.10.2010
Ir bijis. Pirms vairākiem gadiem strādāju tiesā par tiesas sēžu sekretāru. Darbs noritēja sastāvos pa trīs - tiesnesis, tiesneša palīgs un sekretārs. Mana tiesnese bija ļoti jauka, bet viņas palīdze īstākā ragana.
Pirms tam nebiju strādājusi tieslietu lauciņā un dabiski, ka strādājot reizēm radās vajadzība uzdot jautājumus. Lai gan mani apmācīt bija viens no viņas pienākumiem, uz katru jautājumu tika atbildēts augstprātīgi, nicinoši, izsmējoši. Vienmēr lika man justies kā muļķei, kas tērē viņas dārgo laiku. Nedod Dievs, ja gadījās pieļaut kaut mazāko kļūdu. Lasīja lekcijas tā, it kā es būtu viņas bērns.
Viņas dēļ negribēju nākt uz darbu, nespēju brīvdienās atpūsties, visu laiku domāju, ka pirmdien atkal būs ar viņu jāstrādā un jāklausās pārmetumos. Izturēju tur nepilnu mēnesi un viņa bija vienīgais iemesls, kāpēc aizgāju. Tiesnese vēl mēģināja izprast, kas noticis. Nepateicu, nezinu, kāpēc.
14.05.2022 15:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)