Tinder/Badoo stāstiņi

 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Noteikti tamlīdzīgas tēmas ir bijušas, bet nu, man gribējās vēlreiz uztaisīt 😀. Padalāmies ar saviem stāstiņiem uz dzīves!
Es jau gadu esmu viena, un šobrīd grafiks ir tāds, ka esmu visu laiku aizņemta ar darbiem, plus, man ir tiešām baigais iekšējais bloks uz attiecībām, bet nu ko...atjaunoju profilu vienā no platformām, sāku rakstīties ar kaut kādu džeku(var teikt, pirmo, kas trāpījās 😀). Pēc nedēļas sarunājām satikties. Viņš atbrauca ar ričuku, ārā tieši bija ledus auksti 😀😀😀😀😀, mēs vnk divas stundas staigājām (es godīgi, jutos kā 15gadīga), riktīgi nosalām un ES(!!!) mums statjikā pirku kafijas, šim pat maks līdzi nebija.
Reāli tizli.
Tagad raksta katru dienu, bet es protams galīgi nesaprotu, kur tādas "attiecības" var virzīties 😀😀😀😀😀😀.
Lūdzu, pastāstiet kaut ko tādu, lai es nomierinos - ka ir arī trakāk.
P. S. Man šķiet, es nomiršu viena 😀.
08.04.2022 10:43 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
GhostGG @ 09.11.2022 18:27

Bļin, šī gada laika baigi daudz cilvēki ir vinējuši loterijā. hmmm, laikam būs jāpardod uzņēmums un jāsāk spēlēt loterijas.

Miljonārs Maligins arī varēja dabūt Elīnas vecuma bezbērnu sievieti, bet Elīnai jau bija bērns. Kambala nav miljonārs, bet virs valsts vidējā, priekš kam viņam vajadzēja precēt sievieti ar jau 3 meitām.... Pilots Pēteris ar savu 3k algu arī varēja būt ar kādu bezbērnu sievieti, nevis gadiem Saulieti ar jau 2 meitām. Un es varu turpināt un turpināt. Tas nav TIK reti, kā jūs to pasniedzat...
09.11.2022 18:35 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Un tas, ka neviens ''top vīrietis'' sievieti ar bērniem neņems... Uz miljonāra Fiļa naudu gan jau daudzas 25-30 gadīgas bezbērnu sievietes pavilktos, bet viņš jau gadiem kopā ar kādu, kurai 2 bērni. Un tādu piemēru ir pietiekoši daudz, kad vīrieši, kas dzīvo virs Latvijas vidējā, noteikti varētu dabūt kādu bez bērniem, bet izlemj citādāk. Tā ka dažs labs te pārspīlē. Jā, procentuāli iespējas diezgan samazinās, bet ne jau TIK traki, ka atliek vien gatera strādnieki

Bļin, šī gada laika baigi daudz cilvēki ir vinējuši loterijā. hmmm, laikam būs jāpardod uzņēmums un jāsāk spēlēt loterijas.
09.11.2022 18:27 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Un tas, ka neviens ''top vīrietis'' sievieti ar bērniem neņems... Uz miljonāra Fiļa naudu gan jau daudzas 25-30 gadīgas bezbērnu sievietes pavilktos, bet viņš jau gadiem kopā ar kādu, kurai 2 bērni. Un tādu piemēru ir pietiekoši daudz, kad vīrieši, kas dzīvo virs Latvijas vidējā, noteikti varētu dabūt kādu bez bērniem, bet izlemj citādāk. Tā ka dažs labs te pārspīlē. Jā, procentuāli iespējas diezgan samazinās, bet ne jau TIK traki, ka atliek vien gatera strādnieki 😀😀
09.11.2022 18:20 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
IceCream @ 09.11.2022 17:34
Es pilnīgi piekrītu, es mūžam nesatiktos ar vīrieti, kam ir bērns. Standarta situācija, kad ļoti fiksi visas rūpes kā ēst gatavošana, drēbju mazgāšana, mājasdarbi utt tiek noveltas uz "jaunās" māmuļas pleciem. Komplektā nāk bērna greizsirdība un visādi pigori. Nemaz nerunājot par exenes klātbūtni, kas var jebkurā mirklī iejaukties procesos un plānos. Nauda, kas ntos gadus aiziet uzturlīdzekļos.
Vīriešiem ļoti rūpīgi jādomā, kurā gadījumā novilkt prezervatīvu.

Pilnībā saprotama vēlme izvairīties no visa minētā.
Kitijaaaa @ 09.11.2022 18:04
Ir arī sievietes un vīrieši bez bērniem, kas gadiem ilgi ir bez ilgstošām, nopietnām attiecībām. Tajos pašos portālos gadiem sēdošie vīrieši ir bez bērniem. Līdz ar to, nav teikts, ka tās mātes dabūtu to, ko vēlas, ja viņām bērnu nebūtu. Varbūt viņām bija tādi pati problēma jau pirms bērniem.

Tas gan. Bērni gan vienam, gan otram dzimumam kopumā nepadarīs jaunu attiecību izveidi vieglāku, bet ja kāds/kāda ilgstoši nevar atrast partneri, tad vaina visticamāk ir viņā pašā.
09.11.2022 18:13 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Ir arī sievietes un vīrieši bez bērniem, kas gadiem ilgi ir bez ilgstošām, nopietnām attiecībām. Tajos pašos portālos gadiem sēdošie vīrieši ir bez bērniem. Līdz ar to, nav teikts, ka tās mātes dabūtu to, ko vēlas, ja viņām bērnu nebūtu. Varbūt viņām bija tādi pati problēma jau pirms bērniem.
09.11.2022 18:04 |
 
10 gadi
Reitings 2656
Reģ: 29.01.2009
Es pilnīgi piekrītu, es mūžam nesatiktos ar vīrieti, kam ir bērns. Standarta situācija, kad ļoti fiksi visas rūpes kā ēst gatavošana, drēbju mazgāšana, mājasdarbi utt tiek noveltas uz "jaunās" māmuļas pleciem. Komplektā nāk bērna greizsirdība un visādi pigori. Nemaz nerunājot par exenes klātbūtni, kas var jebkurā mirklī iejaukties procesos un plānos. Nauda, kas ntos gadus aiziet uzturlīdzekļos.
Vīriešiem ļoti rūpīgi jādomā, kurā gadījumā novilkt prezervatīvu.
09.11.2022 17:34 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Omniva55 @ 09.11.2022 17:17

Tas ir cits stasts par cilvekiem , kuri sajos portalos gadiem , gan sievietes , gan viriesi

Cits daļēji, jā, bet tev nešķiet, ka ir vērojama korelācija kāpēc nenoliedzami lielais vairums tur ir ar bērniem?
Vai nav tā, ka tās bez bērniem tur tiek ātrāk un vairāk “izķertas”, tāpēc to tur nav tik daudz? Ja jau bērni tajā nespēlē nekādu lomu, kāpēc tur piemēram lielais vairums nav tikai melnmates vai tikai blondīnes? Varbūt tāpēc, ka matu krāsa tiešām nav svarīga, bet bērnu faktors gan? Vai arī uzskati, ka 90% līdz 30 gadiem vienkārši ir apbērnojušās? Tad jau mums ar demogrāfiju vispār nebūtu nekādas problēmas.
09.11.2022 17:30 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nevajag man tagan skaidrot elementāras lietas. Filozofiju atstāsim citai reizei. Es prasu - ko tajai sievietei ar bērnu darīt? Veicmeitās palikt? Bērnu atdot bērnu namam, jo mīlestību dzīve gribas? Vai tomēr iet kārties, tapēc ka nevienam nav vajadzīga?

Tā nav filozofija. Tā vnk ir ierasto lietu kārtība. Kāpēc tu man uzdot šādu jautājumu? Es īsti nesaprotu kā tā ir mana, vai tā cita vīrieša (kas negrib sievieti ar bērnu) propblēma? Mums būtu tagad tas jārisina? Protams, ka bērns nav jāadod bērnu namam. Būtībā izlasi manu iepriekšējo komentāru, tas, manuprāt, arī butu tas risinājums. Bet protams, šāds risinājums sievietēn neder. Tāpēc laikam vienīgais risinājums būtu - jāiededzina svece un jāgaida ciemos vienrdži 🙃
09.11.2022 17:26 |
 
Reitings 21710
Reģ: 18.08.2022
Nezinu par kadiem top veciem Aldis runā,bet es kad agrāk pēc škiršanās atsāku iet uz randinjiem,kaut kā vīriešiem nebija tik kategoriski aizspriedumi pret to ,ka man ir bērns!
P.s un nē es negaju uz randinjiem ar dzerajiem un bezdarbniekiem Vasjām ,kas joprojam dzivo pie mammas!
09.11.2022 17:20 |
 
Reitings 642
Reģ: 26.07.2022
Aleksandrs @ 09.11.2022 16:45

Es nevienu nenolieku, uz nevienu konkrētu personu neko neteicu, es tikai izvērtēju realitāti, un pat iepriekš minēju, ka ir daļa, kam izdodas izveidot jaunas, veiksmīgas attiecības ar visiem bērniem, vienmēr ir izņēmumi, bet tas nav vairums.
Ne velti ir tāds Badoo jeb kā es saucu - vientuļo mammu portāls, uztaisi vīrieša profilu un apskaties kas tur notiek. 95% beibes ar bērniem, vienas un tās pašas, kas bija 2, 3 gadus atpakaļ, tur ir vēl šodien. Daudzas jau pat vairs nenorāda, ka to bērnu viņām ir, lai nepazaudētu iespejamos kandidātus, bet daļa iespiedusies atmiņā, ka kādreiz bija norādīts. Domā velti viņas tā dara, un joprojām tur atrodas?

Tas ir cits stasts par cilvekiem , kuri sajos portalos gadiem , gan sievietes , gan viriesi
09.11.2022 17:17 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 09.11.2022 16:00

Kas tieši fascinē? Laipni lūdzu realitātē. Vīrieši tak arī tiek dalīti kategorijās, kurš ir vērtīgāks un, kurš ir mazāk vērtīgs, tikai tas tiek pasniegts nedaudz maigākā veidā (caur puķēm). Neizlikimies tagad, ka sievietēm nav nekādu kritēriju attiecībā pret vīriešiem, kad tiek izvēlēts patneris. Man gan vairāk izskatās, ka problēma / sašutums parādās tieši tad, kad vīriešiem parādāk kaut kāda vērtību skala, toties, kad sievietes "šķiro" potenciālos partnerus, tad tas tiek uzskatīts par apsveicamu un par normu. Un tas ir pilnīgi normāli, ka katram ir kaut kāda vērtību skala. Tikai nevajag uzmest uzreiz lūpu, tad, kad to dara vīrieši. Grozi kā gribi, bet cilvēki nav vienlīdzīgi, kāds ir labāks / vertīgāks pēc sabiedrības standartiem. Vai tas ir pareizi? diskutējams jautājums, bet man nepatīk runāt par to, kā būtu vai nebūtu jābūt. Bet gan par to kā ir.

Nevajag man tagan skaidrot elementāras lietas. Filozofiju atstāsim citai reizei. Es prasu - ko tajai sievietei ar bērnu darīt? Veicmeitās palikt? Bērnu atdot bērnu namam, jo mīlestību dzīve gribas? Vai tomēr iet kārties, tapēc ka nevienam nav vajadzīga?
09.11.2022 17:17 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Patiesībā nav jau tā, ka sievietes ar bērniem nevar atrast vīrieti. Protams, ka var. Ir ļoti daudz vīriešu, kuri labrāt pieņemtu sievieti ar bērnu. Bet galvenā problēma ir tā, ka viņas grib tādu vīrieti, kādu viņas (varbūt) varēja dabūt pirms viņām tie bērni bija. Runājo ar vienkāršākiem vārdiem, tā lai visi saprot - sieviete ar bērnu grib to "pilno paketi" vīrieša veidolā, kas diemžēl, vai arī, par laimi, 95% gadījumos, nav vairāk iespējams, bet no fantāziju pasaules ne par ko izkāpt negrib un tāpēc apsaukā vīriešus par kompleksainiem, kuri negrib svešus bērnus. Tas ir kā aburtais aplis.
Bija kādreiz tāda hip hop dziesma, ko varētu attiecināt uz šāda veida situācijām un daļa no lirikas skanēja šādi - Viņš viņu mīl, viņa viņu nē, viņa citu mīl, a citam ir vienalga un tā tā dzīve paiet. Manuprāt diezgan trāpīgi par šo tēmu.
09.11.2022 17:03 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Omniva55 @ 09.11.2022 16:25

Kur ir Kaudze problemas ? jums lieli aizspriedumi. Anyway , ko mekle to atrod vai pievelk , tik skatieties lai par sadiem uzskatiem pasam nesanak samileties kaadaa ar berniem :) dzive viss kas var but , tadel iesaku vienkarsi nenolikt citus pec to situacijas ?

Es nevienu nenolieku, uz nevienu konkrētu personu neko neteicu, es tikai izvērtēju realitāti, un pat iepriekš minēju, ka ir daļa, kam izdodas izveidot jaunas, veiksmīgas attiecības ar visiem bērniem, vienmēr ir izņēmumi, bet tas nav vairums.
Ne velti ir tāds Badoo jeb kā es saucu - vientuļo mammu portāls, uztaisi vīrieša profilu un apskaties kas tur notiek. 95% beibes ar bērniem, vienas un tās pašas, kas bija 2, 3 gadus atpakaļ, tur ir vēl šodien. Daudzas jau pat vairs nenorāda, ka to bērnu viņām ir, lai nepazaudētu iespejamos kandidātus, bet daļa iespiedusies atmiņā, ka kādreiz bija norādīts. Domā velti viņas tā dara, un joprojām tur atrodas?
09.11.2022 16:45 |
 
Reitings 642
Reģ: 26.07.2022
Aleksandrs @ 09.11.2022 16:11

Nu redz, sieviete pazemināt latiņu tādēļ nē, bet kāpēc tad tā latiņa būtu jāpazemina vīrietim, ja viņš mierīgi var izvēlēties beibi bez bērniem, tādējādi atsijājot kaudzi problēmu? Vismaz vecuma grupā līdz 35.
Un tieši tā, re kur pati arī apstiprināji GhostGG teikto, ka sieviete bērnu (vienalga objektīvu vai neobjektīvu iemeslu dēļ) vienmēr noliks augstāk par vīrieti, kas kā bezbērnu vīrietim ir liels mīnuss, tāpēc, labāk izvēlēsies sievieti, kam bērnu nav, un ar ko var veidot savus, ja ir vēlme.
Un par gadiem pilnīgi garām, gandrīz uz pusi kļūdījies.

Kur ir Kaudze problemas 😅 jums lieli aizspriedumi. Anyway , ko mekle to atrod vai pievelk , tik skatieties lai par sadiem uzskatiem pasam nesanak samileties kaadaa ar berniem :) dzive viss kas var but , tadel iesaku vienkarsi nenolikt citus pec to situacijas 😀
09.11.2022 16:25 |
 
Reitings 642
Reģ: 26.07.2022
GhostGG @ 09.11.2022 16:10

āāā ok. Tad es saprotu, ka tev nebūtu iebildumu veidot ģimeni ar vecu, neglītu alkaholiķi, kurš strādā gadījuma darbus un dzīvo mammas pagrabā?

Nevajag jau galejibas :)
09.11.2022 16:20 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Omniva55 @ 09.11.2022 15:42

Pazeminat latinu un tadel tikties ar kadu kuram ir berni?
Hm tada domasana jau sen nav cilvekiem ar kuriem es komuniceju . Aleksandr , es varu saderet ka jums ap 50 gadiem pec sadiem spriedelejumiem.
Turklat , MUSDIENU sieviete sevi un savu bernu noliks augstak par tadu ka tu , jo redz var gan par sevi pastavet , gan par bernu un nav vajadzigs neviens lupata blakus tikai tadel ka vajag un butu kada nereala lidzatkatiba …
Labs virietis vienmer bus labs virietis :)

Nu redz, sieviete pazemināt latiņu tādēļ nē, bet kāpēc tad tā latiņa būtu jāpazemina vīrietim, ja viņš mierīgi var izvēlēties beibi bez bērniem, tādējādi atsijājot kaudzi problēmu? Vismaz vecuma grupā līdz 35.
Un tieši tā, re kur pati arī apstiprināji GhostGG teikto, ka sieviete bērnu (vienalga objektīvu vai neobjektīvu iemeslu dēļ) vienmēr noliks augstāk par vīrieti, kas kā bezbērnu vīrietim ir liels mīnuss, tāpēc, labāk izvēlēsies sievieti, kam bērnu nav, un ar ko var veidot savus, ja ir vēlme.
Un par gadiem pilnīgi garām, gandrīz uz pusi kļūdījies.
09.11.2022 16:11 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Vai top virietis ir saprotams ar meterialo situaciju vai vel “labak “ izskatu? Cik sekli

āāā ok. Tad es saprotu, ka tev nebūtu iebildumu veidot ģimeni ar vecu, neglītu alkaholiķi, kurš strādā gadījuma darbus un dzīvo mammas pagrabā?
09.11.2022 16:10 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Piekūns @ 09.11.2022 14:41

Cik atceros no citām diskusijām, arī sievietes nedod priekšroku vīriešiem ar bērniem no iepriekšējām attiecībām.

Tieši tā, katram podiņam savs vāciņš. :)
Bet vispār sievietēm vai vīriešiem ar bērniem nav ko uztraukties. Kas ļoti attiecības grib, nevis pats sevi noraksta kā neienteresētu jaunās attiecībās bērnu dēļ, tāpat tādas atrod un daudz maz savā sociālajā slānī. Ne Sanai Timmai, ne Katrīnai Saulietei, ne Račko, ne Kambalai, ne Madarai Kivičai utt., utt. bērnu dēļ nācās pāriet uz ''dzērājiem vai večukiem'', tāpat ar bērniem atrada sava līmeņa vīriešus, kādi viņām +/- būtu bijuši bez bērniem.
09.11.2022 16:07 |
 
Reitings 642
Reģ: 26.07.2022
Aldis15 @ 09.11.2022 15:55
Kāpēc labam, izskatīgam, veiksmīgam top vīrietim, kuram netrūkst sieviešu uzmanības vajadzētu tikties ar sievieti kurai ir bērni?
Otrā šķiras večiem kuriem nav baigi daudz opciju, tie arī ņems tās ar bērniem.

Hm , top virietis? Top virietis prieks savas sieviete a daris visu , kad naks abiem Pa labu :)
Vai top virietis ir saprotams ar meterialo situaciju vai vel “labak “ izskatu? Cik sekli 😅
09.11.2022 16:06 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Mani brīžiem fascinē, ka sievieti pataisa par mazāk vērtīgāku attiecībās tieši tapēc, ka viņai ir bērns

Kas tieši fascinē? Laipni lūdzu realitātē. Vīrieši tak arī tiek dalīti kategorijās, kurš ir vērtīgāks un, kurš ir mazāk vērtīgs, tikai tas tiek pasniegts nedaudz maigākā veidā (caur puķēm). Neizlikimies tagad, ka sievietēm nav nekādu kritēriju attiecībā pret vīriešiem, kad tiek izvēlēts patneris. Man gan vairāk izskatās, ka problēma / sašutums parādās tieši tad, kad vīriešiem parādāk kaut kāda vērtību skala, toties, kad sievietes "šķiro" potenciālos partnerus, tad tas tiek uzskatīts par apsveicamu un par normu. Un tas ir pilnīgi normāli, ka katram ir kaut kāda vērtību skala. Tikai nevajag uzmest uzreiz lūpu, tad, kad to dara vīrieši. Grozi kā gribi, bet cilvēki nav vienlīdzīgi, kāds ir labāks / vertīgāks pēc sabiedrības standartiem. Vai tas ir pareizi? diskutējams jautājums, bet man nepatīk runāt par to, kā būtu vai nebūtu jābūt. Bet gan par to kā ir.
09.11.2022 16:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits