Tinder/Badoo stāstiņi

 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Noteikti tamlīdzīgas tēmas ir bijušas, bet nu, man gribējās vēlreiz uztaisīt 😀. Padalāmies ar saviem stāstiņiem uz dzīves!
Es jau gadu esmu viena, un šobrīd grafiks ir tāds, ka esmu visu laiku aizņemta ar darbiem, plus, man ir tiešām baigais iekšējais bloks uz attiecībām, bet nu ko...atjaunoju profilu vienā no platformām, sāku rakstīties ar kaut kādu džeku(var teikt, pirmo, kas trāpījās 😀). Pēc nedēļas sarunājām satikties. Viņš atbrauca ar ričuku, ārā tieši bija ledus auksti 😀😀😀😀😀, mēs vnk divas stundas staigājām (es godīgi, jutos kā 15gadīga), riktīgi nosalām un ES(!!!) mums statjikā pirku kafijas, šim pat maks līdzi nebija.
Reāli tizli.
Tagad raksta katru dienu, bet es protams galīgi nesaprotu, kur tādas "attiecības" var virzīties 😀😀😀😀😀😀.
Lūdzu, pastāstiet kaut ko tādu, lai es nomierinos - ka ir arī trakāk.
P. S. Man šķiet, es nomiršu viena 😀.
08.04.2022 10:43 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Aleksandrs @ 09.04.2022 21:09

Ar to skaistumu arī mēdz būt visādi, ir novērots, ka tas ko sievietes uzskata par skaistu, un tas ko vīrieši, bieži vien krasi atšķiras, tā ka, iespējams, vīriešu acīs tu esi daudz skaistāka kā pati domā.
Cik nav bijis tā, ka sieviete saka, ka tā ir skaista, vai viņas draudzene ir ļoti skaista, un kad tu ieraugi, tad ir tāds, - un šī skaitās baigā skaistule, tiešām?
Starp vīrišiem atkal ir tā, ja kāds saka, ka kāda sieviete ir skaista / smuka / ņemama (kā nu kurš izsakās), tad visbiežāk tā arī ir.

Tagad uz to atskatoties vairāk liekas, ka visas 18-22 gadīgās bagāto vecpuišu Tinder daļai liekas ''ņemamas'' tikai tādēļ, ka jaunas. Nu es objektīvi atpaliku no tā, kas redzams eskorta sludinājumos. Vispār esmu no tām, kam pasēdēšanas parkā uz soliņa ir pilnīgi pietiekami, varu arī izmaksāt kafiju vai dalīt rēķinu uz pusēm. Bet tā vietā jau pirmajos randiņos bija restorāni pa 50 lati, otrajos vai trešajos randiņos jau zelta vērtslietas vai telefons vai Eiropas ceļojumi (un šis pat no tiem, ar kuriem tā arī nekad nebija tuvības). Un es nekad nesapratu, par ko, bet nu ok...
09.04.2022 21:28 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Nu nez, es esmu ļoti parasta, varētu teikt, ka izskatos zem vidējā, jo pat nelakoju nagus, bet man gandrīz vienmēr jaunībā Tinderī trāpījās daudz turīgāki, augstākos amatos strādājoši vīrieši (es izskatīgajiem parasti svaipoju garām) nekā man gribētos, un arī ir līdzīga pieredze, tikai citi amati. Tā ka var būt reāli, ja komentāra autore ir skaista, jo pat neskaistajām tā notiek.

Ar to skaistumu arī mēdz būt visādi, ir novērots, ka tas ko sievietes uzskata par skaistu, un tas ko vīrieši, bieži vien krasi atšķiras, tā ka, iespējams, vīriešu acīs tu esi daudz skaistāka kā pati domā.
Cik nav bijis tā, ka sieviete saka, ka tā ir skaista, vai viņas draudzene ir ļoti skaista, un kad tu ieraugi, tad ir tāds, - un šī skaitās baigā skaistule, tiešām?
Starp vīrišiem atkal ir tā, ja kāds saka, ka kāda sieviete ir skaista / smuka / ņemama (kā nu kurš izsakās), tad visbiežāk tā arī ir.
09.04.2022 21:09 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Aleksandrs @ 09.04.2022 20:23
Man gan laikam izklausās vairāk pēc fantāzijām vai goldigeres, vai arī abi kopā, bet nu ok.

Ne viens, ne otrs, bet es nekad neatteicu, ja man izmaksāja vai uzdāvināja dāvanu.
Man pašai ir laba izglītība, strādāju tad pat divos darbos un reizēm pat trijos, jo ņēmu atsevišķus projektus. Principā es mērķtiecīgi meklēju vīrieti nopietnām attiecībām, nekautrējos par to runāt. Un, ja sajutu, ka nav īstais, tad izdomāju pieklājīgu atteikumu.
Jā, jaunībā biju slaida, gara un simpātiska, un visnotaļ gudra. Tagad ir arī kas palicis no nosauktā 😜
09.04.2022 21:08 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Aleksandrs @ 09.04.2022 20:23
Man gan laikam izklausās vairāk pēc fantāzijām vai goldigeres, vai arī abi kopā, bet nu ok.

Nu nez, es esmu ļoti parasta, varētu teikt, ka izskatos zem vidējā, jo pat nelakoju nagus, bet man gandrīz vienmēr jaunībā Tinderī trāpījās daudz turīgāki, augstākos amatos strādājoši vīrieši (es izskatīgajiem parasti svaipoju garām) nekā man gribētos, un arī ir līdzīga pieredze, tikai citi amati. Tā ka var būt reāli, ja komentāra autore ir skaista, jo pat neskaistajām tā notiek.
09.04.2022 20:39 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Santa1992 @ 09.04.2022 19:32
Annija35, man lasot nez kāpēc rodas iespaids, ka tevi Aldis15 kaitina un Tu viņu uztver nopietni. Man vairāk iesmiet par viņu gribas nevis kko skaidrot viņam. Un arī man žēl, ka viņa nespēja nopelnīt viņam tik liels un sāpīgs komplekss pa dzīvi kam viss pārējais tiek pakārtots.
Es visu naudu notērēju hobijam, sievietēm nekas nepaliek. Tāpēc meklēju tādas kurām nevajag $ no manis.
09.04.2022 20:37 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Man gan laikam izklausās vairāk pēc fantāzijām vai goldigeres, vai arī abi kopā, bet nu ok.
09.04.2022 20:23 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Senos laikos biju tādā piereģistrējusies. Ar vīru tur iepazinos. Līdz vīram man bija visai feini randiņi. Viens bija baigi smuks jurists. Pirmais randiņš notika baseinā. Es viņu uzaicināju uz treniņu, viņš piekrita. Atceros, ka viņam ļoti patiku, viņš man arī, bet ne kopdzīvei. Kādu laiku satikāmies kopīgai sportošanai- peldēšana, skrituļošana. Dzīvē ir sanācis, ka izmantojuši viens otra profesijas pakalpojumus.
Tad vēl viens tāds pazīstams cilvēks, producents. Uzreiz veda iepazīstināt mani ar saviem radiem. Gribēja dzīvot kopā, remontēja tad dzīvokli, gribēja pakārtot manām idejām. Hmm.. kkas tomēr nepatika. Bet.. palīdzēja man vēlāk ar remontdarbiem, pat apmaksāja viņa meistara darbu manā dzīvoklī.
Vēl viens- baņķieris. Svaigi sķīries. Ļoti gudrs, perspektīvs. Sadraudzējāmies ar viņa māsu. Nepatika, ka nevisai izteicās abi par exsievu.
Tad bija viens sporta klubu īpašnieks. Pluss tāds, ka tiku pie abonomenta. Bija ieciklējies uz sportu, brenda apģērbiem un ceļošanu. Esmu gara, lika man nomest no 58 uz 55 kg. Sapratu, ka man tas neder, man būs stress šādās attiecībās. ( ja kas, sieva tagad galīgi nesportiska un ar lieku svaru)
Bet viens no šeit nosauktajiem uz “ šķiršanos” reaģēja, ka izpirka vienu ziedu veikalu un uzdāvināja labu fotoaparātu.
Bija jau vēl daži. Varu teikt, ka visi bijuši samērā labi vīrieši, bet man neatbilstoši.
Vīrs- pirmajā randiņā šausmīgi izsmējāmies. Apēdu ( netīšām) no viņa šķīvja visas lielās garneles. Pēc tam garajā vīkendā viņš mani uzaicināja uz Amsterdamu… sākums- jautrs, nenopietns itkā, bet nu jau kopā tik ilgi.
Man laikam ir čujs, ņujs un poņa.
09.04.2022 19:58 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Annija35, man lasot nez kāpēc rodas iespaids, ka tevi Aldis15 kaitina un Tu viņu uztver nopietni. Man vairāk iesmiet par viņu gribas nevis kko skaidrot viņam. Un arī man žēl, ka viņa nespēja nopelnīt viņam tik liels un sāpīgs komplekss pa dzīvi kam viss pārējais tiek pakārtots.
09.04.2022 19:32 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Aldis15 @ 09.04.2022 18:09
Tieši otrādi.
Pati nezinot situāciju izdomā galvā kaut kādus šķēršļus.
Ps. Es pats esmu antidepresants.
Kad Tev sagribās intīmu, pazvani mani, es piebraucu... izdaram lietas un es aizbraucu.
Prefekts vīrietis - nulle klapatu.

Nu nesanāks Tev šeit nekas.
Ir skaidri redzams,ka šeit esošajām sievietēm neinteresē šāds piedāvājums.
09.04.2022 18:39 |
 
10 gadi
Reitings 2656
Reģ: 29.01.2009
Paldies, tiešām cenšos. Neesmu gan visu dzīvi bijusi pārāk sportiska, bet tieši šis moments, ka vairs nav jāpakārto un jāsaskaņo sava dzīve ar citiem, iedeva brīvību un laiku sev. Tāpat jau vēl joprojām cīnos ar sevi un pa laikam slinkumā ieslīgstu, bet laikam vajag atrast to, kas rada prieku. Peldēt man vienmēr ir paticis, tā ir mana lieta, jau ieejot baseinā pa durvīm un to vieglo hlora smaržu sajūtot, endorfīni izdalās.
Ir jau tie momenti, kad gribas, lai kāds apskauj, vai reizēm padalīties, protams. Pirmā gada garajā lokdaunā, kad nedēļām dzīvē nekādas reālas komunikācijas nebija ar pieaugušiem cilvēkiem, bija, kad raudāt gribēju no vientulības. Tagad jau kaut kā cerīgāk. Nāk vasara, bērns visticamāk uz laukiem kādu laiku brauks. Viss notiks 😉
09.04.2022 18:37 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
boots @ 09.04.2022 18:28

Staigājošais spiedien starp kājām, es saku, ka tur ir kā citādāk saistībā ar profilā ievietojamu info.
Sorry, bet Tu esi tik tupiņš.
Es zinu kā tur ir, es par situācija kopumā, zinu ka daudzām Tinders nepatīk jo tur visi grib tikai sex, tāpēc reģistrējas badoo
09.04.2022 18:30 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Aldis15 @ 09.04.2022 18:27
Naivās zosi reģistrējas tur, domājot ka būs kas savādāks.

Staigājošais spiedien starp kājām, es saku, ka tur ir kā citādāk saistībā ar profilā ievietojamu info.
Sorry, bet Tu esi tik tupiņš.
09.04.2022 18:28 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
boots @ 09.04.2022 18:19

Badoo piereģistrējos.. tur kkā citādāk.
Naivās zosi reģistrējas tur, domājot ka būs kas savādāks.
09.04.2022 18:27 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Aldis15 @ 09.04.2022 18:15
Vīrieši nelasa profilus - visām svaipo pa labi un liek ❤️ vari netērēt laiku.

Gribu un tērēju, un ir kas lasa. Īpaši tie bērnu pretinieki toč palasīs, ja būšu iekritusi acīs :D
09.04.2022 18:20 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
DaigaTaiga @ 09.04.2022 18:15

O, forša ideja! ♥
Man gan Tindera pagaidām nav, tādēļ nezinu par profilu izskatu.

Badoo piereģistrējos.. tur kkā citādāk.
09.04.2022 18:19 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
IceCream @ 09.04.2022 17:27

Nopietni? Es jau savos pirmajos komentāros minēju, ka biju vairāk kā 10 gadus attiecībās, līdz ar to, mana plašākā randiņu pieredze ir pirms tik sena laika. Tad es tiešām intensīvi gāju, bet vienmēr visi nāca ar ziediem, gājām parasti kur pasēdēt. Ēst man nepatīk pirmajos randiņos, bet kafija, kokteilis standartā. Uz kino aicināja. Slidot. Utt. Tiešām tik šausmīgi degradējušās šīs tradīcijas?
Kas tad tajos randiņos notiek? Ko dara?

Pastaigājas, parasti man prasija kur braukt un tad runā vai vispār neko nerunā īsti par sevi. Viss. Un tad gaida kad varēs līst bučoties. 😀
09.04.2022 18:18 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
boots @ 09.04.2022 18:12
Bet vispār es tikko baigi sapriecājos par to savu domu par tirgus izpēti. Pagaidīšu, cik līdz vakaram būs saspieduši sirsniņas, tad izdzēsīšos, un ap pusnakti sākšu otro pētījuma daļu ar bērnu info :D vismaz būs kāda jēga sabiedrībai no šī.
Vai kāda zina, ja tur pie bērniem atzīmē, ka ir bērni, tas parādās uzreiz pie profila spiežot sirsniņas, vai to redz tikai, kad iet iekšā pašā profilā? Man vajadzētu tā, lai redz uzreiz pie sirsniņlikšanas, tad būtu objektīvs pētījums :D

O, forša ideja! ♥
Man gan Tindera pagaidām nav, tādēļ nezinu par profilu izskatu.
09.04.2022 18:15 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
boots @ 09.04.2022 18:12
Bet vispār es tikko baigi sapriecājos par to savu domu par tirgus izpēti. Pagaidīšu, cik līdz vakaram būs saspieduši sirsniņas, tad izdzēsīšos, un ap pusnakti sākšu otro pētījuma daļu ar bērnu info :D vismaz būs kāda jēga sabiedrībai no šī.
Vai kāda zina, ja tur pie bērniem atzīmē, ka ir bērni, tas parādās uzreiz pie profila spiežot sirsniņas, vai to redz tikai, kad iet iekšā pašā profilā? Man vajadzētu tā, lai redz uzreiz pie sirsniņlikšanas, tad būtu objektīvs pētījums :D
Vīrieši nelasa profilus - visām svaipo pa labi un liek ❤️ vari netērēt laiku.
09.04.2022 18:15 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Bet vispār es tikko baigi sapriecājos par to savu domu par tirgus izpēti. Pagaidīšu, cik līdz vakaram būs saspieduši sirsniņas, tad izdzēsīšos, un ap pusnakti sākšu otro pētījuma daļu ar bērnu info :D vismaz būs kāda jēga sabiedrībai no šī.
Vai kāda zina, ja tur pie bērniem atzīmē, ka ir bērni, tas parādās uzreiz pie profila spiežot sirsniņas, vai to redz tikai, kad iet iekšā pašā profilā? Man vajadzētu tā, lai redz uzreiz pie sirsniņlikšanas, tad būtu objektīvs pētījums :D
09.04.2022 18:12 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
boots @ 09.04.2022 18:06

atšujiiiies, plz ? Tu izklausies pēc nastas
Tieši otrādi.
Pati nezinot situāciju izdomā galvā kaut kādus šķēršļus.
Ps. Es pats esmu antidepresants.
Kad Tev sagribās intīmu, pazvani mani, es piebraucu... izdaram lietas un es aizbraucu.
Prefekts vīrietis - nulle klapatu.
09.04.2022 18:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits