Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Īres dzīvokļi.

 
10 gadi
Reitings 221
Reģ: 11.03.2013
Sveiki, nolēmu tomēr pajautāt par jūsu īres pieredzi. Jums izdodās atrast normālus dzīvokļus Rīgā? Varbūt variet padalīties kas ir tās lietas kam pievērst uzmanību pirms līguma parakstīšanas?
Man neveinu reizi neveicās ar īretajiem dzīvokļiem.
Pirms līguma parakstīšanas saimnieks stāstija ka viss kārtībā ar dzīvokli. Bet Es pēc 4 mēnešu nodzīvošanas sapratu ka es te ilgāk par gadu nedzīvošu.
Hruščova laika ķieģeļu māja. maksāju 210 Eiro par šo dzīvokli. Bet lai nomazgātos man sākumā jāgaida kad mani augšējie un apakšējie kaimiņi beigs tecināt auksto ūdeni. Aukstā ūdens nav Un man katru reizi ejot dušā jāpartaruc mazgaties, jo kāds atgriež ūdeni auksto un man tek karst ūdens virsū. Neticu ka saimnieks nezināja šo problēmu. RNP ir ziņots, bet stāvvadu maiņu man nesagaidīt līdz augustam.
Vot katreiz ir kaut kādas problēmas īrējot. Ja es lauzīšu līgumu es riskēju Ka man neatgriezīs depozītu.
Ko jūs novērtējiet ejot skatīties īres dzīvokļus. Tiešām veriet vaļā ūdeni un skatities vai ir spiediens? Es neko tādu neiedomājos.
Paldies
03.04.2022 18:03 |
 
10 gadi
Reitings 822
Reģ: 17.03.2013
Protams, ka pārbaudu :) Nolaižu arī tualetē ūdeni, visus kontktus, lampas pārbaudu, logus kā varēs vaļā/ciet, visas durvis, skapju durtiņas, slēdzenes u. taml.
03.04.2022 20:07 |
 
Reitings 42
Reģ: 08.01.2022
Man gan nav liela pieredze ar īres dzīvokļiem, jo šobrīd 1,5 gadu īrēju savu pirmo dzīvokli un esmu jauna meklējumos. Patiesībā dzīvokļa apskatei ir tiešām jāpievērš daudz vairāk laika un uzmanības, kā var likties. Un otrs- ļoti rūpīgi atrunāti visi punkti līgumā.
Bet, jā, arī es rūpīgi izskatīju visas maliņas apskatot savu dzīvokli, bet ne pietiekami- ne tik pietiekami, kā to darītu tagad. Kā jau minēja šeit- ir svarīgi visu pavirināt, paraustīt, pačamdīt, pagrozīt.
Tiesa gan, ne vienmēr problēmas ar santehniku var pamanīt uzreiz pie apskates.
03.04.2022 20:17 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Noteikti atkarīgs arī no cenas es domāju
Mēs parasti īrējām Rīga par summu ap 600-700 eur, trīs istabas,normāla lokacija un vizuāli lai ir ok,protams, atsevišķi sīkumi vēl,kas mums svarīgi
Mums viss par laimi bija ok un nebija zemūdens akmeņu
03.04.2022 21:33 |
 
10 gadi
Reitings 2577
Reģ: 04.01.2013
Man ir ļoti, ļoti paveicies, bet maksāju 450+ komunālie, jo jaunais projekts. Tā kā ir lielie logi, tad vasarās ir karstāks, bet ziemās aukstāks, jo logi ir logi, tas varbū mīnuss, jo tad radiatori jāgriež uz max, bet skatoties uz to, kāpēc izvēlējos, jo ir visur kameras, apsargs/dežurante 24/7, signalizācija, ja nu kaut kas notiek, apkopējas, sauna un sporta zāle.
Īrēju jau 4 gadus, pirms tam katru punktu par mēbelēm izskatīju, jo no iepriekšējā īrnieka bija mazs defekts sienā, to norādīju, lai pēc tam, kad kaut kad izvākšos, to nepiešūtu man. Par ūdeni tad pat nebiju iedomājusies. Bet paldies, noderēs nākotnē, ja īrēšu kaut kur! :)
04.04.2022 10:21 |
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
Hruscovka loti neforshi dzivot! Ja ir iespeja janem ir jaunais projekts. Ja ir Hruscene tad ir tie visi tarakaani,trakie kaimini, izlukdienests omes utt, ka ari vietejais kontingenc😀.
04.04.2022 10:25 |
 
Reitings 3650
Reģ: 01.03.2022
Mezavavere @ 04.04.2022 10:25
Hruscovka loti neforshi dzivot! Ja ir iespeja janem ir jaunais projekts. Ja ir Hruscene tad ir tie visi tarakaani,trakie kaimini, izlukdienests omes utt, ka ari vietejais kontingenc?.

Kas par tarakāniem?
04.04.2022 11:10 |
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
Khali @ 04.04.2022 11:10

Kas par tarakāniem?
kukainji
04.04.2022 12:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits