Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārtikas veikali

 
Reitings 3
Reģ: 02.04.2022
Sveikas!
Man šodien pārdomas radās par pārtikas veikaliem un kur ir izdevīgāk ikdienā pirkt ģimenei nepieciešamo. Neteiktu, ka esmu baigā taupītāja un tomēr, līdz ar cenu kāpumu nu pat jau visur, negribas vienu un to pašu preci pirkt dārgāk, ja citur ir lētāk.
Gadiem biju 100% Rimi pircējs, bet tad pāris reizes iegāju piemajās Maximā un sapratu, ka ikdienas pārtika tur tomēr ir lētāka un ne jau kaut kāda Omptimas līnija vai lētais gals, bet tieši normālie brendi. Tagad braucu uz lielo Maximu un pērku retāk, bet tad visai nedēļai un tiešām ietaupīt pret Rimi var uhhh kā. Esmu bijusi arī Lidl, tur arī ir lietas, kas ir super labas un labās cenās, bet ir bijušas arī vilšanās, tāpēc tagad esmu tomēr par Maximu. Man pie mājas ir vēl Mego, bet nezinu, nekad neeju tur, bet varbūt ir ok?!
Kā ir ar jums? Kur ikdienā pērkaties un kāpēc? Varbūt kādai un arī man noderēs idejas/padomi.
02.04.2022 16:54 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Iepērkos tikai un vienīgi Rimi. Reizi nedēļā veicu pasūtījumu. Ļoti rūpīgi izplānoju nedēļas ēdienkarti,ha kaut kas pietrūkst,aizeju uz piemājas mazo Rimi.
Esmu mēģinājusi Maximā,vet nespēju ar šo veikalu sadarboties,kaut kas atgrūž,Lidl arī ļoti jāizpēta preču klāsts,lai to varētu pielīdzināt Rimi produkcijai. Mego veikalos var atrast tādas lietas,kuras nevar nopirkt citos veikalos.
02.04.2022 18:13 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Es iepērkos tikai rimi. Esmu mēģinājusi gandrīz to pašu pirkt maksimā, nu nesanāk man nekas lētāk. Vienīgi piens tur ir lētāks, rimi ņemu marge pa 1.35eur, bet maximā farm milk pa 0.59eur. Tas vienīgais,kas man tur sanāk lētāk, bet speciāli dēļ piena nēeju uz turieni. Dažreiz sanāk ieskriet vietējā top, bet tas arī tā pēc kada krējuma vai ūdens. Kaut kā atrgūž mani visi veikali un rimi vienmēr paliek standartā. Mego esmu šad tad bijusi, bet sen, šķiet tur ir savādāka produkcija un man nelikās nekāds lētais veikals, tāpat kā elvi.
02.04.2022 18:44 |
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
Sky and more( ja latvija atrodos)
02.04.2022 19:14 |
 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Es arī iepērkos tikai Rimi. Bet pēdējā laikā iecienīju arī Mego. Tiesa, tur šķiet viss dārgāks.
Maximā eju tikai pastaigāšanas pēc, ja vajag saldējumu nopirkt.
02.04.2022 19:18 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Neredzu kā var kaut ko ietaupīt Maxima. Rimi un Maxima praktiski viens un tas pats, cenu starpība nav liela.
02.04.2022 20:28 |
 
Reitings 7362
Reģ: 09.09.2021
Tikai un vienīgi Lidl. Cenu atšķirība ir stipri lielāka nekā citos veikalos.
02.04.2022 20:38 |
 
Reitings 41
Reģ: 23.08.2015
Iepērkos pārsvarā Maximā! Cenas, akcijas un produkcija patīk un apmierina! Rimi nepatīk-diezgan dārgs,retos gadījumos iepērkos un saprotu,ka nav izdevīgi. Mego un Beta veikali atsevišķa produkcija interesanta,bet cenu ziņā ikdienas preces neizvēlētos (apmeklēju ļoti reti). Lats un Elvi veikali ļoti dārgi, citreiz atšķirība cenu ziņā no Maximas pat smieklīga!
02.04.2022 21:12 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Lidl man šķiet, ka lētāk ir visādi pusfabrikāti un junk foods-čipsi, picas, cepumi, sulas. Ja gribas tādas lietas, esmu pasākusi iet uz Lidl. Pamata iepērkos Rimi un tiešās pirkšanas pulciņā. Tas gan nav lētāk, bet gala, piemēram, ir krietni garšīgāka. Mēs arī ģimene daudz gaļu neēdam tā kā pilnīgi pietiek ar tiešās pirkšanas pulciņu. Elvi, Maxima utt izmantoju ja sanāk pa ceļam un vajag kādu mazu lietinu nevis iepirkumus visai nedēļai.
02.04.2022 21:19 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Ja ikdienā gribas ietaupīt, braucu uz Elvi. Rimi daudzi produkti ir pat divas reizes dārgāki.
Bet, vispār, es braucu uz Cash&Carry, ņemot vairākus produktus, var ļoti ietaupīt. Vienīgi tur augļus un dārzeņus nepērku, nav pirmā svaiguma.
Dārzeņus un augļus pērku bāzēs.
Jo retāk eju uz veikalu, jo vairāk ietaupās. Sastādu sarakstu, reizi mēnesī visu sapērku un nav ikdienā jāiet uz veikalu, kur parasti paslīdēja roka uz visādiem našķiem.
02.04.2022 21:23 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Man iepriekš bija tikai Rimi, tad pandēmijas sākumā pārgāju uz Barbora/Maxima, jo tur varēja normāli pasūtīt internetā. Šobrīd arī ērtāk, protams, pasūtīt internetā, Barborai arī var uz to pašu dienu pasūtīt, ja kaut ko baigi sagribas un nav jāstiepj smagi maisi pašai. Pēdējā laikā esmu sākusi arī Lidl iepirkties, bet to nesanāk kā vienīgo izvēli atstāt, jo tur nav viss nepieciešamais.
02.04.2022 21:27 |
 
10 gadi
Reitings 602
Reģ: 29.01.2009
Esam pasākuši 2x mēnesī aizbraukt uz Lidl. Sapērkam visu ko un tad, ņemot vērā ledusskapja saturu, gatavojam. Nevaru apgalvot konkrēti produktu līmenī, bet apjoma un kopējā čeka ziņā ir lētāk.
Un tad, ja kaut ko mazu vai īpašu vajag, tad Rimi.
02.04.2022 21:44 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Dārzeņus un augļus,krējumu,sulas,medu pērku no zemniekiem tirgū vai internetā.
Ikdienas pārtikas produktus kā nu kuru reizi - bāzēs,mego,maxima,elvi. Rimi jau labu laiku neko nepērku,jo iztērēju lielas summas neko īsti nenopērkot. Ir specifiski produkti ko sūtu tikai no interneta.
Man jau ir iegājies kur un ko iegādājos.Maltītes plānoju,jo man ir tāds niķis sapirkt neracionāli daudz produktu un tad viņi paliek veci,jo nespēju izlietot,tāpēc tagad pēc plāna gatavoju.
02.04.2022 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 2653
Reģ: 29.01.2009
Es reāli nesaprotu, ko tajā Lidlā pirkt. Biju vienreiz aizbraukusi, čeks 60 EUR, mājās sapratu, ka ēst un pagatavot tīri nekā nav. Man arī laikam nav tik daudz laika svešā precē iedziļināties. Parasti iepēros XXX Maximā, jo vistuvāk, paretam uz Rimi pēc specifiskākām lietām aizdodos. Tur ir tas pluss, ka es tās preces jau zinu, un man nav jāiegulda laiks, lai saprastu, kas ir kas. Ja kāds jaunums parādās, tad to, protams, neaizņem daudz laika izpētīt. Man ir svarīgi sastāvi, tos vienmēr skatos.
02.04.2022 22:08 |
 
Reitings 872
Reģ: 23.04.2014
Iepērkamies Maximā, jo pa ceļam, ir lētāk kā Rimi, tomēr pēc dārzeņiem bieži vien speciāli eju uz Rimi, arī beķereja tur garšīgāka. Maximā švaki ar kvalitāti un visas bulkas negaršīgas. Mellenes jocīgas, Rimi garšīgākas, loki svaigāki Rimi, maximā bieži vien jau dzelteni. Principā viss, kas nopērkams Rimi, pērkam maximā, jo lētāk.
Kur ir augļu un dārzeņu bāzes?
02.04.2022 22:25 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Oho, nezināju, ka tik daudzas iepērkas Rimi. Man Rimi šķiet dārgs 😄, jo pārsvarā samaksāju dārgāk, nekā Maxima. Iespējams vairāk jāiedziļinājas Rimi cenās un preču klāstā. Bet runājot par naudas lietām un cenu kāpumu, tad es ļoti izjūtu to, ka nekā nav nopirkts un nauda vējā. Jāsāk domāt kā ietaupīt..
02.04.2022 23:04 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
IceCream @ 02.04.2022 22:08
Es reāli nesaprotu, ko tajā Lidlā pirkt. Biju vienreiz aizbraukusi, čeks 60 EUR, mājās sapratu, ka ēst un pagatavot tīri nekā nav. Man arī laikam nav tik daudz laika svešā precē iedziļināties. Parasti iepēros XXX Maximā, jo vistuvāk, paretam uz Rimi pēc specifiskākām lietām aizdodos. Tur ir tas pluss, ka es tās preces jau zinu, un man nav jāiegulda laiks, lai saprastu, kas ir kas. Ja kāds jaunums parādās, tad to, protams, neaizņem daudz laika izpētīt. Man ir svarīgi sastāvi, tos vienmēr skatos.
jā, par lidlu runājot nesen biju atstāju 50€, tad pārbraucu mājās un pilna ķesele ar saldumiem. No normālā ēdiena bij tikai piens, biezpiens, bezpiedevu jogurts, maize un maizes smēriņš.. šīs preces mierigi varēju Maxima par +|- tādām pašām cenām nopirkt. Nezinu, kas mani tajā lidlā tur attur. Daudzus produktus pat negribu ņemt, jo liekas, ka galīgi negaršīgs būs (izņemot saldumus, jo tie garšo man visi🤭) Itsevišķi ar baltu aci skatos uz gaļas produktiem. Pat arī kopšanas līdzekļi liekas galīgā diiiii tur 😄 tāpēc es nesaprotu par ko cilvēki tā fano 🙂, jo piem. daudzas tādas preces ir arī par tādu pašu summu kā Maximā vai Rimi piem. Malta Gaļa 1,99€..
02.04.2022 23:13 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
un vispār jums viegli ir ieplānot ko uz nedēļu ēdīsiet? Tas palīdz veikalā nepaņemt liekus produktus? Man piem. grūti iet ar plānošanu, jo citreiz ēdienu uztaisu pa daudz un ēdam divas dienas, tad pusdienu gatavošanas plāns nojūk, jo paņemta ir vistas gaļa, kura būtu tā kā jāēd trešdien a man vēl pieņemsim zupa sanāk trešdienai vēl😂 a vistai derīguma termiņš iet uz beigam 🤣
02.04.2022 23:18 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Silla @ 02.04.2022 23:18
un vispār jums viegli ir ieplānot ko uz nedēļu ēdīsiet? Tas palīdz veikalā nepaņemt liekus produktus? Man piem. grūti iet ar plānošanu, jo citreiz ēdienu uztaisu pa daudz un ēdam divas dienas, tad pusdienu gatavošanas plāns nojūk, jo paņemta ir vistas gaļa, kura būtu tā kā jāēd trešdien a man vēl pieņemsim zupa sanāk trešdienai vēl? a vistai derīguma termiņš iet uz beigam ?

Es neplānoju ko ēdīšu. Cenšos iepirkties ne biežāk kā divas reizes mēnesī, izņemot kaut kādus sīkumus, kuriem ieskrienu pakaļ garām braucot.
Es sapērku griķus, rīsus, kartupeļus, pastas, saldēto produkciju, sierus, olas, dārzeņus, augļus, gaļu (sasaldēju), utt. Piekrāmēju pilnu ledusskapi un plauktus. Kad taisu ēst, tad skatos un domāju ko taisīšu.
Protams, ka šādi iepērkoties, var ietaupīt. Jo mazāk ej uz veikalu, jo mazāk nopērc nevajadzīgu lietu. Ja iesi uz veikalu ik pa pāris dienām, tad vienmēr grozā ieslīd kaut kādi saldumi, utt.
Taisot ēst, es taisu uz vairākām dienām. Zupas, sautējumus, mērces (pievāru klāt pastu, rīsus, utt).
02.04.2022 23:50 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Nelad neiepērkos tādos veikalos kā lats, elvi, mego ,top. Tur cenas uzskrūvētas pilnīgi visam. Labi, kādu ūdens pudeli vai banānu vai uzkost tur var nopirkt pa ceļam, bet normālu pārtiku nekad.
Parasti vai nu maxima vai rimi. Uz rimi dodos retāk vai tad, kad gribas kaut kādus îpašakus augļus vai dāzreņus, jo tie maximā ir ne vienmēr.
Bet pārsvarā iepērkos maximā, tur cenas +/- apmierina un ir ok.
Lidlā var sapirkties teiksim tā- draņķus. Visādas bulciņas, sēkliņas, riekstiņus, šokolādītes, desertiņus, tas prekš manis ir kā kārumu veikals. 1x pirku lidlā lasi, tas bija ok.
Gaļu pērku tikai uz tirgu un uz ilgu laiku. Tapat vasarā pērku augļus, darzeņus un zaļumus tikai uz tirgu
03.04.2022 00:19 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Lietoju gan Rimi, gan Maximu. Jo abos ir produkti un preces, kur tās cenas atšķiras, vieniem lētak, citiem dārgāk vai nav atšķirības. Kopumā Rimi tāds patīkamāks ir, tur arī vairāk atlasītu, specializētu labumu, roku darba stendi. Maximā, savukārt, pamperus lētāk var iepirkt un citas higiēnas un saimniecībā noderīgas lietas.
03.04.2022 01:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits