Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hormonālā spirāle, pumpas un libido.

 
Reitings 260
Reģ: 31.03.2022
Sveikas, šādā forumā rakstu pirmo reizi. Man ir ap 30, esmu 2 bērnu mamma taču, kā no pusaudzes gadiem staigāju pumpaina, tā aizvien nekas nav mainījies, tikai vairs ne uz sejas bet uz zodapakšas un kakla pumpas metas. Vienīgais laiks kad bija laba āda - grūtniecības. Metas drausmīgi, lielas sāpīgas, āda vispār nesmuka, sevišķi uz MR. Ginekologs ieteicis likt hormonālo spirāli, man gribētos uzzināt vai tiešām kāda šeit tikusi galā ar pumpām šādā veidā? Esmu gatava uz visu, ja vien zinātu ka tiešām palīdzēs..un otrs jautājums vai nekritīs libido, negribētos sabojāt seksuālo dzīvi. Vispār būšu jums ļoti pateicīga ja padalīsieties ar jebkādu info par un ap visu šo. Ar visiem plusiem un mīnusiem, savu pieredzi ar hormonālo spirāli utt utjpr. Milzīgs paldies
31.03.2022 22:32 |
 
Reitings 260
Reģ: 31.03.2022
Vēl esmu apsvērusi domu par autohemoterapiju - pašai savu asiņu pārliešanu, esmu dzirdējusi, ka arī tas palīdz. Tiešām gribētos reālas pieredzes, jo nu nevar taču tā būt ka 21gs nekas nelīdz
31.03.2022 22:44 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Dermatologs, kosmetologs, endokrinolgs.
31.03.2022 22:54 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Man ir drusku samazinājušās pumpas, apmēram pēc pusgada pēc spirāles. Bet vai tas ir iemesls, nezinu. Manu libido spirāle nekādi neietekmēja un nesamazināja.
31.03.2022 23:12 |
 
Reitings 260
Reģ: 31.03.2022
Kaijulens @ 31.03.2022 22:54
Dermatologs, kosmetologs, endokrinolgs.

Nekādu īpašu rezultātu vspār
01.04.2022 08:48 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Zalpetra @ 01.04.2022 08:48

Nekādu īpašu rezultātu vspār

Iesaku vērsties pie kāda no kosmetologiem BABOR Beauty SPA Riga, ļoti zinoši speciālisti tur strādā.
01.04.2022 09:27 |
 
Patīk
Reitings 11559
Reģ: 27.01.2021
Hormonālā spirāle dos lokālu efektu. Pumpām labāk palīdz kombinētā orālā kontracepcija ar estrogēnu sastāvā, tai būs sistēmisks efekts, kas labvēlīgi ietekmē sejas ādu.
01.04.2022 09:29 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Arī esmu par kosmetologu. Savā laikā arī biju pie kādām 4 līdz atradu savu īsto meistari. Izmēģinot gan dārgā gala procedūras gan ne dārgā. Turpini meklēt.
Ja esi gatava iet uz visu.. tiešām esi pirmām kārtām sakārtojusi savu ēdienkarti un esi kaut vai aktīva vai sporto ikdienā?
01.04.2022 09:54 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Atvainojos, ka drusciņ ne pa tēmu, bet redzu, ka jūs dodat padomu griezties pie kosmetologa. Vai varat ieteikt kādu tiešām labu dermatalogu, kosmetologu vai citu ārstniecības personu, kas var izveidot man piemērotu sejas kopšanas rutīnu? Esmu dzirdējusi, ka ir iespēja uztaisīt sejas ādas diagnostiku un tad speciālists piemeklē pašus piemērotākos sejas kopšanas produktus, bet cik pagooglēju, tas laikam nav ļoti izplatīti. Daudz laika pavadu pati lasot produktu aprakstus un mēģinot saprast derēs vai nederēs, bet saprotu, ka tā tāda drusciņ šaušana tumsā. Par iepriekš minēto BABOR Beauty SPA Riga arī esmu dzirdējusi, pastāstiet sīkāk, kam ir pieredze!
01.04.2022 10:20 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ketrisa @ 01.04.2022 10:20
Atvainojos, ka drusciņ ne pa tēmu, bet redzu, ka jūs dodat padomu griezties pie kosmetologa. Vai varat ieteikt kādu tiešām labu dermatalogu, kosmetologu vai citu ārstniecības personu, kas var izveidot man piemērotu sejas kopšanas rutīnu? Esmu dzirdējusi, ka ir iespēja uztaisīt sejas ādas diagnostiku un tad speciālists piemeklē pašus piemērotākos sejas kopšanas produktus, bet cik pagooglēju, tas laikam nav ļoti izplatīti. Daudz laika pavadu pati lasot produktu aprakstus un mēģinot saprast derēs vai nederēs, bet saprotu, ka tā tāda drusciņ šaušana tumsā. Par iepriekš minēto BABOR Beauty SPA Riga arī esmu dzirdējusi, pastāstiet sīkāk, kam ir pieredze!
diagnostiku un analīzes vairākus gadus atpakaļ nodevu pie Kolontajas http://www.kolontaja.lv/
pašlaik eju pie Lindas Indulēvičas @kosmetikelinda
ļoti vīlusies biju Biosenta kantorī. Katru reizi izmest 60+ eiro ir prātam neaptverami un tevī neviens neiedziļinās, problēmu nerisina, ļoti sāpīgi tīrīja seju, vispār bez jūtām spaidīja un uzpļeckāja dārgā gala masku.
01.04.2022 10:43 |
 
Reitings 32
Reģ: 08.02.2015
Man ir spirāle vairākus gadus. Nedomāju, ka viņa var ietekmēt izsitumu veidošanos, vismaz ne manā gadījumā.
Pati ilgi mocījos ar pumpām , cietām , lielām , zemādas. Izgāju visādus ārstus, kosmetologus, procedūras, beigu beigās aizgāju pie dermatologa/alergologa. Un viss slēpjas uzturā, govs piena produktos. Atslēga uz skaistu sejas ādu.vismaz man. Protams sākuma ļoti grūti ir viņus izslēgt no sava uztura, bet es redzēju pirmos uzlabojumus ar to vien, ka nedzēru kafiju ar govs pienu, bet ar augu valsts. Tagad esmu ļoti priecīga , ka nelietoju vairs piena produktus. Sanāk kādreiz kko apēst, bet seja vaira nav tāda kā agrāk.
01.04.2022 10:54 |
 
Reitings 530
Reģ: 16.02.2022
Draudzene izdeva tūkstošus staigājot pa arstiem, taisot analīzes, izmeklējumus, sēdēja uz visādām diētām. Palidzēja tikai hormonālās tabletes un asins pārliešana ( kur pašam savas pārlej).
01.04.2022 14:19 |
 
Reitings 231
Reģ: 19.01.2015
Ja metas tādas pumpas, ļoti iespējams Tev ir alerģija uz kaut ko/kāda produkta nepanesība. Man tā bija. Neviens krēms, nevieni hormoni nepalīdzēja, kamēr neizslēdzu no uztura dažas lietas. Tagad āda spīd un laistas bez jebkādiem kosmētikas līdzekļiem 😀
03.04.2022 10:10 |
 
Reitings 260
Reģ: 31.03.2022
Hawk @ 03.04.2022 10:10
Ja metas tādas pumpas, ļoti iespējams Tev ir alerģija uz kaut ko/kāda produkta nepanesība. Man tā bija. Neviens krēms, nevieni hormoni nepalīdzēja, kamēr neizslēdzu no uztura dažas lietas. Tagad āda spīd un laistas bez jebkādiem kosmētikas līdzekļiem ?

Kā noskaidrot uz ko tieši? Izslēgšanas metode, alerģiju tests?
03.04.2022 10:13 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
Var būt arī tā, ka āda bija puslīdz ok, bet tad kaut kas nogāja greizi un tagad ir ļoti daudz pumpu, izsitumu? Nu domāju vai tā arī var būt alerģija?
03.04.2022 10:54 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Kombinētā hormonālā kontracepcija, ja palīdzēs, tad palīdzēs. Spirāle ir viena hormona kontracepcija, un pumpām neko daudz nedos, dīvains ginekologs. Pumpu ārstēšanai nekad neiesaka spirāles, tās vairāk ir miomām un smagām mēnešreizēm, pumpām tieši kombinētās kontracepcijas tabletes izmanto, ko smagos gadījumos reizēm pielieto arī pusaudžiem, kuriem kontracepciju vēl nevajag.
Ginekologs lobē spirāli? Nomaini ginekologu. Spirāli vari likt, ja pati tā gribi, ne jau nu pumpām.
03.04.2022 11:16 |
 
Reitings 260
Reģ: 31.03.2022
Sarma1986 @ 03.04.2022 11:16
Kombinētā hormonālā kontracepcija, ja palīdzēs, tad palīdzēs. Spirāle ir viena hormona kontracepcija, un pumpām neko daudz nedos, dīvains ginekologs. Pumpu ārstēšanai nekad neiesaka spirāles, tās vairāk ir miomām un smagām mēnešreizēm, pumpām tieši kombinētās kontracepcijas tabletes izmanto, ko smagos gadījumos reizēm pielieto arī pusaudžiem, kuriem kontracepciju vēl nevajag.
Ginekologs lobē spirāli? Nomaini ginekologu. Spirāli vari likt, ja pati tā gribi, ne jau nu pumpām.

Man arī sāk likties, ka nav ar to ginekologu kkas ok, ja jau visas te saka, ka spirāle neko nedod. Varbūt piķi grib un viss...lietoju parasto hormonālo tablešu kontracepciju 2mēn bet man no viņas bija traki slikta dūša un galvassāpes :( Mēnešreizes man ļoti minimālas, knapi 3 dienas papilina tad jau ar spirāli nebūs vispār :DD
03.04.2022 14:43 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Zalpetra @ 03.04.2022 14:43

Man arī sāk likties, ka nav ar to ginekologu kkas ok, ja jau visas te saka, ka spirāle neko nedod. Varbūt piķi grib un viss...lietoju parasto hormonālo tablešu kontracepciju 2mēn bet man no viņas bija traki slikta dūša un galvassāpes :( Mēnešreizes man ļoti minimālas, knapi 3 dienas papilina tad jau ar spirāli nebūs vispār :DD
hormonālā spirāle darbojas tikai lokāli, tas ir dzemdē, bet kombinēto kontracepciju kurā ir gan estrogēns gan progesterons izraksta tieši aknes ārstēšanai, šie divi hormoni nomāc vīrišķos hormonus. Vajadzētu arī pamēģināt no uztura izslēgt cukuru, miltu izstrādājumus un piena produktus, tie visi ievērojami paaugstina insulīna līmeni un līdz ar to arī vīrišķos dzimumhormonus.
03.04.2022 15:58 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Zalpetra @ 03.04.2022 14:43

Man arī sāk likties, ka nav ar to ginekologu kkas ok, ja jau visas te saka, ka spirāle neko nedod. Varbūt piķi grib un viss...lietoju parasto hormonālo tablešu kontracepciju 2mēn bet man no viņas bija traki slikta dūša un galvassāpes :( Mēnešreizes man ļoti minimālas, knapi 3 dienas papilina tad jau ar spirāli nebūs vispār :DD
Runājot par OK tev ir jāsaprot, ka pirmās ginekologa izrakstītas tabletes var nebūt tās īstās, kuras ir tev piemērotas, var paiet ilgs laiks un vairāki mēģinājumi līdz atradīsi īstās.
03.04.2022 16:00 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Zalpetra @ 03.04.2022 14:43

Man arī sāk likties, ka nav ar to ginekologu kkas ok, ja jau visas te saka, ka spirāle neko nedod. Varbūt piķi grib un viss...lietoju parasto hormonālo tablešu kontracepciju 2mēn bet man no viņas bija traki slikta dūša un galvassāpes :( Mēnešreizes man ļoti minimālas, knapi 3 dienas papilina tad jau ar spirāli nebūs vispār :DD

Nu bet tu lieto viena hormona vai kombinētās tabletes? Tablešu veidi ir daudz un dažādi. Galvassāpes un slikta dūša jau ir rādītājs, ka tev neder konkrētās tabletes, iespējams, ka arī hormonu deva par lielu, ir tabletes ar lielāku un ir ar mazāku hormonu devu.
No spirāles mēnešreizes visdrīzāk pazudīs, paliks tikai smērēšanās, bet pumpām spirāle neko nedos. Kā arī, ja organisms nepieņems, būs zemē nomesta nauda. Ar tām spirālēm nav viss tik skaisti, kā ārsts stāsta. Manas draudzenes, kurām bija hormonālās spirāles, visas ar laiku atteicās, divām blakusparādības radās ar 3. un 4. spirāli, vienai uzreiz, vēl vienai ar otro. ASV mūždien ir tiesas procesi milzīgos kvantumos pret hormonālos spirāļu ražotāju. LV gan izņem un klusē. Ginekologu doma spar spirālēm arī dalās, un iepriekš tur neko nevar paredzēt, kā konkrētais organisms reaģēs. Ir arī apmierinātas sievietes. Ja ieliksi, tad uzzināsi, vai būsi neveiksmīgos vai veiksmīgos pulciņā. Libido zudums nav trakākais, trakākais ir neizskaidrojamas iegurņa vai muguras sāpes, kuras var rasties spirāles lietošanas rezultātā un kļūt hroniskas un nemaz tā uz burvju mājienu nepāriet, kad izņem spirāli. Bet, kā jau teicu, ir sievietes, kas liek vienu pēc otras un nesūdzas.
Taču, ja Tev aktuālais ir pumpas, tad noteikti labāk mēģini ar sev piemērotām kombinētajām kontracepcijas tabletēm, kas darbojas uz akni/pumpām. Ginekologu gan pamēģini citu.
03.04.2022 22:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits