Vils Smits aizstāv sievu

 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Ko jūs domājat par incidentu Oskara ceremonijas pasniegšanas laikā?
Komiķis nenormāli stulbi pajokoja (kurš vispār kaut ko tādu var izdomāt), par Smita sievas slimību. Smits viņam iesita pļauku pa seju..
Es vispār esmu pret vardarbību.
Bet.. grūti pateikt, kādreiz vajag iebelzt, lai saprot..
28.03.2022 15:43 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es neesmu par vardarbību, bet ja man būtu slimība, kura mani nomāc, kura maina manu dzīvi, kura maina manu ģimeni un man tas sāp, es novērtētu, ja mans vīrietis iedotu sejā katram, kas atļautos par to pajokot manā virzienā.
Overall par šo situāciju - vairāk nekā dīvaini.
Turklāt, nevajag te šūt klāt krāpšanas. Tam nav nekāda sakara ar pašu Will, bet gan ar pašu krāpēju.
28.03.2022 19:15 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
pride and prejudice @ 28.03.2022 16:39
Absolūti nosodu Smita rīcību. Jā, joks bija bezgaumīgs, bet iet un maukt pa muti - tāds pāķu kuiļa, kurš nevar savu temperamentu savaldīt, gājiens. Nu, kā Andris, kas Norvēğijā.
Ir forši aizstāvēt sievieti un tas ir jādara, bet Smitam taču pietiekami ir smadzeņpodā, lai būtu spējīgs to mazo čivauvu vārdiski tā atsēdināt, ka maz neliekas. Vismaz man tāds iespaids par viņu bija radies.
Es laikam vienkārši nespēju vairs tolerēt psihiski nelīdzsvarotos, kuri vienmēr savai agresijai atrod attaisnojumu - kāds nokaitināja, kāds izprovocēja, kāds pamudināja, kāds cits vainīgs. Tad vēl atvainojas un paraud un visi kūst. Nope, not for me.
Kivičs sit tikai sievietes. Pārējiem draud esot šmigā..bet kad jāatbild par saviem vārdiem, slēpjas un mīž biksiņās.
divi mazi puikas viņam pirkstiņu salauza (laikam tad arī, pats sāpinās savās kājas un nokrita).
28.03.2022 19:26 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Zinna @ 28.03.2022 19:26
Kivičs sit tikai sievietes. Pārējiem draud esot šmigā..bet kad jāatbild par saviem vārdiem, slēpjas un mīž biksiņās.
divi mazi puikas viņam pirkstiņu salauza (laikam tad arī, pats sāpinās savās kājas un nokrita).
Millers esot dabūjis it ka pa ausīm no kivja, talajā 2005.g
28.03.2022 19:33 |
 
Reitings 116
Reģ: 25.02.2022
Absolūti nosodu Smita rīcību. Jā, joks bija bezgaumīgs, bet iet un maukt pa muti - tāds pāķu kuiļa, kurš nevar savu temperamentu savaldīt, gājiens. Nu, kā Andris, kas Norvēğijā.

Man arī ļoti nepatīk pa muti devēju līmenis, bet tā kā šoreiz par kāda slimību tika iesmiets miljonu auditorijas priekšā, kas ir pilnīgi kas cits nekā domstarpības bārā, manuprāt, šis bija vietā.
28.03.2022 19:34 |
 
10 gadi
Reitings 726
Reģ: 13.01.2011
Grūti saprast šo situāciju, jo Smita sieva pati ir jokojusi par savu stāvokli. Oskara vakara scenārijs tiek apstiprināts iepriekš. Visi joki, izdarības utt. Tādā gadījumā arī scenāristiem likās pieņemi šis- iespējams tapēc, ka Smita sieva pati šo ir tā viegli caur jokiem pasniegusi reizēm. Jā, protams pašam pasmieties par sevi un citam ir pilnīgi divas dažādas lietas. Vēl tas, kā jau te tika minēts, ka Smits pats no sākuma smējās un tikai paskatijies uz sievu saprata, ka tas nebija ok.
Man neliekas, ka ir pieņemami izteikt jokus par otra cilvēka veselības stāvokli. Bet es nekādā gadījumā arī neatbalstu vardarbību. Smits pāršāva pār strīpu. Šo vajadzēja atrisināt savādāk.
28.03.2022 21:06 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Zinot ASV, paveicās, ka abi iesaistītie ir melnādaini. Ja tādu pašu "joku" melnādainais pastāstītu par kāda baltā sievu un baltais šim par to iesistu pļauku, šodien jau varētu visu ziņu pirmajās lapās lasīt par rasismu, balto privilēģijām, toksisko vīrišķību. Viņu gan jau atlaistu no darba, sabiedrības nosodījums būtu drausmīgs un BLM atkal čīkstētu par briesmīgajiem baltajiem. Bet, tā kā arī pļaukas sitējs bija melnādainais, tad šodien viņš pa visu internetu pasludināts par varoni un šajā gadījumā fiziska spēka pielietošana pret citu cilvēku vairs neskaitās slikta lieta, bet tieši otrādi - slavējama! Bravo! Lai dzīvo amerikāņu dubultie standarti!
Bet, ja par tēmu, tad neatbalstu fizisku izrēķināšanos un man, ja es būtu konkrētās sievietes vietā, būtu drausmīgs kauns par savu vīrieti, kurš problēmas nemāk risināt savādāk, kā tikai vicinot dūres. Man būtu vienalga kāds tam ir bijis iemesls. Dūru vicināšanu nekad neesmu uzskatījusi par vīrišķīgu, nobriedušu vīriešu rīcību.
28.03.2022 21:21 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
pride and prejudice @ 28.03.2022 16:39
Absolūti nosodu Smita rīcību. Jā, joks bija bezgaumīgs, bet iet un maukt pa muti - tāds pāķu kuiļa, kurš nevar savu temperamentu savaldīt, gājiens. Nu, kā Andris, kas Norvēğijā.
Ir forši aizstāvēt sievieti un tas ir jādara, bet Smitam taču pietiekami ir smadzeņpodā, lai būtu spējīgs to mazo čivauvu vārdiski tā atsēdināt, ka maz neliekas. Vismaz man tāds iespaids par viņu bija radies.
Es laikam vienkārši nespēju vairs tolerēt psihiski nelīdzsvarotos, kuri vienmēr savai agresijai atrod attaisnojumu - kāds nokaitināja, kāds izprovocēja, kāds pamudināja, kāds cits vainīgs. Tad vēl atvainojas un paraud un visi kūst. Nope, not for me.

Piekrītu. Kā vispār var būt varmākas pusē? To varēja izrisināt citos veidos izejot uz dialogu, atlaižot no darba utt., bet šādā rīcība ir galīgi garām. Cmon. Visas pasaules priekšā pacelt roku pret otru!!
28.03.2022 21:34 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Neatbalstu sišanu.
28.03.2022 21:40 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Aizspogulia @ 28.03.2022 21:06
Grūti saprast šo situāciju, jo Smita sieva pati ir jokojusi par savu stāvokli. Oskara vakara scenārijs tiek apstiprināts iepriekš. Visi joki, izdarības utt. Tādā gadījumā arī scenāristiem likās pieņemi šis- iespējams tapēc, ka Smita sieva pati šo ir tā viegli caur jokiem pasniegusi reizēm. Jā, protams pašam pasmieties par sevi un citam ir pilnīgi divas dažādas lietas. Vēl tas, kā jau te tika minēts, ka Smits pats no sākuma smējās un tikai paskatijies uz sievu saprata, ka tas nebija ok.
Man neliekas, ka ir pieņemami izteikt jokus par otra cilvēka veselības stāvokli. Bet es nekādā gadījumā arī neatbalstu vardarbību. Smits pāršāva pār strīpu. Šo vajadzēja atrisināt savādāk.
jā, tieši tāpēc liekas, ka varbūt, iestudēts. Ai, sazin kā.
Katrā ziņā sist nav labi.
Izsmiet cilvēka slimību, ir vēl sliktāk.
Sist nedrīkst, vajag pateikt.
Vai tvīts tviterī ir pietiekami?
Man nav žēl, ka tas komiķis dabūja pa muti, bet piekrītu, ka Smitam vajadzēja savaldīties.
Haha, nezinu. Īstenībā mazsvarīgas problēmas.
Man reālas dusmas, ka šorīt pa radio ziņo, ka ukraiņi esot krievu gūstekņiem ceļos šāvusi (Vispār nav pierādīts,ka tas ir noticis, un ka tie ir ukraiņi, bet pat ja būtu..). Bet par bērniem, kuriem nošauj mammu acu priekšā, kad viņi bēg no pilsētas, neko nesaka radio..
Pasaule mazliet jūdzas nost, manuprāt...
28.03.2022 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 2656
Reģ: 29.01.2009
Es sekoju insta viena sev tīkama mūziķa sievai, amerikāņi, baltie. Viņa bija absolūtā sajūsmā un saka, ka no sava vīra sagaidītu to pašu.
Es nezinu, es esmu arī pret vardarbību, man nav īsti šādu epizožu dzīvē, bet es varētu iztēloties, ka iedodu pa muti, ja par manu bērnu kaut ko ļauni izteiktos, it sevišķi slimības gadījumā. Bet tā jau laikam tāda bezspēcības pasaules priekšā pazīme, ka nekā savādāk nevari to bērnu aizstāvēt un pasargāt.
No sava vīrieša arī gribētos sagaidīt, ka viņš mani aizstāvētu, tikai tagad domāju, ka nezinu kā, jo negribētos, ka tā situācija ar rupjiem vārdiem vai kaušanos, jo nu tomēr diez vai es tiktu piesaukta pat ne Lielajā Kristapā, kur nu vēl Oskaros 😀. Vienkārši kaut kāda sadzīves situācija uz ielas vai veikalā. Starp citu, ar bijušo tieši tā arī sapratu, ka viss iet uz beigām, jo reiz veikalā man viens vecis no aizmugures ar ratiem mugurā ietriecās, uz ko mans nu jau bijušais MAN teica: "Tak skaties, kur tu ej."
28.03.2022 22:04 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiModerators
Reitings 1262
Reģ: 29.01.2009
28.03.2022 22:04 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Vairāk izskatās pēc iestudēta teātra
29.03.2022 00:18 |
 
Reitings 291
Reģ: 29.03.2021
Brīnos, ka vispār noturējās un nemauca pretī Smitam, lai gan izskatījās, ka tāda doma viņam arī bija.
Smitu vispār vajadzēja izmest no telpas, nesaprotu, kāpēc apsardze to ignorēja un ļāva viņam palikt. Ceru, Chris dabūs normalu kompensāciju par šito.
29.03.2022 03:58 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Smits vietnē "Instagram" publiskojis ierakstu, kurā vēsta: "Vardarbība visās tās formās ir kaitīga un destruktīva. Mana rīcība pagājušās nakts Kinoakadēmijas balvas pasniegšanas ceremonijā bija nepieņemama un nepiedodama. Joki uz mana rēķina ir daļa no darba, bet joks par Džeidas veselības stāvokli man bija pārāk daudz, un es reaģēju emocionāli."
"Es vēlētos publiski atvainoties tev, Kris. Es pāršāvu pār strīpu un kļūdījos. Man ir kauns, un mana rīcība neparāda to, kāds vīrietis vēlos būt. Vardarbībai nav vietas pasaulē, kur valda mīlestība un laipnība," raksta Smits.
29.03.2022 12:50 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.11.2021
Njaaaa. First world problēmas. Bet nu te par kivičiem un didri jau gadiem runā😂
31.03.2022 16:29 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
https://variety.com/2022/film/news/chris-rock-responds-will-smith-oscars-slap-1235218763/
Par sliktu viņa makam nav nācis.
31.03.2022 17:31 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Mani laikam vairāk pārsteidz nevis tas, ka kāds kādam iesita, bet tas, ka cilvēki tiešām tic, ka tas nav iestudēts. Tās ir holivudas zvaigznes, viena liela kulta, viņiem visa dzīve ir iestudēta.
31.03.2022 18:22 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Mani šobrīd pārsteidz tas, ka visa uzmanība ir pievērsta Vilam Smitam, nevis pajolim komiķim, kuram nevajadzēja pavērt savu muti un tā aizvainot sievieti. Paskatījos dažus talk show no USA, visur tikai par Vila pļauku runā, neviena vārda, ka komiķis aizskāra sievieti. Nožēlojami.
31.03.2022 18:59 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Dzidra Zupa @ 31.03.2022 18:59
Mani šobrīd pārsteidz tas, ka visa uzmanība ir pievērsta Vilam Smitam, nevis pajolim komiķim, kuram nevajadzēja pavērt savu muti un tā aizvainot sievieti. Paskatījos dažus talk show no USA, visur tikai par Vila pļauku runā, neviena vārda, ka komiķis aizskāra sievieti. Nožēlojami.

Es tieši par to pašu brīnos. Arī šeit pat Smita nosodītājas acīmredzot attaisno vārdisku nopietni slima cilvēka aizskaršanu.
31.03.2022 19:12 |
 
Reitings 1933
Reģ: 28.04.2019
Dzidra Zupa @ 31.03.2022 18:59
Mani šobrīd pārsteidz tas, ka visa uzmanība ir pievērsta Vilam Smitam, nevis pajolim komiķim, kuram nevajadzēja pavērt savu muti un tā aizvainot sievieti. Paskatījos dažus talk show no USA, visur tikai par Vila pļauku runā, neviena vārda, ka komiķis aizskāra sievieti. Nožēlojami.

Tāpēc, ka viņi ir pussies. Tur skolā ja bērnu aizskar un otrs bērns iesit vārdiski pāri-darītājam, tad tas kurš pacel roku, tiek izslēgts momentāli no skolas, un vēl viņa izglītības portfolio ieraksta sliktu reputāciju. Šitā te nevienlīdzība, ka vārdiski pateikt var, a uzsist pļauku ir vardarbība, ir viens no toksiskājiem un stulbākajiem uzskatiem Rietumu valstīs, diemžēl. Tāpēc arī aug tādi memļaki, kas var atļauties kaut ko izteikt kādam, un par cik nav pieņemts uz to saņemt pa nopelnam, viņi to izmanto, jo ja arī saņem, tad likums viņus aizstāv.
31.03.2022 20:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!