Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Watts Family Murder

 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Varbūt ir kāds/kāda kurš ir sekojis ,vai vēl aiz vien seko līdzi šim case? Esmu daudzās Amerikàņu grupās ,kur vēl aiz vien aktīvi notiek sarunas par to, kas īsti notika , vai Chris noslepkavoja meitenes viens pats, un vispār viss par un ap šo ģimeni..būtu tīri interesanti ar Latviešiem padiskutēt😊kā arī, jūsu domas par Netflix filmu? Esmu noskatījusies visus video youtubē un gandrīz vai katru dienu iedomājos par meitenēm😔 Pirmais case,kurš tik ļoti iekritis sirds dziļumos 😔
09.03.2022 16:24 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Oi! Šim stāstam sekoju līdzi kopš paša pirmsākuma, kad draudzene sacēla trauksmi, ka viņa ir pazudusi un neatbild uz telefona zvaniem. Par cik es ikdienā skatos ārzemju kanālus un lasu ārzemju presi, tad šīs ziņas līdz manīm nonāca ļoti ātri.
Ieraugot kā viņas vīrs izturas, kā runā kamerās, uzreiz bija skaidrs, ka tur kaut kas labi nav.
Es esmu baigā fanāte šādiem slepkavību stāstiem, seriāliem, filmām.
Ļoti skumji palika tad kad ieraudzīju medijos ziņu, ka māte ar meitām ir atrastas beigtas. Meitas bija iemestas naftas cisternās lielajās un māte blakus zemē aprakta. Un vēl bija traka ziņa, ka sieviete bija stāvoklī.
Šo stāstu zinu no A līdz Z.
Vīrs, bērnu tēvs un tagad jau slepkava, vispār neizrādīja nekādas emocijas. Tādiem cilvēkiem ir tikai viens sods - nāves sods.
09.03.2022 16:36 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Es arī sekoju līdzi, šis stāsts vienkārši šokēja, it īpaši tas moments kur viņš stāstīja kā nogalināja meitenes, nu tik bezjūtīgi, bez emocijām..
Vēl es sekoju līdzi Madlēnas Makānas, (Madeleine McCann) pazušanas lietai, un vēl daudzām citām. Vispār ļoti interesē šāda veida saturs.
09.03.2022 19:18 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Runājot par dīvainībām visā šajā stāstā. Man, personīgi, ļoti aizdomīga likās Krisa mīļākā. Tāda bezemociju seja.
Lasīju rakstu, kur Kris saka, ka viņi joprojām abi kominicējot, kaut viņš ir cietumā. Tā Nikola slēpojoties no preses, bet esot pati sākusi Krisam rakstīt uz cietumu zem cita vārda.
09.03.2022 19:41 |
 
Reitings 28134
Reģ: 11.02.2015
Dziļi neesmu šajā līdusi, bet noklausījos podkāstu un noskatījos to netflix filmu. Pēc tās sajūtas bija baisas - ka nekad nevar zināt par.otru cilvēku.
Bet piekrītu dzirdētajai versijai, ka vecis klasisks family annihilator, kurš tā vietā, lai vnk izšķirtos un sāktu savu jauno, lielisko dzīvi, visu savu iepriekšējo dzīvi, tostarp ģimeni, "noslauka pavisam" , lai būtu clean slate.
Tagad tā neatceros, šim naudas problēmas arī bija?
Kāpēc doma, ka vēl kāds iesaistīts?
09.03.2022 22:34 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Es personīgi nedomāju,ka vēl ir iesaistīts kāds bet daudzi domā,ka Nikki viņam lika to izdarīt vai bija tajā rītā kopā ar viņu 🤔 protams daudzi mēģina kaimiņa novērošanas video saskatīt,ka tur ir vairāk kā viens cilvēks bet es neredzu neko vairāk , tikai Chris un mazo meiteņu ēnas… Shanann’s brālis gan FB rakstīja , ka ir video,kurš nav pieejams publikai un tur var redzēt kā Chris viens pats nes viņus visu uz mašīnu bet kā tad ar to , ka cietuma intervijā Chris teica, ka meitenes līdz cervi 319 bija dzīvas?!
10.03.2022 09:09 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.11.2021
Sen jau viss ir atrisinats. Vecis sēž cietumā, ārā netiks nekad. Viņa mīļākā iesaistīta nebija, to pierādīja gan policija, gan pati nogalinātas sievietes ģimene tam tic.
10.03.2022 19:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!