Sveiki, Vai ir citi veidi kā atgūt aizdoto naudu vairāki Tūkstoši, ja nav nozlēgts parāda aizdevuma līgums? Aizdevu radiniekam kurš ar smaidu sejā un pārliecibu solija mutiski atdot jau tajā pat gadā. Cilveks ar ko ir kopā dzīvots vai 15 gadi. Pats strādā. Es nevarēju neuzticēties. Vai var vērsties policijā? Devu parakstīt parādzīmi,ko neparaksta. Mēģināts ir. Runāts ir. Bet nav nekādas pretī nākšanas no viņa puses. Vislabāk jau ir Juristam prasīt. Bet domāju pajautāšu te vai kādam ir bijusi līdzīga situācija. Paldies
Ja Tu gaidi tik ilgi, tad vnk SMS veida pajautā, kad atdosi konkrēto summu, savu parādu. Tad attiecīgi dodies ar šo apstiprinājumu pie kāda ‘piedzinēja/izsiteja’, kas šo parādu nopērk un naudu dabuj no šī cilvēka.. viss. Citi cilvēki citādāk nesaprot, ja neiesaistās kāds malas.
Nē, es tā sapratu, ka ar šo radinieku autore dzīvo kopā jau 15 gadus, tāpēc uzticējās, un iedeva to naudu. Sākumā ir nopietni jāpajautā, kad plāno atdot. Un vari tā arī pateikt, ja neatdos līdz solītajam laikam, tad nāksies vērsties pie attiecīgajām iestādēm. Jo galu galā, tie nav 10 eiro, tur ir vairāki tūkstoši, un Tev pašai ir vajadzīga tā nauda.
Godīgi sakot, kādas izredzes ir tikai tad, ja naudu pārskaitīji un tādējādi vari pierādīt, ka vispār esi kaut ko devusi. Ja iedevi vienkārši rokā - neiespējami.
Godīgi sakot, kādas izredzes ir tikai tad, ja naudu pārskaitīji un tādējādi vari pierādīt, ka vispār esi kaut ko devusi. Ja iedevi vienkārši rokā - neiespējami.
Ja otrs cilvēks melo, neatkarīgi radinieks vai kāda cita persona, izredzes kaut ko pierādīt ir minimālas. Tāpēc vienmēr naudas lietas ir jākārto oficiāli.
Tas ir civiltiesisks strīds, kas jārisina tiesas ceļā. Policija neko nevar izdarīt. Sāc vākt pierādījumus, kas var liecināt, ka tāds fakts bijis. Civiltiesās ir sacensību princips, katra puse pati pierāda savu taisnību.