Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draugu skaits un vecums

 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
izzinošs garastāvoklis man šodien :D
Atceros, ka agrāk man bija vairāk draugu, gadu gaitā ar vairākiem pārtrūkušas attiecības, ir šis tas nācis vietā, bet reāli tas skaits sarūk. (Nebēdāju, jo paliek tikai tie, ar kuriem pašas foršākās attiecības :) )
Tad nu jautājums - cik Tev ir gadu, un cik Tev šobrīd ir draugu? Skaitām tādus, ar kuriem vismaz reizi mēnesī sazinies, zini kā iet dzīvē. Neskaitām tādus kurus satiec tikai kopīgos tusiņos. Priecāšos arī, ja papildināsi vai skaits aug vai samazinās, vai nemainās jau kopš vidusskolas :)
Man ap 20 gadiem bija kādas 10 draudzenes, ar kurām tiešām regulāri sazinājos, tikos, ar kādu retāk kādu biežāk. Tagad gadi tuvojas 30 un ir 4 tuvas draudzenes, ir vēl dažas meitenes un puiši, bet ar tiem sazinos tikai kopīgos pasākumos un draugu čatiņos.
22.02.2022 14:11 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Man ir 29. Tuvi draugi - 5. Visas meitenes. Ir vēl kādi 3 cilvēki ar kuriem sazinos bieži internetā, pazīstami, tikai ikdienā attāluma vai citu iemeslu dēļ nesanāk tikties. Agrāk, piemēram, augstskolas vai vidusskolas laikā draugu bija daudz vairāk, bet tas tāpēc, ka skola pulcēja visus kopā. Šīs 5 draudzenes, kuras ir tagad, noteikti ir daudz lielāka vērtība kā tie ~15 cilvēki agrāk.
22.02.2022 14:21 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Nu ja pēc šī apraksta tad draudzene ir tikai 1 vai max 2.
Jo ir daudz draugu, bet ar visiem tiekos tikai kopīgos tusinos. Sazinos whatsapp ar dažiem individuāli no tiem ar ko tusinos tiekos. Būtu nereāli katru no viņiem satikt individuāli, ar dažiem no viņiem draudzība padsmit gadu garuma un kad bija laiks vai nebija otras puses tad tikāmies arī divatā.. zinu ka iet viņiem.
22.02.2022 14:28 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Kādreiz draugu bija tikpat daudz, bet kad nestrādāju tik daudz tad atšķirība bija tajā, ka atradu laiku divatā tikties.
22.02.2022 14:29 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Bija bērnībā pagalma draugi..
Tad skolas/sporta draugi..
Tagad darbakolēği... bet es ar viņiem netusēju brīvajā laikā*
Vasarā nūdistu pludmales draugi..
Man 31
22.02.2022 14:35 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Aldis15, tie nav draugi ja satiec tikai viena sezona :D
22.02.2022 14:42 |
 
Reitings 63
Reģ: 17.02.2022
Man ir 25 un īsta draudzene ir viena, viņai es varu uzticēt pilnīgi visu. Viņa vairāk ir kā ģimenes loceklis. Ir vēl divas ar kurām satiekos kad ir iespēja, paklačojamies, pasēžam kādā kafūzī.
Nekad man daudz draudzeņu nav bijis. Arī skolas laikā, vienmēr ir bijusi viena īsta un ar to pilnībā pietika. Pat tad kad uz tusiņiem gāju visu laiku biju čaļu kompānijā. 😁
22.02.2022 15:15 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Santa1992 @ 22.02.2022 14:42
Aldis15, tie nav draugi ja satiec tikai viena sezona :D
Man biežāk nav vēlmes, ar viņiem ir tikai viena kopīga interese.
22.02.2022 15:27 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
26, tādas ar kurām tagad ikdienā sazinos: 3-5. Cenšos uzturēt kontaktu.
Man pa dzīvi ir ''labākā draudzene'' ar kuru draudzējos jau 14 gadus. Pēc tam Rīgā manā kursā bija ļoti daudz meitenes, nu teiksim 28 meitenes un 5 džeki.
No tām visām, mēs bijām liels bariņš, kas pa dzīvi tusējās un draudzējās - 6 + sākot strādāt nāca klāt 4 meitenes, ko saucu par draudzenēm. Tas tā ap 20 gadu vecumu.
Šobrīd tā kopistiskā draudzība bariņā ir ļoti šķidra palikusi. Katra uz savu pusi un es bieži esmu iniciatore uz kopā satikšanos. Esmu savedusi kopā draudzēties savas draudzenes ar savām darba draudzenēm.
22.02.2022 15:39 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Man 28 un ir divas tādas tiešām īstas draudzenes un vēl trīs arī draudzenes, ar ko sazinos pabieži. Skaits ir palielam tāds pats, kā agrāk, tikai cilvēki citi. viena no labākajām draudzenēm gan ir jau kopš 4. klasītes.
22.02.2022 18:00 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
24 un nav draugu. 😅
Sazinos ar savu mammu (viņai varu arī uzticēt savas problēmas, mums ir ļoti labas attiecibas)
Un mans draugs (esam ļoti labi draugi viens otram, visu varam stāstīt, atklāti, izrunāt savas problēmas utt)
Bet draudzeņu man nav. Kaut kā nav paveicies atrast normālas sievietes ar ko sakristu domāšana. Agrāk (skolas laikā) draudzējos pārsvarā ar džekiem. Itkā jau ir pāris meitenes ar ko sazinos ik pa laikam, bet neteiktu, ka esam draudzenes. Vienkārši man ir tāda personība, ka es vienkārši neciešu small talk. Man reāli besī. Un man patīk arī daudz laika pavadīt vienai. Tādēļ laikam arī nav tāda īsta, tuva draudzība izveidojusies.
23.02.2022 12:43 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Man ir 24 gadi. Skolas laikos bija divas īstas draudzenes, studiju laikā - viena. Ar visām draudzenēm esmu pārrāvusi attiecības savas vienaldzības dēļ, neapsveicam viena otru pat svētkos, ikdienā nekomunicējam vispār.
Man ir draugs, ar kuru neregulāri uzturu draudzīgas attiecības gadus sešus, septiņus (satiekamies reizi mēnesī, lai papļāpātu), bet tas arī lielākoties ir pēc viņa iniciatīvas. Tas arī viss.
Ja vajag tiešām izsūdzēties, daru to šeit, bet ikdienā tās draugu būšanas nemaz vairs neprasās, laikam jau tāpēc, jo no rīta līdz vakaram esmu darbā un tam neatliktu laika. Pēc darba visu uzmanību vienmēr esmu veltījusi otrai pusītei.
Izklausās diezgan nožēlojami, bet laikam pagaidām nevēlos neko mainīt.
23.02.2022 13:55 |
 
Reitings 24
Reģ: 22.11.2021
Man ir 30+. Padsmit gados bija daudz draugi puiši/meitenes. Kad sāku strādāt, es bieži atteicu tikšanās, tā daudzi atkrita. Tagad ir maz draugi (līdz 10), bet visi ir bijušie kolēģi, varbūt 2 ārpus darba iepazīti. Gada griezumā maz tiekos ar draugiem. Veltu laiku lietām, kas man sagādā prieku - mācībām, garām pastaigām, mieram, savu vēlmju iepazīšanai, karjeras attīstībai.
Tikšanās ar esošajiem draugiem ir lielākās svinībās un izbraucienos vasarā. Pēc dabas man patīk pavadīt laiku ar sevi, bet ļoti patīk saturīgas un interesantas sarunas, kuru sastāvā nav aprunāšanas un citu dzīves pārrunāšana.
Balstoties uz manu draugu/paziņu pieredzēm draugi samazinās, kad mainās prioritātes, velti vairāk laiku darbam, attiecībām, maini dzīvesvietu un kad ir ģimenes pieaugums.
18.03.2022 16:36 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Tūliņ būs 30. Un secinājums ir viens, ka arī draugiem ir termiņš. Skolas/studiju laiku draugi jau paklīduši, bet, protams, ja satiekās, tad ir par ko papļāpāt. Pašlaik man ir mana otra puse un viena draudzene ar, kuru aktīvi sazinos tiekos, arī pašlaik interešu loks ir līdzīgs. Ir kādi 3 cilvēki ar ko ik pa laikam sazinos, satiekos papļāpāt.
Man patīk arī kvalitatīvs laiks ar sevi, tā es uzlādējos.
18.03.2022 16:53 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
25 gadi. 0 draugu 😅
Ir tikai puisis. Un kolēģi man ir ļoti forši!
Viena draudzene, ar kuru draudzējamies kopš 13 gadu vecuma, tomēr pēdējos pāris gadus tiekamies varbūt reizi pusgadā. Dzīvojam patālu viena no otras, abām darbs, tomēr ir mainījušies gadu laikā skatījums uz dzīvi, viedoklis par daudz ko, līdz ar to kaut kā pat neprasās biežāk tikties.
Skumji, protams… Ļoti priecātos par tuvu draudzeni, ar kuru būtu uz viena viļņa, bet nu ir kā ir. Tādā vecumā arī atrast savu cilvēku, un no 0 uzbūvēt kontaktu un labu draudzību šķiet grūti 🤷‍♀️
18.03.2022 17:19 |
 
Patīk
Reitings 11560
Reģ: 27.01.2021
Vecumu neatklāšu, bet 30 vēl nav :D Un draugu ir tiešām daudz, tādu labu, ar kuriem uzturam kontaktu, kaut niecīgu, bet vismaz reizi mēnesī. Tādi, ar kuriem retāk, pat saskaitīt nevaru. Varbūt tāpēc, ka esmu ārkārtīgi sociāls cilvēks, atradīšu kontaktu ar jebkuru, varbūt tāpēc, ka neesmu viegli aizvainojama, neturu ļaunu prātu (ja neatbild, piemēram), varbūt tāpēc, ka ar mani viegli sadraudzēties, bet jebkurā gadījumā esmu nenormāli pateicīga par to, ka man tiešām ir daudz draugu un ka man vienmēr apkārt ir brīnišķīgi cilvēki.
Vēl piebildīšu, ka skaits mainās, bet ir gan draugi no bērnības, gan skolas, gan pieaugušo dzīves :D teiktu, ka aug. Zūd kontakti, bet vairāk nāk vietā.
18.03.2022 18:00 |
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
Man ir 27. No skolas laikiem ir tikai viena meitene nu jau sieviete 😀ar ko reiz menesi sazinos bet ir nakushi klat citi cilveki jauni draugi/pazinas ar ko “pakafijot”, ar gadiem jau intereses mainas un skats uz dzivi ,tpc daudziem celi skiras,diemzel.
18.03.2022 18:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!