Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Auto

 
10 gadi
Reitings 162
Reģ: 29.01.2009
Sveikas dāmas. Noteikti kāda būs zinoša.
Tātad - ir doma par "jaunu" lietotu auto līdz 3t.
Ikdienā braucu es ar meitu. Pārvietojos arī pa zemes ceļiem .
Līdz šim braucu ar golfu, bet gribu ko citu.
Kas būtu labs apvidus auto, taupīgs un viegli rūsējošs?😀
18.02.2022 12:53 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Oi, Šeit jau laikam vajag pieslēgt tiešām cilvēku, kas saprot no automašīnām, lai nav jāzvana, jāraksta bez tabu, ka kāds apčakarējis..
Mums auto meklēšana parasti aizņem kādus 3-4mēnešus, jo kādam vajag, lai motors tāds, sēdekļi tādi, remonti tādi.. man svarīga ietilpība un, lai mašīna, kad spiež gāzi brauc, nevis tikai rūc😅
.. tad vēl pārdevēji, kas stāsta, ka ir super auto, bet apskatoties uz vietas uh un ahh problēmas uzreiz redzamas.
18.02.2022 13:06 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Hmm vienīgie, kas nāk prātā Audi a3, Opel astra, ja patīk mazāki auto. Toyota verso, Opel zafira/meriva, ja lielāki/ietilpīgāki.
vispār ieteiktu kko no Dacia, tas atbilstu tavam aprakstam, izņemot budžetu.
18.02.2022 13:32 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Esmu izbraukājusies ar visvisadiem auto un mans top top top favorīts ir Volvo xc90 (taupīgs? Nu kā to ņem. Nepārāk. ) un XC 70
Labāk ieteiktu tev paņemt līdzi kādu točna zinošu cilvēku un izbraukājiet visus plačus. Tikai dieva dēļ ne Rumbulā, jo tur mašīnas neremontē. Defektus noslēpj un viss un piestāstīs visādus brīnumus ka ideāla stāvoklī tikko no Vācijas , bet bieži vien viņi par to melo jo nesakrīt numuri. Respektīvi iepērk tepat mašīnu un uzdod ka tikko no Vācijas
Madauto ir ideāls placis, jo tur nekrāpjas un dod mašīnai garantiju ja kaut kas noplīst. No madauto mašīnas izdzen pārbaudē un reāli saremontē VISU. Man paņemts audi a6 c5 quattro jau ceturtais mēnesis iet absolūti nekas nav jaremontē, motors iet kā pulkstentiņš un eļļu arī nēēd , dīzelis lielos mīnusos arī lec kā saulīte
18.02.2022 20:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits