Krievija un Ukraina

 
Reitings 1936
Reģ: 28.04.2019
Saka, ka 16. feb., Krievija atkārtoti iebruks Ukrainā. Ziņas no ASV, ka Krievija var uzsākt karu jebkurā brīdī, valsts mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas 48 h laikā. Latvija mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas. Vai tiešām būs 3. pasaules karš?
12.02.2022 14:49 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
amoreamore @ 11.05.2022 16:53

Vārds "valsts" rakstās ar mazo burtu, valodas un Latvijas patriot :)

Tu proti tikai kasīties, ja?
P.S. Ja es vēlos kādam vārdam piešķirt īpašu nozīmi, tad vārdu Valsts, es varu rakstīt ar lielo burtu. Latviešu valodā to sauc par īpašu cildinājumu.
11.05.2022 16:58 |
 
Reitings 7127
Reģ: 13.04.2022
Dzidra Zupa @ 11.05.2022 16:39

Kas tieši manī ir neglābjams? Tas, ka esmu savas Valsts patriote? Tas ir kas slikts? Es dzīvoju Latvijā un Valsts valoda šeit ir latviešu, kā arī, jāievēro Latvijas likumi. Tas, ka krievi nevar vairāk kā 30 gadus iemācīties runāt Valsts valodā kurā viņi mitinās, norāda tikai un vienīgi uz viņu zemo intelektu. Man netraucē, ja "normāli" krievi savā starpā runā krieviski, bet, ja latvietis latvietim sāk aizrādīt kaut ko par to, ka kāds izsaka savas domas par šo, tad nu labāk būtu paklusēt. Ja latvieši nestāvēs par savu zemi un valodu, tad gan Valsts, gan valoda izzudīs.

Vārds "valsts" rakstās ar mazo burtu, valodas un Latvijas patriot :)
11.05.2022 16:53 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
BlackPill @ 11.05.2022 16:20

Tavā vietā netērētu ar viņām laiku. Tie ir neglābjami cilvēki...

Kas tieši manī ir neglābjams? Tas, ka esmu savas Valsts patriote? Tas ir kas slikts? Es dzīvoju Latvijā un Valsts valoda šeit ir latviešu, kā arī, jāievēro Latvijas likumi. Tas, ka krievi nevar vairāk kā 30 gadus iemācīties runāt Valsts valodā kurā viņi mitinās, norāda tikai un vienīgi uz viņu zemo intelektu. Man netraucē, ja "normāli" krievi savā starpā runā krieviski, bet, ja latvietis latvietim sāk aizrādīt kaut ko par to, ka kāds izsaka savas domas par šo, tad nu labāk būtu paklusēt. Ja latvieši nestāvēs par savu zemi un valodu, tad gan Valsts, gan valoda izzudīs.
11.05.2022 16:39 |
 
Reitings 7127
Reģ: 13.04.2022
BlackPill @ 11.05.2022 16:20

Tavā vietā netērētu ar viņām laiku. Tie ir neglābjami cilvēki...

Tā izskatās, jā.
11.05.2022 16:24 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
amoreamore @ 11.05.2022 16:08

Tu normāla esi? Es atbildēju uz tavu apšaubāmo argumentāciju! :D vai arī šeit drīksti izpausties tikai tu un zupa? :D

Tavā vietā netērētu ar viņām laiku. Tie ir neglābjami cilvēki...
11.05.2022 16:20 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
amoreamore @ 11.05.2022 16:08

Tu normāla esi? Es atbildēju uz tavu apšaubāmo argumentāciju! :D vai arī šeit drīksti izpausties tikai tu un zupa? :D
uz argumentàciju, kuru pati nepareizi saprati.
11.05.2022 16:11 |
 
Reitings 7127
Reģ: 13.04.2022
Bjork @ 11.05.2022 16:06

Pati sāka ne pa ķeksi runāt, pēc tam abižojas un sauc par šaurām pierītēm. Pašai ar tik viena rieva, tā pati no lāpstas.

Tu normāla esi? Es atbildēju uz tavu apšaubāmo argumentāciju! :D vai arī šeit drīksti izpausties tikai tu un zupa? :D
11.05.2022 16:08 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
tev par vienu, tu par ko citu.

Pati sāka ne pa ķeksi runāt, pēc tam abižojas un sauc par šaurām pierītēm. Pašai ar tik viena rieva, tā pati no lāpstas.
11.05.2022 16:06 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
amoreamore @ 11.05.2022 15:54

Nomierini uzaci, trakā. Mans mērķis nebija kasīties, vienkārši atspēkoju to, ka normālos krievus nesūta uz Krieviju, ar faktu, ka sūta, vispār nešķirojot, vienkārši dzirdot krievu valodu uz ielas. Lasot jūsu ārprātā ģeniālos komentārus - ir skaids kāpēc. Kamēr jūs te ņaudēsiet forumā, izgāžot dusmas un pārvēršot citu cilvēku sacīto tā kā jums gribās, lai vēl vairāk uzkurinātu savus tīrasiņu organismus, paliksiet vecas tā arī neizbaudījušas dzīvi.
Jaukiņu visām dieniņu, beibes

Kurš tad ir pie vainas, ka šobrīd visur krievu valoda tiek nīsta? Latvieši? Vai paši krievi? Kā tad ir?
Vai arī mums visiem būtu jābūt tolerantiem kā nespējīgajai Marijai Gulubevai un jāglauda pa spalvai krieviem pēc visa tā ko viņi ir nodarījuši?
11.05.2022 16:01 |
 
Reitings 7127
Reģ: 13.04.2022
Dzidra Zupa @ 11.05.2022 15:51

Cilvēks atnāca pakasīties, tas arī viss. Neņem viņu par pilnu.
Atradusi ko salīdzināt, latviešus ar krieviem.
Es kaut kā nezinu un neesmu dzirdējusi, ka latvieši kādā valstī ietu pie falla staba, liktu ziedus, dzertu, ceptu šašliku, saukātos un rīkotu nekārtības, rautu nost citu valstu karogus un kliegtu uz visiem FAŠISTI.
Krievs ir un paliek krievs, tāda ir tā viņu nācija, diemžēl nelabojama. Viņiem vienmēr vajag svešu mantu, bļaut un teikt, ka jūs bez mums nekas nebūtu. A kur atrodas pati krievija? Pilnīgā pakaļ*. Bomžu valsts. Nodzērusies nācija. Neizglītotība. Kādas ir krievu sādžas? Viss vienos dubļos. Kad paskatās bildes, liekas, ka krievijā karš bijis, bet nē, tādi viņi vienkārši ir. Ne pirksta nepakustinās, lai uzlabotu savu zemi, labāk ies pie citiem mēslot.

Nomierini uzaci, trakā. Mans mērķis nebija kasīties, vienkārši atspēkoju to, ka normālos krievus nesūta uz Krieviju, ar faktu, ka sūta, vispār nešķirojot, vienkārši dzirdot krievu valodu uz ielas. Lasot jūsu ārprātā ģeniālos komentārus - ir skaids kāpēc. Kamēr jūs te ņaudēsiet forumā, izgāžot dusmas un pārvēršot citu cilvēku sacīto tā kā jums gribās, lai vēl vairāk uzkurinātu savus tīrasiņu organismus, paliksiet vecas tā arī neizbaudījušas dzīvi.
Jaukiņu visām dieniņu, beibes
11.05.2022 15:54 |
 
Reitings 7127
Reģ: 13.04.2022
Bjork @ 11.05.2022 15:45
Par neadekvātajiem latviešiem ir pilnas diskusijas gan Salaspils, Daugavpils utt. FB grupās, ja gribētu viņus apspriest, dotos tur. Bet redz, lai arī es pasaku šeit, ka nav problēma, ka krievi lieto krievu valodu (par to tak Tev bija sāpe), bet Tev tāpat tas ir maz. Kāpēc man šajā konkrētajā diskusijā nāktos to apspriest? Atzīt? Es arī atzīstu homoseksuāļu tiesības, ja jaucam tagad visu kopā. Lai arī ir neadekvatu latviešu, viņu nav tādos daudzumos kā neadekvāto krievu, kas redzams 9.maijā. (neskaitu tos, kuri tiešām piemin, bez buhāšanas).

te pilnīgi skaidrs, ka ar tevi 0 jēgas runāt, tev par vienu, tu par ko citu. Tādus kā Tevi sauc par šaurajām pierītēm.
p.s esmu latviete, tāpēc vari nesūtīt mani uz Krieviju, nekas, izņemot valodas zināšanu, mani nesaista ar šo valsti.
11.05.2022 15:51 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Bjork @ 11.05.2022 15:45
Par neadekvātajiem latviešiem ir pilnas diskusijas gan Salaspils, Daugavpils utt. FB grupās, ja gribētu viņus apspriest, dotos tur. Bet redz, lai arī es pasaku šeit, ka nav problēma, ka krievi lieto krievu valodu (par to tak Tev bija sāpe), bet Tev tāpat tas ir maz. Kāpēc man šajā konkrētajā diskusijā nāktos to apspriest? Atzīt? Es arī atzīstu homoseksuāļu tiesības, ja jaucam tagad visu kopā. Lai arī ir neadekvatu latviešu, viņu nav tādos daudzumos kā neadekvāto krievu, kas redzams 9.maijā. (neskaitu tos, kuri tiešām piemin, bez buhāšanas).

Cilvēks atnāca pakasīties, tas arī viss. Neņem viņu par pilnu.
Atradusi ko salīdzināt, latviešus ar krieviem.
Es kaut kā nezinu un neesmu dzirdējusi, ka latvieši kādā valstī ietu pie falla staba, liktu ziedus, dzertu, ceptu šašliku, saukātos un rīkotu nekārtības, rautu nost citu valstu karogus un kliegtu uz visiem FAŠISTI.
Krievs ir un paliek krievs, tāda ir tā viņu nācija, diemžēl nelabojama. Viņiem vienmēr vajag svešu mantu, bļaut un teikt, ka jūs bez mums nekas nebūtu. A kur atrodas pati krievija? Pilnīgā pakaļ*. Bomžu valsts. Nodzērusies nācija. Neizglītotība. Kādas ir krievu sādžas? Viss vienos dubļos. Kad paskatās bildes, liekas, ka krievijā karš bijis, bet nē, tādi viņi vienkārši ir. Ne pirksta nepakustinās, lai uzlabotu savu zemi, labāk ies pie citiem mēslot.
11.05.2022 15:51 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Par neadekvātajiem latviešiem ir pilnas diskusijas gan Salaspils, Daugavpils utt. FB grupās, ja gribētu viņus apspriest, dotos tur. Bet redz, lai arī es pasaku šeit, ka nav problēma, ka krievi lieto krievu valodu (par to tak Tev bija sāpe), bet Tev tāpat tas ir maz. Kāpēc man šajā konkrētajā diskusijā nāktos to apspriest? Atzīt? Es arī atzīstu homoseksuāļu tiesības, ja jaucam tagad visu kopā. Lai arī ir neadekvatu latviešu, viņu nav tādos daudzumos kā neadekvāto krievu, kas redzams 9.maijā. (neskaitu tos, kuri tiešām piemin, bez buhāšanas).
11.05.2022 15:45 |
 
Reitings 7127
Reģ: 13.04.2022
Bjork @ 11.05.2022 14:48
pārlasi vēlreiz, es to attiecinu, ka tas ir domāts, ka visiem citiem jārunā viņam saprotamā valodā, jo redz viņš maksā nodokļus, t.i., kad man kā pārdevējam, autobusa šoferim būtu jākomunicē krieviski tikai tāpēc, ka maksā otrs nodokļus. Nekur neesmu minējusi, ka savā starpā nedrīkstētu runāt vai mājās savā dzimtajā valodā.
Ja izlasīji vairākus manus postus, tad arī minēju, ka bez galīgi naidīgi noskaņotiem(kuriem milzīgas grūtības un problēmas sagādā dzīvošana Latvijā, jo viss notiek latviešu valodā, tad vēl tā latviešu folklora un latviešu tradīcijas, ar kurām jāsastopās ikdienā), nebūtu nekādu problēmu arī pastāvēt krievu tradīcijām šeit un tās viņiem uzturēt. Gan uz teātri, koncertiem, deju priekšnesumiem apmeklētu arī latvieši.

Man šķiet, ka tu neizlasīji ko es saku. Tu saki, ka adekvātus krievus neviens uz Krieviju nesūta. Es atspēkoju, ka sūta. Tagad vairs nešķiro ko, kur un kā sūtīt. :)
Tu atkal mali par krieviem, tā vietā, lai vienkārši atzītu, ka tā pat kā pāris tūkstoši neadekvātu krievu, Latvijā dzīvo arī pāris tūkstošu neaudzinātu un neadekvātu latviešu
11.05.2022 15:25 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
GhostGG @ 11.05.2022 14:32

Te varētu ļoti pastrīdēties, kā būtu, ja Vācija būtu uzvarējusi. Vai būtu sliktāk? nedomāju gan.

nu, es te ļoooooti iebildīšu!!!!
Ja Tev nav nekāda sakara ar ebrejiem, tad vari tā teikt, BET šai tautai tas bija vājprāts, tāpat kā latviešiem- izsūtīšanas.
Bet krievi pēc kara izsūtija daudz savējos, arī nošāva. Pāris gadus pēc kara nesvinēja nekādu uzvaras dienu, jo kritušo bija tik daudz, ka tā bija īsta nāves diena. Un tikai vēlāk- daudzi vēstures fakti bija vidū, sāka svinēt Uzvaras dienu.
Es tik nesaprotu, ko tik ilgi var svinēt un pieminēt, kāpēc nesvin Napoleona sakāvi vai kko senāku.
Bet krievi tā ir audzināti, viņiem tas ir asinīs, lai gan tuvu karam nav stāvējuši.
Un jā- es esmu pret fašismu un krievu okupāciju, jo abu pušu vadoņi bija nenormāli.
11.05.2022 15:06 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
pārlasi vēlreiz, es to attiecinu, ka tas ir domāts, ka visiem citiem jārunā viņam saprotamā valodā, jo redz viņš maksā nodokļus, t.i., kad man kā pārdevējam, autobusa šoferim būtu jākomunicē krieviski tikai tāpēc, ka maksā otrs nodokļus. Nekur neesmu minējusi, ka savā starpā nedrīkstētu runāt vai mājās savā dzimtajā valodā.

++++
Kad pie manis atnāk krievs ar Latvijas pasi un nespēj anketā, kur rakstīts Latviski, izlasīt un saprast vienkāršus jautājumus tad man rodas daudz jautājumu un domu (ne to labāko). Mājās uz ielas runā kā gribi, bet tā pielāgošanās un pat dažās vietās rakstīšana divās valodās ir jābeidz. Tad jau tik pat labi Latviešu kopienai kura dzīvo Anglijā arī jārunā Latviski un visi dokumenti priekš viņiem jāpārtulko.
11.05.2022 15:01 |
 
Reitings 271
Reģ: 01.05.2022
Manuprāt, cilvēkiem, kuri bļaustās apkārt "Krievijā labāk, bez krievijas Jums nebūs nekas..." Vajadzētu Jums aizbraukt ceļojumā uz Krievzemi, jūs redzēsiet, cik "attīstīta valsts". Grezna ir tikai pati Maskava un Sanktpēterburga, bet kas notiek aiz šīm pilsētas robežām...
11.05.2022 14:54 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
amoreamore @ 11.05.2022 14:30

tas varbūt ne pa ķeksi, bet pēdējā laikā vairs nešķiro ko sūtīt uz Krieviju. Mani arī sūta, kaut gan visu dzīvi dzīvoju Latvijā, runāju latviski. Par ko? Par to, ka savā starpā ar draugiem "sabiedriskā" vietā runāju krieviski. Lai kā tur nebūtu, bet NEVIENAM nav tiesību man noteikt kādā valodā man runāt savā kompānijā.
pārlasi vēlreiz, es to attiecinu, ka tas ir domāts, ka visiem citiem jārunā viņam saprotamā valodā, jo redz viņš maksā nodokļus, t.i., kad man kā pārdevējam, autobusa šoferim būtu jākomunicē krieviski tikai tāpēc, ka maksā otrs nodokļus. Nekur neesmu minējusi, ka savā starpā nedrīkstētu runāt vai mājās savā dzimtajā valodā.
Ja izlasīji vairākus manus postus, tad arī minēju, ka bez galīgi naidīgi noskaņotiem(kuriem milzīgas grūtības un problēmas sagādā dzīvošana Latvijā, jo viss notiek latviešu valodā, tad vēl tā latviešu folklora un latviešu tradīcijas, ar kurām jāsastopās ikdienā), nebūtu nekādu problēmu arī pastāvēt krievu tradīcijām šeit un tās viņiem uzturēt. Gan uz teātri, koncertiem, deju priekšnesumiem apmeklētu arī latvieši.
11.05.2022 14:48 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
krixas @ 11.05.2022 14:21
Nevienā momentā neteicu ka atbalstu visus šos pasākumus pie uzvaras pieminekļa , cilvēkus kas nāk un dzer šnabi , bļaustās un šauj raķetes ar salūtiem. Pati katru gadu eju un nolieku ziedus , aizejot projām , klusībā pie sevis pieminot tos kuri cīnijās un atdeva savas dzīvības. :) Bet mest visu vienā katlā nav nekāds prāta darbs. Visam kas šobrīd notiek Ukrainā nav nekāda sakara ar 1941-1945 gada laikam. ) Kad Ukrainā karš beigsies , tad būs arī diena kurā varēsim tieši ta pat pieminēt tos kuri cīnijās un atdeva savas dzīvības. :) Cerams tagad Jūs beidzot esat sapratušas kaut cik to , ko mēģinu Jums ieskaidrot. ))) Un mīļās dāmas , mazāk uzbāžaties ar savu viedokli un mūžīgo pieminēšanu par Okupāciju , Deportācijam un visu pārējo. Tas viss bija vēsturē un pret to ir jāizturās ar cieņu ar cieņu pret tiem cilvēkiem kuru radi , draugi tam gāja cauri. Pasakot paldies par to , ko tajā laikā viņi bija spējīgi izdarīt lai šobrīd mums ir mierīga valsts. :)

Tu tur ej jo tavs vectēvs bija armijā? Vai kāds rads?
Mans vectēvs arī bija krievu armijā kā Latvietis bet viņš to dienu nekad neatcerējās kā svētkus un nekad 9. maiju nesvinēja, jo teica kādi man tie svētki ja pēc tam notiekošais ir slikts. Viņš aizgāja nolikts ziedus pie pieminekļa citur un datumā kad nomira viņa tuvākie cīņu biedri vai vismaz aptuveni tajā mēnesī. Un es jau 4 reizi atkārtoju ka sagrāvi par nacismu svin 8.maijā nevis 9.
Un pēc tava teksta var saprast ka 90% to cilvēku kas tur iet ir tādi kā tu tipa miermīlīgie. Tā gan neizskatās. Tur notika Krievijas slavināšana, aizliegtu simbolu lietošana, latviešiem teica draudus utt.
Un tu taču zini kā ļoti daudzi uzskata ka tos kuri krita Vācijas pusē nav jēga atcerēties. Paskaties kas notiek martā kad noliek ziedus leģionāru piemiņai. Latvieši arī varēja ieslēgt skaļruņus pie staba saukt visus par komunistiem utt.
11.05.2022 14:37 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Cik īstenībā ir aprobežota Latvijas tauta kurai panorāma un tv3 ziņas ir izskalojuši smadzenes. Kāda starpība , kas svin šos svētkus , kurš klusībā piemin sev mājās , bet tā ir diena kad Fašisms zaudēja un ja ne tie , kas tajā laikā karoja mēs varbūt šobrīd nedzīvotu tik brīvā pasaulē.

Te varētu ļoti pastrīdēties, kā būtu, ja Vācija būtu uzvarējusi. Vai būtu sliktāk? nedomāju gan.
11.05.2022 14:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits