Krievija un Ukraina

 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Saka, ka 16. feb., Krievija atkārtoti iebruks Ukrainā. Ziņas no ASV, ka Krievija var uzsākt karu jebkurā brīdī, valsts mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas 48 h laikā. Latvija mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas. Vai tiešām būs 3. pasaules karš?
12.02.2022 14:49 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Jacqueline @ 13.02.2022 02:21
Instagramā konts @montatalkssecturity stāsta par aktuālo tēmu, tiem, kas ir tēmā - noteikti pačekojiet :)

Un jā-viss aktuālais šeit!☝🏼
24.02.2022 12:16 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Vienkārši jāpieņem fakts, ka ir tautas, kuras izsenis laika gaitā ir saglabajušas mantojumā zemāku iq par vidējo.
Šo pat nesaku kā apvainojumu, bet vispārinātu faktu.
Ikdienā redzu kā cilvekiem ir citādāki ne tikai politiskie uzskati un sazombēta domāšana, bet arī citās sfērās viņi ir vienkārši kā uz citas planētas.
Un ja šis viss mijiedarbojas vienā mazā smadzenē tad sanāk ka sava garīgā atpalicība jakompensē ar varas izpausmēm pret citiem.
24.02.2022 12:21 |
 
10 gadi
Reitings 2610
Reģ: 29.01.2009
Jacqueline @ 24.02.2022 11:51

Un visi krievi iet karā, tas ķipa esot gods un lepnums pārstāvēt savu zemīti. Kontaktējos ar krieviem ikdienā un, ja runa ir par politiskajiem uzskatiem, tur ir galīgs ķīselis-pārmazgātas smadzenes?

Nav tā. Es sekoju instagram kādiem padsmit krievu kontiem, pārsvarā intelektuāliem cilvēkiem. Ir dažas kosmētikas blogeres, kurām vissvarīgākais likās jaunie pači zem acīm no rīta. Tomēr visvairāk mani priecē tie visi pārējie, kas šorīt nosoda šo rīcību un vēlas mieru. Tam parastajam krievu cilvēkam šobrīd tāpat rūp sava ikdienas parastā dzīve, kārtība, nevis kaut kāds mistisks haoss, kur Putins velk valsti. Baigi viņiem gribas savas dzīvības ziedot? Nē.Nu neredz viņi pamatu nekādai iebrukšanai šobrīd.
Es ticu, ka vienīgā iespēja, diemžēl, šo visu apstādināt ir tikai pašas krievu tautas rokās, ja viņi saceltos un nomestu to idiotu nost. Kaut gan reāli tas īsti nav.
Un otra lieta, diemžēl krievu tauta, neskatoties uz lielu daudzumu inteliģences un saprāta, ir otra puse - baigās masas, kam tā visa pietrūkst. Tas kaut kāds slāvu mežonīgums, ko it kā civilizācijas normas satur kopā ikdienā, bet krīzes apstākļos tas viss nāk ārā. Līdz ar to savaldīt un noturēt viņus kopā var tikai ar dzelzs roku, kā tas gadsimtu gaitā ir pierādījies.
24.02.2022 12:22 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
IceCream @ 24.02.2022 12:22

Nav tā. Es sekoju instagram kādiem padsmit krievu kontiem, pārsvarā intelektuāliem cilvēkiem. Ir dažas kosmētikas blogeres, kurām vissvarīgākais likās jaunie pači zem acīm no rīta. Tomēr visvairāk mani priecē tie visi pārējie, kas šorīt nosoda šo rīcību un vēlas mieru. Tam parastajam krievu cilvēkam šobrīd tāpat rūp sava ikdienas parastā dzīve, kārtība, nevis kaut kāds mistisks haoss, kur Putins velk valsti. Baigi viņiem gribas savas dzīvības ziedot? Nē.Nu neredz viņi pamatu nekādai iebrukšanai šobrīd.
Es ticu, ka vienīgā iespēja, diemžēl, šo visu apstādināt ir tikai pašas krievu tautas rokās, ja viņi saceltos un nomestu to idiotu nost. Kaut gan reāli tas īsti nav.
Un otra lieta, diemžēl krievu tauta, neskatoties uz lielu daudzumu inteliģences un saprāta, ir otra puse - baigās masas, kam tā visa pietrūkst. Tas kaut kāds slāvu mežonīgums, ko it kā civilizācijas normas satur kopā ikdienā, bet krīzes apstākļos tas viss nāk ārā. Līdz ar to savaldīt un noturēt viņus kopā var tikai ar dzelzs roku, kā tas gadsimtu gaitā ir pierādījies.

Es arī soctīkos redzu daudz krievu cilvēkus, kas šo visu aktīvi nosoda. Vēl arī jāatcerās, ka kreivu influenceriem droši vien ir bail skaļi paust savu nostāju, kas nesakrīt ar valdību. Varbūt reāli aiz aizvērtām durvīm tās sarunas ir citādākas, nekā mēs redzam.
Bet es ticu, ka ir daudzi ļoti, ļoti tumsonīgi cilvēki arī, ja jau dažām no mums tādi pat ir pazīstami.
24.02.2022 12:26 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
IceCream @ 24.02.2022 12:22

Nav tā. Es sekoju instagram kādiem padsmit krievu kontiem, pārsvarā intelektuāliem cilvēkiem. Ir dažas kosmētikas blogeres, kurām vissvarīgākais likās jaunie pači zem acīm no rīta. Tomēr visvairāk mani priecē tie visi pārējie, kas šorīt nosoda šo rīcību un vēlas mieru. Tam parastajam krievu cilvēkam šobrīd tāpat rūp sava ikdienas parastā dzīve, kārtība, nevis kaut kāds mistisks haoss, kur Putins velk valsti. Baigi viņiem gribas savas dzīvības ziedot? Nē.Nu neredz viņi pamatu nekādai iebrukšanai šobrīd.
Es ticu, ka vienīgā iespēja, diemžēl, šo visu apstādināt ir tikai pašas krievu tautas rokās, ja viņi saceltos un nomestu to idiotu nost. Kaut gan reāli tas īsti nav.
Un otra lieta, diemžēl krievu tauta, neskatoties uz lielu daudzumu inteliģences un saprāta, ir otra puse - baigās masas, kam tā visa pietrūkst. Tas kaut kāds slāvu mežonīgums, ko it kā civilizācijas normas satur kopā ikdienā, bet krīzes apstākļos tas viss nāk ārā. Līdz ar to savaldīt un noturēt viņus kopā var tikai ar dzelzs roku, kā tas gadsimtu gaitā ir pierādījies.

Es runāju par parasto krievu iedzīvotāju, ne influenceriem un tiem, kas ir bijuši ārpus Krievijas robežām un saprot lietas.
24.02.2022 12:30 |
 
10 gadi
Reitings 2610
Reģ: 29.01.2009
Nē, nu, protams, ir daudzi, kas savās trenuškās un sievu sitēju krekliņā virtuvē iemet šotiņu un ar dūri gaisā pie Putina runas gaudo līdzi, ka Možem povtoritj, bet reāli, tik tālu tā varonība arī siedzas. Pensis paķer savu tīkliņu un iet uz veikalu pēc kefīra nevis uz vojenkomatu pieteikties brīvprātīgi karot.
Otri, protams, ir tie veči spēka gados, no Donbasa, kuriem tā zvērība ir iekšā un viņiem miers neinteresē. Tad, kad 2015. tas viss sākās, es arī sekoju ziņām līdzi, cik tie cilvēki izmanās. Dzīvo tu vienā mājā visu mūžu kaimiņš ar kaimiņu, krievs ar ukraini, sasveicinies, sapīpē pagalmā,un tad piepeši sākas krīze un tas viens izvelk ieroci un vienkārši Tevi nošauj, jo tu esi hohols un riebies viņam reali visu mūžu.
Sieviete, kas bija palīdzējusi ukraiņiem, tika piesieta pie staba un visi gāja garām un spēra ar kājām pa vēderu un spļāva sejā. Tai skaitā visu mūžu pazīstami.
24.02.2022 12:39 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Nav runa tikai par krieviem, bet daļā cilvēku ir ļoti daudz primitīvisma un agresijas. Skarbi.
Savukārt, Krievijā nekad nav bijusi brīva informācijas apmaiņa un vārda brīvība. Cilvēki tic tam, kas pārliecinošāk runā vai pasaka to ko viņi grib dzirdēt. Trūkst kritiskās domāšanas un spējas analizēt.
24.02.2022 12:52 |
 
10 gadi
Reitings 2610
Reģ: 29.01.2009
Es palasīju komentārus pie Stužukas posta, tā arī ir. Liela daļa vēlas mieru, un otra kaut ko murmulē tik par tautu republikām, kurās ļaunie ukraiņi šauj bērnus 8 gadu garumā, un tāpēc Krievijai nekas neatliek, kā ņemt lietas savās rokās, lai to pārtrauktu.
24.02.2022 13:10 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Cik cilvēku, tik viedokļu. Es saku to, ko redzu savā galā no dažādām Krievijas pusēm. 90% no tiem uzskata - beidzot tas ir sācies.
Tad man ir tikai prieks, ka nav tā kā redzu to savā pusē.
24.02.2022 13:24 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Ja kādai interesē, šeit var sekot līdzi live visam aktuālajam, lapa atjauninās automātiski.
https://www.reddit.com/live/18hnzysb1elcs
24.02.2022 13:24 |
 
10 gadi
Reitings 2610
Reģ: 29.01.2009
Šodien piecos aicina uz piketu pie vēstniecības. Nepaliekam vienaldzīgas!
24.02.2022 13:32 |
 
Reitings 12
Reģ: 06.04.2021
Posts nāks pār visiem jo cilvēki ir atkrituši no Dieva. Tas ir pravietots bībelē. 🌤 Dievs aicina atgriezties visus un katru, nožēlot grēkus.
24.02.2022 13:42 |
 
Reitings 1818
Reģ: 09.12.2021
Avene789 @ 24.02.2022 13:42
Posts nāks pār visiem jo cilvēki ir atkrituši no Dieva. Tas ir pravietots bībelē. ? Dievs aicina atgriezties visus un katru, nožēlot grēkus.

🥱 nopietni?
24.02.2022 13:59 |
 
Reitings 27227
Reģ: 11.02.2015
Ar Krieviju un Putinu bēdīgi ir tas, ka teritorija ir milzīga, Latvijas plaisu starp nabadzībajiem un bagātajiem pareizinām ar vismaz 50, skaidrs arī, ka šo teritoriju pārvaldīt principā var tikai autoratīvi.
Tad nu jau gadu desmitiem tauta tiek zombēta tikai ar "ārējo ienaidnieku", lai izvairītos no valsts iekšējo problēmu risināšanas.
Protams, globālā cīņa par resursiem un ietekmes sfērām.
Nav tikai Krievija tik melna, kā to mālē. Atcerēsimies, ka arī ASV ir devusies "miera operācijās" un ko tas panāca.
Bet nu loģiski, ka pasaules mazākajām valstīm vienai vai otrai ietekmes frontei - rietumi vai austrumi - ir jāpiesliecas, Ukraina savu bija pateikusi, tāpat kā Lv. Tāpat tas putlers turpina masēt...nu protams, citādāk vara zūd.
Un ar karu var nopelnīt...diemžēl.
24.02.2022 14:14 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Putins ir čekists, ja kāds aizmirsis. Vienmēr bijis šim sapnis ieiet vēsturē ar Krievijas impērijas atjaunošanu. Kad Ukraina nometa viņa cilvēku no prezidenta krēsla un sāka tuvoties Eiropai, Putinam sāka palēnām jumts iet nost un te nu esam. Problēma tajā, ka viņš ir nojūdzies un var arī NATO valstīm uzbrukt. Nevajag domāt tam trollim kāda racionalitāte ir palikusi, pilnīgs idiņš. Un ja tas notiek...zaļā dzīvošana pa pieskari, jo ātomenes lidos.
24.02.2022 15:04 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Norvēģijā krievi saka, ka neatbalsta, un baidās, ka varètu sankciju rezultātā Šengenas vīzas anulēt. Ja neskartu pašus, tad gan jau 80% no Putina pretiniekiem atbirtu, un priecātos par Putina izgājieniem.
Par to, ka Krievijā un visos medijos baro katru iebrukumu ar to pašu stāstu, paķert gabaliņu zemes, aizstāvot "savējos" utt.
Nebrīnos, ka arī Latvijā bija tāds plāns, jo līdz 2000.gadam neviens 9.maiju tā nesvinēja Latvijā kā ar Putina nākšanu pie varas. Izveidot nacionālistiskas jūtas, tad Pliners ar Ždanoku, tad vēl arī bija Girss, ka krievus sit un Matuška Raša nāk glābt savu 5.koloniju. Bet par laimi NATO šobrīd esam, kas nedaudz šo plānu grūtākizpildāmu izdarījuši krieviem.
24.02.2022 15:05 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
“An article circulated online – reportedly originally published in a German newspaper in 2015 – features strange quotes attributed to Lyudmila Putin which seems to support the theory of the death of Vlad.
She is claimed to have said: ”My husband, unfortunately, has long been dead.
“I have to admit it publicly, because I could no longer see what is happening on his behalf. It’s terrible people.”
The authenticity of the interview is unverified.”
24.02.2022 15:07 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Tikai Krievijā Putins var pateikt "budzem močitj čečensus v tuaļete" un pēc tam no tā apgabala dabūt 100% balsu vēlēšanās. Vēlešanu zvana teorija.
Tur viss ir uz tādiem meliem savūvēts. Troļļu vairāk kā reālo cilvēku.
24.02.2022 15:10 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nav tikai Krievija tik melna, kā to mālē. Atcerēsimies, ka arī ASV ir devusies "miera operācijās" un ko tas panāca.

+++
Beidzot kāds arī šo pateica. Cilvēkiem vnk ir tik ļoti liels naids pret Krieviju, ka tas pilnīgi ir aizmālējis acis un nespēj skaidri domāt. NATO ar savu bāžu izvietošanu gadiem ir kacinājuši Krieviju un rezultāds, kas nobrīd notiek, ir pilnīgi likumsakarīgs. Un, es pat uztrikstēos teikt, ka šāds plāns ir bijis jau no sākta gala.
24.02.2022 15:23 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
GhostGG @ 24.02.2022 15:23

+++
Beidzot kāds arī šo pateica. Cilvēkiem vnk ir tik ļoti liels naids pret Krieviju, ka tas pilnīgi ir aizmālējis acis un nespēj skaidri domāt. NATO ar savu bāžu izvietošanu gadiem ir kacinājuši Krieviju un rezultāds, kas nobrīd notiek, ir pilnīgi likumsakarīgs. Un, es pat uztrikstēos teikt, ka šāds plāns ir bijis jau no sākta gala.
kacinājusi? 😀 Tāpēc, Krievija uzbrūk Ukrainai. Nu nevajag tak.. nelaiž Eiropā,jo ebrejs. Krievi iebrūk Ukrainā, dēļ Nato utt.
Amerikāņi nav nekādi paipuisīši, bet katram jāuzņemas atbildība par savām darbībām, nevis jāizdomā atrunas..
24.02.2022 15:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits